DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo?!

+13
homer
ZIka87
RAShA
GuaRdian_AngeL
Nick Slaughter
Mini Me
Slavic_Warior
bloodyfox
marko_sr
BUNT!!!!
Komsija
arrisD
Mudorator
17 posters

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Pon 26 Feb 2007, 00:45

Warior_Of_Satan ::Zadrzacu svoje misljenje za sebe.....

E, baš ti hvala na tako iscrpnom objašnjenju!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Uto 13 Mar 2007, 00:01

Mudorator ::
Warior_Of_Satan ::Zadrzacu svoje misljenje za sebe.....

E, baš ti hvala na tako iscrpnom objašnjenju!
Ma kad bi jednu recenicu napisao svi bi pomislili da sam skin head....
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Pet 16 Mar 2007, 13:38

MA svi i misle da sam skins,cak i profesorka istorije zna da volim Hitlera ko caleta Very Happy
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 17 Mar 2007, 20:25

Warior_Of_Satan ::
Mudorator ::
Warior_Of_Satan ::Zadrzacu svoje misljenje za sebe.....

E, baš ti hvala na tako iscrpnom objašnjenju!
Ma kad bi jednu recenicu napisao svi bi pomislili da sam skin head....

Warior_Of_Satan ::MA svi i misle da sam skins,cak i profesorka istorije zna da volim Hitlera ko caleta

Ovo je stvarno prevrsilo meru, totalna devijacija vrednosti, dobrog ukusa, pameti... Cega se pametan stidi, tim se lud ponosi.
Nikad necu shvatiti taj mentalitet koji Warior_Of_Satan propagira!
Daj decko oladi malo, nisi zanimljiv. Ne bi niko pomislio da si skin, vec da si natripovani klinja... Zato, sedi 1!
Sorry za off topic!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sub 17 Mar 2007, 20:53

Mini Me ::Daj decko oladi malo, nisi zanimljiv. Ne bi niko pomislio da si skin, vec da si natripovani klinja... Zato, sedi 1!
Sorry za off topic!

AKO si mu rek'o! Very Happy
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od arrisD Sub 17 Mar 2007, 22:19

Dobar govor Mini Me jeeee
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Sub 17 Mar 2007, 22:34

Mini me ja se nista ne tripujem nego pricam to sto mislim....
A vi shvatite mene kao ludog,i ovako svi vec misle da sam lud...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Komsija Ned 18 Mar 2007, 00:15

Warior_Of_Satan ::cak i profesorka istorije zna da volim Hitlera ko caleta Very Happy

Ako se ovim hvalis, onda nije ni cudo sto te svi smatraju ludim.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Ned 18 Mar 2007, 13:32

Ja Hitlera postujem kao politicara i coveka imam njegovu kjigu "Moj poredak sveta",a knjigu "Moja borba" nisam nasao na sajmu da kupim.U knjigama koje je napisao u zatvoru samo je opisan razlog ratovanja,nacin,i ko bi mogao biti saveznik...nema nikakvih nacistickih poruka...Hitler je radio sto bi svaki covek radio kad bi bio na njegovom polozaju......
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Ned 18 Mar 2007, 19:02

Da ne bi kvarili ovu temu (Kosovo) otvorio sam temu o Adolfu Hitleru.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sub 07 Apr 2007, 17:14

Mudorator ::Po svemu sudeći, ne još dugo Kosovo će biti u sastavu Srbije.

Citirao sam svoj uvodni post ove teme i mislim da je sada to sve još izvesnije! Skoro da sam siguran da Rusija neće uložiti VETO!!

Šta misle ostali??
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od arrisD Sub 07 Apr 2007, 20:06

Sasvim sigurno da nece... to me bas cudi posto su oni nasa "braca"!!!! Laughing
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sub 07 Apr 2007, 20:16

arrisD ::Sasvim sigurno da nece... to me bas cudi posto su oni nasa "braca"!!!! Laughing

Yebe im se za braću!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 07 Apr 2007, 21:01

Naleteo sam na jedan zanimljiv tekst na netu o ``RUSKOM VETU``


02.04.2007
Sir Oliver

RUSKI VETO

Čudan je taj ruski veto. Uvek ga očekujemo, a dođe nam kad mu se najmanje nadamo. U jednoj od svojih legendarnih priča, Njegova Visost, Broj jedan opisao nam je kako je izgledao ruski pokušaj ulaganja veta početkom 19. veka. Napaljenog Karađorđa i njegove ustanike, Rusi su odjebali jer je Napoleon bio na iglama, a hotel na Svetoj Jeleni još je bio u fazi restauracije. Tada je Srbija prvi put imala nezvanični naziv Beogradski pašaluk. Mislite o tome!

JESTE LI ČULI DA:

- Pisci koji se smatraju najvećim umetnicima u svojim zemljama, Miguel de Servantes i Viljem Šekspir su umrli 23. Aprila 1616. Ako me pamćenje doro služi, Rusi na to nisu stavili veto.

- Stonsi ipak dolaze u Beograd, ali im predgrupa, na opštu žalost neće biti legendarni duo »Vlada i Bajka«, niti su pouzdane informacije da će »Satisfaction« zajedno sa Džegerom otpevati special guest star - Nenad Bajić Bajone. Tuga i neverica! Ni na ovo ruska delegacija nema nameru da stavlja veto!

- Trebalo je 22 veka da se izračuna udaljenost između Zemlje i Sunca (149.400. 000 km). To bismo mnogo ranije znali da se neko setio da pomnoži s 1.000.000.000 visinu Keopsove piramide u Gizi, koja je izgrađena 30 vekova pre Hrista.
Mislim da su Rusi u poslednjem trenutku odustali od ulaganja veta na ovu teoriju.


- DS, DSS i G17 plus krvnički se žrtvujući pokušavaju da sastave Vladu nacionalnog spasa, koja bi spasla Kosovo, pridružila nas Evropi, ukinula nam vize, odvela nas na Evropsko prvenstvo u fudbalu, smanjila cenu struje i komunalija, povećala cenu rada, usvojila budžet. Na ovo niko, pa ni Rusi neće uložiti veto.


- Reč »fuck« je nastala potpuno slučajno. U staroj Engleskoj ljudi nisu smeli da upražnjuju seks bez odobrenja kralja (pogotovo ako se radilo o članu kraljevske porodice). Kada bi neki par poželeo da ima decu, morao je da zatraži dozvolu monarha, koji bi im posredno predao pločicu. Nju su ljubavnici kačili na vrata sobe dok su imali odnose. Na plocici je pisalo: "Fornication Under Consent of the
King" (F.U.C.K.).
Očekujem da Rusi neće stavljati veto na teoriju o poreklu reči koju ste upravo pročitali.

- Za vreme secesijskog rata u Americi (1861.-65.), kada su se trupe vraćale u svoje kartele bez gubitaka, pisali su na jednoj velikoj tabli "0 Killed"(nula poginulih). Odatle datira poreklo izraza "O.K.". Mislite da će Rusi uložiti veto na ovo? Ma, nema šanse!

- Ako statua neke osobe na konju koja se nalazi u parku ima obe prednje noge u vazduhu, to znači da je ta osoba poginula u borbi. Ako je konju samo jedna prednja noga podignuta, osoba je umrla od rana zadobijenih u borbi. Ako su konju sve četiri noge na zemlji, osoba je umrla prirodnom smrću. Očekujem veto nekog ruskog skulptora, ali ofd zvanične Rusije, nipošto!

- Tomislav Nikolić, lider srpskih Radikala je izjavio: »Ne mogu da razmišljam o Rusiji koja posle svega ne bi uložila veto. Onda bi se moj svet srušio, i za mene ne bi bilo mesta u politici. Upitan da li bi tada napustio politiku, Nikolić je odgovorio da bi napustio javni život: »Nećete me videti dok sam živ, osim ako ne dođete u moje selo«, istakao je Nikolić. Rusi ni na ovo, nažalost, nisu stavili veto!

Imaju li Rusi uopšte veto, ili mene ovde neko opasno zajebava???
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sub 07 Apr 2007, 22:20

Zanimljivo gledište!

Jes' da ćemo izgubiti Kosovo, ali će zato povlačenje Tome Nikolića iz politike biti odlična utešna nagrada!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Ned 08 Apr 2007, 05:09

Ma mi smo ga izgubili 1999, utesna nagrada je ta sto ne cemo ziveti sa blizu 2 000 000 Albanaca-znam da gresim i da medju njima ima i dobrih ljudi, ali kad pomislim da kad budu izbori njihova ``manjina`` dobija izbore bez problema, jer su mnogo jedinstveniji nego mi, mozda je bolje tako......
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Ned 08 Apr 2007, 14:22

Ma velika je verovatnoca da nam siptar bude precednik ili premijer ili ministar unutrasnjih ili spoljasnjih poslova...Jebali smo jeza ako tako bude
Ali sve u svemu "PUKLI SMO KO' SLOBA"Mad Crying or Very sad besan u PM joj ranting2
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Nick Slaughter Pon 16 Apr 2007, 19:24

1346. - 17. April
Stefan Dušan Nemanjić krunisan u Skoplju za cara Srba i Grka, čime je označen vrhunac uspona srpske srednjovekovne države...
Eh Srbijo šta si dočekala tužna, da se umesto u 3 mora sada u 3 Morave umivaš... Sad
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Pon 16 Apr 2007, 21:53

"Nećemo ništa novo, samo carstvo Dušanovo!" tri prsta
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Uto 17 Apr 2007, 01:56

Dragan-F1 ::1346. - 17. April
Stefan Dušan Nemanjić krunisan u Skoplju za cara Srba i Grka, čime je označen vrhunac uspona srpske srednjovekovne države...
Eh Srbijo šta si dočekala tužna, da se umesto u 3 mora sada u 3 Morave umivaš... Sad

Pogresio si datum. Krunisan je za cara na Vaskrs, 16 aprila 1346, a ne 17 aprila. I jos da dodam da je istog dana i njegov sin Uros krunisan za kralja. Istovremeno je proglašena srpska patrijaršija s prvim srpskim patrijarhom Joanikijem.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Uto 17 Apr 2007, 14:55

Mini Me ::Krunisan je za cara na Vaskrs, 16 aprila 1346, a ne 17 aprila.

16og u koliko sati? Very Happy
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 05 Maj 2007, 15:38

Naleteo sam na ovaj tekst na netu, izgleda da se sprema sranje.

"Dobrovoljačka Garda svetog cara Lazara", koja ima za cilj organizovati dobrovoljce širom Srbije koji bi u slučaju proglašenja nezavisnosti Kosova bili spremni oružjem braniti interese Srbije, biće osnovana 5. maja u Kruševcu, izjavio je za beogradski list "Danas" predsjednik "Pokreta veterana Srbije" Željko Vasiljević.

Prema riječima Vasiljevića, koji je i zastupnik Socijalističke partije Srbije u srbijanskom parlamentu, toga dana će se ispred crkve Lazarice u Kruševcu pojaviti i "prva četa kršćanske milicije u uniformama, sastavljena od iskusnih ratnih veterana iz tridesetak gradova Srbije".

Na tom prvom okupljanju biće stotinjak dobrovoljaca iako Vasiljević tvrdi da ih u ovom trenutku u Srbiji ima oko 5.000.

"Njihov zadatak je organizovati što više ljudi koji bi u slučaju proglašenja nezavisnosti Kosova bili spremni odbraniti interese srpskog naroda. U međuvremenu, kao organizacija dajemo punu podršku pregovaračkom procesu i diplomatskoj odbrani srpskih interesa da Kosovo ostane u granicama Srbije", rekao je Vasiljević. Taj zastupnik SPS-a dodao je da "u svojim redovima imaju nekoliko umirovljenih generala i pukovnika koji im razrađuju vojnu strukturu i operativne planove, pravce kretanja i napade".

Na pitanje kako će nabaviti oružje u slučaju odlaska u rat, Vasiljević kaže da u ovom trenutku u Srbiji postoji veliki broj ličnog naoružanja, te da bi oružane akcije bile poduzete samo u slučaju da Kosovo dobije nezavisnost. Naglasio je i kako ga prisustvo mirovnih snaga na Kosovu ne zabrinjava previše.

"Vjerujemo da se oni ne bi uplitali jer imamo iskustva i znamo kako se ponašaju mirovne snage", dodao je Vasiljević.

Pravoslavni svećenik Ljubivoje Radović izjavio je za list "Danas" da crkva Lazarica neće učestvovati u toj manifestaciji, ali da se nikome ne može zabraniti prisustvo na liturgiji ili posjeta crkvi 5. maja.

U kruševačkoj policijskoj upravi agenciji Beta je rečeno da je skup o kome govori Vasiljević uredno prijavljen te da će policija poduzeti odgovarajuće mjere za njegovo osiguranje.

Preuzeto > 24sata.info


Poslednji izmenio dana Sub 05 Maj 2007, 17:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 05 Maj 2007, 15:51

Ovaj poziv se nalazi na vecini neofasistickih sajtova kao npr stormfront.

У Ј Е Д И Њ Е Н И НАРОДНИ ПОКРЕТ СРБСТВА

Kosovo?! - Page 2 Untitledxv9

Гарда Св. Цар Лазар
Трг Косовских јунака бб,
37000 Крушевац

ОДЛУЧУЈУЋИ КОСОВСКОМЕТОХИЈСКИ БОЈ


Србска света земља – Косово и Метохија тренутно је окупирана и нема другог излаза веæ прогласити ванредно и ратно стање на територији поднебесја Косова и Метохије.

Србски Устав оверен је са два неизбрисива пеèата, са две свете Србске главе - Лазаревом и Милошевом још давнога Видовдана 1389. године, гарант је неотуђивости Косова и Метохије.

Као и у доба Св. цара Лазара, тако и данас СВИ морамо да се максимално ангажујемо свим средствима правне државе на опстанку Косова и Метохије у саставу Србије. Не смемо дозволити да време у којем живимо буде обележено најцрњим словима у историји Србства. Немојмо дозволити да нас се преци стиде, а да потомцима оставимо рушевину од државе. Од нас зависи каква ће будуæност бити нашој деци и унуцима.

НАРОД ЈЕ ЗАКОН И ПРАВО. У то име проглашавамо ванредно и ратно стање на територији поднебесја Косова и Метохије, које је на снази до коначног ослобођења, до коначне победе и до коначно слободног Косова и Метохије.

КО ЋЕ САДА У КОСОВСКОМЕТОХИЈСКИ БОЈ? Где је војска? Полиција, специјалне јединице, реч, срце, морал, образ, где су политичари, шта раде кога представљају и у чије име Косово и Метохију продају и у чије име са шиптарским терористима «преговарају»? Где је народ, где су Срби, четници, војводе, добровољци...? Владине, невладине организације, странке, партије, дијаспора, свештенство, монаштво, владике, митрополити...

Ако Бог да Други Сабор Србства одржаæе се 05. маја 2007. године у порти Свете Лазарице у Крушевцу са следећим оквирним програмом:
0900 – Свето литургијско сабрање у Светој Лазарици (по слободној вољи)
1200 до 1400 – Смотра и заклетва у униформи Гарде Св. Цар Лазар
Циљ одржавања Другог Сабора Србства јесте ОДБРАНА СВЕТЕ СРБСКЕ ЗЕМЉЕ – Косова и Метохије и представљање Министарства за хитне интервенције под именом ГАРДА СВ. ЦАР ЛАЗАР.


Poslednji put izmenio dana Sub 05 Maj 2007, 17:29, izmenio ukupno 2 puta
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 05 Maj 2007, 15:52

Nastavak>

ПОЗИВ СРБИМА


ПРИСТУПИТЕ ОДМАХ ! Позивамо све Србске кæери и синове свете вере православне у одбрану Отаџбине - Косовскометохијски бој.
Србски пут нека одреде Св. Сава, Св. краљ Милутин, Св. Краљ Стефан Дечански, Цар Душан, Св. Цар Лазар, Милош Обилић, Југ Богдан и девет Југовића, Његош и Св. Николај Жички, а не они који од похлепе, гордости и сујете не виде ништа.

Ако Бог да будите међу првих 1.000 униформисаних војника који ће се вратити на Косово и Метохију! На ово полажемо право по Србским гробљима и црквиштима, Повељи ОУН, Кумановском споразуму, као и по Резолуцији 1244 Савета безбедности.

Позивамо вас да узмете улешће у одбрани Косова и Метохија, са молбом да позовете ваше чланство и симпатизере да присуствују на Сабору.
Због потребе планирања улесника Сабора, уколико желите да узмете улешће потребно је да се обратите организаторима до Васкрса (08.04.2007. године) ради укљуливања у програм.

КО ЈЕ СРБИН И СРБСКОГА РОДА
А НЕ ДОШО НА БОЈ НА КОСОВО
НЕ ИМАО ОД СРЦА ПОРОДА
НИ МУШКОГА НИ ДЕВОЈАÈКОГА
ОД РУКЕ МУ НИШТА НЕ РОДИЛО
РУЈНО ВИНО НИ ПШЕНИЦА БЕЛА
РÐОМ КАПО ДОК МУ ЈЕ КОЛЕНА !


ГЛАВУ ЗА КОСМЕТ!
НЕ ДАМО КОСОВО И МЕТОХИЈУ БЕЗ МЕГДАНА, ЗАВЕТ ЈЕ СРБСКОГ ВИДОВДАНА !


Хаџи Андреј Милић
063/1-203-030,
011/2-643-886

Сретење Господње лета 2007. Господњег
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 05 Maj 2007, 17:28

Na vestima su javili da je 27 ljudi uhapseno u crkvi Lazarice u Krusevcu zbog mogucih provokacija. Svi privedeni su nosili crne majce sa amblemima JSO-a, sa natpisom
TERORIZAM JE BOLEST
POZOVITE DOKTORA
JSO

Koje je vase misljenje o ovim nazovi rodoljubima?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 2 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu