DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

+10
GuaRdian_AngeL
Mad_Ferrari
Nick Slaughter
pera pajser
ZIka87
arrisD
Mini Me
Mudorator
homer
marjan.d
14 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 01:22

Pored Imena-nadimka napisite i komentar.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 01:25

Sto jer ti istrulila limarija na bmw pa da ne bi otisao kod nekog loseg majstora ili ovako pitas?
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Ned 16 Sep 2007, 01:28

Ja mislim da je Voja sa utrine jedan od najboljih limara u Dolovu! banana
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 01:34

Ma ne pitam ovako jer bih voleo da vidim misljenje Dolovaca .Sto se tice BMW mislim da je ostalo samo ime... jao bre jao bre jao bre i LEPE uspomene.... Cool Cool Cool

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 01:38

marjan.d ::Ma ne pitam ovako jer bih voleo da vidim misljenje Dolovaca .Sto se tice BMW mislim da je ostalo samo ime... jao bre jao bre jao bre i LEPE uspomene.... Cool Cool Cool
ziveli
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 01:39

Mudorator ::Ja mislim da je Voja sa utrine jedan od najboljih limara u Dolovu! banana

za neupucene,ovo je taj VOJA
Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Voja_s10
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Ned 16 Sep 2007, 01:43

I šta ti Homere imaš da kažeš o njegovoj stručnosti?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mini Me Ned 16 Sep 2007, 01:44

Ne idem cesto kod majstora, posto 90% kvarova rešavam u svojoj garaži, završio sam i srednju školu za automehaničara.
Pre dve godine sam pozvao Đovanija dok sam radio generalnu na caletovog VW Pola da mi ubaci klipove u cilindre i stegne glavu (posto nemam traku za skupljanje karika i moment kljuc) i Đovani je sa sobom poveo nekog klipana (necu da vredjam volove) ne secam se imena (napisacu ako se setim). I taj njegov "pomocnik" mi je prestegao bregastu, po sistemu "daj da mu dodam jos malo", tokom tog stezanja izvio je par srafova i vadio se da szu srafovi bili losi, posle nedelju -dve pukne mi bregasta. Pozove cale Đovanija i objasni mu sta se desilo, i rece mu da dodje i da popravi to, imao sam drugu bregastu i glavu kod kuce, par dana se nije pojavljivao nigde u Dolovu, kad bi se prevario i javio na telefon rekao bi "Dolazim sutra 100%" i tako nas je mesec dana zavlacio. Znam sigurno da takvo đubre od coveka nikad vise necu pozvati, a kamoli uvesti u garažu!!!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 01:49

Danas su svi majstori!
Zato bato moj nadjes jednog ponavljam,jednog,majstora koji ti odrzava auto i nemas da mislis.
Ja u zivotu ne bi dao da mi neko cacka auto sem mog majstora
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Ned 16 Sep 2007, 01:49

Da nije Floyd bio taj pomoćnik? Laughing

homer ::Ja u zivotu ne bi dao da mi neko cacka auto sem mog majstora

Ko ti je taj majstor?


Poslednji izmenio dana Ned 16 Sep 2007, 01:50, izmenjeno ukupno 1 puta
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 01:50

Mudorator ::I šta ti Homere imaš da kažeš o njegovoj stručnosti?
smeh pa sad zavisi nasta si mislio!
Sto se tice plastike zadovoljan sam kako je krpi
Nisam imao druga iskustva
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 01:51

Mudorator ::Da nije Floyd bio taj pomoćnik? :lol:

homer ::Ja u zivotu ne bi dao da mi neko cacka auto sem mog majstora

Ko ti je taj majstor?
Sava Curla
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Ned 16 Sep 2007, 01:54

homer ::smeh pa sad zavisi nasta si mislio!
Sto se tice plastike zadovoljan sam kako je krpi
Nisam imao druga iskustva
Bojanu je krpio Calibru i isto je bio zadovoljan!

homer ::Sava Curla
Jel tačan što se tiče roka završetka? Kad kaže tad i tad jel bude u to vreme ili baš i ne?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 02:00

Mudorator ::
homer ::Sava Curla

Sad ozbiljno pitam... Jel tačan što se tiče roka završetka? Kad kaže tad i tad jel bude u to vreme ili baš i ne?
Dosta ljudi se zalilo u vezi toga ali mene je uvek ispostovao iks puta me pustao preko reda.
On je caletu odrzavao juga.Taj jugo je imao skoro 300000km i nikad ga nije izdao,meni takodje dobro odrzava auto.
Jednom prilikom pokvario mi se auto kod starog rodica odslepao sam ga u ovlascen fiatov servis na jabuckom putu jer mi je bilo tako jednostavnije nego da zovem savu da dodje po mene.
Jedno su mi namestili drugo pokvarili i to 8 puta jer sam ga toliko puta nosio na reklamaciju,da bih odustao i otero kod save da mi namesti
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Ned 16 Sep 2007, 02:02

homer ::Taj jugo je imao skoro 300000km

affraid Jbte, kakav je taj Yugo koji može da pređe 300.000 km???
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 02:07

Mudorator ::
homer ::Taj jugo je imao skoro 300000km

affraid Jbte, kakav je taj Yugo koji može da pređe 300.000 km???
Cale ga proda zumbulu,neznam tacno kome je zumbul bio duzan pare i glavno taj lik mu uzme juga,a taj lik je bio duzan maji sto drzi menjacnicu i on njemu uzme juga i proda ga mom komsiji.
jao bre
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 02:12

Mudorator ::
homer ::Taj jugo je imao skoro 300000km

affraid Jbte, kakav je taj Yugo koji može da pređe 300.000 km???
Stvarno jel to istina za ove motore...ja se secam da su prelazili tu kilometrazu ali da su imali originalne FIAT motore(na bloku motora je bio znak FIAT)Ja sam imao 128 i znam da sam preko dana uvek nesto krpio....A odrzavao mi je Sava Curla STRAVA POZNAJE ZASTAVINA VOZILA.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 02:16

marjan.d ::
Mudorator ::
homer ::Taj jugo je imao skoro 300000km

:affraid: Jbte, kakav je taj Yugo koji može da pređe 300.000 km???
Stvarno jel to istina za ove motore...ja se secam da su prelazili tu kilometrazu ali da su imali originalne FIAT motore(na bloku motora je bio znak FIAT)Ja sam imao 128 i znam da sam preko dana uvek nesto krpio....A odrzavao mi je Sava Curla STRAVA POZNAJE ZASTAVINA VOZILA.
neznam,yugo je bio 91 god i nikad nije presao 80km/h
cak kad se na primer zaprlja cep od ladnjaka stavljan je nov.
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 02:18

Cuo sam da ovi novi jugici prelaze 35000 i da mora da im se radi generalna.
Drum mi je rekao da su skoro namestali jednog juga koji je presao 2000km da su mu ravnali glavu
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 02:21

U je pa to je bio pogodjen strava materijal , jer je moj tako rodjak(MUCULJ preko puta od Marine Bojana)kupio 128 odprilike to godiste i odma posle par hiljada crko alternator pa posle 20.000 odprilike poceo da duva....i tako jao bre Sto se tice Djovanija on mi je farbao 128 bila je strava...sto se tice BMW ko iz rukava mi je rekao iz kog razloga trza...Recimo mene nije lagao neznam iz kog razloga.A njegov ucenik FLOID (Darko ,moj komsa)cujem zovu ga komsije....Jebiga sad koliko zna -sigurno od mene zna vise...

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Ned 16 Sep 2007, 02:32

marjan.d :: Sto se tice Djovanija on mi je farbao 128 bila je strava...

Đovani ti je farbao auto? Zar nije on mehaničar (ako na istog čoveka mislimo)?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 17:18

Mudorator ::
marjan.d :: Sto se tice Djovanija on mi je farbao 128 bila je strava...

Đovani ti je farbao auto? Zar nije on mehaničar (ako na istog čoveka mislimo)?
Da mislimo na istog coveka samo pre jedanaest godina,u to vreme Djovani je radio i limariju ...secam se kao da je bilo juce...(imao je on jedno vreme posle toga servis u pancevu)

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Ned 16 Sep 2007, 17:42

Ovako je nesto isla reklama na ritmu "Svajcarsko iskustvo majstora Djovanija" kez Very Happy uredu zvizduk
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 22:25

E taj Djovani,secam se i ja reklame(delovala je svetski)Mene letos hteo da zajebe (neverujem da nije znao) zovu ga izbeglica tamo na kraj sela kod Zaneta pa iza ugla, mislim da ga zovu borota.Trebao sam da skinem boju sa laisni na autu,otisao kod njih pa kad su videli strane table poceli su da pricaju bajke kako to mora ovako kako to mora onako i na kraju krajeva kad sam se vratio kuci da operem auto uzeo sam puromat i skinuo svu boju sa laisni.Po meni koga nepoznaju-NAJEBO JE.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mini Me Pon 17 Sep 2007, 04:24

Mudorator ::Da nije Floyd bio taj pomoćnik?

Bio je i Floyd s njim, al nije on zeznuo, glavu na motoru je pretegao neki drugi Djovanijev pomocnik, taj drugi pomocnik sada vozi kamion za Mileta Jarca iz Fiskulturne.

Nekazem da Djovani nezna oko auta , verovatno ima neko znanje, al nije to najbitnije, ima nesto i u postenju i obrazu. Ako je njegov radnik pokvario nesto, red je da prizna i popravi gresku. Al OK, bilo pa prošlo...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu