DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budžet Mesne zajednice za 2008

+12
GuaRdian_AngeL
Slavic_Warior
Nick Slaughter
intellect
Mudorator
pera pajser
marjan.d
homer
Mini Me
arrisD
Komsija
bog
16 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Komsija Sre 07 Nov 2007, 20:09

Letos sam bas prolazio tuda kad sam pratio sestru kuci. Mnogo je zajebano, pogotovo s te strane gde je Poparina kuca. Neravno je, a nista se ne vidi i lako mozes da padnes. S sruge strane, pored Ruzica, je malo bolje, ali su one stepenice prilicno nezgodne.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od marjan.d Sre 07 Nov 2007, 23:03

Svako od nas bi dao prednost NECEMU....ja smatram da urade bilo sta od predlozenog ali da urade.Moram da dodam da bi bilo pozeljno krenuti nekim redom tacnije odpocetka.STA JE TO NEOPHODNO ZA NASE DOLOVO?Primer: DA LI JE POTREBAN TENISKI TEREN PRVO ? ili JE NEOPHODNO OBDANISTE ZA SAVRSENIJI UZRAST NASE DECE?

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Mini Me Čet 08 Nov 2007, 02:59

marjan.d ::Svako od nas bi dao prednost NECEMU....ja smatram da urade bilo sta od predlozenog ali da urade.Moram da dodam da bi bilo pozeljno krenuti nekim redom tacnije odpocetka.STA JE TO NEOPHODNO ZA NASE DOLOVO?Primer: DA LI JE POTREBAN TENISKI TEREN PRVO ? ili JE NEOPHODNO OBDANISTE ZA SAVRSENIJI UZRAST NASE DECE?

Upotpunosti se slažem!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Slavic_Warior Sre 14 Nov 2007, 12:58

Ljudi a sta mislite o predlogu da postave jednu tablu na kojoj bi se kacile umrlice,a ne da se lepe po svacijim kucama,po drvecu,po Giginom kaficu itd....i posle to neko pokida i umrlice nosi vetar po centru....na sta to lici Sad
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Komsija Sre 14 Nov 2007, 13:14

Warior_Of_Satan ::Ljudi a sta mislite o predlogu da postave jednu tablu na kojoj bi se kacile umrlice,a ne da se lepe po svacijim kucama,po drvecu,po Giginom kaficu itd....i posle to neko pokida i umrlice nosi vetar po centru....na sta to lici Sad

Pa zar vec ne postoji ona tabla ispred crkve u centru hmmm
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od GuaRdian_AngeL Sre 14 Nov 2007, 22:28

Komsija ::Pa zar vec ne postoji ona tabla ispred crkve u centru hmmm

pa jos dve-tri, da se postave!!
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od homer Čet 15 Nov 2007, 02:56

Mini Me ::Na tom delu se najvise nezogoda i desilo, ali to vise ima veze sa svescu nego s nekim drugim razlozima. Trotoar postoji s obe strane i nema potrebe za novim. Biciklisti imaju pravo koriscenja puta, jedino je bitno da budu osvetljeni i da voze pravom stranom. Ostali vozaci se treba pridržavati propisa, ogranicenja brzine i ostalog i nece biti nezgoda na putu. Biciklisticka traka je dobro resenje, ali da bi se ona uvela na nekom pravcu mora tuda prolaziti 400 biciklista na dan. Policija treba povecati kontrolu i svi bi se naucili redu.

Trebala bi policija da mnogo stosta da uradi ali nazalost nije tako.
Pre par dana jedan lik me je hteo pegaziti na pesackom prelazu kod stojinovi nacoosku.Kad sam ja podigao ruku sto je znacilo nosi se u qurac on je poceo da me psuje ali nije izasao iz auta da me bije jer sam imao zajebanog psa pored sebe zeleni smeh
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od marjan.d Pet 16 Nov 2007, 18:39

PITANJE: Jel ima neko iz MZ da cita nase predloge - kritike,ili mi to pisemo i ostaje zaboravljeno?BAS ME INTERESUJE.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od atomski_mrav Pet 16 Nov 2007, 19:57

marjan.d ::PITANJE: Jel ima neko iz MZ da cita nase predloge - kritike,ili mi to pisemo i ostaje zaboravljeno?BAS ME INTERESUJE.

Meni se cini da ne posecuju ovaj forum, jer toliko su puta bili prozvani a nijednom se nisu obratili.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sub 17 Nov 2007, 17:23

atomski_mrav ::
marjan.d ::PITANJE: Jel ima neko iz MZ da cita nase predloge - kritike,ili mi to pisemo i ostaje zaboravljeno?BAS ME INTERESUJE.

Meni se cini da ne posecuju ovaj forum, jer toliko su puta bili prozvani a nijednom se nisu obratili.

100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Neka se malo ugledaju na nas iz Doma kulture. mig

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Sub 17 Nov 2007, 17:29

Nadlezne iz JKP-a i MZ stalno prozivam za bilo koji propust koji se tice zivota sela preko talasa radija, mislite da je neko okrenuo br telefona doma ili moj licno da me demantuju ili bar kad me sretnu na ulici upitaju zasto to radim, to nije tako ili slicno.
A ubedjen sam da im neko prenosi ili bar kaze sta su culi na radiju, medjutim oni ne, ponasaju se najnormalnije, iliti cooliraju. Strasno!

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od arrisD Sub 17 Nov 2007, 18:21

Lucijan ::Nadlezne iz JKP-a i MZ stalno prozivam za bilo koji propust koji se tice zivota sela preko talasa radija, mislite da je neko okrenuo br telefona doma ili moj licno da me demantuju ili bar kad me sretnu na ulici upitaju zasto to radim, to nije tako ili slicno.
A ubedjen sam da im neko prenosi ili bar kaze sta su culi na radiju, medjutim oni ne, ponasaju se najnormalnije, iliti cooliraju. Strasno!

Jel a sto ih ti nepozoves u jednu od tvojih emisija pa ih lepo pitas ta pitanja ili jos bolje da nasi mestani sami pitaju putem poziva ili sms-a?!

Bas me interesuje kakve bi odgovore dali (ako bi se uopste pojavili) na neku od prozivka!!!!??? hmmm
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Mudorator Sub 17 Nov 2007, 23:42

Lucijan ::100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Neka se malo ugledaju na nas iz Doma kulture. mig

Posećuju forum, čak imamo i DVA registrovana člana Saveta mesne zajednice. Ko je pratio forum, mogao je da zaključi o kome se radi...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Ned 18 Nov 2007, 00:45

Lucijan ::Nadlezne iz JKP-a i MZ stalno prozivam za bilo koji propust koji se tice zivota sela preko talasa radija, mislite da je neko okrenuo br telefona doma ili moj licno da me demantuju ili bar kad me sretnu na ulici upitaju zasto to radim, to nije tako ili slicno.
A ubedjen sam da im neko prenosi ili bar kaze sta su culi na radiju, medjutim oni ne, ponasaju se najnormalnije, iliti cooliraju. Strasno!

Ako te ne demantuju onda si u pravu i ne znam zasto bi im neko prenosio!
Mozda nemaju radio u MZ ili u vreme kad ide tvoja emisija rade negde u gradu!!
Moguce i da te ne uzimaju za ozbiljno!
Da budem iskren nemam radio te nisam slusao ni jednu tvoju emisiju. Ali pretpostavljam da tako iskusan!?!?! novinar kao ti pozove nekoga i pita ZASTO? nekoga od odgovornih. (IZvini rumun, ali ako drzis mikrofon neznaci da si novinar,treba zavrsiti i neke skolice,)

Iskreno, cuo sam od jednog lika, da si ih kritikovao za neotkljucanu kapiju na pijaci, ali nisam cuo da si nekoga pozvao da pitas zasto je to tako.

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Ned 18 Nov 2007, 00:51

Lucijan ::100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Jel ti to iz iskustva!!
Koliko se secam svih tvojih funkcija, bio si predsednik od Titovih pionira, preko omladinaca, Saveza komunista, JUL-a, PSS-a! Ovo je zarad istine i prosvetljenja mladjahne publike, kako bi razumeli zasto te niko iz MZ i JKP ne uzima za ozbiljno!

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Ned 18 Nov 2007, 01:04

Mislim da smo skrenuli na temu Sta mislite o upravi ili kako god, te predlazem da ove diskusije nastavimo tamo. Kada sam postavio ovu temu mislio sam da ce biti vise konkretnijih predloga.

Licno mislim da u sledecoj godini treba da se zavrsi asfaltiranje Omladinske ulice, uLICE Trg Oslobodjenja( a ti Marjane.D u Italiji) sto je otprilike 10 miliona dinara.
treba izdvojiti jos 3 miliona za uredjenje stocnog groblja i formiranje sluzbe sanitacije
3 miliona za uredjenje postojece deponije
1 milion za Zavrsetak krova male crkve
1 milion za uredjenje sportskih terena i decijih igralista
1 milion za trotoare
1 milion za uredjenje poljskih puteva ili puta za BNS

ITD>
Otprilike ocekivao sam malo vise konkretnijih predloga

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od homer Ned 18 Nov 2007, 01:06

A koliko ce jos miliona trebati da se zavrsi ona kapela na groblju?
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Ned 18 Nov 2007, 01:11

homer ::A koliko ce jos miliona trebati da se zavrsi ona kapela na groblju?
90 % je zavrsena,koliko ja znam, neverujem da ce trebati jos mnogo miliona. Pitanje je i da li ce ugradjivati hladnjacu, sta ce kupiti od opreme za kapelu itd.
E sad, sigurno ce traziti i neke pare za uredjenje groblja i jednog i drugog .


Poslednji izmenio dana Ned 18 Nov 2007, 01:13, izmenjeno ukupno 1 puta

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od marjan.d Ned 18 Nov 2007, 01:11

bog ::
Lucijan ::Nadlezne iz JKP-a i MZ stalno prozivam za bilo koji propust koji se tice zivota sela preko talasa radija, mislite da je neko okrenuo br telefona doma ili moj licno da me demantuju ili bar kad me sretnu na ulici upitaju zasto to radim, to nije tako ili slicno.
A ubedjen sam da im neko prenosi ili bar kaze sta su culi na radiju, medjutim oni ne, ponasaju se najnormalnije, iliti cooliraju. Strasno!

Ako te ne demantuju onda si u pravu i ne znam zasto bi im neko prenosio!
Mozda nemaju radio u MZ ili u vreme kad ide tvoja emisija rade negde u gradu!!
Moguce i da te ne uzimaju za ozbiljno!
Da budem iskren nemam radio te nisam slusao ni jednu tvoju emisiju. Ali pretpostavljam da tako iskusan!?!?! novinar kao ti pozove nekoga i pita ZASTO? nekoga od odgovornih. (IZvini rumun, ali ako drzis mikrofon neznaci da si novinar,treba zavrsiti i neke skolice,)

Iskreno, cuo sam od jednog lika, da si ih kritikovao za neotkljucanu kapiju na pijaci, ali nisam cuo da si nekoga pozvao da pitas zasto je to tako.
hmmm hmmm hmmm KO ME POZNAJE NEKA POKUSA DA NAPISE U OVOM ODGOVORU STA JE TO STO MI IDE NA KUR..

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od homer Ned 18 Nov 2007, 01:18

bog ::
homer ::A koliko ce jos miliona trebati da se zavrsi ona kapela na groblju?
90 % je zavrsena,koliko ja znam, neverujem da ce trebati jos mnogo miliona. Pitanje je i da li ce ugradjivati hladnjacu, sta ce kupiti od opreme za kapelu itd.
E sad, sigurno ce traziti i neke pare za uredjenje groblja i jednog i drugog .
Groblje se i treba srediti.
Do skoro sam morao sam da idem i da kosim travu ali vidim da u poslednje vreme grobar brine o tome.
Stalno mi neko baca djubre na groblje,da li mi mozes reci moze li se to nekom prijaviti ili da ga vrebam pa da ga odma ostavim tu?
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Ned 18 Nov 2007, 01:22

[quote="homer"]
bog ::
homer ::A koliko ce jos miliona trebati da se zavrsi ona kapela na groblju?
90 % je zavrsena,koliko ja znam, neverujem da ce trebati jos mnogo miliona. Pitanje je i da li ce ugradjivati hladnjacu, sta ce kupiti od opreme za kapelu itd.
E sad, sigurno ce traziti i neke pare za uredjenje groblja i jednog i drugog .
Groblje se i treba srediti.
Do skoro sam morao sam da idem i da kosim travu ali vidim da u poslednje vreme grobar brine o tome.
Stalno mi neko baca djubre na groblje,da li mi mozes reci moze li se to nekom prijaviti ili da ga vrebam pa da ga odma ostavim tu?[/quot

Obrati se Ciletu u JKP, on je zaduzen za groblja!

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od homer Ned 18 Nov 2007, 01:29

homer ::
bog ::
homer ::A koliko ce jos miliona trebati da se zavrsi ona kapela na groblju?
90 % je zavrsena,koliko ja znam, neverujem da ce trebati jos mnogo miliona. Pitanje je i da li ce ugradjivati hladnjacu, sta ce kupiti od opreme za kapelu itd.
E sad, sigurno ce traziti i neke pare za uredjenje groblja i jednog i drugog .
Groblje se i treba srediti.
Do skoro sam morao sam da idem i da kosim travu ali vidim da u poslednje vreme grobar brine o tome.
Stalno mi neko baca djubre na groblje,da li mi mozes reci moze li se to nekom prijaviti ili da ga vrebam pa da ga odma ostavim tu?[/quot

Obrati se Ciletu u JKP, on je zaduzen za groblja!


OK hvala blagodarim
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od bog Ned 18 Nov 2007, 02:03

marjan.d ::
bog ::
Lucijan ::Nadlezne iz JKP-a i MZ stalno prozivam za bilo koji propust koji se tice zivota sela preko talasa radija, mislite da je neko okrenuo br telefona doma ili moj licno da me demantuju ili bar kad me sretnu na ulici upitaju zasto to radim, to nije tako ili slicno.
A ubedjen sam da im neko prenosi ili bar kaze sta su culi na radiju, medjutim oni ne, ponasaju se najnormalnije, iliti cooliraju. Strasno!

Ako te ne demantuju onda si u pravu i ne znam zasto bi im neko prenosio!
Mozda nemaju radio u MZ ili u vreme kad ide tvoja emisija rade negde u gradu!!
Moguce i da te ne uzimaju za ozbiljno!
Da budem iskren nemam radio te nisam slusao ni jednu tvoju emisiju. Ali pretpostavljam da tako iskusan!?!?! novinar kao ti pozove nekoga i pita ZASTO? nekoga od odgovornih. (IZvini rumun, ali ako drzis mikrofon neznaci da si novinar,treba zavrsiti i neke skolice,)

Iskreno, cuo sam od jednog lika, da si ih kritikovao za neotkljucanu kapiju na pijaci, ali nisam cuo da si nekoga pozvao da pitas zasto je to tako.
hmmm hmmm hmmm KO ME POZNAJE NEKA POKUSA DA NAPISE U OVOM ODGOVORU STA JE TO STO MI IDE NA KUR..



ISTINA!?

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Ned 18 Nov 2007, 17:13

bog ::
Lucijan ::Nadlezne iz JKP-a i MZ stalno prozivam za bilo koji propust koji se tice zivota sela preko talasa radija, mislite da je neko okrenuo br telefona doma ili moj licno da me demantuju ili bar kad me sretnu na ulici upitaju zasto to radim, to nije tako ili slicno.
A ubedjen sam da im neko prenosi ili bar kaze sta su culi na radiju, medjutim oni ne, ponasaju se najnormalnije, iliti cooliraju. Strasno!

Ako te ne demantuju onda si u pravu i ne znam zasto bi im neko prenosio!
Mozda nemaju radio u MZ ili u vreme kad ide tvoja emisija rade negde u gradu!!
Moguce i da te ne uzimaju za ozbiljno!
Da budem iskren nemam radio te nisam slusao ni jednu tvoju emisiju. Ali pretpostavljam da tako iskusan!?!?! novinar kao ti pozove nekoga i pita ZASTO? nekoga od odgovornih. (IZvini rumun, ali ako drzis mikrofon neznaci da si novinar,treba zavrsiti i neke skolice,)

Iskreno, cuo sam od jednog lika, da si ih kritikovao za neotkljucanu kapiju na pijaci, ali nisam cuo da si nekoga pozvao da pitas zasto je to tako.

Slazem se da nisam novinar i da za to nisam zavrsio potrebne skole, ali nikoga od odgovornih iz JKP-a NE MOGU da dobijem.Radnici nisu nadlezni da mi daju podatke.
U jutarnjem programu sve sluzbe pozivam (priprema emisije ide od 7:30, jer u 8 pocinje) i dobijam potrebne informacije (zdravstvo, skola, sport, kretanje kursa i dr.) a na broju 266 i 703 niko se ne javlja (mozda imaju evropsko radno vreme od 9 do 17) i kako onda da dajem informacije preko talasa?
I nije bilo samo pitanje zakljucane kapije kada je bila pijaca, vec i iskljucenja struje, iznenadnog nestanka vode, iznosenja smeca i dr. Onda gradjanstvo zove Dom kulture i pita zasto se desilo to i to, a mi ne mozemo da im dajemo informacije.
Ili pitanje (ne)iznosenja smeca u pojedinim ulicama, kada sam dobio zamenika direktora g-dina Zeljka Katalinu, njegovo objasnjenje je bilo da su kamioni vec prosli odredjenom ulicom pa se ne vracaju nazad i da ce on poslati ekipu sa traktorom da pokupe, i opet nije uradjeno, i usput drzi predavanje o tome sta je kucno smece.Smesno.
Steta sto nemas radio, a i ne verujem da bi u to vreme bio uz njega, mislim da je to rano za tebe.
Znam da nismo ovde na radiju savrseni, jos manje iskusni, ali bar radimo u sluzbi dolovaca. U krugu ljudi u kojem se krecem nailazim na svakojake ocene, pa cak i na pohvale, i sve sto sugerisu pokusavamo uvrstimo u nas program.E sad, sto cemo nekog i kritikovati, pa izvinite, ako smo se prihvatili toga da budemo u sluzbi javnog servisa mestana Dolova, imamo pravo na to, i da bar malo uticemo na kvalitetniji zivot u selu.
Necu da duzim vise, mogao bih esej da napisem o ovoj temi.


Poslednji izmenio dana Ned 18 Nov 2007, 17:18, izmenjeno ukupno 1 puta

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Lucijan Ned 18 Nov 2007, 17:17

Mudorator ::
Lucijan ::100% sam siguran da ne posecuju forum, a ako i rade to, ne zanima ih puno jer, ne zaboravite, oni su politicari i vode se onom devizom "danas sam tu sutra mozda nisam, bas me briga za selo" i gledaju samo uske licne interese ukoliko mogu nesto da licno dobiju. Sramota

Neka se malo ugledaju na nas iz Doma kulture. mig

Posećuju forum, čak imamo i DVA registrovana člana Saveta mesne zajednice. Ko je pratio forum, mogao je da zaključi o kome se radi...

Bas me zivo zanima o kome se radi?
Nemam vremena da pratim sve teme na forumu, pa ne znam koji su to ljudi.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Budžet Mesne zajednice za 2008 - Page 2 Empty Re: Budžet Mesne zajednice za 2008

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu