DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

+9
den78
homer
Herr.Bellan
GuaRdian_AngeL
Mini Me
dalajlama
Nick Slaughter
intellect
Mudorator
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od Nick Slaughter Sre 11 Jul 2007, 18:59

Za turizam i uopšte razvoj sela od ključnog značaja je izgradnja punog profila puta Dolovo - Leanka - Devojački bunar - Karlovac...
Ali to ne možemo mi sami... Već treba svakodnevno "bombardovati" e-mailovima Ministarstvo infrastrukture, i onda bi se valjda smilovali da izgrade taj put...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 19:06

Ti kao da vise volis pesak nego dolovo kad mislis da treba pare ulagati u nesto sto ne pripada nasem selu jer od tih para sto se to moze uraditi u dolovu moze da se izgradi hala i jezero pa ti onda taj put nece ni trebati.
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od Nick Slaughter Sre 11 Jul 2007, 19:13

Ne naše pare, već da Ministarstvo infrastrukture uloži u tih 20-30 km puta...
Time bi Dolovo postalo tranzitno mesto, kroz koje se prolazi i u njemu zaustavlja, i tada bi imalo smisla uređivati ribnjak i izgraditi motel na mestu stare škole...
A to je ključ da dolovo počne da se razvija sa mrtve tačke, inače drugog rešenja nema...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 19:17

Da da .. bas tako pa ima samo da bude prolazno mesto kao i tamis jer bas ce neko da krene u pesak pa da svrati malo u dolovo posto nema nista od turistickih zanimljivosti a jos vise u povratku kada bude mrtav umoran mozda ce slucajno da svrati da razgleda.
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 19:19

Jel si mozda isao nekad za belu crkvu, ako jesi seti da li si nekad svracao u neko prolazno selo da malo razgledas????
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 19:21

A kad bi imao jezero u dolovu tada bi ljudi krenuli u dolovo i to bi bilo mesto njihovog dnevnog boravka a posle kad se umori bas da vidim da li ce da ide na tamis da razgleda prirodu.
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 03:23

Nebih da ulazim u detalje: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!Ali mogu da vam garantujem da ako vam treba bilo koje pokrice troskova na PAPIRU jednostavno se obratite "NJIMA"

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od Mudorator Pon 03 Sep 2007, 14:20

marjan.d ::Nebih da ulazim u detalje: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!Ali mogu da vam garantujem da ako vam treba bilo koje pokrice troskova na PAPIRU jednostavno se obratite "NJIMA"

Jel' si sarađivao sa njima pa znaš, a? Laughing
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 15:13

Mudorator ::
marjan.d ::Nebih da ulazim u detalje: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!Ali mogu da vam garantujem da ako vam treba bilo koje pokrice troskova na PAPIRU jednostavno se obratite "NJIMA"

Jel' si sarađivao sa njima pa znaš, a? Laughing
nisam saradjivao niti cu ikada,moj ujak je radio za njih i znam dovoljno dobro sta se desava,a izmedju ostalog hteo sam da naglasim DA JE NA DANASNJE VREME LAKO NACI OPRAVDANJE ZA POTROSENE DINARE.(NAPRIMER SIPAM GORIVO ZA 1 000 DINARA U SLUZBENO VOZILO UZMEM RACUN ODEM PRIVATNO DA ZAVRSAVAM MOJE POSLOVE....STA TU NIJE JASNO)

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od pera pajser Uto 04 Sep 2007, 13:10

28. Ugostiteljske usluge 54.430,50

Zanima me bas sta spada pod ugostiteljske usluge a da ne spada pod reprezentaciju. confused confused confused confused
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od marjan.d Uto 04 Sep 2007, 17:20

pera pajser ::28. Ugostiteljske usluge 54.430,50

Zanima me bas sta spada pod ugostiteljske usluge a da ne spada pod reprezentaciju. confused confused confused confused
Neznam ni ja samo da nespadaju te usluge CENTRALNE KAFANE.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?! - Page 2 Empty Re: Kako je potrošen budžet Dolova za 2006. godinu?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu