DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

+9
NoLLe_HaCkEr
Mini Me
GuaRdian_AngeL
Nick Slaughter
Mudorator
Junkie
den78
Komsija
bloodyfox
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od bloodyfox Pon 05 Mar 2007, 17:27

Evo slika sa kamere sa radne akcije kod Vlaske male i skole. Slike su male ali mozete ih uvecati.


Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic 070305142225rq1.th

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic 070305143826za1.th

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic 070305143835lv5.th

Postavio Vojin Vuckovic VIII-4:lol!:

bloodyfox
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 34
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Komsija Pon 05 Mar 2007, 17:47

A kakva radna akcija je bila u pitanju???
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od bloodyfox Pon 05 Mar 2007, 18:53

Radna akcija koju je organizovao direktor.

bloodyfox
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 34
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od den78 Pon 05 Mar 2007, 19:28

u jebote, jos uvek ima tih akcija? ...ja mislio da je to jos odavno izaslo iz mode, ahahaha lol!
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Junkie Pon 05 Mar 2007, 19:40

MA kakvi!!! Cim se dogura do osmog razreda, grabulju u ruke i teraj!! Uvek bilo!! Ja mislim da ce ih i dalje biti!!
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mudorator Pon 05 Mar 2007, 21:50

Setih se sad jedna pesme...

Atheist Rap - ORA JE PRAVI NAČIN DA...

Kad na akciju krenem ja,
prati me cela familija.
“Sine jebi svaku mačku,
donesi nam kući značku.”
Kada tamo stignem ja,
čeka me direktor logora,
kaže “Radi sine buši kopaj,
posle sedi dobro klopaj”

ORA je pravi način da..

Posle klope žurkica,
svira dobra grupica,
grupica je malo p’jana,
radila je celog dana.

Posle žurke spavanje,
a možda i karanje,
luda frka cele noći,
dok ti san ne sklopi oči.

ORA je pravi način da…

Ujutro smo mamurni i gadni,
nikom se živom na trasi ne radi,
nadzornik pizdi direktor urla,
efekat rada čista nula.

Vratili me s akcije,
posle samo dve tri nedelje
"Ajde beži kući ružni stvore,
uništavaš nam traktore”!

Kad sam kući stig’o ja,
pitala mene moja curica
“Jesi l’ tamo nešto karo,
ajde priznaj ti fukaro”?

“Tada sam joj rekao,
“Na suncu sam se pekao,
jebavao sam svaku mačku,
al’ za to ne daju značku “!

ORA je pravi način da…



Samo udarnički! NEMA ODMORA DOK TRAJE OBNOVA!

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic 6246.80318 jeeee
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od bloodyfox Uto 06 Mar 2007, 11:21

Very Happy

bloodyfox
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 34
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mudorator Čet 08 Mar 2007, 22:46

bloodyfox ::Very Happy

Od samog početka rada foruma si imao te tako icrpne komentare!!!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Nick Slaughter Pon 16 Apr 2007, 20:55

ORA je dobra zamisao, samo nije delotvorna... Ako se nešto želi sređivati u selu, onda se lepo uzmedu slike iz Monaka i pokuša se da se što bolje prekopira praktičnim radom na terenu... Sve ostalo nema smisla, nažalost...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mudorator Sre 02 Maj 2007, 14:24

Evo i u centru sela je zavrsena jedna "ORA" koju je sprovela naša M.Z. pod nazivom "Aprilsko uređenje centra" ili nešto sl. Uglavnom, podšišana je trava, prokopani kanali za vodu, ofarbane žardinjere i kante za otpatke...
Pisalo je na obaveštenju da su u planu i radovi oko jezera, ali nisam video da li je nešto i tamo urađeno. Zna li neko nešto o ovome?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od GuaRdian_AngeL Čet 17 Maj 2007, 04:36

Nije valjda da se vracamo SOCIJALIZMU. affraid
affraid

affraid

affraid
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Nick Slaughter Čet 17 Maj 2007, 18:11

Jeste, malo je rasturena zemlja sa one gomile, ofrlje je poravnato i malo su zasadili nove trave... Ništa spektakularno...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mini Me Pet 18 Maj 2007, 00:07

Uce deca od malena da vataju krivinu, to ce im koristiti u zivotu.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 02:45

Secam se tih akcija ali nemogu bas najbolje da se setim kako je to izgledalo ali mislim da to jako dobro stvar
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Nick Slaughter Sre 11 Jul 2007, 18:23

Ma na radne akcije svako gleda da "u'vati krivinu", kao i u vojsci...
Ne može se npr radnim akcijama kositi trava ili slično jednom godišnje... To onda izgleda kao poluočerupana kokoška...
Nego za održavanje travnatih površina mora da postoji posebna služba koja će redovno jednom nedeljno održavati i kositi zelene površine... Bez otkosa! I onda će to izgledati koliko-toliko pristojno, dok jedne godine ne bude dovoljno para pa da se formiraju standardizovani travnjaci koji su određenog oblika i lepo oivičeni...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 18:30

Ma ni tad se ne kosi.
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mudorator Uto 24 Jul 2007, 13:48

Ovo što sam hteo da kažem u vezi sa OŠ, nema mnogo veze sa naslovom ove teme, al' ajde da postavim ovde da ne bi otvarao novu temu!

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Untitl11

Neznam koliko se dobro vidi, ali po rezultatima prijemnih ispita dolovačka škola je na pretposlednjem mestu!!! Trebali bi nastavnici (posebno srpskog i matematike) u našoj školi malo da se zapitaju, dal možda nešto nije u redu sa njima ili sa učenicima? No

LINK
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mini Me Uto 24 Jul 2007, 14:27

Krivi su i nastavnici i ucenici. A to je vec godinama u nazad, tradicionalno losi. Kad sam ja zavrsavao 8 razred, skola je organizovala pripreme matisa i srpskog. Meni je Božana predavala matiš i na prvom casu priprema prozvala mene i jos par drugova i rekla kako mi ne možemo da pohadjamo njene casove, jer po njenom misljenju i ocenama iz matisa nismo sposobni da pratimo te casove!? I to je nastavnik i pedagog!? Nije ni cudo, sto deca prave lose rezultate! A iz matisa sam uglavnom imao trojku, a po njoj sam bio retard. Mada i o tim ocenama u nasoj Osnovnoj skoli ne vredi pricati, ubijes se uceci, a kad vidis kako komsije,rodjaci i prijatelji nastavnika dobijaju lako petice demoralise te sve, a tek kako vredjaju ucenike komentarima: "Ta skola je teska, tamo se uci"...Kad je bio prijemni, tada jos po starim pravilima, vukovci su padali, neki od njih su padali i godine u srednjim...Nemam nista protiv devojke koja sad predaje srpski al mislim da sa njenom diplomom vaspitacice nije kvalifikovana za taj posao! Mada necu da gresim dusu bilo je i dobrih profana i nastavnika...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mudorator Uto 24 Jul 2007, 14:55

Kriterijume treba pooštriti već jednom u našoj školi i te prijateljsko-rodbinsko-komijske veze treba da prestanu da budu bitne, kao i ako neko ima npr. sve petice a matematiku zna za dvojku onda treba da ima dvojku i tačka, a ne kao kod nas u školi...
Ja sam bio Vukovac u osnovnoj, a prijemni sam dobro uradio zato što sam išao na privatne časove (kod profesora koji ne predaju u Dolovu u školi, a čuo sam da ima i takvik koji svojim đacima drže privatne časove - OTKAZ ODMA', BRE). Ali kad sam došao u gimnaziju... Uh, uh... U prvoj godini dok se nisam privikao na novi način rada, recimo da sam bio u rangu sa najlošijim učenicima iz nekih pančevačkih škola koji su išli u moj razred!
Ali da ne ispadnu samo nastavnici krivi... Moj komšija je predavao jedno polugodište matamatiku kod nas u školi i kaže da je neverovatno to koliko su deca ne zainteresovana za učenje, ne trude se i slabo kapiraju! O disciplini je suludo i pričati!
Ne kažem da je škola najbitnija stvar u životu, neko se dobro snađe i bez toga, ali kakvo nam surovo kapitalističko vreme predstoji, trebalo bi da razmisle i ta deca i njihovi roditelji kako će živeti u budućnosti! Neće više biti onoga kao ranije, kad sa 20 godina dođeš iz vojske, zaposliš se u neku firmu i do kraja života ona brine o tebi: preko firme ideš i na more i u pozorište, od firme dobiješ polutku, stan ko nema, kola ako treba... Na kraju i svoju decu zaposliš tamo. NIKAD VIŠE!!! Imajte to na umu!


Poslednji put izmenio dana Uto 24 Jul 2007, 15:05, izmenio ukupno 2 puta
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od pera pajser Uto 24 Jul 2007, 15:01

Nasa skola je katastrofa sta se tamo sve radi ...majko moja .Svi su toliko zaokupljeni nekim drugim stvarima da su im ucenici na poslednjem mestu!!!
To je bruka i sramota jer ovi rezultati koji su navedeni su bruka i sramota sela i ogledalo politike koja se vodi u skoli.
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Komsija Uto 24 Jul 2007, 17:38

A obratite paznju na ovo

Najlošiji uspeh, što je i bilo za očekivanje, imaju škole iz Ivanova (61,30), Dolova (59,97) i Kačareva (58,23).


Znaci, nije ovo prvi put da smo medju najgorim skolama u opstini na prijemnom. Sigurno se to ponavlja iz godine u godinu. Neko mi is skole morao da obrati paznju na ovo.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Mudorator Uto 24 Jul 2007, 17:58

Tačna ti je pretpostavka! Ponavlja se to svake godine i uvek su rezultati naše škole među najlošijima!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Nick Slaughter Uto 24 Jul 2007, 18:35

Disciplina je mnogo popustila, to je glavni razlog neuspeha!
A i ova globalizacija, klinci na časovima pišu SMS poruke i igraju igrice... Very Happy
Ne može to tako, kad se uči - uči se. Kad se razonodi - razonodi se...
Pa sada 4-5 meseci pre prijemnih ispita štampaju se zbirke zadataka, i odatle bivaju zadaci za prijemni, ništa drugo... I opet su rezultati katastrofalni...
Roditelji bacaju silne pare na pripremne privatne časove, koji traju bezmalo i celu godinu dana... Kada se sve sabere, koliko koštaju "pripreme" za prijemni roditelji za te novce mogu da plaćaju mesečne karte decama za celo školovanje!!!
cinjenica
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 03:06

Radna akcija ili ne nebitno ....Da znate vi koji je haos ovde po skolama https://www.youtube.com/watch?v=2b2Zvcr0dcQ&mode=related&search=....

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Nick Slaughter Pon 03 Sep 2007, 17:11

marjan.d ::Radna akcija ili ne nebitno ....Da znate vi koji je haos ovde po skolama https://www.youtube.com/watch?v=2b2Zvcr0dcQ&mode=related&search=....
Lara Tettona se samo tu kao nešto femka, ne da se da je vaćare a vole da se snima... Ima i lepo oblikovane "big bubbies"... lol2
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic Empty Re: Radna akcija O.S Aksentije Maksimovic

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu