DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poslednji film koji ste gledali

+23
Kameni
homer
Mad_Ferrari
ZIka87
pakito
aisha
RAShA
GuaRdian_AngeL
deda tripko
Al3xANdrA
pera pajser
Tito
Slavic_Warior
den78
Dolovacki Z E T
intellect
Junkie
SKAZI
arrisD
DPb-ac
Komsija
BUNT!!!!
Mudorator
27 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Junkie Ned 25 Mar 2007, 18:43

300!!! FILMCINA JEDNOM!!!! FOR THE GLORRRRYYYY

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 30010dv1
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Al3xANdrA Ned 25 Mar 2007, 21:01

Gledala sam sinoc-jutros "Ja ti i Dupri" . Extra komedija jeeee
Al3xANdrA
Al3xANdrA
Frajla
Frajla

Broj poruka : 184
Datum upisa : 19.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od BUNT!!!! Uto 27 Mar 2007, 00:01

Junkie ::300!!! FILMCINA JEDNOM!!!! FOR THE GLORRRRYYYY

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 30010dv1

FOR SPARTA!!!!
Bruka film
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Slavic_Warior Sre 04 Apr 2007, 11:21

Odavno Mrtav(u petk u 21 na rts-u) film je strava,mada su rekli da je horor:affraid: ,ipak je bio triler...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Pet 06 Apr 2007, 20:33

U Turn

Evu u tri slike ceo film i sve ce Vam biti jasno...


POČETAK

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Bscap0001in4



SREDINA

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Bscaptn9



KRAJ

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Bscap0003rg4


Dakle, tip - Bobby Cooper (Sean Penn) svraća u jedan mali gradić jer su mu se pokvarila kola. Dok čeka da se poprave, odlazi da malo procunja po gradu (uslovno rečeno gradu, više liči na selo). Upoznaje jednu devojku (Jennifer Lopez) i onda počinju igre!!! Ona ima ljubomornog muža koji ih navata na delu Twisted Evil Pa ga onda on unajmi da mu ipak ubije ženu, a ona da joj ubije muža... Pojavljuje se tu i galerija ostalih likova, poput jednog seoskog frajera (koji po ponašanju podseća na neke Dolovce) i njegova riba (Claire Danes), konobarica, lokalni slepac, automehaničar (takođe podseća na neke Dolovce), šerif koji pomno prati sva dešavanja a pritom je i sam umešan u njih i mnogi drugi.
Ako povežete slike, možete da naslutite tok dešavanja... Bobbiju počinju da se dešavaju vrlo loše stvari, svaka naredna je gora od prethodne, kad pomislite da od ovoga nema gore, znajte da ima!

Poučan film u svakom slučaju!
NARAVOUČENIJE: Ne zabadaj nos (niti bilo šta drugo) u tuđa posla! Very Happy
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od deda tripko Ned 08 Apr 2007, 04:26

Nasmejao si me do suza mudoratoru, svaka cast! Znaci, sta smo zakljucili..... Kad dodjes u selo gde ima likova koji po ponasanju podsecaju na neke dolovce, a pritom se mesas u stvari u koje ne bi trebalo, ocekuj da kad napustas isto, izgledas kao da si dos'o iz Deliblata!
deda tripko
deda tripko
Deran
Deran

Broj poruka : 54
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Al3xANdrA Pon 09 Apr 2007, 01:17

Gledala sam juce na B92 "MEMENTO" i nisam ga bas skroz skapirala! Nesto na foru pocetak je kraj, kraj je pocetak... zbunjen
Strasno je zajeban film. 'El ima neko na CD-u da mi da, da pogledam jos jednom pa cu valjda da ga ukapiram Very Happy Very Happy Very Happy
Al3xANdrA
Al3xANdrA
Frajla
Frajla

Broj poruka : 184
Datum upisa : 19.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od deda tripko Pon 09 Apr 2007, 02:42

Al3xANdrA ::Gledala sam juce na B92 "MEMENTO" i nisam ga bas skroz skapirala! Nesto na foru pocetak je kraj, kraj je pocetak... zbunjen
Strasno je zajeban film. 'El ima neko na CD-u da mi da, da pogledam jos jednom pa cu valjda da ga ukapiram Very Happy Very Happy Very Happy

Ima MUDORATOR, a imam i ja.....
deda tripko
deda tripko
Deran
Deran

Broj poruka : 54
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Ned 13 Maj 2007, 14:04

Swimming Pool (2003)

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Swimming_pool

Engleski pisac krimi romana, u nedostatku inspiracije, dolazi u vikendicu svog izdavača na jug Francuske kako bi u miru pisala novi roman. Međutim, nije znala da neće biti sama. U kuću dolazi i ćerka izdavača koja uživa u provodu, alkoholu i sexu. Između njih dve se stvaraju čudni odnosi. U celu priču se umeša i lokalni frajer srednjih godina koji je već u šemi sa ovom malom, a i matoroj se dopadne... Na kraju ga i ubiju, ali da Vam ne pričam ceo film, pogledajte ga sami! Evo par kadrova da Vam zagolica maštu...

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Ludivine%20Sagnier%20002
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Pet 22 Jun 2007, 22:13

BABEL (2006)

Težak film za gledanje, tragična tematika a ipak dobar! Kreću 3 priče u isto vreme sa 3 kraja sveta (Meksiko, Japan i Maroko) i polako se uklapaju u jednu... Od poznatijih glumaca tu su Cate Blanchett i Brad Pitt. Film je dobio oskara. Vredi pogledati!


Poslednji film koji ste gledali - Page 4 505208~Babel-Posters
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od pera pajser Sub 23 Jun 2007, 16:55

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Fantas10

Nista posebno ,ali ja sam bas lud za tim filmovima o super herojima!!
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od GuaRdian_AngeL Čet 28 Jun 2007, 02:00

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Reservoir-Dogs-Poster-C10027430

film je extra, rezirao je Tarantino, pa mozete da zakljucite kakav je film. Film je snimljen `92. igrao sam i gricu pre godinu dana, ali film stvarno unosi tenziju. Radnja nije hronoloski sortirana, vec film pocinje na kraju akcije, pa se oni prisecaju dogadjaja iz akcije
( pljacke ). Film ima dosta kriminalnih nasilja, rasprava o pop kulturi, memorialnih dijaloga.
Preoprucujem Film.
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Pet 29 Jun 2007, 09:23

Jane Austen's Mafia! (1998)

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Mafiaplakat Poslednji film koji ste gledali - Page 4 135646

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Strip

Parodija na "Godfather" i sve krimi filmove! Ima dosta dobrih fora, ali ima i glupih... Ko voli parodije, sigurno će mu se svideti!
Komšija, šta misliš o ovome? Kad da ti donesem DVD? kez
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od RAShA Pet 29 Jun 2007, 11:52

Poslednji Film koji sam gledao je JET SET!!!!!!
Film jebe kewu!!!!!






Film Jednom!!!!
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 32
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od GuaRdian_AngeL Pet 29 Jun 2007, 14:44

@mudorator, jeli to ono kad onaj klinac uzme prskalicu (sa otrovom) za paradajz pa ubije svog dedu (godfather-a)????
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Pon 23 Jul 2007, 12:43

GuaRdian_AngeL ::@mudorator, jeli to ono kad onaj klinac uzme prskalicu (sa otrovom) za paradajz pa ubije svog dedu (godfather-a)????

Jeste, upravo taj!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Pon 23 Jul 2007, 13:03

Pre par dana sam gledao domaći film "Klopka"... Nisam mogao da verujem da i naši mogu da naprave dobar triler! U poslednjih 60 godina se domaća produkcija uglavnom svodila na glupe komedije o našem mentalitetu.

Radi se o mladom bračnom paru iz BGa (Nebojša Glogovac i Nataša Ninković) koji jedva spajaju kraj sa krajem. Njihov sin dobija srčani napad i posle toga im doktor saopštava da moraju u što kraćem roku da nabave 26.000 EUR za operaciju u Nemačkoj. Daju oglas u novinama da traže pomoć za operaciju i nakon nekog vremena javlja se misteriozni tip koji nudi pare u zamenu za ubistvo jednog biznismena...

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Fest
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Slavic_Warior Pon 23 Jul 2007, 17:27

Gledao sam Appocalypto i The Hitcher Cool
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od GuaRdian_AngeL Uto 24 Jul 2007, 20:15

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Emperorsnewgroovedvdcover


crtac je strava
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od GuaRdian_AngeL Sub 04 Avg 2007, 16:05

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 312530


mnogo dobra stvar, a ja sam ocekivao samo dugu epizodu. smejao sam se od pocetka do kraja, a i prica je extra odradjena, sad je cool to sto sada imaju mobilne, super je!!!!
Dali je neko jos neko gledao????????
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od pera pajser Sub 04 Avg 2007, 17:20

Ja sam gledao Simpsonove i odusevio sam se ...kao i uvek :cheers:
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Mudorator Ned 05 Avg 2007, 21:24

Jel ima veze sa serijom Simpsonovi, tj. jel može neko da gleda i kapira film ko nikad nije gledao seriju?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od GuaRdian_AngeL Ned 05 Avg 2007, 22:17

pa moze film da se skapira, mada nemogu bas sve fore.
To je moje misljenje, ali gledao sam ja i seriju, pa neka se obrate oni koji su gledali film a ne seriju..
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Slavic_Warior Uto 21 Avg 2007, 16:51

The hills have eyes 2 i House of 9
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od pera pajser Sre 22 Avg 2007, 18:32

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Invasi10

zanr:Triler

Vidite na plakati ko su glavni glumci,film nije los, Kidmanova je psihijatar i ima sina koji je imun na neki vanzemaljski virus i treba da ga sacuva od ostalih zarazenih da bi Craig (novi 007)napravio protivotrov....
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Poslednji film koji ste gledali - Page 4 Empty Re: Poslednji film koji ste gledali

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu