DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

+10
GuaRdian_AngeL
Mad_Ferrari
Nick Slaughter
pera pajser
ZIka87
arrisD
Mini Me
Mudorator
homer
marjan.d
14 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od ZIka87 Pon 17 Sep 2007, 15:38

Jao pa to je Sima tikuca!!!!!! Djovani i floid rade kod njega u radionicu, Posto ovi "pravi majstori" naravno nemaju ni radionicu!!!!! Ubedljivo najgori majstor je Djovani i Njegovi patuljci!!!! Covek nema pojma da radi meni je prosle godine uzeo 600 evra za popravku automobila, cak nije ni namestio kako treba!!!!!! Danas namesti sutra opet isto nevalja , i tako 2 meseca me jebavo za auto, i sad posle pola godine auto me opet isto jebava!!!! A curla taj danju loce a nocu radi!!! Koji majstor jos radi nocu?!?!?!?!?!
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Pon 17 Sep 2007, 22:19

Jel a sta kazete za Relju???? Jel valja on stogod ili je kao i ostali "majstori".
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Pon 17 Sep 2007, 22:21

ZIka87 ::Jao pa to je Sima tikuca!!!!!! Djovani i floid rade kod njega u radionicu, Posto ovi "pravi majstori" naravno nemaju ni radionicu!!!!! Ubedljivo najgori majstor je Djovani i Njegovi patuljci!!!! Covek nema pojma da radi meni je prosle godine uzeo 600 evra za popravku automobila, cak nije ni namestio kako treba!!!!!! Danas namesti sutra opet isto nevalja , i tako 2 meseca me jebavo za auto, i sad posle pola godine auto me opet isto jebava!!!! A curla taj danju loce a nocu radi!!! Koji majstor jos radi nocu?!?!?!?!?!

Ma nek se i drogira i bode sa glogovim kolcem ako hoce kao da je vampir,to je njegov problem ako misli da tako treba neka tako radi samo da namesti.
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od pera pajser Pon 17 Sep 2007, 22:44

arrisD ::Jel a sta kazete za Relju???? Jel valja on stogod ili je kao i ostali "majstori".

Je ti to nesto familiju proguravas na ovaj forum jel.... jao bre

Zezam se... meni je Relja danas uradio auto i ja sam zadovoljan kolo kolo
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Pon 17 Sep 2007, 22:46

pera pajser ::
arrisD ::Jel a sta kazete za Relju???? Jel valja on stogod ili je kao i ostali "majstori".

Je ti to nesto familiju proguravas na ovaj forum jel.... jao bre

Zezam se... meni je Relja danas uradio auto i ja sam zadovoljan kolo kolo

Ladno nisam znao da je relja automehanicar jao bre
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Uto 18 Sep 2007, 00:40

homer ::Ladno nisam znao da je relja automehanicar jao bre

Ne onaj lovac hunter , njegov burazer je mehaničar! Laughing
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Uto 18 Sep 2007, 14:49

Mudorator ::
homer ::Ladno nisam znao da je relja automehanicar jao bre

Ne onaj lovac hunter , njegov burazer je mehaničar! Laughing


aaaaa!!!
joj
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Uto 18 Sep 2007, 16:37

Ja cujem da mnogi hvale RCKA mladjeg kao limara....

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Nick Slaughter Uto 18 Sep 2007, 19:58

marjan.d ::Ja čujem da mnogi hvale RČKA mlađeg kao limara....
Dobro radi, uspeo je čak i da mnoge smrskane i praktično neupotrebljive šasije popravi i vrati u prvobitno stanje... Krenulo mu je, stalno je gužva ispred servisa tj svakodnevno ima po nekoliko parkiranih automobila koji čekaju na obradu
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mini Me Uto 18 Sep 2007, 20:16

Koliko sam ja cuo dere u cenama, bar tako sam cuo od druga.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Uto 18 Sep 2007, 22:56

Mini Me ::Koliko sam ja cuo dere u cenama, bar tako sam cuo od druga.
Pa ako od smrskane karoserije napravi auto mozda ima i pravo(da li se to isplati---to je drugo)

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Uto 18 Sep 2007, 23:20

Jebes taj auto koji je bio smrskan a na kraju ispadne ok.
Od babe nemoze da se pravi devojka
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Sre 19 Sep 2007, 10:53

Mini Me ::Koliko sam ja cuo dere u cenama, bar tako sam cuo od druga.

Tačno je to, a imali su ljudi i drugih loših iskustava sa njim... Jedan drugar je prošle godine oterao kod njega Fiata Una da mu odradi limariju. Trebalo je da se radi patos, rubovi i da se zafarba, nije bio slupan auto, a ništa ni strašno u odnosu na to kakvih trulexa ima na našim putevima. Dogovorena cena milslim da je bila 500E. U međuvremenu, ovaj drugar se vratio kući pošto živi van Srbije (možda neki i znaju o kome se radi, ali nije ni bitno) i posle nekog vremena Rčak mu preko isto jednog našeg drugara poručio da ipak spremi 1000E, pošto kada je rasturio auto video da je bilo da se radi više nego što je on mislio! 1000E ZA LIMARIJU AUTA KOJI VREDI 1000E! Naravno nije dobio te pare, ali kao što je neko već rekao, za strance važe posebne tarife! kolo
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od pera pajser Sre 19 Sep 2007, 14:35

Rcak dere sa cenama meni je za farbanje i krpljenje prednjeg branika trazio 100€ a nov branik kosta 50€ confused affraid No jao bre
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Sre 19 Sep 2007, 14:47

E da vam kazem sad za KARFONA.Hvale ga hvale i moj burazer ga hvalio i reko ja ajde kaj je tako dobar limar-farbar da mi malo sredi BMW neke sitnice(prednji desni ugao )Dogovorili se mi sve super ostavio auto moj matori otisli po auto kad ga zavrsio bas sve ispostovao i novcano i vremenski,uradjeno strava ,nije se ni primecivalo da je bio udaren ugao.....kad posle kratkog vremena primetimo da je bilo te boje svuda po autu....sto znaci da ON TAKO DOBAR MAJSTOR nije zastitio ostali deo auta (da ga je pokrio starim krpama)nego je boja od farbanja letela po celom autu.UZAS.Nikad mu nismo prebacili za odradjen posao ali smo dosli do zakljucka da" PLATI PA SE PRATI"P.S.Ja sam imao lose iskustvo,NAGLASAVAM da NISAM napisao da NIJE DOBAR LIMAR-FARBAR. zvizduk

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mad_Ferrari Sre 19 Sep 2007, 14:57

Karfon nije los.Mom prijatelju je ofarbao yuga i bio je zadovoljan.
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Sre 19 Sep 2007, 22:15

Moj ortak je imao lose iskustvo sa karfonom. Pre sedam godina mu je oterao keca, cinimi se da izvari rubove i da ga zafarba, . Posle zavrsenog posla ortak je bio zadovoljan.... sve uradjeno po PS-u. Posle nekog vremena vidi on da mu rubovi imaju neke rupe ode on kod drugog majstora kad ovaj provali da je karfonu u te rubove punio stiroporom i novinama pa je preko toga gitovao.

Ko je ovde lud fool
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mudorator Sre 19 Sep 2007, 23:52

arrisD ::Posle nekog vremena vidi on da mu rubovi imaju neke rupe ode on kod drugog majstora kad ovaj provali da je karfonu u te rubove punio stiroporom i novinama pa je preko toga gitovao.

A jel se sećaš priče za onog lika što je imao betoniran patos u kecu? kolo
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Mad_Ferrari Čet 20 Sep 2007, 00:03

Sto ljudi sto cudi mig
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Čet 20 Sep 2007, 01:34

bojan_ferrari ::Sto ljudi sto cudi mig
sto zena dvesta sisa
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Čet 20 Sep 2007, 05:54

Mudorator ::
A jel se sećaš priče za onog lika što je imao betoniran patos u kecu? kolo


Ako me secanje nevara on je bio iz starog TAMISA!
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od GuaRdian_AngeL Čet 20 Sep 2007, 20:39

Mudorator ::
arrisD ::Posle nekog vremena vidi on da mu rubovi imaju neke rupe ode on kod drugog majstora kad ovaj provali da je karfonu u te rubove punio stiroporom i novinama pa je preko toga gitovao.

A jel se sećaš priče za onog lika što je imao betoniran patos u kecu? kolo

Nemogu da verujem da ovako nesto postoji Shocked
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od homer Čet 20 Sep 2007, 23:23

GuaRdian_AngeL ::
Mudorator ::
arrisD ::Posle nekog vremena vidi on da mu rubovi imaju neke rupe ode on kod drugog majstora kad ovaj provali da je karfonu u te rubove punio stiroporom i novinama pa je preko toga gitovao.

A jel se sećaš priče za onog lika što je imao betoniran patos u kecu? kolo

Nemogu da verujem da ovako nesto postoji Shocked
Sta ti je bre pa danas je sve moguce
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od arrisD Pet 21 Sep 2007, 09:16

Eeeee zamalo da zaboravim i Sasu - Gosu!!!!
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od marjan.d Pet 21 Sep 2007, 11:38

arrisD ::Eeeee zamalo da zaboravim i Sasu - Gosu!!!!
Ako vazi izreka"KRV NIJE VODA" onda je dobar mehamicar na njegovog pok.tatu.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ? - Page 2 Empty Re: Ko je najbolji/najgori automehanicar, limar ?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu