DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koncerti u Srbiji 2007

+10
Nick Slaughter
pera pajser
d3m()n*hUnT3r
SKAZI
Mudorator
Tito
Slavic_Warior
BUNT!!!!
Junkie
Komsija
14 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Komsija Pet 16 Mar 2007, 02:22

Warior_Of_Satan ::A danas Iron Maiden u Hali 1 Bg. Sajma ....

A evo i izvestaj sa koncerta by Trbonaldo and Masterplan



trbonaldo:
Ja sam delimicno zadovoljan.... posto je pretilo da budem medju onih 5-6 hiljada ljudi koji nisu nista videli.... a posle male Harrisove sam izasao iz "rupe" i naravno, vise se nisam mogao vratiti... (kad sam bio zedan! Cheesy )

I prodjose 2 pesme, a ja nista ne vidim, i onda sam ugledao slobodne krovove na onim plasticnim WC-ima.....Kako sam brzinom munje naskocio gore... i imao sam bolji pogled nego VIP-ovci....
Cak su nas i gadjali punim casama piva, dosao sam kuci sav mokar i ulepljen... posto nisu bas prebrisali prasinu od gore...
I da, slikalo nas 30-tak ljudi....kako skacemo po kabinama....

Sve u svemu, zamerka ide na "otaljavanje" posla... ni punih 90 minuta nije trajao oficijelni deo....ali i to sto je trajalo, vredelo je!



Masterplan:Iskreno, ovo je peti put da sam ih gledao uživo i 100% sam siguran da je Bruce jedini krivac što već godinama ne otaljavaju penziju. Kvalitet svirke na nivou, šta više dosta dobar zvuk uzimajući u obzir ozloglašenu halu 1 sajma. Moje pohvale idu publici. Ne bih da zvučim neskromno ali retko gde se može videti ovakva atmosfera. Pošto sam bio u VIP-u imao sam dobar pregled. Ortak je slikao momke koji su ludovali na krovovima klonja, a ja mu rekao da me živo zanima kome je tako nešto palo na pamet?! Svaka čast za ideju...I da Vam se pohvalim dobio sam od Nicka dve palice, lik je mnogo lud. Ostali su manje više nekomunikativni, izuzev Brucea do koga nisam uspeo da dođem jer se mlatio sa onih 200 Engleza što ih je prizemljio. Svi Englezi nosili majice " Belgrade 2007 I Survive Bruce Air"...
Sve u svemu jedno lepo veče koje me je na kratko vratilo u neko bezbrižnije i lepše vreme s' kraja 80-tih...


Spisak numera:
1. Different World
2. These Colours Don't Run
3. Brighter Than A Thousand Suns
4. Wrathchild
5. The Trooper
6. The Reincarnation of Benjamin Breeg
7. For The Greater Good of God
8. The Number of The Beast
9. Fear of The Dark
10. Run To The Hills
11. Iron Maiden
-------------------------
12. 2 Minutes To Midnight
13. The Evil That Men Do
14. Hallowed Be Thy Name

Nemojte zameriti ako sam se negde zajeb'o, ostarilo se...

Masterplan-a ne verujem da znate, ali Trbonalda znaju neki clanovi foruma koji su armiju sluzili na Dedinju lol!
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Mudorator Pet 16 Mar 2007, 02:42

Komsija ::ali Trbonalda znaju neki clanovi foruma koji su armiju sluzili na Dedinju lol!

Mislim da je ipak Banjica u pitanju!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Komsija Pet 16 Mar 2007, 13:44

Mudorator ::
Mislim da je ipak Banjica u pitanju!

Moja greska afro
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Pet 16 Mar 2007, 13:52

Prema nezvanicnim informacijama leti bi trebali da dadju MARDUK i TYPE 0 NEGATIVE jeeee Rock
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Mudorator Sub 19 Maj 2007, 02:02


Džipsi kings u Areni zajedno sa grupama Kal i Blek Panters

BEOGRAD, 16. maja 2007. (Beta) - Grupa "Džipsi kings" (Gypsy Kings), koja je sa hitovima kao što je "Bambolero" (1987) doprinela svetskoj popularnosti romske muzike, nastupiće 1. juna u "Beogradskoj areni" zajedno sa romskim bendovima iz Srbije - "Kal" i "Blek panters".

Kako je danas rečeno novinarima u "Areni", zamišljeno je da "Kal" i "Blek panters" ne budu predgrupe "Džipsi kingsima", već ravnopravni učesnici u programu.

"'Kal' i 'Blek panters' su (u Srbiji) ravnopravan odgovor 'Džipsi kingsima' i sa njima će se dopunjavati", rekao je direktor "Arene" Đorđe Milutinović.

Prema njegovim rečima, te tri grupe nude najbolje od romske muzike, i biće zanimljivo videti kako će se tri vrste zajedničke energije družiti na sceni.

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 20070516_643-ItemID-48491-lrg


Preuzeto sa nadlanu.com
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sub 19 Maj 2007, 09:39

Sad dolazi Kreator,bio je Suffocation pre nedelju dana...
Type O Negative je za moj rodjendan,a karte za Marduk nisu jos uvek u prodaji...a za Pepperse mislim da nema vise karata.
A na Exit dolazi SatYricon i jos gomila dobih bendova. E da dolazi i Behemoth i Dismember.Ma sad je navala na Srbiju svake nedelje nesto dobro,samo sto niko od vas nije cuo za te bendove...

EDIT:Zaboravio sam The Rolling Stones mislim da ce na uscu biti koncert zbog loseg ozvucenja na hipodromu...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Mudorator Sub 19 Maj 2007, 10:25

Jel ideš ti, Ratniče, na neki od tih koncerata? Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Music_musik39
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sub 19 Maj 2007, 12:45

Pa na Marduk cu ici jer je u avgstu,type slabije slusam,a za SatYricon treba kinta tako da cu jos da vidim sta cu sa SatYricon mozda kupim ulaznicu za jedan dan....hmmm
Behemoth i Dismember slabije slusam kao i Kreator ...ali sve vredi videti ,ali za to treba kesh Sad jer je ulaznica za svaki koncert preko 1000 din
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Nick Slaughter Sub 19 Maj 2007, 16:20

Zdravko Čolić - 23. Jun - Marakana
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Ned 20 Maj 2007, 11:04

Za psyhodelicare u junu Dino Psaras...banana zec
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Ned 20 Maj 2007, 12:36

Juce bio koncert Van Gogha u areni,gledao sam neku reportazu bilo je ql samo sto je karta kostala 1800 din...Shocked
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Mudorator Ned 20 Maj 2007, 22:12

Warior_Of_Satan ::Juce bio koncert Van Gogha u areni,gledao sam neku reportazu bilo je ql samo sto je karta kostala 1800 din...Shocked

Mene je u poslednje vreme opasno poöeo taj pevač iz Van Gogha da nervira jer je utripovao da je on umetnik! Kao on je sad iznad te muzike, iznad ostalih... KRETEN! joj
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Ned 20 Maj 2007, 22:15

Sto Djule je car nad carevima samo je zesca komercijala,raniji albumi omni iz krize to je umetnost to je majka mara:OK: Rock
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Pet 25 Maj 2007, 12:29

ima jos karata za pepperse,ali niko nece da ide pa nemam skim,jbg next time.Mozda ce doci u skorije vreme ako ovaj koncert bude uspesan a bice...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od pera pajser Sub 26 Maj 2007, 10:00

Ja sam vec kupio kartu za Peperse pa ako neko ima zelju mozemo da idemo zajedno!!!
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sub 26 Maj 2007, 10:22

ja brate
ide mi u pm
samo nemam skim...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od pera pajser Sub 26 Maj 2007, 10:30

Dogovoricemo se samo kupi kartu!
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sub 26 Maj 2007, 10:37

OK BRATE...NEMAS BRIGE...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sub 26 Maj 2007, 10:40

a koliko kosta karta???oko 2 000???
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Mudorator Sre 27 Jun 2007, 12:18

Čitam sad na sajtu B92 komentare koncerta Pepersa od sinoć! Uglavnom su ljudi razočarani...

B92 ::Dve reci: Skandal i sramota.
Skandalozno kratak koncert bez izvodjenja najvecih hitova i omiljenih pesama. Neoprostivo! Vise ne volim Pepese i ne zelim da cujem za njih. Veliko razocarenje.
Druga rec - Sramota!! 3 sata mije trebalo da izadjem sa parkinga. Policija se pojavila samo kada je trebalo njihov autobus da sprovede do izlaza. Potpun promasaj organizacije. Nemam reci i ne mogu da verujem da se ovo desilo. Osecao sam se kao da sam u nekom losem horor filmu.
Spavao sam nepuna 2 sata... a sad na posao :)
(Milos, 27. jun 2007 08:05)


Koji sam majmun. Ponovo su me nasamarili. Prvo na Bijelom Dugmetu nisam nista cuo. A onda su Pepersi odfuserili svoj nastup. Za mene je bilo dosta "Velikih Grupa". Vise se isplati gledati Tribute bendove!!!
(djordje, 27. jun 2007 08:07)


Dno svakog dna! Tako bih ja opisao "organizaciju" ove manifestacije! Prvo putujem do Indjije kao da idem do Subotice, ali ajde to sam i razumeo! Dolazi na koncert, nastup kasni a prethodno slusam na radio jednog lika kako prica da je to organizaja exit ekipe i kon njih je sve u minut! hahhahaha!
Zavrsava se koncert i krece pljusak! btw koncert je trajao skoro sat vremena krace od najavljine duzine trajanja... al ajde i to da zaboravimo! Kolima naravno nije moglo da se mrdne! Nigde nikog da pomogne, da uputi... A i sto bi!? pare su vec uzete! Ja odlucim da se vratim vozom sa drustvom a brat nek ide kolima! I sad posto je pljusak bio nesnosan svi smo odlucili da malo sacekamo pod nadstresnicama međutim dolaze oni đilkosi iz obezbeđenja koji nas teraju napolje! Odiseja do zeleznicek stanice je tek ludilo! guzva kakva se retko vidja! svi autobusi puni! na zeleznickoj milion ljudi! kao gsp 93.
I onda se setim da je neka budala izjavila da je prevoz "organizovan"! a sta bi bilo da nije?
ok sa ovim zavrsavam! pre sat sam dosao kuci i izvinjavam se ako mi je post polu pismen posto sam mnogo umoran! sve u svemu moglo je i MORALO mnogo bolje!
(pera de la, 27. jun 2007 08:09)


Bilo bi dobro ako je Pera P. bio na koncertu da nam prenese svoje utiske! Iz prve ruke...


Poslednji put izmenio dana Sre 27 Jun 2007, 13:11, izmenio ukupno 2 puta
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Komsija Sre 27 Jun 2007, 12:31

Pa jos pre 2 meseca se znalo da ce koncert trajati sat i 20 minuta, zato sto su nasi platili festivalski, a ne solo nastup. Da su platili za solo nastup, svirali bi najmanje 2 sata, ali bi i kinta bila prilicno veca.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od pera pajser Sre 27 Jun 2007, 15:00

Evo ja sam se jutros vratio sa "koncerta" R.H.C.P i mislim da nikad vise necu ici na ni jedan koncert.Slusao sam kako je bolje otici do Kontija pa onda Lastom do mesta gde se odrzavao koncert. Ajde ja budala odem tamo,kad povratna karta 1000 din. Progutam ja i to,ajde mislim bice sve ok,k....c posle koncerta se uopste nisu pojavili autobusi cuvene "Laste".na stranu sto je koncert trajao kratko razumem koliko para toliko muzike ali je sama organizacija bila katastrofalna.Ja sam se uputio pesaka za BG i posle sat i po vremena po pljusku i vetru i 500 auta koji su prosli pored mene stade neki lik i poveze me za BG.Mislim da ljudi ne treba da pljuju po Pepersima jer su odsvirali ok.Koliko su polaceni toliko u svirali mada sam ja cuo da je trebalo na bis da se sviraju 4 pesme ali svirana je samo jedna jbg...
Idem da tuzim Lastu!!!!!!Nakon kašnjenja od 45 minuta, koncert je počeo vrlo dobro, sa nekoliko hitova. Odjednom, počinju neka soliranja, sve nešto mlako... Publika se skoro pola sata dosađuje. Gitarista izvodi sam pesmu grupe Abba, S.O.S (hm, kad bolje razmislim, u tome ima neke simbolike). Pri kraju koncerta, taman kad se atmosfera popravila, Flea se obraća publici i kaže da im je veliko zadovoljstvo što su nastupili. To potvrđuju tako što su odsvirali "Give it Away" za biščić i marš svi kući.Totalno su potcenili publiku. Efektivno, skromnih 75-80 minuta. One pauze između pesama možda su bile za TV reklame? Nije mi se svidelo i to sto nisu imali nikakvu komunikaciju sa publikom
nea
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sre 27 Jun 2007, 16:32

Bio sam blizu bine...5m od VIP ograde..Potpuno sam zadovoljan koncertom!Ja sam isao sa ortakom kolima .On je kola ostavio u gradu,tako da smo busem isli do poljane...Kad smo se vracali trebalo nam je mnogo vremena da izadjemo,a kad smo izasli krenula je kisa.Skroz sam pokisao sve mi je bilo mokro,a jos kad dune vetar zeleni smeh.Sreca pa sam imao u kolima 2 suve majice jeeee.A do grada nam je trebalo sat i 30 min. i taman kad smo stigli do prve nastresnice stala je kisa zbunjen.Meni se koncert u potpunosti svideo,ozvucenje je bilo strava.Peppersi su svirali 15 pesama...a kad je krenula Can't Stop jbt poludeli smo Rock.Sve u svemu jedno lepo iskustvo koje necu zaboraviti.Sreca pa smo imali viceve u rezervi pa smo pricali i zaboravljali na hladnocu,a ruke nisam mogao da ispravim u laktovima niti da savijem pesnice :cool:.Najvise ni je bilo zao i sramota kad su ne kraju krenuli flasama da gadjaju binu i ljude na njoj koji su sklanjali opremu.
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od pera pajser Sre 27 Jun 2007, 17:56

Sa YuMetal foruma:
Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 L_a1aa10
Ovako je trebala da izgleda setlista za koncert kao sto vidite trebalo je tri bisa a bio je samo jedan.
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Slavic_Warior Sre 27 Jun 2007, 18:01

Jbg...plac2
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Koncerti u Srbiji 2007 - Page 2 Empty Re: Koncerti u Srbiji 2007

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu