DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

+8
Komsija
GuaRdian_AngeL
pera pajser
Mini Me
arrisD
Nick Slaughter
Slavic_Warior
Mudorator
12 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Sub 16 Jun 2007, 19:09

Dragan-F1 ::
Ko je izbrojao 8000 ljudi tamo? Nisu to nikakvi civili, civili su bili evakuisani... Sve je to poginulo u borbi...
Najveći krimosi su upravo sada zaposeli sva važnija ministarska mesta, a kakvo crno nezavisno sudstvo kada presude donose po direktivi B92 i vampiruša Kandić, Biserko, Vučo...

Pravi si političar, nema šta! Kad neznaš šta da odgovoriš, ti onda promeniš temu i počneš da pišeš o ljudima koji nikakve veze nemaju sa Srebrenicom, pošto je o tome bilo reči.
Pogledajte taj prelaz! jeeee
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Sub 16 Jun 2007, 19:16

@Dragan razmislja i govori kao cistokrvni radikal a kaze da nije....pa sad vi gledajte o cemu se tu radi...:?: :?: :?: uredu uredu uredu
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Sub 16 Jun 2007, 19:26

Warior_Of_Satan ::@Dragan razmislja i govori kao cistokrvni radikal a kaze da nije....pa sad vi gledajte o cemu se tu radi...:?: :?: :?: uredu uredu uredu

Nemoj sad i ti da budeš protiv njega! Biće onda ono sam protiv svih! Wink
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Sub 16 Jun 2007, 21:29

Warior_Of_Satan ::@Dragan razmislja i govori kao cistokrvni radikal a kaze da nije....pa sad vi gledajte o cemu se tu radi...:?: :?: :?: uredu uredu uredu

Pa covek možda nema clansku knjižicu, ali primetno je da ih voli i u diskusijama se koristi izrazima tipa "dosmanlije", zamenjuje teze, klice "Živela srpska Srbija", osporava postojanje Srebrenice,voli i naziva Mladica Đeneralom, takodje smatra da Legija i ostali krimosi nisu krivi za ubistvo Đinđica, i ono sto krasi svakog radikala veruje da su strane službe ( CIA,MI6,MOSAD) uz pomoc domacih izdajnika (B92, nevladinih organizacija, DS,LDP,LSVO...) krive za sve sto se lose desava Srbiji. Covek veruje da nase politicare obucavaju u inostranstvu da upropascavaju Srbiju,bar tako kaže za Đelica,a covek je zavrsio samo Harvard, i ja bi voleo da me tamo obucavaju. eh kad bi nas svi tako upropascavali gde bi nam bio kraj...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Sub 16 Jun 2007, 23:46

Ja Mladica podrzavam ali Legiju i ostale majmune ne..
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Uto 19 Jun 2007, 01:09

Mudorator ::Pravi si političar, nema šta! Kad neznaš šta da odgovoriš, ti onda promeniš temu i počneš da pišeš o ljudima koji nikakve veze nemaju sa Srebrenicom, pošto je o tome bilo reči.
Pogledajte taj prelaz! jeeee

Ja dobro znam šta da odgovorim, i to gore što si citirao je izuzetno precizno i razgraničeno odgovoreno.
Prvi deo se odnosi na jedno, drugi deo na drugo...

Naravno da kažem SRPSKA SRBIJA! Čija drugo? Solanina, Hazarska...?

Naravno da poštujem i slavim Đenerala Mladića! Da neću možda Čanka, Mesića, Čekua... i ostale iz te bratije?

Ja ne verujem da su strane službe odgovorne za sve, već ZNAM... A ti Mini Me samo spavaj, i snevaj da MOSAD, MI6 i ostali postoje da bi delili besplatne čokolade, humanitarnu pomoć... To su zverske organizacije, koje vuku sve konce u svetskim dešavanjima i planiraju buduće ratove... A ti sad veruj šta god hoćeš, pa ako hoćeš i učlani se kod njih...
Već sam pomenuo ranije - kao što sam ja prvi čovek koji je kročio na Mars - tako je i Đelić završio Harvard i još 5-6 fakulteta koje Tadić nabroja u predizbornoj kampanji...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Uto 19 Jun 2007, 01:24

Pa normalno je da strane obavestajne sluzbe deluju na teritorijama drugih zemalja, to im je posao, tako i nase sluzbe deluju na drugim teritorijama, ali protiv toga se tesko bori, jer tesko im se ulazi u trag...
A u MI6 me ne bi primili zbog moje visine, citao sam prosle godine njihov konkurs...



Nema sta ja tebe da ubedjujem za Djelica evo ti tekst jedan od tekstova preuzet sa Harvardovog sajta, možes i sam proveriti, ima svih informacija i puno tekstova o Djelicu.

Banishing Balkan Ghosts
Bozidar Djelic and the Rebirth of a Nation

Djelic

Photo by Le Figaro/Jean Jacques Ceccarini


It’s past midnight and the Minister of Finance and Economy is home early from work, fumbling around in the kitchen of his spartan apartment, trying to find something to eat. He’s two years into the job, but meals and sleep still occur mostly as afterthoughts. Talking on his cell phone, poking around in the fridge, he cocks an ear toward the snippets of TV news in the background: “Labor unrest...Organized crime...Protesting pensioners.” Welcome to Belgrade and the legacy of Milosevic. Now meet the man who wants to change all that — Bozidar Djelic (MBA/MPA ’91), a 37-year-old whiz kid who’s determined to revive Serbia’s economy and one day see his country join the European Union.

Not so long ago, Djelic, as a partner at McKinsey in Paris, was enjoying what he terms “a charmed and privileged existence” in the French capital. But that idyllic life became increasingly clouded as he watched his homeland’s descent into madness and destruction. Recalls Djelic, who counts some thirty family members killed by Croatian and German Nazis during World War II, “The worst was the 1999 NATO bombing campaign. All of my extended family, except my mother and father, were in Yugoslavia. I was scared to death.” Then in October 2000 came euphoria: Milosevic had fallen. Old friends in Belgrade, anti-Milosevic activists familiar with Djelic’s talents and experience, pleaded for him to return and help rebuild.

“How could I stay and lead my bourgeois lifestyle when all those people risked their lives for freedom?” Djelic asked himself. That autumn, he resigned from McKinsey and bid farewell to his wife, Marie-Laure, and two young daughters, who stayed behind in Paris. He returned to Belgrade for the first time in a decade, and plunged into the whirlwind. By day, he would deal with the likes of the IMF, World Bank, finance ministers, and ambassadors. By night, he would grab a couple of hours of sleep on his aunt’s sofa because he didn’t have time to find an apartment of his own. A planned ninety-day stint stretched into many months. Visits to Paris became infrequent. “The hardest part of this job,” he says, “is being separated from my wife and children.”

An only child born to a Serb father and Montenegrin mother, Djelic was raised in Belgrade and moved to Paris when he was 10. There, he says, “I made contact with French culture and went from being a little communist to very much an anti-Communist.” When his parents’ marriage ended, his university-educated mother was forced to become a seamstress, and Djelic experienced economic deprivation firsthand. But his obvious talents won him admission to elite schools. With advanced degrees from two prestigious French universities, Djelic was spotted in 1986 by Alain Gomez (20th PMD), the charismatic chairman of the French electronics giant Thomson, who tapped him as his special assistant. In 1988, Djelic went to the United States to help with a new Thomson acquisition, RCA. That same year, he and Marie-Laure, a Harvard Ph.D. in sociology, were married.

While at RCA, Djelic had heard from colleagues about Harvard’s first-rate schools in both business and public administration and decided to enroll in the joint MBA/MPA Program. “My time at HBS was a wonderful learning experience,” Djelic says, noting that it included a summer as a Nonprofit Management Fellow at a UN economic institute in Belgrade in 1990. “And with so many international students at the School, one truly becomes a world citizen through one’s HBS friends.” Meanwhile, at the Kennedy School, Djelic met economist Jeffrey Sachs, who in 1991 recruited him for three years’ service in Poland and Russia as a top-level advisor to those countries’ market-oriented reformers. Sachs’s methods are often called “shock treatment,” but Djelic begs to differ. “It’s not shock treatment,” he declares. “It’s being honest with the patient and administering the dose of medicine required for recovery.”

“Those experiences were invaluable for what I’m doing now,” Djelic continues. “I learned that you can’t wait for better conditions because they’ll never materialize. There’s always political risk involved. And you mustn’t hide yourself behind Œthe plan’ — have the courage to take action and be recognized as the one who did, so that people can either approve or disapprove.”

In war-torn Serbia, whose 10.5 million people live with a legacy of violence, courage is not an empty concept. Djelic has made himself a high-profile crusader against endemic corruption, smuggling, and tax evasion. Armed bodyguards protect him on his frequent travels around the country. During a visit in 2001 to a major automobile factory, Djelic and other officials explained to employees that thousands of them would have to be laid off if the plant were to stay in operation. Outraged, the workers smashed the delegation’s cars and surrounded the small group. “It was an extremely tense situation. I thought maybe this was going to be the end,” says Djelic. “I told them violence was no answer, and all we could do was negotiate.” After three days, the confrontation, covered on national television, ended peacefully and boosted the new government’s standing.

Djelic cites a simplified tax system, new labor laws, aggressive privatization (“twice as fast as Poland”), and a 5.5 percent annual growth rate as successes to date. Key tasks ahead are creating bonds of trust between citizens and the state (“made manifest in better tax compliance, fewer court actions, and less corruption”), reversing the brain drain (“we must get back the tens of thousands of educated people who left during the Milosevic years”), and strengthening institutions. “Despite all the tough measures we’ve had to take,” Djelic observes, “our government has more support now than when it took office.”

International community assistance for reconstruction will total about $4 billion, Djelic believes. As for the private-sector side, “We need to attract some big blue chips,” he says. “Our selling points are our turnaround value and potential for wealth creation: Societies find it easier to return to high levels they once held than to achieve them for the first time. And after Milosevic, everyone is open to change.”

With democracy currently holding sway in Serbia and all of the Balkans, Djelic believes there exists a unique opportunity to bring lasting stability to southeastern Europe. Generous international aid and investment in the region, he contends, will benefit the West geopolitically and reward it financially. “We are living a historic moment,” says Djelic. “That’s part of what drew me here. We must seize the opportunity.”

— Garry Emmons

Web Exclusive: Bozidar Djelic: Man with a Mission
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od RAShA Čet 21 Jun 2007, 02:05

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 6blg944
Evo ga Ratko Mladić

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 6cymgyv
Gde je Mladić tu je i Karadzić
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 33
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od RAShA Čet 21 Jun 2007, 02:08

EVO JOŠ JEDNE LEPE SLIKE

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 5zqckeu
SRPSKI NAJSKUPLJI TRIO!!!! smeh smeh smeh
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 33
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Sub 23 Jun 2007, 20:05

Ko još ne zna za Tribunal Haški,
srpski zatvor,što bi rekli naški?
Stvorile ga zapadnjačke sile,
da bi svoje zločine prikrile.
A tužilac toga tribunala,
sad je, zna se, glavna svetska ala.
To je žena neke čudne sorte,
ime joj je Karlita del Ponte.
Pogrešno joj ime majka dala,
trebalo je KARLO da se zvala.
Nema facu žensku,nego mušku
ima ružnu i odbojnu njušku.
I tu facu uvek drži strogu,
ko da glumi strašnu babarogu.
Glava krupna, a buljave oči,
kad je vidim pritisak mi skoči.
Besmislene optužnice piše na tenane,
i bezglavo juri na sve strane.
Za zločince Srbe proglašava,
svesno gazi sva njihova prava.
Srbe mrzi, pa ih zato tuži,
pred svetom ih i blati i ruži.
Viđenije Srbe bira tako,
za Ševeningen njoj ne treba svako.
Kupi Srbe kao čuma decu,
kojem li će na ispovest svecu?
Taman Srbin sve nevolje prođe,
Karla hoće glave da mu dođe.
Hoće tako, uz strašnu presiju,
da opravda NATOvsku agresiju.
na malenu, al' hrabru Srbiju.
Da zataška što su NATO sile
mnoge Srbe nevine pobile.
što srušiše škole i bolnice
napraviše Srbe izbeglice.
Da napuste Krajinu ponosnu,
potom slavnu brdovitu Bosnu.
I na kraju i Kosovo ravno
takav zločin nije bio davno.
Svud su Srbi i klani i drani,
al' sve druge Karla ipak brani.
Svu krivicu svaljuje na Srbe,
i htela bi sve Srbe na vrbe.
K'o Pavelić što je nekad snio,
da bi srpski narod uništio.
Radovana hoće da uhvati,
i zbog toga jadna mnogo pati.
Doživela velike je muke
da mu stavi lisice na ruke.
A mogla bi kad mu priđe bliže,
da uhvati od pojasa na niže.
Jer Karadžić visokog je stasa,
ona njemu nije ni do pasa.
On je Srbin i srpskoga roda,
sve veliko dala mu priroda.
Radovan je momak sa planine
ne boji se on njene blizine.
Baba Karla ne zna šta bi dala,
za Mladića srpskog đenerala.
U Hagu ga sanja s'omčom oko vrata,
i kraj njega Radovana brata.
Izdajica ima među nama,
pomažu joj bez stida i srama.
Takmiče se ko će braću svoju,
u Hag poslat' u što većem broju.
Ko što Miloš Karađorđa glavu,
kod Turaka proda da bi stek'o slavu.
Sultanu je u Stambol poslao
te je tako srpski knjaz postao.
To što rade grehota od Boga,
dokle više ta srpska nesloga?
Neka MLADIĆ I KARADžIĆ čuju
Srbi njima bratksi poručuju:
Nemoj Karli da padnu u ruke,
staviće ih na velike muke!
Nemoj da joj zadovoljstvo pruže,
njene muke neka se produže.
Laže ona uz taktiku finu,
da će nama sankcije da skinu.
Da će brdo dolara da daju,
ako Srbi vas u Hag predaju.
Baba Karli poruka nek' bude,
nek ne dira naše hrabre ljude.
Sa Srbima neka se ne kači,
jer su SRBI I OD HAGA JAČI!!!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Čet 04 Okt 2007, 18:28

Jel ste videli ovo?

Mladići / Room-mates - Episode 1

Mladić Ratko ratov'o je kratko,
Pa zbog Haga nestao bez traga...


lol!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pet 05 Okt 2007, 20:04

^gledao ovo na B92 likovi malo seru...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od 444 Ned 07 Okt 2007, 19:37

sine, ne seru oni nego ti previse volis ratka
444
444
Deran
Deran

Broj poruka : 89
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pon 08 Okt 2007, 12:36

444 ::sine, ne seru oni nego ti previse volis ratka

nisam ti ja sin i nije to zato sto volim Ratka nego zato sto oni sami sebi jamu kopaju
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Pet 12 Okt 2007, 18:48

B92 ::Milion evra za hapšenje Mladića
12. oktobar 2007. | 12:19 -> 16:13 | Izvor: B92

Beograd -- Srbija raspisala nagradu od milion evra za informaciju koja će dovesti do lociranja i hapšenja haškog optuženika Ratka Mladića.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 1983408040470f7bf892aab009615064_extreme

ceo text...

Nije da ne bi voleo da znam gde je Rale! Laughing
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pet 12 Okt 2007, 23:54

Ma drzava ga cuva ...i ne da ga...nisu oni sisali veslo... fuka
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Uto 16 Okt 2007, 00:34

Evo, BIA je otvorila liniju za prijavljivanje informacija o Ratku Mladiću...
Ako znate gde je Ratko pozovite 9191 i uzmite svoje milionče EUR. Laughing

LINK
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Uto 16 Okt 2007, 16:53

Mudorator ::Evo, BIA je otvorila liniju za prijavljivanje informacija o Ratku Mladiću...
Ako znate gde je Ratko pozovite 9191 i uzmite svoje milionče EUR. Laughing

LINK

ma moze bia samo celu Srbiju da uhvati za qrac kolo...Ratka niko nece izdati Cool
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od atomski_mrav Uto 16 Okt 2007, 19:51

Ja bi ga izdao i besplatno. Pun mi je Qrac i njega i ostalih junaka koji se sakrivaju. Zbog dva čoveka ispašta cela zemlja.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Uto 16 Okt 2007, 20:55

To je samo izgovor da svi mi ispastamo zbog njih...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Čet 18 Okt 2007, 11:18

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 15
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Ned 21 Okt 2007, 22:40

Ni za milijarde €vra ne bih izdao Radovana i Ratka!!!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Ned 21 Okt 2007, 23:23

Nick Slaughter ::Ni za milijarde €vra ne bih izdao Radovana i Ratka!!!

tako brate Ej ulice i ti si pij
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Pon 22 Okt 2007, 00:59

Nick Slaughter ::Ni za milijarde €vra ne bih izdao Radovana i Ratka!!!

A šta misliš da si slučajno ti bio jedan od ona dva vojnika u kasarni na Topčideru, koji su videli Ratka, dal' bi njega bilo briga za tebe. Ubili bi te ko zeca! hunter
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Pon 22 Okt 2007, 22:50

Mudorator ::
Nick Slaughter ::Ni za milijarde €vra ne bih izdao Radovana i Ratka!!!

A šta misliš da si slučajno ti bio jedan od ona dva vojnika u kasarni na Topčideru, koji su videli Ratka, dal' bi njega bilo briga za tebe. Ubili bi te ko zeca! hunter
To su najobičnije gluposti i neverovatno jadna propaganda propalih političara i ološa kakvi su Vladan Batić i ostali... Batić je bio tamo i video je đenerala pa sada trabunja okolo gluposti... Kad se setim šta je onaj panj Dušan Mihajlović lupetao... Njemu se đeneral priviđao i na svadbama, vašarima...
Naravno priviđa im se jer ne mogu mirno da spavaju izdajnici koji srBske glave prodaju za šaku bezvrednih dolara...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 4 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu