DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budžet Mesne zajednice za 2008

+12
GuaRdian_AngeL
Slavic_Warior
Nick Slaughter
intellect
Mudorator
pera pajser
marjan.d
homer
Mini Me
arrisD
Komsija
bog
16 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Pon 19 Nov 2007, 10:37

bog ::
Lucijan ::100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Jel ti to iz iskustva!!
Koliko se secam svih tvojih funkcija, bio si predsednik od Titovih pionira, preko omladinaca, Saveza komunista, JUL-a, PSS-a! Ovo je zarad istine i prosvetljenja mladjahne publike, kako bi razumeli zasto te niko iz MZ i JKP ne uzima za ozbiljno!

Ja se svoje politicke proslosti ne stidim, na radiju sam cak i govorio o tome (ups,zaboravio sam, ti ne slusas radio), a zbog takvih ljudi (kakvi su danas na vlasti) u strankama u kojima sam bio, i napustio sam bavljenje politikom.
Ja se bar na krijem iza tamo nekog nadimka,kao ti, ako si izabrao nick "bog" to ne znaci da i jesi. Po tvom pisanju zakljucio sam da me dobro poznajes, znas moju zivotnu i politicku karijeru, a to je dobro. Za dobrim konjem prasina se dize (bilo da imas dobro ili lose misljenje o meni) i
Hvala ti na reklami koju mi cinis ovde na forumu, samo nemoj da mi ispostavis racun posle, nemam odakle da ti platim.
Pozz

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od marjan.d Pon 19 Nov 2007, 13:10

Lucijan ::
bog ::
Lucijan ::100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Jel ti to iz iskustva!!
Koliko se secam svih tvojih funkcija, bio si predsednik od Titovih pionira, preko omladinaca, Saveza komunista, JUL-a, PSS-a! Ovo je zarad istine i prosvetljenja mladjahne publike, kako bi razumeli zasto te niko iz MZ i JKP ne uzima za ozbiljno!

Ja se svoje politicke proslosti ne stidim, na radiju sam cak i govorio o tome (ups,zaboravio sam, ti ne slusas radio), a zbog takvih ljudi (kakvi su danas na vlasti) u strankama u kojima sam bio, i napustio sam bavljenje politikom.
Ja se bar na krijem iza tamo nekog nadimka,kao ti, ako si izabrao nick "bog" to ne znaci da i jesi. Po tvom pisanju zakljucio sam da me dobro poznajes, znas moju zivotnu i politicku karijeru, a to je dobro. Za dobrim konjem prasina se dize (bilo da imas dobro ili lose misljenje o meni) i
Hvala ti na reklami koju mi cinis ovde na forumu, samo nemoj da mi ispostavis racun posle, nemam odakle da ti platim.
Pozz
kolo jeeee TAKO JE....HVALA BOGU STO PREUZIMAS STVARI U RUKE NEZAVISNO OD SITUACIJE U ZEMLJI (STRANKE KOJA JE NA VLASTI) SVE U SVEMU ZA DOBROBIT NAS DOLOVACA. jeeee jeeee

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od atomski_mrav Pon 19 Nov 2007, 13:38

Lucijan ::
bog ::
Lucijan ::100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Jel ti to iz iskustva!!
Koliko se secam svih tvojih funkcija, bio si predsednik od Titovih pionira, preko omladinaca, Saveza komunista, JUL-a, PSS-a! Ovo je zarad istine i prosvetljenja mladjahne publike, kako bi razumeli zasto te niko iz MZ i JKP ne uzima za ozbiljno!

Ja se svoje politicke proslosti ne stidim, na radiju sam cak i govorio o tome (ups,zaboravio sam, ti ne slusas radio), a zbog takvih ljudi (kakvi su danas na vlasti) u strankama u kojima sam bio, i napustio sam bavljenje politikom.
Ja se bar na krijem iza tamo nekog nadimka,kao ti, ako si izabrao nick "bog" to ne znaci da i jesi. Po tvom pisanju zakljucio sam da me dobro poznajes, znas moju zivotnu i politicku karijeru, a to je dobro. Za dobrim konjem prasina se dize (bilo da imas dobro ili lose misljenje o meni) i
Hvala ti na reklami koju mi cinis ovde na forumu, samo nemoj da mi ispostavis racun posle, nemam odakle da ti platim.
Pozz
@ Lucijan
Njemu je samo krivo sto dom kulture ima dobru saradnju sa forumasima.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Uto 20 Nov 2007, 09:45

Ljudi, kolege, deco, forumasi ili kako da vas vec zovem, nemojte na ovoj stranici da se bavite sa mnom, a "bogu" porucujem, da,ako ga toliko interesuje Lucijan, neka otvori stranicu o meni ( ili ako hoce mogu i ja to da ucinim ), pa cu mu tamo pisati o sebi (mada vidim da je dobro informisan) sve sto ga interesuje i neka pljuje koliko hoce, ovde je tema ako se ne varam budzet MZ.

P.S. Jos ne vidim informaciju koja su to 2 clana saveta ovde na forumu, ili se i oni kao "bog" kriju iza nekog nicka. Lako je tako kriti se iza nadimka i kritikovati ljude, ja bar to radim punim imenom i prezimenom ( za one koje ne znaju, a nisam ga stavio u registraciji Danilov )

Pozz svima.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Mudorator Uto 20 Nov 2007, 13:30

Lucijan ::P.S. Jos ne vidim informaciju koja su to 2 clana saveta ovde na forumu, ili se i oni kao "bog" kriju iza nekog nicka. Lako je tako kriti se iza nadimka i kritikovati ljude, ja bar to radim punim imenom i prezimenom ( za one koje ne znaju, a nisam ga stavio u registraciji Danilov )

Ne bi mogli da dajemo takve informacije. Evo izvoda iz pravilnika koji je svako mogao da pročita prilikom registracije:
Kao korisnik slažete se sa svim informacijama koje ste prethodno uneli i one ce biti sačuvane u bazi podataka. Da ove informacije ne budu objavljene ni jednoj trećoj osobi bez Vašeg dopuštenja webmasteru...
Tvoje lično opredeljenje je što si se registrovao svojim imenom, nego, kao što si i sam rekao, vratimo se na budžet!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Uto 20 Nov 2007, 21:35

Ja nisam ni trazio informacije od uredjivaca sajta (mada nisam citao pravilnik bas tolika dileja nisam), vec od tih ljudi, neka se sami predstave.

Necemo vise o tome.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Uto 20 Nov 2007, 23:51

ovde je tema ako se ne varam budzet MZ.

Jel shvatas zasto sam morao da pomenem tvoju politicku proslost!
Upao si ovde, kritikujes tamo neke ljude u MZ, a nisi ni rec pomenuo o zadatoj temi. Komunisticka skola, mnogo lupetanja a nimalo konkretnosti!!
Nisam imao nameru da ti odgovaram ali ovom poslednjom porukom otkrio si otkrio si svoju ne dobronamernost u kritickim stavovima koje imas prema MZ. Ipak se, zarad pravilnog shvatanja, iza tebe krije politicka instruktaza. pozivas se na nepoliticnost. a zaboravlja da pomenes da iza tvog posla i uredjivacke politike radija, kao i samog Doma Kulture, stoje politicke stranke.

dalji nastavak polemike za mene je besmislen u ovoj temi. Ako hoces otvori temu BOG VS LUCIJAN, PA DA NASTAVIMO.

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od homer Sre 21 Nov 2007, 01:40

To nije lose da bude bog vs lucijan,ima jos jedna slicna ali samo po naslovu tema
homer vs mini me
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sre 21 Nov 2007, 09:47

Zasto se o budzetu ne raspravlja javno, na zborovima gradjana (ako se ne varam, sadasnja seoska vlast je na pocetku mandata komunicirala sa mestanima Dolova na ovakav nacin, pa se posle odustalo od toga)?
Mislim da predlozi o tome kako i gde da se potrose pare na ovom mestu nemaju tu tezinu (po meni ima cak i nekih nerealnih, da ne kazem besmislenih inicijativa).
Zeleo bih samo da pitam sadasnju vlast u selu, zasto je Dolovo dobilo najmanje para iz opstinskog budzeta, da nam se omoljcani smeju?
Pominjete formiranje opstine, ponosimo se drugim po velicini atarom u Banatu, a uspevate da izboksujete novca od opstine koliko i jedan Glogonj, koji je (ne znam tacno) ali bar upola manji? (neproverena informacija, vise bih rekao trac ili prica koja kruzi po selu, a gde ima dima ima i vatre).Ako nisam u pravu, stavite na ovom mestu koliko je koje selo dobilo para (valjda gradjanstvo ima pravo da ima takvu informaciju)

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sre 21 Nov 2007, 09:51

A sto se tice teme "bog" protiv mene, ja ne bezim od toga, samo ne zelim ja da iniciram to, on je prvi napao pa neka je i postavi, a ne plasim se, samo neka izvoli.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Komsija Sre 21 Nov 2007, 13:09

Lucijan ::A sto se tice teme "bog" protiv mene, ja ne bezim od toga, samo ne zelim ja da iniciram to, on je prvi napao pa neka je i postavi, a ne plasim se, samo neka izvoli.

Mislim da nema potrebe za takvom temom.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sre 21 Nov 2007, 21:55

Komsija ::
Lucijan ::A sto se tice teme "bog" protiv mene, ja ne bezim od toga, samo ne zelim ja da iniciram to, on je prvi napao pa neka je i postavi, a ne plasim se, samo neka izvoli.

Mislim da nema potrebe za takvom temom.

Slazem se.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Mudorator Sub 24 Nov 2007, 01:47

bog ::Otprilike ocekivao sam malo vise konkretnijih predloga
Evo ti konkretan predlog... Jes' da malo centru sela kada padne kiša daje neki nalik na Veneciju, ali ipak mislim da je ovo je trebalo odavno srediti!

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 18112010

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 18112011

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 18112012

besan u PM
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Pon 26 Nov 2007, 20:11

Lucijan ::
Zeleo bih samo da pitam sadasnju vlast u selu, zasto je Dolovo dobilo najmanje para iz opstinskog budzeta, da nam se omoljcani smeju?
Pominjete formiranje opstine, ponosimo se drugim po velicini atarom u Banatu, a uspevate da izboksujete novca od opstine koliko i jedan Glogonj, koji je (ne znam tacno) ali bar upola manji? (neproverena informacija, vise bih rekao trac ili prica koja kruzi po selu, a gde ima dima ima i vatre).Ako nisam u pravu, stavite na ovom mestu koliko je koje selo dobilo para (valjda gradjanstvo ima pravo da ima takvu informaciju)

Sta bi sa ovim mojim pitanjem?
Zasto ne izbacite na forumu informaciju koliko je koje selo dobilo para? NIje valjda da se nesto krije? Ili sam ipak bio u pravu kada sam naveo da smo dobili kao i Glogonj? (pitanje upuceno nadleznima iz MZ na ovom forumu)

P.S. Znam da ce "bog" sada reci da iza ovog mog pitanja stoji "politicka instruktaza".

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Pon 26 Nov 2007, 20:22

Zeleo bih da pohvalim nadlezne iz JKP-a za kante za smece koje su postavili na ogradi oko fudbalskog igralista, nije to samo moja ocena, valjda nece sada vise leteti papiri po dolini. Medjutim, znajuci nasu narav, ni to nece dugo trajati, dzabe truda da nam selo izgleda lepse.
Nije fraza i ne ulagujem se nikom, nego stvarno pozdravljam prave poteze, a to cu i na radiju uraditi - kao sto cu uvek lose stvari uvek kritikovati.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Uto 27 Nov 2007, 00:04

Lucijan ::
Lucijan ::
Zeleo bih samo da pitam sadasnju vlast u selu, zasto je Dolovo dobilo najmanje para iz opstinskog budzeta, da nam se omoljcani smeju?
Pominjete formiranje opstine, ponosimo se drugim po velicini atarom u Banatu, a uspevate da izboksujete novca od opstine koliko i jedan Glogonj, koji je (ne znam tacno) ali bar upola manji? (neproverena informacija, vise bih rekao trac ili prica koja kruzi po selu, a gde ima dima ima i vatre).Ako nisam u pravu, stavite na ovom mestu koliko je koje selo dobilo para (valjda gradjanstvo ima pravo da ima takvu informaciju)

Sta bi sa ovim mojim pitanjem?
Zasto ne izbacite na forumu informaciju koliko je koje selo dobilo para? NIje valjda da se nesto krije? Ili sam ipak bio u pravu kada sam naveo da smo dobili kao i Glogonj? (pitanje upuceno nadleznima iz MZ na ovom forumu)

P.S. Znam da ce "bog" sada reci da iza ovog mog pitanja stoji "politicka instruktaza".

Tupis vec nedelju dana po ovoj temi, nicim izazvano, a jos uvek nisi napisao ni jedan sastav "na zadatu temu"!

I koji si ti vajni novinar kad nemozes da dodjes do tako prostog i dostupnog podatka. _____ POSAO NOVINARA JE DA DOLAZI DO INFORMACIJA I KADA SE ONE KRIJU, a ne kada su ti ispred nosa____ Direktor ti je clan Saveta MZ, ako se ne varam, a i predsednik UO.Ovim bih se vratio na tvoj prvi komentar, kako niko iz MZ ne daje informacije, pa pitaj direktora DK sve sto te interesuje.

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od marjan.d Uto 27 Nov 2007, 00:17

Postaje monotono,bar meni uredu

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Mini Me Uto 27 Nov 2007, 01:56

Ma bitno da informacije izadju na videlo, a ne ko ce je izneti.

@ bog
Što prebacujes odgovornost za postupke? Pa koliko sam shvatio i ti imas veze sa MZ, ako sam pogresio izvini. Šta je to toliko strasno da se odgovori na par pitanja!? Da li se ti ogradjujes od ne tako uspesnog rada MZ? Mada mislim da vecina forumasa zna odgovore na postavljena pitanja, samo nam treba neko da ih potvrdi.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od intellect Uto 27 Nov 2007, 15:23

Jedan mali komentar na sva ova prepucavanja.

Sve dok oni koji sede u MZ, JKP, DK ili nekoj drugoj javnoj ustanovi ili preduzecu, ne shvate da su oni tu gde jesu sela radi, a ne selo radi njih, e do tad ce nam biti ovako Sad

Dokle goj je jaci licni interes, a vi me demantujte ako gresim, nema nista od nekog znacajnijeg boljitka Dolovu i njegovim mestanima.

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od 444 Sre 28 Nov 2007, 13:37

ja predlayem da se i u narednoj godini obezbedi jos novaca sa sadjenje novih jelki ispred zrikine kuce. sto ne dodje neko iz MZ da i kod mene ispred kuce posadi travu i jelke?
444
444
Deran
Deran

Broj poruka : 89
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od 444 Sre 28 Nov 2007, 13:59

marjan.d ::Postaje monotono,bar meni uredu

pa jebem li vam sunce, cim mene nema odma postane dosadno na forumu spiteful
444
444
Deran
Deran

Broj poruka : 89
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od atomski_mrav Sre 28 Nov 2007, 14:13

444 ::ja predlayem da se i u narednoj godini obezbedi jos novaca sa sadjenje novih jelki ispred zrikine kuce. sto ne dodje neko iz MZ da i kod mene ispred kuce posadi travu i jelke?

To nisu jelke nego Tuje, JKP je posadilo tuje da bi uredili centar sela a ne zato sto tu zivi zrika.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od 444 Sre 28 Nov 2007, 14:27

nisam znao da je tu centar sela... fala na informacijama
444
444
Deran
Deran

Broj poruka : 89
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sre 28 Nov 2007, 23:09

Tupis vec nedelju dana po ovoj temi, nicim izazvano, a jos uvek nisi napisao ni jedan sastav "na zadatu temu"!

I koji si ti vajni novinar kad nemozes da dodjes do tako prostog i dostupnog podatka. _____ POSAO NOVINARA JE DA DOLAZI DO INFORMACIJA I KADA SE ONE KRIJU, a ne kada su ti ispred nosa____ Direktor ti je clan Saveta MZ, ako se ne varam, a i predsednik UO.Ovim bih se vratio na tvoj prvi komentar, kako niko iz MZ ne daje informacije, pa pitaj direktora DK sve sto te interesuje.
[/quote]

Ako stvarno mislis da ce nasi predlozi ici na razmatranje na Savetu MZ, onda prihvatam da tupim, a sto se tice "zadate teme" - pa zbog cega vas je narod izabrao, ako ne zbog toga da radite u interesu sela, i da vi vodite brigu o tome sta je prioritet. Na zadatu temu uskoro cu ti napisati sta ja mislim, mada je deplasirano, s obzirom na to da cete uvek gledati stranacke interese a ne interes sela. Pitao sam zasto izbegavate zborove gradjana, pa ako vec od forumasa trazis predloge i ideje, sta ce biti sa onim ljudima koji nemaju kompjutere i ne posecuju forum?! Kome oni da predlazu, mom pokojnom deda Gicetu?

Drugo, ja se ne deklarisem kao NOVINAR, kao sto ti si umisljao dok si bio u UO Doma kulture, i dok si uredjivao "Dolovacke Novine", a to bi mogao i sam da zakljucis ako bi bar malo slusao radio. Dok ja vodim i uredjujem "jutarnji program" i druge emisije, politike i politiziranja nece biti na talasima radija (a ima pritisaka, i te kako, no uspevam da odolevam). Radio je servis za gradjane i za sada ce ostati tako.

Trece, ja mozda i znam odgovore na postavljeno pitanje u vezi sume koju ste dobili od Opstine, pitao sam to zbog forumasa, ne zbog sebe, niti da tu informaciju zloupotrebim ili iskoristim na radiju. Samo sam naveo trac da vam se vase kolege iz Saveta MZ Omoljice smeju, da niste bili sposobni da dobijete vise para, a vidim da me nisi demantovao, i ocigledno da zbog toga ne smes da izneses podatak.

I za kraj, nemoj ovde da mi drzis pridike i politicke govore, ukoliko vec ocekujes da na forumu dajemo konkretne predloge, onda valjda mozemo da znamo koliko ima para, pa ce i predlozi biti realniji, a ne tamo da ti ja predlozim izgradnju hale sportova, a za to nema novca, nerealno je.[i]


Poslednji izmenio dana Sre 28 Nov 2007, 23:25, izmenjeno ukupno 1 puta

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sre 28 Nov 2007, 23:11

intellect ::Jedan mali komentar na sva ova prepucavanja.

Sve dok oni koji sede u MZ, JKP, DK ili nekoj drugoj javnoj ustanovi ili preduzecu, ne shvate da su oni tu gde jesu sela radi, a ne selo radi njih, e do tad ce nam biti ovako Sad

Dokle goj je jaci licni interes, a vi me demantujte ako gresim, nema nista od nekog znacajnijeg boljitka Dolovu i njegovim mestanima.

Svaka cast!
Ali ocigledno da oni to ne shvataju.
Bravo

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 3 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu