DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

+8
Komsija
GuaRdian_AngeL
pera pajser
Mini Me
arrisD
Nick Slaughter
Slavic_Warior
Mudorator
12 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Komsija Sre 06 Jun 2007, 21:09

Dragan-F1 ::Tada nadam se da će Legija uz sve počasti i izvinjenja biti oslobođen besmislenih optužbi...


joj
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Sre 06 Jun 2007, 22:50

Svi znate koga ja cenim tako da.....:cool: zvizduk
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Čet 07 Jun 2007, 09:57

Mini Me ::Pa da cujem kako bi vi vase ulice nazvali, po kom junaku i heroju..
Ja mislim da bi našu "Lole Ribara" mogli da promenimo u npr. "Bulevar Al Pacina"! jeeee


Warior_Of_Satan ::Svi znate koga ja cenim tako da.....:cool: zvizduk
Mlad si ti još, izvešćemo mi tebe na pravi put, samo redovno čitaj ove naše političke postove! Very Happy
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Čet 07 Jun 2007, 11:28

^Ma ja sam formiram svoja misljenja i stavove,znam sta je dobro a sta lose i ne treba niko da mi sugerise..Nisam ja nalozeni maloumnik koji se klanja Legiji ,Arkanu i ostalim olosima...
samo cu reci:
hail slavic nations
hail SLAVIC BLOOD!!!
klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje klanjanje
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Čet 07 Jun 2007, 17:36

RATKO ĐENERALU SRPSKI

Jurišale dušmanske armade
da junake odvedu odavde.
Srpskoj zemlji da zadaju ranu
i da hašku zadovlje damu.

Ne dajte se braćo moja draga
sloboda vas čeka umesto tog Haga.
samo napred putevima sreće
slobodu vam niko uzet neće!

U srpske su kuće upadali
eksplozivom vrata otvarali.
Prepadali decu i starice
da sprovedu sramne optužnice.

Oj Ameri na to ime pravo
Srbi neće biti nikad vaše stado.
Ko je od vas još vidio sreće
Srbin nikom robovati neće.

Napadala banda na Srbinje
na Čelebić i srpsko Trebinje.
Kao zveri jure na dva tića
na Mladića i na Karadžića.

Ne dajte se braćo moja draga
zar da vama sude strašila iz Haga?
Ameri i NATO ne mogu vam ništa
čuvaju vas pravi Srbi sa ognjišta.

Kad su čule vile s Romanije
razvile su gnezda Srbadije.
Po gorama gde ne ide svako
junacima govore ovako:

Đenerale Mladiću sokole
tvoji borci najviše te vole.
Radovane najmiliji brate
gde god kreneš tebe Srbi prate.

Dušmani te sa rodnoga praga
nisu mogli odvesti do Haga.
Jer u mjestu ispod Treskavice
ne rađaju majke kukavice.

Dušmani bi željeli da znaju
gdje te Srbi i sada viđaju.
Ali ne zna cela haška banda
svi su Srbi Mladićeva garda!

Svi te sada čuvamo od Haga
uz tebe je Srbadija mlada.
Uz tebe smo i kad zore sviću
zato nikad ne brini Mladiću.

Svi te sada čekamo na pragu
da nam dođes i podariš snagu.
Naša su ti otvorena vrata
đenerale legendo iz rata.

Svi te sada poštujemo rode
doveo si mnoge do slobode.
Zajedničke čuvaćemo slike
đenerale srpske republike

Nek dušmani srpsku zemlju gaze
niko tvoje neće izdat staze.
Đenerale živ ti nama bio
čuvamo te jer si zaslužio.

Nek dušmani nadaju se sreći
gdje si sada nećemo im reći.
Đenerale i veliko i malo
ustalo bi kad bi zatrebalo.

Nek dušmani misle da su prošli
kod nas nisu nikad dobro došli.
Đenerale i njih jednog dana
pratićemo sa našeg Balkana.

Đenerale dođi dogodine
da prođemo pokraj rijeke Drine.
Da ne damo mira dušmanima
neka vide koliko nas ima.

Đenerale ako Bog da sreće
da nam dođeš opet na proleće.
Godinama sa nama si bio
i s tobom se narod ponosio.

Đenerale ti si junak pravi
celo srpstvo sada tebe slavi.
Legenda si takav i ostani
nek uzalud traže te dušmani.

Čuvaju te borovi i jele
da te nebi sile odnijele.
Đenerale ne brini za sebe
svi su Srbi ostali uz tebe.

Čuvaju te visoke planine
pod krilima majke otadžbine.
Đenerale mi još uvek smemo
da se samo u tebe kunemo.

Čuvaju te vuci i hajduci
da se nebi našao na muci.
Đenerale ne mogu ti ništa
čuvaju te Srbi sa ognjišta.

Ginuli su Srbi na sve strane
pa sad zato motre na dušmane.
Paze sebe a i Srpskog tića
đenerala Ratka nam Mladića.

Ginuli su Srbi svakog dana
od krvnika i srpskih dušmana.
Dok nam nije srpska vera dala
legendarnog Mladić đenerala.

Podigle se sve NATOvske sile
da bi Ratka živog uhvatile.
Al ne daju Srbi svoga brata
đenerala legendu iz rata.

Slušao sam vilu s Romanije
zove Ratka da ga ona krije.
Od krvnika i srpskih dušmana
pod jelikom kao Radovana.

Gledao sam sa vrha Treskavice
kako Ratka traže kukavice.
Sa sobom bi njega da povedu
da ga s mukom od Srba odvedu.

Otkad ratka po planini traže
svaki Srbin sprema se za straže.
Oj Mladiću samo nas pozovi
svi su spremni tvoji sokolovi.

Otkad oni traze srpskog brata
dušmanu su zatvorena vrata.
Znam da nikom nebi bilo milo
kada bi se srpstvo pobunilo.

Đenerale mili srpski brate
ako treba ginućemo za te.
Tebe voli i staro i mlado
đenerale ti narodna nado.

Otkad Sunce Treskavicom grije
tebe niko nikad izdao nije.
Oj Mladiću junače i diko
tebe ne sme ni izdati niko!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Čet 07 Jun 2007, 19:00

Dragane fale ti samo gusle.
Mali književin odgovor.
Tekst koji sledi je pruzet iz Balaseviceve knjige. I može poslužiti da se objasni razlika izmedju ljudi koji se smatraju Vojvodjanima i onih koji se smatraju Veliko Srbima (samo je ta ideja velika, u srbiji je sve i onako malo, mala srbija, mali auto,mali stan, malo pameti, malo para...)


Jer on je samo rođen Ovde...
I samo je proživeo život Ovde...
Inače nije Odavde...
Svi Sloveni su zabrljali negde u pocecima, negde gde ni istorija ne domasuje, ukrali su nekom bozanstvu nanulu, ili tako nesto i otad nose beleg prokletstva za uhom...

Mogu da se zblize sa svakim i sa crnim djavolom, jedino sa sobom ne...

A Srbi su razbijeni nesretno, kao ogledalo, svaki delic se ogleda za sebe... Sumadinci. Krajisnici. Paprikari. Kamenjari. Gorstaci. Precani...

Razlikujemo se i folklorno i civilizacijski, uveliko i antropoloski... Samo nas jos truba Ispastanja ponekad okupi pod istom zastavom...

Tri kolonizacije u istom veku!? Ni Americi ne bi bilo svejedno!

Prvi Neprilagodljivi stigose u Vojvodinu devetnaeste. Koliko se generacija slozi u sedamdesetak godina!? Da su devetnaeste otisli u Spaniju, da li bi naucili "habaneru" do sada? Da su otisli na Sardiniju, da li bi danas ikoju pticu voleli vise no galeba? Kakvo je to seme koje ne moze da se primi na zemlji kao sto je ova, na zemlji na kojoj i izgubljen novcic proklija?

Mi Ovde i Oni Odande, Greskom Rodjeni Ovde... Stara prica...

A kada prica pocne sa "bila jednom dva brata", to obicno ne izadje na dobro...

*************

Ipak: bila jednom njih dva...

U ono vreme kad se sablja Islama kovala na nakovnju Balkana...

Jedan bese hrabar da krene, drugi hrabar da ostane, ili: jedan plasljiv da ostane, drugi plasljiv da krene, niko to nece raspetljati!?

Prvi je, uglavnom, pocepao belo platno na tri pole i u jednu uvio pogacu, u drugu krst, u trecu novorodjence. I rece: "'Ajmo". I putovali su nocu, jer cak i Turci nocu spavaju. I nije im smetalo sto ne vide put, jer puta nije ni bilo. Covek je koracao odlucno i razdrljeno, kao da zna gde je naumio, a zena pognute glave, prepadnuta zvezdama koje su uzmicale pred njima, kao da ih mame u klopku...

Drugi je platno omotao oko glave, povlacio se u zbegove svaki put kad kopita zaiskre po kaldrmi i gradio manastire na tako skrovitim mestima, da ih je posle i sam sve teze pronalazio... Posle svakog ponizenja uzmicao je korak dalje od druma, sve dok mu Divlja Zelena Reka nije ukvasila rubove kosulje. A onda je i nju prebrodio...

I Prvi je naisao na svoju reku. Bila je veca ne samo od svih reka koje je video do tad, nego i i od mnogih planina iz njegovog kraja. Ladja na kojoj su se sepurili stranci odeveni u crveno i zlatno prenela ih je Preko kao na dlanu i sve je bilo ravno. Sunce nije imalo ni odakle da izadje, ni za kud da zadje. Pa su dani trajali najduze sto mogu da traju...

Drugi se osvrtao u strahu, znajuci da ce i Janjicari pronaci gaz. Povukao se u brda, sumovita i zabita, ali klanci su mu se rugali odjekom rzanja i zveketa, pa je otisao jos dalje, do kamenitih prevoja na kojima je vetar tupio svoje ostrice i do isposnickih polja, gde gruba crvenkasta zemlja bese krupnija nego mravi...

Prvi je naisao na jahaca sa perom na kapi koji je govorio drugim jezikom, pa je naucio i taj jezik, da bi popricao sa covekom. Ovaj pruzi ruku i dade mu komad polja, u zamenu za strazu. I on je motrio preko Velike Reke, osluskujuci sargije i zurle i ratne bubnjeve na drugoj obali. Ali ne samo zbog Jahaca. Nego i zbog Svog Komada Polja.

U toj ravnici, na Trgu Naroda, naucio je tajnu koze i kanapa, cekica i dleta. U rancu svakog ko bi nailazio video bi ponajpre tajnu i nije se stideo svoje radoznalosti...

Drugi je konacno nasao mesto gde niko ne nailazi. I ubedio je sebe da je to zato sto ga se plase!? I bio je zadovoljan. S druge strane vrhova plavela se ogromna voda i plavele su se oci nekih ljudi koji su se krstili drugacije i dovikivali se drugacije, neznatno drugacije, ali dovoljno drugacije da ih Drugi zbog toga omrzne. Branio se prisecajuci se svoga Boga, ne pomisljajuci ni na cas da Bog vise mozda i nije tamo gde ga je on ostavio...

*************

Prvi je podigao crkvu naspram Jahaceve i prolazeci pokraj nje, Jahac bi skidao kapu s glave, kao sto je i Prvi cinio pred Jahacevom crkvom. Uzivao bi kad predvece svi tornjevi u varosi zazvone u isto vreme i radovao se sto tudje crkve ne smetaju ljudima u Ravnici, kao sto sigurno ne smetaju ni Bogu. Bog ce medju crkvama vec umeti da izabere Onu Pravu za sebe, umeo je da pomisli...

Onda je sazidao i skolu u kojoj se ucilo na jeziku ispisanom na platnu u kojoj je bio umotan krst. Pa sagradio citaonicu za one omadjijane slovima. I digao pozoriste. Bogosloviju. I osnovao Maticu Srpsku...

Svoj Komad Polja iznosio je pred svet lao leb i so. Stare obicaje ukrasio je slingerajem novog zavicaja. A stare recepte oplemenio zacinima novih vremena...

Drugi je ratovao sa svakim ko bi na to pristao i nazivao se pobednikom samo zato sto se vracao na bojiste i onda kada se svi drugi zasite. A onda su dosli Svetski Ratovi i plen se delio daleko od goleti, jer tamo i nije bilo niceg da se deli.

*************

Voz je isao brzo, stalno galopom i nikad se nije umarao. Drugi se ponadao da ce tim vatrenim cudom sustici Vreme koje mu je daleko odmaklo, pa ga cak i prestici!?

U rukama je cvrsto drzao ikonu koju je iskopao iza kuce, ali od ljudi koji su ga vodili saznao je da Boga vise nema i to je odmah prihvatio. U selu, koje je s neba palo pred njega, prvo je srusio crkvu. A onda uzjahao popa. Terao ga da mekece. I vukao ga za bradu oko rusevine...

Prvi je saznao da je Drugi stigao, ali nije mogao da ga prepozna, ne pomisljajuci da li je to zato sto su ga vekovi potpuno promenuli, ili zato sto uopste nisu!? Ali sa gorcinom je shvatio da je covek kog mu predstavljaju kao Brata, za njega, potpuni stranac. I to stranac od kog ima i rodjenijih stranaca. Ali, polako se navikao i na to...

Drugi se takodje gnusao Prvog, njegovih bunara, ravnih leja, njegovih dugih samoglasnika i uctivosti u prolazu. Svaki susret podsecao bi ga na to ko je na pocetku price izabrao pogresan put, sto mu je tesko padalo. Zatvarao se u svoja s Neba Pala Sela, kao da su okolo kurjaci, a ne ljudi, uzimao je samo zene sa svojim zigom, a decu od malena poducavao da Ovde ne valjaju ni vazduh, ni voda, ni ljudi, ali ipak nije odlazio tamo gde valjaju...

*************

I svi su se molili da vise ne bude rata, samo ga je on prizivao svojim ritualima i nestrpljivo je okitio subaru redenicima, pristavsi i da obnovi crkvu i da nosi popa na ramenima ako treba, samo da mu vec jednom daju priliku da i on pokaze sta zna...

I posle ko zna koliko godina, ponovo se osetio nadmocno i nedodirljivo i sav sretan je zapalio svecu dobrim vremenima u kojima ponovo mozes ispaliti rafal svaki put kad ne znas sta da kazes i kad mozes udariti svakog koga ne razumes...

I jedva je cekao da naleti na Prvog. Pre na njega, nego na Zvanicnog Neprijatelja...
- Nema vajde... Takvi ste Vi Ovde... Svileni, brate... Davno bi vi bili pomađareni da nije nas...
Ajde?
Pričaj mi malo o tome...
Ti si mi baš prava mustra za propoved o tradiciji, slobodi i časti...


Poslednji put izmenio dana Čet 07 Jun 2007, 23:02, izmenio ukupno 3 puta
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Čet 07 Jun 2007, 20:03

Odličan text i više nego istinit!

Iz koje je knjige preuzeto?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Čet 07 Jun 2007, 21:22

Cela knjiga je dobra. Dao bih je srednjoskolcima kao lektiru. A knjiga se zove : "Jedan od onih života". Radi se o ratnoj 91 godini, mobilizaciji, inflaciji, njegovoj ljubavi, njegovoj fudbalskoj karijeri, kako izbegava front.

Imas na ovom linku celu knjigu, ako te ne mrzi da citas na taj nacin.
Imam ja tu knjigu i ako hoces mogu ti je dati da je procitas.

http://www.gruda.org/djole_knjige/Djordje_Balasevic_knjige-Jedan_od_onih_zivota.pdf
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Čet 07 Jun 2007, 22:33

Ljudi totalan offtopic:besan: Very Happy mada me boli uvo...
Inace tema je "Ko Je Ovaj Covek?"zeleni smeh
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Komsija Pet 08 Jun 2007, 11:03

Mini Me klanjanje za tekst
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Pet 08 Jun 2007, 11:50

Warior_Of_Satan ::Ljudi totalan offtopic besan u PM Very Happy mada me boli uvo...
Inace tema je "Ko Je Ovaj Covek?" zeleni smeh


Pa da rezimiramo onda "Ko je taj čovek?"

Taj čovek je ratni zličinac koji je odgovoran za smrt 8.000 ljudi u jednom danu, bez obzira koje su oni nacionalnosti i vere bili! Jer ako kažemo "nema veze, ko ih jebe, bili su muslimani ili hrvati!" kako onda možemo da očekujemo da će oni privesti one svoje koji su odgovorni za smrt mnogih srpskih civila ubijenih u ratu!?

Čovek bez morala i osećaja krivice! Zašto se krije ako misli da njegove akcije imajo moralno (ili bilo kakvo drugo pravdanje)? Ako se krije okrivljuje sam sebe a i ceo narod!
Kada u Izraelu neka palestinska teroristička organizacija izvede neki napad i pobije 1000 nedužnih ljudi, oni preuzmu ODGOVORNOST za svoju akciju, jer ne žele da SVI stradaju zbog onoga što su ONI uradili! Ne smatram Mladića herojem, jer ako je bio u stanju da pobije 8000 ljudi što se onda "heroj" sad usrao pa nesme od preuzme odgovornost i ode na sud, ili ako nije kriv onda da ode tamo i odbrani sebe i ceo srpski narod?!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Pet 08 Jun 2007, 17:01

Na ovom snimku se vidi da je Mladic lud, covek ne zna s kim ratuje. Spominje osvetu Turcima, dahije...

https://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pet 08 Jun 2007, 22:19

Pa i treba se osvetiti...ipak je to 500 godina
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Sub 09 Jun 2007, 02:26

Kakvi su to Turci u Bosni? Koje vere su bili oni pre nego sto su postali muslimani?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Sub 09 Jun 2007, 10:52

To su nekad bili srbi ali onda su izdali veru i presli u islam,picke prodane!!!
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Ned 10 Jun 2007, 02:04

Sve to je samo dobro izrežirano preko CNN-a...
Šta su očekivali od đenerala? Čokolade? Đeneral je branio narod, i nema nameru da se predaje govnarima Tadiću, Svilanoviću i ostalima... Hapse ga kurve koje nisu smele nos da promole kad se pucalo, nego su se stavili na Tuđmanovu stranu... Molili su NATO da još koju nedelju bombarduje Srbiju kako bi srušili Slobu... Za njih su Rugova i Čeku saveznici u obaranju Slobinog režima...
Prave zločince šiptare su oslobodili iz zatvora čim su došli na vlast "demokratskim" sredstvima... Koljače su oslobodili, a jure istinske heroje koji su branili narod...
Nije đeneral kukavica što se ne predaje, već su kukavice oni koji su se stavili na stranu onih koji su nam slali "demokratski" uranijum... Niko nije kukavica kada se brani!
A bar jedan će nadživeti Haški tribunal!


Poslednji izmenio dana Ned 10 Jun 2007, 02:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Ned 10 Jun 2007, 02:14

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 ARHINphoto

Đenerale brate, redovno je stanje,
OVI bi da hapse, trebaju im pare.
Nema straha, nece ga ni biti,
mogu nama samo popušiti!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Pon 11 Jun 2007, 17:26

Dragan-F1 ::Đeneral je branio narod, i nema nameru da se predaje govnarima Tadiću, Svilanoviću i ostalima...

"Branio" srpski narod tako sto je pobio 8.000 civila u Srebrenici!? Baš častan čin za jednog srpskog generala! Osramotio je i našu vojsku i ceo srpski narod!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Pon 11 Jun 2007, 21:49

@ Dragan
Aj jednom podkrepi svoje izjave sa nekim cinjenicama!

- "Sve to je samo dobro izrežirano preko CNN-a.."
*Kako izrežirati 8000 beživotnih tela???
Zamisli da je tamo svakog trenutka neko stradao.
*Kako izrežirati Ovcaru???
Tamo je ubijeno 200 ljudi i 61 osoba se nalazi kao nestala, svakog koga su odveli na ispitivanje nije se vratio....
* "Šta su očekivali od đenerala? Čokolade?"
Nismo nista pametno ocekivali od coveka koji sebe naziva đeneralom, a ne generalom. Kao ovo prvo je zajebanije. General treba da bude osoba koja ima neke moralne i eticke norme, da zna sta znaci Ženevska konvekcija i da je pre svega covek, a ne zver.A o Miloševicevim "generalima" necu trošiti reci, pokazali su se na ratistu..
* "Tada je iz Srbije otišlo na hiljade ljudi, a od 2000. na ovamo otišlo je na desetine hiljada ljudi..."
Daj neki dokaz, cinjenicu na ovu temu!
*"I sada najveći kriminalci ne samo da imaju diplomatske pasoše, nego sede i u Vladi - Đelić, Đilas itd..."
Po cemu su kriminalci njih dvojca? Ako imas neki dokaz ili sumnju postoji policija i ostali organi imože se lako dokazati, a ne da iznosis neistine i nebuloze. Najlakse je reci "on je izdo" " drž te lopova", dokazi tebi fale... Đelic je zavrsio Harvard, radio svuda po svetu i sve stekao sam,njegovi su bili razvedeni,bio jedan od pedest direktora druge banke u svetu i otud te pare koje radikalima bodu oci.
*"Šešelj nije pretio pištoljem studentima, već običnim džabalebarošima... Pravi studenti su išli na predavanja i polagali ispite"
-Ko je on u Srbiji da vitla pistoljem? Ko mu dao to pravo? Studenti su želeli promene, da se uspostavi sistem vrednosti, nisu želeli rat, izolaciju, sankcije, ljude poput Marka Milosevica i ostale krimose...
*"Legija je osuđen na pravdi Boga, bez ijednog jedinog dokaza a sve pod pritiskom i medijskom satanizacijom B92.."
- Sudstvo je nezavistan organ, a dokaza je bilo pregrst... Za sve zlocine. Alo bre pa on je i u Legiju stranaca otisao jer je napravio krivicno delo i da ne bi odgovarao. A spisak dokaza možes naci preko googla...

Karla Del Ponte je obican službenik i nije to njena ideja da se uhapsi Mladic, kako možemo ocekivati da se uhapsi neki hrvat koji je komandovao Olujom i Bljeskom ako mi neispunimo obavezu.Zaboravio si da je Milosevic prvi isporucio staresinu JNA Hagu?!
Srbija je clanica UN a Hag je organizacija koja deluje pod njihovim okriljem!


I molio bih te da nevređas nas koji nismo ljubitelji najvecih krimosa srbije (Mladic,Legija,Arkan,Sloba,Seselj i ostali) , mislim prevashodno na" pesmu" koju si poslednju postavio.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Pon 11 Jun 2007, 22:10

E aj se poubijajte sad tu
Jebes drzavu kad se svi medjusobno svadjaju i izdaju...
Jbt ljudi vi niste svesni sta radite,gledate koliko je Mladic ubio a ne koliko je nasih poginulo.A poginulo je duplo vise nego muslimana...
Jebali vas muslimani,idite pa se poturcite ili prestanite da kenjate...
Mir Medj Bracom Slovenskom klanjanje
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mudorator Pon 11 Jun 2007, 22:16

Warior_Of_Satan ::Jebali vas muslimani,idite pa se poturcite ili prestanite da kenjate...

Napisao sam zbog čega nije bitno da li su oni bili muslimani, ili hrvati... Pogledaj moj prvi post na ovoj strani!


@Mini Me

Ako si mu rekao! zeleni smeh
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Nick Slaughter Pon 11 Jun 2007, 23:57

Nema potrebe da bilo šta objašnjavam, ako imalo znaš srpBku istoriju onda treba da znaš da je pravilno Đeneral a ne general po komunistički...
Ko je izbrojao 8000 ljudi tamo? Nisu to nikakvi civili, civili su bili evakuisani... Sve je to poginulo u borbi...
Najveći krimosi su upravo sada zaposeli sva važnija ministarska mesta, a kakvo crno nezavisno sudstvo kada presude donose po direktivi B92 i vampiruša Kandić, Biserko, Vučo...
A Đelić je završio Harvard isto koliko sam i ja kolonizovao planetu Mars... Šibicar običan, "školovan" je u službama da bi obavljao misiju "restrukturiranja"... Gde god se pojavio, sve je bivalo opustošeno... sada je ponovo došao da dokrajči JAT, EPS, NIS i Vojsku...
Žalosno je što vi Srbi se stavljate na stranu Mesića i onih koji su klali naš narod, iznosite nebulozne "činjenice" u vezi neke Srebrenice... Tadić ode ponizno da se pokloni tamo, ko mu daje za pravo da priznaje apsolutno nepostojeću krivicu??? Tadić i njegova kamarila su nam natovarili Hag na leđa, a ne svetitelji đeneral Mladić i Radovan Karadžić...
Oni su naobećavali EU sve što EU čak i nije tražila, samo da bi se dokopali neke međunarodne podrške d abi opstali na vlasti...
Nijedan dokaz odbrane Legije i Zvezdana Jovanovića nije objavljen, samo napadi po medijima... A dobro se zna da je iskaz Zvezdana Jovanovića iznuđen i bivao je prisiljen da potpiše sve to...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Uto 12 Jun 2007, 00:23

@Warior_Of_Satan

Pa tema je "ko je ovaj covek" , a prema nasim saznanjima on nije ubijao pravoslavce, jevreje ili protestante nego ljude, žene,decu muslimanske veroispovesti. I mi samo zakljucujemo objektivno. Da se tema zove npr "Oluja","Bljesak" ,"Zlocini nad Srbima" mi bi pisali o tome.

A to sto kažes: "Jebali vas muslimani,idite pa se poturcite ili prestanite da kenjate..."

Biraj malo reci, ovo citaju i deca:)! A mi nekenjamo vec iznosimo stavove na osnovu cinjenica.
Jedan offtopic
Kako ces raditi u bolnici sa takvim stavovima?
"U vršenju dužnosti prema bolesniku neće na mene utjecati nikakvi obziri vjere, nacionalnosti, rase, političke ili klasne pripadnosti. Zvuci poznato?
Pozdrav



I ja sam samo replicirao Draganu.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Mini Me Uto 12 Jun 2007, 01:08

Dragan-F1 ::Nema potrebe da bilo šta objašnjavam, ako imalo znaš srpBku istoriju onda treba da znaš da je pravilno Đeneral a ne general po komunistički...
Ko je izbrojao 8000 ljudi tamo? Nisu to nikakvi civili, civili su bili evakuisani... Sve je to poginulo u borbi...
Najveći krimosi su upravo sada zaposeli sva važnija ministarska mesta, a kakvo crno nezavisno sudstvo kada presude donose po direktivi B92 i vampiruša Kandić, Biserko, Vučo...
A Đelić je završio Harvard isto koliko sam i ja kolonizovao planetu Mars... Šibicar običan, "školovan" je u službama da bi obavljao misiju "restrukturiranja"... Gde god se pojavio, sve je bivalo opustošeno... sada je ponovo došao da dokrajči JAT, EPS, NIS i Vojsku...
Žalosno je što vi Srbi se stavljate na stranu Mesića i onih koji su klali naš narod, iznosite nebulozne "činjenice" u vezi neke Srebrenice... Tadić ode ponizno da se pokloni tamo, ko mu daje za pravo da priznaje apsolutno nepostojeću krivicu??? Tadić i njegova kamarila su nam natovarili Hag na leđa, a ne svetitelji đeneral Mladić i Radovan Karadžić...
Oni su naobećavali EU sve što EU čak i nije tražila, samo da bi se dokopali neke međunarodne podrške d abi opstali na vlasti...
Nijedan dokaz odbrane Legije i Zvezdana Jovanovića nije objavljen, samo napadi po medijima... A dobro se zna da je iskaz Zvezdana Jovanovića iznuđen i bivao je prisiljen da potpiše sve to...

Istoriju znam i vise nego odlicno, pogotovo nasu... Ucio sam je iz priznatih knjiga..A to dal je Đ ili G se ne uci iz istorije nego iz srpskog jezika. Ne stavljam se na niciju stranu, nego na svoju i ne kao srbin nego pre svega kao covek. A imam i boljih kvalifikacija od toga da kažem da sam Srbin. Nije sve na svetu biti srbin.To može svako.Jer ima dosta srba kojih se stidim. Pogotovo VelikoSrba, koliko radikala i ljudi koji su za tu ideju zna gde se nalazi Karlovac-Karlobag-Ogulin-Virovitica?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Slavic_Warior Uto 12 Jun 2007, 16:45

Ma znam ja za medicinsku etiku,sve sam ja to uco i znam .Ali me nervira to kad svi pljujete Mladica i iznosite cifre koliko je on ubio...
Ljudi vi niste svesni da se ova drzava raspada zbog nesloge,nejedinstva ....I dok se to pitanje ne resi nema nam spasa....uredu
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?" - Page 3 Empty Re: Akcija LSVO "Ko je ovaj čovek?"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu