DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo?!

+13
homer
ZIka87
RAShA
GuaRdian_AngeL
Nick Slaughter
Mini Me
Slavic_Warior
bloodyfox
marko_sr
BUNT!!!!
Komsija
arrisD
Mudorator
17 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Sre 15 Avg 2007, 17:35

Mini Me ::Pa na to smo i mislili, skupi se par napaljenih klinaca i baci koji rimu, koja je obicno mesavina drugih pesama... Lako je zavaditi narod, napises par "rodoljubivih" pesama, ispises par grafita, bacis kamen na prozor (ili na nekog) nekom ko nije tvoj istomisljenik, a ne do Bog da se neko potuce sa nekim pripadnikom nacionalne manjine iz bilo kog razloga, odma je to na nacionalnoj osnovi. Medjunarodna zajednica i strane države posebno odmah osude takav cin i ceo narod zbog par maloumnih klinaca, posle ide slanje posmatraca i njihovih službenika i dok se okreneš tu su i mirovnjaci UN i svi ostali.Tako se gubi teritorija. Tako je bilo i u Hrvatskoj, Kosovu i svim ostalim državama bivse SFRJ. A sto je tužno i u Vojvodini neki pokusavaju isto.
Mini pa nisam ja toliko malouman da odem slusam Ispovest dodjem u Dolovo i razbijem prozore ciganima ...Nisi me ti dobro shvatio ziveli
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Čet 16 Avg 2007, 12:10

Nisam razumeo te muzicare!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Čet 16 Avg 2007, 12:27

Ne razumem nase pregovarace, posto su propali prethodni pregovori, oni krecu u nove sa istim stavovima i principima. Dakle i nova runda pregovora je osudjena na propast, jer nasi ostaju pri istim stavovima! Oko cega tu ima onda da se pregovara, gde je tu kompromis!? A glavno pitanje za nas bi trebalo da bude : Šta cemo sa 2 000 000 albanaca? Dal smo spremni da ih vidimo na vlasti u Beogradu (svi znamo koliko je osvojila Radikalna i Demokratska stranka na proslim izborima)? U Kosovo nije ulagano skoro 10 godina, koliko ce trebati para i vremena da se to vrati na zavidan nivo?
ZAŠTO SRBIJA BACA PARE NA KOSOVU I NA VRACANJE KOSOVSKOG DUGA KAD VEC 8 GODINA NE NAPLACUJE POREZ OD GRADJANA KOSOVA??? Posle se pitamo zasto je Južni Banat nerazvijen, kad nasim parama pomazu albancima!?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Čet 16 Avg 2007, 16:48

Mini Me ::Nisam razumeo te muzicare!
Jbg to je jedina takva pesma od njih,i mnogo je dobra.Oni napisu takav patriotski text zato sto to osecaju...bez namere da izazivaju versku,rasnu i nacionalnu mrznju ziveli
A i jos kad sviraju live...kazu da otkida...moram i to cudo da vidim Rock
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Pon 20 Avg 2007, 11:31

U poslednje vreme polako počinje da se kao moguće rešenje pominje i podela Kosova!
Videćemo dal' će biti nešto od toga!?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Nick Slaughter Pon 20 Avg 2007, 19:50

To je samo podvala, u stvarnosti bi oni "ponudili" da nam daju našu rođenu teritoriju u iznosu od nekih 3-4% što je stvarno smešno...
3-4% mogu da dobiju Šiptari i to samo neki pogranični pojas, na ništa drugo ne treba pristati... matori
Kad - tad vratićemo Kosovo, samo je važno da srBska ruka ne potpiše nikakav dokument u ime države... ranting2
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Pon 20 Avg 2007, 23:23

Mudorator ::U poslednje vreme polako počinje da se kao moguće rešenje pominje i podela Kosova!
Videćemo dal' će biti nešto od toga!?

O tome nikad nece javno pricati, jer nasi politicari znaju sta nece, a ne znaju sta hoce! Goran Svilanovic, cini mi se, je rekao da se otvara i ta mogucnost, ali da malo njih je spremno da izadje u javnost s tom idejom. Teba napraviti referendum i da narod glasa o Kosovu, a ne da kurvanjski podmecu u Ustavu pitanje Kosova.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Uto 21 Avg 2007, 18:01

mi Kosovo samo preko ustava mozemo da odbranimo...ili da neki majmuni zaratuju tamo ...kao npr. bivsi priadnici JSO-a koji su skoro pravili neko sranje :roll:
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od ZIka87 Sub 22 Sep 2007, 20:54

Kosovo?! - Page 4 403px-10
Evo slike o planu velike Albanije koju planiraju albanci da sprovedu!!!!!
Nemam vise komentara!!!!!!pop
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Ned 23 Sep 2007, 12:22

ma cuo sam da u Vrnju vec prave raspored vojske i kazu da ce biti mobilizacije Cool
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od arrisD Ned 23 Sep 2007, 15:56

Ako ameri puste da se ovako nesto desi mislim da ce samo Grcka biti postedjena!!!!
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Ned 23 Sep 2007, 19:57

ZIka87 ::Evo slike o planu velike Albanije koju planiraju albanci da sprovedu!!!!!Nemam vise komentara!!!!!!pop

arrisD ::Ako ameri puste da se ovako nesto desi mislim da ce samo Grcka biti postedjena!!!!

Mislim da je besmisleno trošiti reči i komentarisati takve mape! jao bre
To ima istu vrednost kao kad bi neko od nas na karti obeležio pola Vojvodine i označio je kao Veliko Dolovo!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Ned 23 Sep 2007, 20:36

bice rata maju im siptarsku1 samo da ovi nasi majmuni ,crvene beretke,qrac palac sta su ne zaseru pa da nas o5 bombarduju Twisted Evil
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Pet 23 Nov 2007, 20:41

Čuo sam danas na TVu da 28. novembra organizacija pod imenom "Garda Cara Lazara" kreće na Kosovo da ga "oslobodi"! hunter boks motka stra wars
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Pet 23 Nov 2007, 22:31

ma to su bolesnici...oni ne znaju u sta se uvlace...njih ce kao prvo nasa vojska i policija da zaustavi,ako ih ne zaustave najebali su zeleni smeh
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Ned 17 Feb 2008, 18:05

Sad javili da su proglasili nezavisnost!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Ned 17 Feb 2008, 18:53

Mini Me ::Sad javili da su proglasili nezavisnost!
Kosovari su uvek glasali za Miloševića, a on je izgubio Kosovo '99e, tako da mirne savesti mogu reći - ko im je kriv!? A siguran sam i da je sada npr. u Vojvodini slična situacija kao što je na Kosovu, a da je tamo sve OK, bolelo bi ih uvo za nas ovde!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Ned 17 Feb 2008, 19:36

Slažem se, samo nije isto Vojvodina i Kosovo. U Vojvodini živi lepo dosta nacija, a na Kosovu ne mogu dve da se slože. Mada i ovde ima onih koji kvare tu sliku. Našao na youtube snimak naših "junaka" kako pale pekaru u Novom Sadu ciji je vlasnik Šiptar. Bože, koji imbecili. Isto kao kad su iz Dolova isterali iz poslasticarnice vlasnika i preuzeli mu radnju, koja je naravno propala, jer deca više nisu tu svracala, vec lokalne pijandure.
https://www.youtube.com/watch?v=W9Atu1TD5eU
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od homer Ned 17 Feb 2008, 19:56

Mini Me ::Slažem se, samo nije isto Vojvodina i Kosovo. U Vojvodini živi lepo dosta nacija, a na Kosovu ne mogu dve da se slože. Mada i ovde ima onih koji kvare tu sliku. Našao na youtube snimak naših "junaka" kako pale pekaru u Novom Sadu ciji je vlasnik Šiptar. Bože, koji imbecili. Isto kao kad su iz Dolova isterali iz poslasticarnice vlasnika i preuzeli mu radnju, koja je naravno propala, jer deca više nisu tu svracala, vec lokalne pijandure.
[url=https://www.youtube.com/watch?v=W9Atu1TD5eU
https://www.youtube.com/watch?v=W9Atu1TD5eU[/quote[/url]]


A jer se secas kad su otrovali neznam koliko dece?
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Ned 17 Feb 2008, 20:22

homer ::A jer se secas kad su otrovali neznam koliko dece?
A jel misliš da bi neko ko od prodaje tog sladoleda živi namerno to uradio, ako je to uopšte bilo trovanje (možda je bio samo pokvaren slaoled ili nešto sl.)?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Ned 17 Feb 2008, 20:38

Iskreno, ja se ne secam tog trovanja, a i što bi neko trovao decu (!?), od tog su živeli, redovno sam kupovao sladoled tamo, i covek je bio dobar i ne retko davao i kuglu gratis. Mušurika nikad nije napravio tako dobar sladoled i nije cudo što je propao. A i bio sam vezan za to mesto, tamo sam poceo da "izlazim", tad se znao red ko gde ide, a klinac je.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od homer Pon 18 Feb 2008, 01:09

Mini Me ::Iskreno, ja se ne secam tog trovanja, a i što bi neko trovao decu (!?), od tog su živeli, redovno sam kupovao sladoled tamo, i covek je bio dobar i ne retko davao i kuglu gratis. Mušurika nikad nije napravio tako dobar sladoled i nije cudo što je propao. A i bio sam vezan za to mesto, tamo sam poceo da "izlazim", tad se znao red ko gde ide, a klinac je.

Ma ni ja se nesecam ali kazu da je bilo.
Kad si vec pomenuo kad se setim imali su i dobre kolace a i sladoled im je bio bio dobar,sto jeste-jeste,doduse nikad nisam dobio kuglu gradis ali ajde de
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od homer Pon 18 Feb 2008, 01:11

Mudorator ::
homer ::A jer se secas kad su otrovali neznam koliko dece?
A jel misliš da bi neko ko od prodaje tog sladoleda živi namerno to uradio, ako je to uopšte bilo trovanje (možda je bio samo pokvaren slaoled ili nešto sl.)?

Pa sto su prodavali pokvaren sladoled,ja stvarno neznam kad je to bilo ali kazu da jeste
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od homer Pon 18 Feb 2008, 01:16

Mini Me ::Slažem se, samo nije isto Vojvodina i Kosovo. U Vojvodini živi lepo dosta nacija, a na Kosovu ne mogu dve da se slože. Mada i ovde ima onih koji kvare tu sliku. Našao na youtube snimak naših "junaka" kako pale pekaru u Novom Sadu ciji je vlasnik Šiptar. Bože, koji imbecili. Isto kao kad su iz Dolova isterali iz poslasticarnice vlasnika i preuzeli mu radnju, koja je naravno propala, jer deca više nisu tu svracala, vec lokalne pijandure.
[url=https://www.youtube.com/watch?v=W9Atu1TD5eU
https://www.youtube.com/watch?v=W9Atu1TD5eU[/quote[/url]]

Kad pogledam sa jedne strane,ljudske,netreba to raditi,covek posteno radi i zivi od toga,svaka cast ali kad pogledam sa duge strane pa oni nama ruse manastire dole na kosovu,pa ja bi srusio i djamiju u Beogradu a ne pekaru.
Sta bi bilo kad bi srbin drzao neki ducan u albaniji mislis da bi to bilo tek tako jes qurac
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Pon 18 Feb 2008, 04:17

Raspitao sam se malo veceras, trovanje se stvarno desilo al pre dosta godina, pre ovih dešavanja, a verzija koju sam ja cuo je bila da su se ljudi otrovali od četen alve, jer su im iz Makedonij rodjaci doneli loš sastojak (koren neke biljke ili tako nešto) od koje se pravi četen alva... Izvedeni su neki od njih na sud i osudjeni. Tada je i par dolovaca završilo iza brave, jer su ucinili iz osvete nešto njima. - Ako ima neko od starijih (60 i neko godište) mogao bih da kaže dal je prica koju sam ja preneo tačna. Cuo sam jedno ime koje ucestvovalo u celoj prici al necu iz poštovanja prema tom coveku reci.

Za sve su krivi politicari, narod na kraju po obicaju nastrada. Na Kosovu za vreme stare SFRJ ni jedan funkcioner nije bio Šiptar. Uglavnom su bili druge nacionalnosti. A gledam u na vestima novi gradonacelnik Ljubljane je Srbin, ko bi rekao pre 20 godina da to može da se desi. Ili još vece iznenadjenje, Srbin potpredsednik Vlade Hrvatske. Ko ne veruje nek proveri! A kod nas cim cuju da mu je pra pra deda Hrvat, odmah nazivaju coveka "Ustašom". A koliko sam video na TV-u, neke politicare nazivaju i bez razloga.

Ja nisam za rušenje, jer mislim da oni vandali što su rušili naše manastire nisu vernici, ti ne veruju ni u svoju nacionalnu veru. Vera kakva takva je dobra je kao i svaka druga. Na vestima gledao kako naši vandali lome naše automobile, izloge, napadaju novinare, polomili kameru novinaru Studia B veceras u BG-u. Stoke jednom recju, lome srpsku imovinu u Beogradu, pravi imbecili. To nece našima dole pomoci. Manastiri na Kosovu su i ranije bili paljeni i pljackani, opstace dok god ima naših dole, a imamo i lepe manastire i na Fruškoj Gori, a i manastir Vojlovica koji se nalazi u kompleksu Rafinerije Pancevo istog je datuma kao i Gracanica na Kosovu.
Procitao pre neki dan u Press-u lep tekst o Kosovu, završio se odprilike ovako:
Jevreji su se hiljadama godina pozdravljali sa "Dogodine u Jerusalimu". I docekali su. Hajte da se mi Srbi pozdravljamo sa: "Dogodine u Prištini". I docekacemo.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 4 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu