DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

+10
GuaRdian_AngeL
Mad_Ferrari
Nick Slaughter
pera pajser
ZIka87
arrisD
Mini Me
Mudorator
homer
marjan.d
14 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Pet 21 Sep 2007, 20:23

Ja nisam nista opravljao kod njega ali moj ortak je njegov musterija i kaze da je zadovoljan.
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Pet 21 Sep 2007, 23:37

Cuo sam da je Sale dobar majstor
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Pon 24 Sep 2007, 23:24

E... setio sam se...DA LI JE NEKOM RADIO AUTO (limariju) BOBA MAJA ? joj

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Uto 25 Sep 2007, 01:10

marjan.d ::E... setio sam se...DA LI JE NEKOM RADIO AUTO (limariju) BOBA MAJA ? joj

He He Bobiška... drunken
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mini Me Uto 25 Sep 2007, 01:18

Mudorator ::
marjan.d ::E... setio sam se...DA LI JE NEKOM RADIO AUTO (limariju) BOBA MAJA ? joj

He He Bobiška... drunken

Nije mi nista radio na autu.
Ako mislimo na istog Bobu (ulica Lole Ribara), dok ga slusam kako govori podseca me na Tonija Montana, slican naglasak, barem meni. Par puta sam se kidao od smeha slusajuci ga.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od 444 Sre 26 Sep 2007, 19:50

boba je odlican majstor, jos kad mu sad stigne cajka iz buvare sigurno ce da zavrse helikopter. posle ce da bude kao u onoj pesmi od zabranjenog pusenja:

Dobicete razglednicu iz africke zemlje Safari
Zbogom zohari
444
444
Deran
Deran

Broj poruka : 89
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od atomski_mrav Sre 26 Sep 2007, 22:57

Cini mi se da sam ga jutros video sa seletom ispered njegove kuce.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Čet 27 Sep 2007, 17:47

Pa sto se tice mehanicara Sava maja je odlican-samo nece da radi,ja mogu da vam kazem i ujedno da potvrdim da ostavimo na stranu u poslednjih godina sto se izglupirao sa zmajevima-helikopterima....on je prvi koji je sa pokojnim ocem(mojim dedom)napravio rotirajuci beskrajni snek za prenos zitarica u zameni za stari sa lancem i lopaticama,pa komusaljku za ciscenje kukuruza,i da nenabrajam, prvi samohodni berac koji i dan danas radi u B.N.Selo....kliker je samo sto nije nasao ozbiljnog partnera sa parama da to ostvari u serijsku proizvodnju.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mini Me Čet 27 Sep 2007, 18:19

Koliko ih ja poznajem (iz iste smo ulice) najveci kliker u toj porodici je imao pokojni deda Sveta (ili Cveta, ne znam tacno ime), bio je pravi majstor i jedan od cenjenijih. Sava je pokusavao mnoge stvari, neke uspeo, neke ne. Naprave koje si pomenuo su postojale i pre njega, on ih je samo malo izmenio i nadogradio. Cenim njegovu ljubav prema inovacijama, pa cak i prema letelicama! Bar se covek trudi.
Dolovacki mašinisteri i šloseri su dobro opisani u knjizi "Dolovačke priče" - Predraga Adamova.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od ZIka87 Pet 05 Okt 2007, 20:32

Deda cveta majin je bio najbolji majstor u dolovu!!!! Majstor kakvog nece biti u dolovu!!!! On je sam pravio delove za traktore tadasnje "perkins", tako su se zvali, i radio generalne na sve moguce masine!!!!!
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od G_eXpeRiMenT Pet 02 Nov 2007, 23:52

Sasa GOSA je najbolji mehanicar,nek kaze ko sta hoce.....
ali i pored njega :
Gaga Rancic,Pera (golubce),Sava Beranic.....

necu da se hvalim,ali moj cale zna da radi i mehaniku,limariju,farbanje.....
..
jedan je medju boljima....ko zna moze i da potvrdi.....
G_eXpeRiMenT
G_eXpeRiMenT
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Broj poruka : 268
Datum upisa : 01.03.2007

http://tteam.50webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od G_eXpeRiMenT Pet 02 Nov 2007, 23:59

marjan.d ::
arrisD ::Eeeee zamalo da zaboravim i Sasu - Gosu!!!!
Ako vazi izreka"KRV NIJE VODA" onda je dobar mehamicar na njegovog pok.tatu.
Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Gosamg2
Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Salese3
G_eXpeRiMenT
G_eXpeRiMenT
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Broj poruka : 268
Datum upisa : 01.03.2007

http://tteam.50webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od B4n3_CurL4 Sub 03 Nov 2007, 03:30

sta ja znam relja nije los za sitne popravke ,a za vece treba majstor koji radi samo francuska vozila ili nemacka,italijanska itd.a ne sve zajedno!!!!!!!!!!!!!!!
B4n3_CurL4
B4n3_CurL4
Paor
Paor

Muški Broj poruka : 106
Godina : 38
Datum upisa : 11.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Sub 03 Nov 2007, 21:53

B4n3_CurL4 ::sta ja znam relja nije los za sitne popravke ,a za vece treba majstor koji radi samo francuska vozila ili nemacka,italijanska itd.a ne sve zajedno!!!!!!!!!!!!!!!
To si u pravu jer za mehaniku jos i nekako....a sto se tice eletrike ako nemaju taj specijalan konpjuter nema sanse.....ja sam video za golfa kako izgleda i mislim da nemoze da se inprovizuje sa necim slicnim.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Sub 03 Nov 2007, 22:36

marjan.d ::To si u pravu jer za mehaniku jos i nekako....a sto se tice eletrike ako nemaju taj specijalan konpjuter nema sanse.....ja sam video za golfa kako izgleda i mislim da nemoze da se inprovizuje sa necim slicnim.

Rex bi trebalo da ima konpjuter za WV
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Sub 03 Nov 2007, 22:41

Mudoratore mogao bi da nam docaras tvoje nedavno iskustvo sa majstor Savaom Curlom!
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Sub 03 Nov 2007, 22:46

arrisD ::Mudoratore mogao bi da nam docaras tvoje nedavno iskustvo sa majstor Savaom Curlom!

ranting2
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Sub 03 Nov 2007, 22:49

E jbg. bolje da si oman otisao kod majstor Rex-a da ga prikljuci na te kompijutere pa da te bog vidi.
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od B4n3_CurL4 Pet 09 Nov 2007, 06:46

Mudorator ::
marjan.d ::To si u pravu jer za mehaniku jos i nekako....a sto se tice eletrike ako nemaju taj specijalan konpjuter nema sanse.....ja sam video za golfa kako izgleda i mislim da nemoze da se inprovizuje sa necim slicnim.

Rex bi trebalo da ima konpjuter za WV
da da relja ima za vw da se prikaci !!!
B4n3_CurL4
B4n3_CurL4
Paor
Paor

Muški Broj poruka : 106
Godina : 38
Datum upisa : 11.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Pet 09 Nov 2007, 17:49

Ajde me malkice podsetite ko je RELJA , jako mi zvuci poznato.Da li Relja moze da mi resetira golfa da mu promeni punjenje.....sa 110 konja na 125 i koliko bi to kostalo kod njega(ovde znam koliko kosta) kez

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Sub 10 Nov 2007, 01:16

Kako neznas majtor relju. affraid To je onaj mali budjavi Very Happy

Kod njega moze sve.... od pune flase pravi praznu a od mrtve masine pop pravi cudo na tockovima Arrow

Sto se tice cene .... eeeeeeeeeeee tu bi on licno morao da pogleda u tefter sta pise sta ovo pise ... a ako ti cena neodgovara mogli bi da se prebjete boks
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Sub 10 Nov 2007, 17:01

arrisD ::Kako neznas majtor relju. affraid To je onaj mali budjavi Very Happy

Baš si ga lepo opisao... K'o da ti je zet! zeleni smeh
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Sub 10 Nov 2007, 20:22

arrisD ::Kako neznas majtor relju. affraid To je onaj mali budjavi Very Happy

Kod njega moze sve.... od pune flase pravi praznu a od mrtve masine pop pravi cudo na tockovima Arrow

Sto se tice cene .... eeeeeeeeeeee tu bi on licno morao da pogleda u tefter sta pise sta ovo pise ... a ako ti cena neodgovara mogli bi da se prebjete boks
sve sam shatio....HVALA Arrow

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Pet 30 Nov 2007, 12:39

Jel zna neko mozda koliko okvirno u ovlascenim servisim kod nas kostaju popravke kod kojih mora da se vadi motor napolje? Znaci, nije generalna u pitanju, neko npr. zamena nekog semeringa ili sl.
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 3 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu