DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOM Kulture? :(

+14
dalajlama
N1X
Herr.Bellan
Mini Me
TeRZA_Dolowo
d3m()n*hUnT3r
homer
Slavic_Warior
DPb-ac
arrisD
Komsija
BUNT!!!!
SKAZI
Mudorator
18 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Mini Me Uto 03 Apr 2007, 17:38

U Domu kulture jedino radi WC, sve prostorije su prazne, prosle nedelje Kata je zatvorio svoju igraonicu, jer su mu iz uprave podigli kiriju. I kako posle dolovci da budu kulturni kad nam Dom kulture sluzi kao javni WC?!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Herr.Bellan Uto 03 Apr 2007, 22:16

Ma batice dobro je dok jos ima gde i da se piski!!!!!!

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od N1X Uto 22 Maj 2007, 13:48

Ma nema gde ni da se pisa vrata naslonjena na zid kad neko hoce da ide u wc moze da mu vrata padnu na glavu!
N1X
N1X
Gedža
Gedža

Broj poruka : 16
Lokacija : ALKATRAZ
Datum upisa : 15.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od N1X Uto 22 Maj 2007, 13:49

A na vrata od wc pise Sluzbeni WC! uaaa affraid affraid
N1X
N1X
Gedža
Gedža

Broj poruka : 16
Lokacija : ALKATRAZ
Datum upisa : 15.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Mini Me Sre 30 Maj 2007, 01:10

Nerazumem sta ce toliko zaposlenih u Domu kulture kad on neradi ono zasta je namenjen, bolje je reci ne radi uopste?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od dalajlama Sre 30 Maj 2007, 21:06

aaa,pa moraju biti u pripravnosti. Sta znas...!?
dalajlama
dalajlama
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 15
Lokacija : Tibetski put bb
Datum upisa : 23.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Nick Slaughter Pet 01 Jun 2007, 00:19

Nema previše zaposlenih, taman onoliko koliko je potrebno... Ponekad biva i da je manje nego što je potrebno...
Tokom cele godine uvežbava se folklorni ansambl, vrše se pripreme za takmičenja, pripremaju se festivali u Dolovu, Letnji otvoreni program na platou ispred Doma...
Radi se mnogo intenzivnije tj pokušava se da se dosegne neki nivo iz 80-ih...
U to ime srdačan pozdrav direktoru Banetu! Svaka čast care, nastavi tako! Dolovo je malo živnulo...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Mini Me Pet 01 Jun 2007, 02:55

Aj da ne živim na 700 metara od Doma Kulture možda bih ti poverovao. Da li u nasem selu ima ista drugo osim folklora koji je poceo da smara, svaki put isto. A na te festivale idu samo roditelji i prijatelji ljudi koji nastupaju na njima. Jer ni jedan festival u Dolovu nikad nije, a po svoj prilici i nece dostici popularnost Slaninijade iz Kacareva, Mokrin i ostale festivale... Nažalost loša je organizacija, promocija dosta košta, mi nemamo sponzore.Možda neko zna pricu sa jedne od Vinarijada.Par ljudi iz Bg cini mi se, culo da je u Dolovu Vinarijada i uputili se u nase selo kad su stigli u CK gde je bila promocija vina, tražili vino i Tildi im rekao "Nema", promocija je bila ujutru a ovi dosli posle podneva i nisu stigli da probaju vino iz jednog burenceta lol! . Zamislite koja je to sramota za selo. A i sad kad se organizuje Vinarijada na nju uglavnom mogu da idu VIP gosti. Sve nase festivale prati los marketing...
A sto se tice Doma Kulture, kad je bila neka promocija knjige, a da to nije neki nepoznati pisac za decu, sta kosta nase rukovodstvo da pozove neke poznatije pisce npr. Marka Vidojkovica, Srdjana Valjarevica, Matiju Beckovica.... Pogledaj malo kulturu po drugim selim...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Lucijan Ned 24 Jun 2007, 10:34

DOBAR DAN SVIMA.......CITAM VASE KOMENTARE O KULTURI I PROSTO UMIREM OD SMEHA........JAKI STE NA RECIMA, AJDE DA VAS VIDIMO KAKVI STE NA PREDLOZIMA I REALIZACIJI VASIH PREDLOGA......VRATA DOMA NISU NIKOM ZATVORENA I SVAKI JE DOBRO DOSAO SA VALJANIM IDEJAMA... A SAMO DA VAS PITAM STA JE ZA VAS POJAM KULTURE?..... VIKEND IZLASCI DO 3-4 UJUTRU, IZOPIJANJA I LUPANJE IZLOGA PO SELU... I S KOJIM PRAVOM KRITIKUJETE MUZIKU KAD SE SAMI LOZITE NA TU ISTU?....I DA, JA SAM LUCIJAN KOJI RADI U DOMU KULTURE. I JEDAN PREDLOG SVIM KRITICARIMA I KRITIZERIMA: IZVOLITE DODJITE DO DOMA SVAKODNEVNO DO 15H DA PORAZGOVARAMO, I NE SAMO TO, VEC I DA ZAJEDNO URADIMO NESTO NA POBOLJSANJU KULTURE U SELU, JA SAM TU DA VAS PODRZIM.
P.S. SAMO NEMOJTE DA SPAVATE DO 13-14h, PA KAO ONDA IMAMO NESTO DA KAZEMO, U OPSTU KULTURU SPADAJU I RADNE NAVIKE I POSTOVANJE TUDJEG VREMENA.
NADAM SE DA CETE SE JAVLJATI

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Lucijan Ned 24 Jun 2007, 10:51

STVARNO DA COVEK NE POVERUJE KOJIM SE VI TRIVIJALNIM STVARIMA BAVITE, NPR.WC-OM?! TAJ WC JE BIO JEDAN OD NAJCISTIJIH U SELU I OKOLINI PRE 15-TAK GODINA SA WC SOLJAMA I LAVABOIMA ALI SU GOSPODA HULIGANI U RAZNORAZNIM STANJIMA (ALKOHOL,TRAVA I SL) SVE TO RASTURILI, A KADA BI DOM PISAO PRIJAVU NEKOME, TAJ ISTI BI DOSAO DA SE OBRACUNAVA SA RADNICIMA I DIREKTOROM ZASTO GA JE PRIJAVIO. PA I SADASNJI KLINCI SU PO TOM ISTOM WC SARALI SVE I SVASTA, DEVOJKE NASMINKANIM USNAMA LJUBILE PLOCICE PO WC (VEROVATNO SU TAKO ZAMISLJALE SVOG DRAGOG), SUTIRALI TA ISTA VRATA KOJA CE PASTI NEKOME NA GLAVU?
LJUDI BRE,O CEMU VI PRICATE?????????? UKAZITE TAKVIMA NA NJIHOVO PONASANJE, PA NE OCEKUJETE VALJDA DA CE RADNICI DOMA DA RADE I POSLOVE VASPITAVANJA, I TO KUCNOG?
STVARNO SMESNO

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Komsija Ned 24 Jun 2007, 11:35

Mini Me ::
A sto se tice Doma Kulture, kad je bila neka promocija knjige, a da to nije neki nepoznati pisac za decu, sta kosta nase rukovodstvo da pozove neke poznatije pisce npr. Marka Vidojkovica, Srdjana Valjarevica, Matiju Beckovica.... Pogledaj malo kulturu po drugim selim...

Mislis da bi bilo vise od 20 ljudi na tim promocijama??? Mislim da bi se najvise ljudi skupilo na monodramama. Doduse, vec je postalo tradicija da dolazi Milenko Pavlov, ali i on je vec smorio posto svake godine prica jedno isto. Mozda bi ove godine mogli da dovedu nekog drugog glumca hmmm
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Slavic_Warior Ned 24 Jun 2007, 11:35

@Lucijane malo si pogresio oko muzike...to da se mi lozimo na TURBO SHIT...pokusajte da dovedete neki rock bend,ako ne to onda bar organizujte neke zurke gde ce se pustati sve vrste muzike sem TURBO SHIT-a i imace te veoma dobru posecenost...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Nick Slaughter Ned 24 Jun 2007, 15:24

Lučijan je u pravu! cinjenica

Ja bih predložio ako je moguće da se ovog leta na platou ispred Doma kulture ponovo prikaže komična predstava "Falična pogodba" sa Žuletom u glavnoj ulozi...
I ako je moguće da dođe i održi koncert, u vreme Štrudlijade, Zvonko Bogdan ili Garavi sokak?
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Komsija Ned 24 Jun 2007, 15:32

Dragan-F1 ::
Ja bih predložio ako je moguće da se ovog leta na platou ispred Doma kulture ponovo prikaže komična predstava "Falična pogodba" sa Žuletom u glavnoj ulozi...

jeeee


Nisam stigao da odem kada je bilo proslog puta, ali pretpostavljam da je extra
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Nick Slaughter Ned 24 Jun 2007, 15:46

Bilo je nedavno i na TV "Pančevo", ali uživo je komendija do suza...
Žule je pravi Lala, napisao je odličan scenario i to pretočio u još bolju predstavu... Svaka mu čast!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Mini Me Ned 24 Jun 2007, 16:15

Lucijan ::DOBAR DAN SVIMA.......CITAM VASE KOMENTARE O KULTURI I PROSTO UMIREM OD SMEHA........JAKI STE NA RECIMA, AJDE DA VAS VIDIMO KAKVI STE NA PREDLOZIMA I REALIZACIJI VASIH PREDLOGA......VRATA DOMA NISU NIKOM ZATVORENA I SVAKI JE DOBRO DOSAO SA VALJANIM IDEJAMA... A SAMO DA VAS PITAM STA JE ZA VAS POJAM KULTURE?..... VIKEND IZLASCI DO 3-4 UJUTRU, IZOPIJANJA I LUPANJE IZLOGA PO SELU... I S KOJIM PRAVOM KRITIKUJETE MUZIKU KAD SE SAMI LOZITE NA TU ISTU?....I DA, JA SAM LUCIJAN KOJI RADI U DOMU KULTURE. I JEDAN PREDLOG SVIM KRITICARIMA I KRITIZERIMA: IZVOLITE DODJITE DO DOMA SVAKODNEVNO DO 15H DA PORAZGOVARAMO, I NE SAMO TO, VEC I DA ZAJEDNO URADIMO NESTO NA POBOLJSANJU KULTURE U SELU, JA SAM TU DA VAS PODRZIM.
P.S. SAMO NEMOJTE DA SPAVATE DO 13-14h, PA KAO ONDA IMAMO NESTO DA KAZEMO, U OPSTU KULTURU SPADAJU I RADNE NAVIKE I POSTOVANJE TUDJEG VREMENA.
NADAM SE DA CETE SE JAVLJATI

STVARNO DA COVEK NE POVERUJE KOJIM SE VI TRIVIJALNIM STVARIMA BAVITE, NPR.WC-OM?! TAJ WC JE BIO JEDAN OD NAJCISTIJIH U SELU I OKOLINI PRE 15-TAK GODINA SA WC SOLJAMA I LAVABOIMA ALI SU GOSPODA HULIGANI U RAZNORAZNIM STANJIMA (ALKOHOL,TRAVA I SL) SVE TO RASTURILI, A KADA BI DOM PISAO PRIJAVU NEKOME, TAJ ISTI BI DOSAO DA SE OBRACUNAVA SA RADNICIMA I DIREKTOROM ZASTO GA JE PRIJAVIO. PA I SADASNJI KLINCI SU PO TOM ISTOM WC SARALI SVE I SVASTA, DEVOJKE NASMINKANIM USNAMA LJUBILE PLOCICE PO WC (VEROVATNO SU TAKO ZAMISLJALE SVOG DRAGOG), SUTIRALI TA ISTA VRATA KOJA CE PASTI NEKOME NA GLAVU?
LJUDI BRE,O CEMU VI PRICATE?????????? UKAZITE TAKVIMA NA NJIHOVO PONASANJE, PA NE OCEKUJETE VALJDA DA CE RADNICI DOMA DA RADE I POSLOVE VASPITAVANJA, I TO KUCNOG?
STVARNO SMESNO
Dobro dan i tebi!
Kao prvo nije u redu stavljati svu omladinu u isti kos, jer nismo svi isti! A izgleda da mi sa foruma ne znamo sta je kultura tj. mi smo mislili da znamo, ali "Dom kulture Dolovo kao jedina institucija kulture" (tako je pocinjao jedan tekst o Domu u novinama) nam je pokazao da grešimo. Jer nase poimanje kulture i njihovo je suprotno. Ne razumem sta je tebi zasmetalo i sta te je nasmejalo na ovom forumu kad je u pitanju Dom kulture!? Da li ti je možda zasmetalo to sto smo pisali o "Kursadjijama", ili to sto Dom kulture subotom izbaci zvucnik kroz prozor i pusta radio Teheran ili možda to sto ste Kati podigli kiriju i naterali ga da zatvori igraonicu, sto je ceo Dom prazan, i njegov jedini sadržaj koji radi je WC, da WC je veoma bitan, ili sto ima nas kojima je folklor dosadio, ili sto stalno dovodite jedne te iste zabavljace tipa. Milenko Pavlov, ili sto biblioteka nema novih naslova, ili ti je možda zasmetala kritika da vas ima previse zaposlenih u Domu spram posla koji obavljate? NISTE ISKORISTILI SVOJE KAPACITETE!!!
Takođe zasmetalo mi je u tvom postu, tvoje mišljenje o nasem poimanju kulture, ne vecina nas nije takva za kakvu nas ti smatras, i sam znas da probleme u centru prave jedni te isti ljudi, tako je bilo i ranije i bice uvek. A ruku na srce ni ti nisi alergican na alkohol, i nemoj o toj temi, secam se nekih proba folklora na kojima si dolazio pod dejstvom alkohola (Nemoj se ljutiti na ovo moje zapažanje, svi gresimo, to mi je u tom trenutku zasmetalo). Jeste tacna je cinjenica da su klinci danas malo ludji i da je pomeren sistem vrednosti i da ima dosta problematicnih, ali Dom kulture bi trebao da bude ustanova koja ce pored skole da ucestvuje u obrazovanju, vaspitavanju i usavršavanju građana, a na žalost mi takvu ulogu naseg Doma jos nismo videli.
Kad si ti bio omladinac znalo se ko kad izlazi, gde izlazi, sta je dozvoljeno,dokle ostaje u centru,tad je Dom dobro radio, danas je slika drugacija, klinci od 14-15 godina su osudjeni da se sami snalaze za svoje izlaske, a svi znamo gde ti klinci izlaze i dokle ostaju, poseban je prica sto Dolovacki kafici nepostuju odluku o zabrani tocenja pica maloletnim licima!

PS: Svidja mi se tvoj poziv na saradnju Doma kulture i omladine! Nadam se da ce se neko odazvati pozivu, ja sigurno hocu... Vidimo se
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Lucijan Ned 24 Jun 2007, 18:03

Ocigledno da sam uspeo da vas malo "zagolicam" ovim svojim javljanjem.
Slazem se da nije sva omladina ista, npr ovi moji iz folklora, sa njima moze lepo da se radi, i mi sve ideje razmatramo i prosledjujemo kome to treba u domu. Bice mi drago da se neko od vas pojavi u domu i da da neki konkretan predlog a da ga zajedno realizujemo. Videcete da nije lako a bogami ni jeftino dovesti nekog. A i sami ste konstatovali da je na jednom rock koncertu bilo jedva 50-tak posetilaca. Jeste, svakako je pomeren sistem vrednosti, i tu se slazem, i danasnji klinci (ne svi - ogradjujem se) vise vole taj TURBOFOLK SHIT. A to za radio TEHERAN kako ga nazivate, na prozoru je isao zvucnik tokom prosle godine, ne secam se da od kada mi pustamo muziku na radiju to isto rade. Cak znam da Sanja ne ukljucuje radio, vec pusta muziku sa kompa. O kursadjijama nisam citao, i ne zanima me, jer licno ne volim takvu vrstu humora, a nisam ni gledao predstavu pa da imam neko misljenje o tome. To sad pokrece pitanje ukusa, sta narod zeli i voli da gleda. Pa molim te, u moje vreme Rokeri s Moravu su napunili veliku salu 700 karata je prodato a npr. Bajaga jedva 250. Da ne mislis da treba da dovedemo Dojcinovskog da svira klasicnu gitaru? Kome?
Ne znam dali si isao po drugim domovima kulture u nasoj opstini da vidis koliko vremena rade i u kakvom su stanju. Ovaj nas je maltene 24h dnevno otvoren. Pitanje: koliko je dovoljno radnika da opsluze jedan takav prostor (odrzavanje samo)? Ako treba idemo svi iz doma na ulicu, ali onda neka raste korov i paucina. A svako od zaposlenih radi i vise od jednog posla, odnosno vise nego sto mu je u opisu.Proveri.
Nema novih naslova u biblioteci? Netacno, samo prosle godine je sto kupljeno, sto dobijeno preko 60-tak naslova, tacan podatak nemam, nisam bibliotekar, ali sam licno ucestvovao u kupovini nekoliko knjiga.
A to sto pominjes moje alkoholisanje, ja se toga ne stidim niti ljutim kada mi neko to kaze,na kraju krajeva svako snosi posledice za ono sto radi u zivotu pa tako i ja.
I za sam kraj, sta mi je jos smetalo na forumu to je, ako vec imate nick-ove, a ono se bar potpisite kada nekom odgovarate, ili se predstavite. I ja sam bio u dilemi dali da koristim nick,ali svojim imenom stojim iza svega toga sto sam napisao.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Slavic_Warior Ned 24 Jun 2007, 20:32

Jbg neces mozda i adresu i broj telefona!!!!!
Pogledajte Dom Kulure u starcevu i onda nesto pisite...Cool ziveli
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Lucijan Ned 24 Jun 2007, 21:21

Salu za bioskop verovetno jos izdaje za svadbe i ispracaje, i to sto je izdao pod zakup ceo dom, a oni sede u prostoriji 3x3, ma daj... Sto ne uze neki drugi dom za primer, sigurno si starcevac....

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Slavic_Warior Ned 24 Jun 2007, 23:22

Ja starcevac!!!???
ma daj..nego stalno gledam pancevac ono gde su desavanja.. (posto uvek pise gde ima neka svirka..) i svaki put pise Starcevo..te ovi dosli te oni...jbt tako nije ni u SKC-u!! Very Happy
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Lucijan Pon 25 Jun 2007, 11:31

Pa ajmo onda i mi da napravimo KKK, ili da "kupimo" nekog novinara da pise i o nama (dobro, lose, nema veze)....A jel si bio na nekom od tih desavanja, pa sada toliko hvalis DK?

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Mudorator Pon 25 Jun 2007, 13:15

Lucijan ::DOBAR DAN SVIMA.......CITAM VASE KOMENTARE O KULTURI I PROSTO UMIREM OD SMEHA........JAKI STE NA RECIMA, AJDE DA VAS VIDIMO KAKVI STE NA PREDLOZIMA I REALIZACIJI VASIH PREDLOGA......VRATA DOMA NISU NIKOM ZATVORENA I SVAKI JE DOBRO DOSAO SA VALJANIM IDEJAMA...

P03DRAV! Dobrodošao na forum. Drago mi je što si se učlanio i što ćemo imati nekoga ko predstavlja Dom kulture. Imali smo pokušaje nekih članova saveta mesne zajednice da se priključe forumu i daju neke odgovore ali su se ubrzo izgubili. E sad, dal' nemaju opravdanja za ovde iznete kritike ili nas ne smatraju dovoljno ozbiljno ili je nešto treće u pitanju, u usvakom slučaju niko se ovde ne oglašava u ime MZ!

Svima je jasno da su iza svega finansije i u poredjenu sa Starčevom Dolovo u svemu (pa i kulturi) zaostaje jer imaju daleko sposobnije i uticajnije ljude koji predvode selo pa zato i više novca dobijaju od opštine.

Nadam se da ćeš među svim ovim kritikama na rad Doma kulture naći i poneki konstruktivan predlog...

hmmm
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Nick Slaughter Pon 25 Jun 2007, 17:09

TAJ WC JE BIO JEDAN OD NAJCISTIJIH U SELU I OKOLINI PRE 15-TAK GODINA SA WC SOLJAMA I LAVABOIMA ALI SU GOSPODA HULIGANI U RAZNORAZNIM STANJIMA (ALKOHOL,TRAVA I SL) SVE TO RASTURILI

Pa molim te, u moje vreme Rokeri s Moravu su napunili veliku salu 700 karata je prodato a npr. Bajaga jedva 250.

Ako se ne varam, negde '85. je Dom kulture imao najviše para i upravo tada je bio i renoviran??? Obnovljena je velika sala, i napravljena diskoteka?
U to vreme, to je bilo najbolje na ovom području...
Diskoteka je bila "pod konac", iako sam tada bio baš klinac ni u zabavište nisam još išao, ta slika uvek mi u sećanju... Bila je to diskoteka koja je tada prva uvela kombinaciju audio/video tj u diskoteci su se paralelno puštali i video spotovi...
Kasnijih godina sveopšta kriza u državi reflektovala se i na naš Dom kulture... Ali zahvaljujući Lučijanu, Banetu i ostalima ipak je opstalo, i zadnjih 4-5 godina uz velike napore uspeše da pokrenu stvari na bolje...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Nick Slaughter Pon 25 Jun 2007, 17:17

Uzgred, zamolio bih Lučijana da ovde napiše anegdote iz 80-ih kada su gostovale mnoge slavne grupe...
Na primer, čuo sam da je gostovala i grupa "Alisa"... a da NE prođe sve u redu, pobrinula se vesela družina nezaboravnih likova i htedoše da biju članove benda (ili su se čak i potukli)...
E pa može li da se napiše kako je sve to teklo, kako se odigralo, ko su bili likovi "zaslužni" za to...

Unapred hvala! jeeee
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Slavic_Warior Pon 25 Jun 2007, 17:43

Lucijane ja nisam isao ali mozji ortaci iz Panceva idu svaki wikend zato sto u Pancevu nema nista...mislim da je to znaci da je veoma dobra organizacija...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

DOM Kulture? :( - Page 2 Empty Re: DOM Kulture? :(

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu