DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

+8
Komsija
GuaRdian_AngeL
pera pajser
Mini Me
arrisD
Nick Slaughter
Slavic_Warior
Mudorator
12 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Sre 30 Maj 2007, 00:30

pera pajser ::Neki se nikada nece osvestiti !!!!!! ne razumem
ne razumem
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Sre 30 Maj 2007, 13:00

E pa "rodoljubi" ispunila vam se zelja doduse na kratko.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Vucicratko2

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Vucicratko
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Sre 30 Maj 2007, 19:13

Dragan-F1 ::Istorija je sasvim dovoljan argument, a i dobro se zna ko je započeo rat... Srbi nisu!

Neznam na koji rat misliš?!

Rat u Sloveniji (ako se to može nazvati ratom) je počeo pokušajem JNA da spreči ustavno pravo Slovenije (kao i svake druge bivše republike SFRJ) da se odcepi. JNA je bila pod komandom Srbije.

Rat u Hrvatskoj, tj. "Kninskoj Krajini" je počeo tako što su Srbi iz Knina koji su u tom gradu bili većina nakon proglašenja NDH, otkazali poslušnost državi Hrvatskoj, i policiju u Kninu uzeli pod svoju komandu. Mislim da se to zove PUČ, ili tako nešto?!

Rat u Bosni je počeo tako što je Bosanska vlada (na osnovu referenduma) proglasila nezavisnu državu (takođe ustavno pravo republike) sa čime se nisu složili Srbi i formirali Republiku Srpsku, koja je trebalo da se u budućnosti pripoji Srbiji.


Nemoj poglešno da shvatiš, ja ne opravdavam ni jednu stranu u ratu, samo ti iznosim istorijske činjenice koje niko nemože da ospori, pa svako ko objektivno sagleda stvari lako može da zaključi ko je kriv za ratove!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od GuaRdian_AngeL Sre 30 Maj 2007, 21:48

Mini Me ::E pa "rodoljubi" ispunila vam se zelja doduse na kratko.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Vucicratko2

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Vucicratko

Najce da su to uradili!!!
Ja sam gledao u nokjeemisiji kada je Vucic govorio o tome ali ja sam mislio da su to prazne price.
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Sre 30 Maj 2007, 22:00

Boli ih kita njih stiti poslanicki imunitet zeleni smeh
Pamentni su ,iako lice na prostacine,jedino precednik vlade moze im ukinuti imunitet i onda ce ih tuziti ,a ovako moga samo da im pljunu pod prozor zeleni smeh
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Sre 30 Maj 2007, 22:39

Warior_Of_Satan ::Boli ih kita njih stiti poslanicki imunitet zeleni smeh
Pamentni su ,iako lice na prostacine,jedino precednik vlade moze im ukinuti imunitet i onda ce ih tuziti ,a ovako moga samo da im pljunu pod prozor zeleni smeh

OK, mogu da im pljunu pod prozor... A reci ti meni šta su radikali postigli tim cirkusom u subotu?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Sre 30 Maj 2007, 22:45

Pa prokurcili su se malo,jbg zasto im smeta da se ulica zove po Mladicu ipak je on nas heroj...klanjanje
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Čet 31 Maj 2007, 00:03

Warior_Of_Satan ::Pa prokurcili su se malo,jbg zasto im smeta da se ulica zove po Mladicu ipak je on nas heroj...klanjanje

Mozda je on tvoj heroj, ali moj nije i nikad nece biti. Gradjani tog bulevara su napisali peticiju da se promeni ime u Bulevar DR Zorana Đinđića, ali to izgleda smeta Srpskim Vadikalima i njima slicnim...

GuaRdian_AngeL :: Najce da su to uradili!!!
Ja sam gledao u nokjeemisiji kada je Vucic govorio o tome ali ja sam mislio da su to prazne price.

Nazalost nisu prazne price, lepili su plakate na zgradu B92.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od arrisD Čet 31 Maj 2007, 22:46

Ovo je strasno.... kako kazu poslovica "cime se pametan stidi budala se hvali".... ovi radikali su bas cvrsto odlucili da nas izoluju od ostatka sveta a kako vidim uspeva im Crying or Very sad
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Pet 01 Jun 2007, 00:58

Ta poslovica važi, ali u obrnutom slučaju... tj odnosi se na ove na vlasti koji nas "izmiriše" sa svetom Very Happy
U potpunosti opravdavam akciju Radikala, to je čin odbrane đenerala Mladića od otrovnih zmijurina B92 i raznih nakaradnih organizacija...
Pre ili kasnije, đeneral će dostojanstveno dobiti svoju ulicu...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Pet 01 Jun 2007, 01:26

Dragan-F1 ::Pre ili kasnije, đeneral će dostojanstveno dobiti svoju ulicu...

Pa jednog dana, možda... Po našim važećim zakonima, da bi ulica nosila ime po nekoj ličnosti, ta ličnost mora da duže od 3 godine bude pokojna!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pet 01 Jun 2007, 09:45

Ratko ce dobiti ne ulicu nego trg!!!
A ovi majmuni bas nasli na B92 da lepe plakate...koji smradovi...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Pet 01 Jun 2007, 11:35

Mudorator ::
Dragan-F1 ::Pre ili kasnije, đeneral će dostojanstveno dobiti svoju ulicu...

Pa jednog dana, možda... Po našim važećim zakonima, da bi ulica nosila ime po nekoj ličnosti, ta ličnost mora da duže od 3 godine bude pokojna!

On je prema našem zakonu mrtav!!!

"Proglasite Mladića mrtvim"

Beograd -- Nezavisna asocijacija studenata Pravnog fakulteta predala predlog za pokretanje postupka za proglašenje Ratka Mladića umrlim.

Pravni fakultet u Beogradu

Ta asocijacija studenata iz Beograda predala je u ponedeljak Drugom opštinskom tužilaštvu predlog za pokretanje postupka za proglašenje Mladića umrlim i predlog obrazložila pozivanjem na Zakon o vanparničnom postupku i ulaskom Srbije u EU.

U toj studentskoj organizaciji kažu da su se stekli uslovi za pokretanje takvog procesa, pošto o Mladiću nema pouzdanih podataka više od pet godina, a na osnovu Zakona o vanparničnom postupku.

Vreme proteklo od trenutka kada je nestao i teško zdravstveno stanje u kom je bio pre nestanka, o čemu govori njegov zdravstveni karton na VMA, čine verovatnim da Mladić više nije među živima, navode studenti.

Neposredan pravni interes za podnošenje takvog predloga studenti vide u činjenici da je hapšenje Mladića preduslov ulaska Srbije u Evropsku uniju, pa bi, ako bi on bio proglašen umrlim, nestala i poslednja prepreka na tom putu.

Član 57. Zakona o vanparničnom postupku propisuje u kojim slučajevima osoba može biti proglašena za umrlu.

Potrebno je da je osoba starija od 70 godina, a da o njoj nije bilo nikakvih vesti u poslednjih pet godina. Isti rok je predviđen i ako je osoba nestala pod takvim okolnostima zbog kojih je verovatno da više nije u životu.

Osoba može biti proglašena za umrlu ako je nestala u brodolomu, saobraćajnoj nesreći, požaru, poplavi, zemljotresu ili nekoj drugoj neposrednoj smrtnoj opasnosti. Neophodno je da o njenom životu nije bilo nikakvih vesti šest meseci od dana prestanka opasnosti.

Zakon nalaže da za umrlu bude proglašena i ona osoba koja je nestala tokom rata, u vezi s ratnim događajima, a o čijem životu nije bilo nikakvih vesti ni godinu dana od prestanka neprijateljstava.

Ratko Mladić ne ispunjava već prve uslove. Rođen je 1942, što znači da sada ima 64, a optužnica Drugog opštinskog tužilaštva tereti njegove jatake da su ga skrivali i u prošloj godini.
Izvor: Večernje novosti 7. novembar 2006


PS: Ja bih dao ulicu sa njegovim imenom, al da se zove "Žrtve Ratka Mladica". Ma sta ulicu trg! Da je zadrigla svinja mrtva najmanji problem bi bio da nazovemo neku ulicu po njemu, jer njegova smrt bi pomogla Srbiji, cak mu je general Pavkovic porucivao da se ubije!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pet 01 Jun 2007, 11:48

To je osnovni problem srba sto se ne mogu sloziti nikad uvek postoji neko ko ce izigravati pametnjakovica(@Mini Me nemislim na tebe nego uopsteno govorim)....Od kosovske bitke srbija je u qrcu....Niko nam nije kriv vec smo sami sebi krivi!!!!Sto smo majmuni neslozni i nemozemo se oko nicega dogovoriti pa cak ni oko najmanje stvari,nego uvek svadja,vika,dreka...
Jebm ti drzavu i sve u pm
necu vise za dzabe da se nerviram imam vaznijih briga od politike i tih sranja...besan u PM joj

p.s. :Nije Mladic kriv ni zasta vec ovi nasi majmuni od politicara koji ne znaju 2 recenice da sklope a kamoli da pregovaraju sa evropskom unijom i sitparima o kosovu....ranting2
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Sub 02 Jun 2007, 23:58

Warrior je u pravu, najgore i najgluplje političare imadnemo na svetu...
A svako ko izdadne brata Srbina i proda glavu NATO koljačima, neće dobro proći... Grujica je ubio rođenog kuma Karađorđa za sitne pare, i onda ga je stigla griža savesti toliko da više nije mogao oka da sklopi... Podigao je crkvu Pokajnicu, i presudio sebi...
Tako je i Đinđula morao da prođe, meni je žao što nisu bili poubijani svi odreda tada u Vladi... Prodali su Srbina Haškim zverima i to na Vidovdanak, najtužniji dan u istoriji Srbije... Ali tada je CIA-i, MOSAD-u i MI6 smetao samo Đinđić, ne i ostali...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od pera pajser Ned 03 Jun 2007, 00:09

Dragan-F1 ::Warrior je u pravu, najgore i najgluplje političare imadnemo na svetu...
A svako ko izdadne brata Srbina i proda glavu NATO koljačima, neće dobro proći... Grujica je ubio rođenog kuma Karađorđa za sitne pare, i onda ga je stigla griža savesti toliko da više nije mogao oka da sklopi... Podigao je crkvu Pokajnicu, i presudio sebi...
Tako je i Đinđula morao da prođe, meni je žao što nisu bili poubijani svi odreda tada u Vladi... Prodali su Srbina Haškim zverima i to na Vidovdanak, najtužniji dan u istoriji Srbije... Ali tada je CIA-i, MOSAD-u i MI6 smetao samo Đinđić, ne i ostali...

Sine gde ti zivis!!!
Jel ovo iz proglasa SPS-a, te ideje su umrle zajedno sa njihovim tvorcem koji se upokojio u Hagu!
Ni ime ne mogu da mu spomenem....
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Ned 03 Jun 2007, 00:58

Dragan-F1 ::Tako je i Đinđula morao da prođe, meni je žao što nisu bili poubijani svi odreda tada u Vladi... Prodali su Srbina Haškim zverima i to na Vidovdanak, najtužniji dan u istoriji Srbije... Ali tada je CIA-i, MOSAD-u i MI6 smetao samo Đinđić, ne i ostali...

smeh Zaboravio si i KGB da navedeš kao bitnu organizaciju kojoj je Đinđić smetao!

Jbte, iz koje si ti dimenzije? Sa koje si planete?
Đinđić je ubijen jer je hteo da uništi organizovani kriminal u Srbiji!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Ned 03 Jun 2007, 01:03

Jbg ima nas svakakvih...
Ja licno ne podrzavam ubistvo Zorana,ali jbg nalogodavcima nije sudjeno nego samo izvrsiocima...a Legija je cutao kao zaliven..on ili Siptar su jedino znali nalogodava...Pa sto su ubili Kuma i Siptara??Kao Imali su puske,bombe...:roll: hmmm zvizduk nesiguran
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Ned 03 Jun 2007, 04:10

Dragan-F1 ::Warrior je u pravu, najgore i najgluplje političare imadnemo na svetu...
A svako ko izdadne brata Srbina i proda glavu NATO koljačima, neće dobro proći... Grujica je ubio rođenog kuma Karađorđa za sitne pare, i onda ga je stigla griža savesti toliko da više nije mogao oka da sklopi... Podigao je crkvu Pokajnicu, i presudio sebi...
Tako je i Đinđula morao da prođe, meni je žao što nisu bili poubijani svi odreda tada u Vladi... Prodali su Srbina Haškim zverima i to na Vidovdanak, najtužniji dan u istoriji Srbije... Ali tada je CIA-i, MOSAD-u i MI6 smetao samo Đinđić, ne i ostali...

To je bila prva srpska demokratska vlada i on je zasmetao kriminalcima i zato je platio. I dajte vise prekinite sa tim CIA,FBI,MOSAD, kakve veze ima Izrael sa Srbijom da bi mosad bio ukljucen u ubistvo Premijera? Zaboravio si da spomenes Vatikan i Rimokatolike! Zaboravio si da je Milosevic prvi isporucio staresinu JNA Hagu?!
Srbija je clanica UN a Hag je organizacija koja deluje pod njihovim okriljem!

Svi akti i odluke UN imaju prioritet nad svim lokalnim zakonima zemalja clanica, ukljucujuci ustav.

Molio bih da se argumenti daju uzimajuci u obzir iskljucivo cinjenice a ne izmisljotine o mitologiji, kosovskoj bitki, Karadjordjevicima, svetoj srpskoj zemlji itd. Takodje, argumenti bazirani na sramoti koju osecaju clanovi i simpatizeri SPS-a (ukljucujuci bivse) i SRS mozda su za njih presudni i dovoljni, ali objektivno, slozicete se, ne mogu da prodju.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Pon 04 Jun 2007, 16:25

A zbog čega Sloboleonova vlada nije bila demokratska??????
Za vreme DOSmanlijske demokratije, imasmo racije u kojima beše pohapšeno 30-40 hiljada ljudi bez ikakvih dokaza, mediji su zatvoreniji nego ikada...
U svetu se ništa ne dešava spontano, već strogo planski... A glavne konce vuku upravo Vatikan, Mosad, CIA i MI6!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Uto 05 Jun 2007, 00:18

Ja nemogu razumeti kako nasi ljudi brzo zaboravljaju, u Slobino vreme rafovi u prodavnicama su bili prazni, nasa omladina je slana da ratuje na tuđim teritorijama bez ikakvih razloga, kriminal je cvetao,nicale su razne paravojne formacije, Kriminalci su putovali po svetu sa diplomatskim pasosima i tamo zavrsavali prljava posla, Arkan, Legija i ostali krimosi su krali i ubijali po susednim zemljama, Marko je pravio sranja po Srbiji,Seselj je pretio pistoljem studentima, svi su švercovali gorivo, nastajale su masovne grobnice, lesevi su prevoženi hladnjacama, ceo svet nas je otpisao, jos nemožemo da se operemo od tada, sankcije, Dafina, Jezda, TADA JE IZ SRBIJE OTISLO NA HILJADE MLADIH I OBRAZOVANIH LJUDI. Danas placamo cenu te demokratije... A sto se tice "Sablje" ja je nepodržavam, ali tada nisu hapseni obicni ljudi vec ljudi koji su se ogresili o zakon u proslosti. A sto se tice rezultata te akcije sledece cinjenice govore o tome:

AKCIJA 'SABLJA'


Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije podiglo je mobilnost svih službi nakon ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića i preduzelo je energičnu akciju, pod nazivom "Sablja", na identifikovanju, pronalaženju i hapšenju neposrednih izvršilaca atentata, njihovih podstrekača, pomagača, organizatora i drugih lica koja se mogu dovesti u vezu sa njima. Tokom akcije, svakodnevno su privođena i hapšena sva lica za koja se sumnjalo da imaju bilo kakve veze sa osumnjičenim članovima "zemunskog klana" ili su nekim svojim akcijama pomagala i podsticala delovanje ove kriminalne grupe.


Od 12. marta ove godine, policija je podnela 3.919 krivičnih prijava, protiv 3.400 osoba zbog sumnje da su izvršili 5.812 krivičnih dela. Rasvetljeno je 28 ubistava, 23 ubistava u pokušaju, 45 iznuda, 15 otmica, 208 krivičnih dela neovlašćene proizvodnje, držanja i stavljanja u promet opojnih droga, i više desetina ostalih težih krivičnih dela. Privremeno je oduzeto 1.325 komada oružja različite vrste i kalibara, 357 ručnih bombi, 110.097 komada municije različitog kalibra, 74.830 grama droge i drugi predmeti.

Akcija "Sablja" finalizirana je podnošenjem krivične prijave Okružnom javnom tužiocu u Beogradu protiv 45 osoba, zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo ubistva predsednika Vlade Republike Srbije Zorana Đinđića i krivično delo terorizma i udruživanja radi neprijateljeske delatnosti.

A glavne konce vucemo mi !!!
Nemam komentara za tvoje misljenje o teoriji zavere, to je ona prica kao svi nas mrze, a mi uopste nismo losi.....
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Sre 06 Jun 2007, 16:34

Teorija zavere nije teorija, već suština celokupnog poretka velikih sila kroz istoriju do današnjih dana i u budućnosti... Znači to se ne odnosi samo na naše prostore, već na celu planetu...
Tada je iz Srbije otišlo na hiljade ljudi, a od 2000. na ovamo otišlo je na desetine hiljada ljudi...
I sada najveći kriminalci ne samo da imaju diplomatske pasoše, nego sede i u Vladi - Đelić, Đilas itd...
Šešelj nije pretio pištoljem studentima, već običnim džabalebarošima... Pravi studenti su išli na predavanja i polagali ispite...
Legija je osuđen na pravdi Boga, bez ijednog jedinog dokaza a sve pod pritiskom i medijskom satanizacijom B92... Ne vidim da su uopšte tako insistirali na donošenju presuda Janjuševiću, Kolesaru, i ostalima...
Ničije nije večno, doćiće kraj i Tadiću... Tada nadam se da će Legija uz sve počasti i izvinjenja biti oslobođen besmislenih optužbi...

Živela srpska Srbija!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Sre 06 Jun 2007, 17:21

Dragan-F1 ::Tada nadam se da će Legija uz sve počasti i izvinjenja biti oslobođen besmislenih optužbi...
smeh

Razmišljaš kao neki klinac od 12 godina. Najveći kriminalci i ološi su ti idoli!
Ajde priznaj, koliko si puta gledao "Rane". Cenim da je preko 100! zeleni smeh
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Sre 06 Jun 2007, 17:54

Nije 100 puta, ali mislim da sam gledao jedno 5-6 puta... Very Happy
Jer čika Kure je kupio BMW-a, BMW-a rođaci!!! jeeee
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Sre 06 Jun 2007, 20:54

ZALEPI SVOG HEROJA 27.05.2007.

09:33 - Pokret BIRO pozvao je građane da u utorak 29. maja u podne prisustvuju preimenovanju Magistratskog trga u Zemunu u Trg Moćnih Rendžera. Ovom akcijom otpočinje velika kampanja "Zalepi svog heroja" tokom koje je predviđeno i simbolično otvranje ulice Hi-mena, ulice Ivice i Marice, Avenije Super Maria, Avenije teletabisa, Bulevara letećih medvedića, Trga uspavane lepotice i mnogih drugih.

Edukativna kampanja "Zalepi svog heroja" javlja se kao neophodna u trenutku kada pripadnici pojedinih ekstremističkih organizacija proglašavaju ubice za heroje, saopštio je pokret BIRO. (021)

Nakon najave akcije “Zalepi svog HEROJA” pokret BIRO dobio je veliki broj pretnji od strane pripadnika razičitih neonacističkih organizacija

Paralelno sa tim pretnjama aktivisti BIRO-a primetili su pojačane aktivnosti pripadnika pravoslavno osvešćene omladine u teretanama.

Zabrinuti da će njihova hronična seksualna apstinencija u kombinaciji sa proteinima i „patriotskim“ lifeystile-om rezultirati sparing treningom sa nežnim aktivistima BIRO-a odlučili smo da akciju održimo jedan dan pre roka.

Pod okriljem zore četvoro hrabrih aktivista BIRO-a krenulo je u preimenovanje ulica sa imenima naših heroja.

Magistrtaski trg preimenovan je u Ulicu Moćnih Rendzera, Trg Nikole Pašića u trg Erika Kartmena, Ulica srpskih vladara u Ulicu Homera Simpsona, Andrićev venac u Ulicu Velikog Štrumfa, Svetogorska ulica u Ulicu Bob Rock-a itd…

Akcija «Zalepi svog heroja» predstavlja odgovor na poremećaj vrednosnog sistema koji je rezultirao proglašavanjem ubica za heroje i na jasan način ukazuje na bizarnost demagoškog političkog delovanja SRS/a.


Ćutanje zvaničnih državnih organa i trivijalna saopštenja za štampu ohrabruje dalje delovanje ekstremnih grupa i čine ih saučesnicima u raspirivanju nasilja među političkim neistomošljenicima.

Pozivamo sve zainteresovane građane i građanka da nam se priključe u borbi za zdrav razum koji se svakodnevno vređa delovanjem ekstremnih nacionalističkih grupa na čelu sa SRS-om.

Sve što je potrebno da uradite jeste da nam na mail biro @biro.org.yu pošaljete ime svog heroja za koga smatrate da zaslužuje svoju ulicu i mi ćemo vam poslati plakat koji potom možete zalepiti na željeno mesto.


Pozivamo nadležene državane organe da prekinu farsu i po hitnom postupku donesu zakon kojim se zabranjuje veličanje genocida i ratnih zločinaca.

I dalje inisitiramo da se cenzurišu snimci Aleksanda Vučića i ostalih ekstremnih nacionalista na televiziji jer smatramo da daju loš primer mladim ljudima i direktno su odgovorni za porast nasilja i maloletničke delikvencije.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 03

Ova akcija me podseca na jedan stari film "Bal na vodi" kad Srdjan Todorovic nacrta na ruci Miki Mausa i time zeza onog komunistu koji je istetovirao Staljina i Lenjina na ruci...

Pa da cujem kako bi vi vase ulice nazvali, po kom junaku i heroju..
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 2 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu