DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo?!

+13
homer
ZIka87
RAShA
GuaRdian_AngeL
Nick Slaughter
Mini Me
Slavic_Warior
bloodyfox
marko_sr
BUNT!!!!
Komsija
arrisD
Mudorator
17 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Sub 05 Maj 2007, 21:39

I treba ,ako nam uzmu Kosovo rat je neizbezan:star wars: .Jbg oni se sad kurce JSO itd. ali ako ce neko da ratuje to ce biti vojska SrbijeKosovo?! - Page 3 Wound13zr8Kosovo?! - Page 3 Toohurtzv7,a ne neke paravojne formacije od 27 clanova koje je pohapsilo 5 policajaca...:scratch:uaaa
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Ned 06 Maj 2007, 14:02

@Mini Me a sta ti mislis o ovom shitu??
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Ned 06 Maj 2007, 14:27

Nista lepo, to je grupa ljudi koja nikad nije bila u JSO ( tako su juce izjavili iz policije) ,a nosi njihova obelezja. Juce vidim na dnevniku nekog idiota koji nosi maskirnu uniformu i generalska obelezja. Sve me to podseca na 90 godine i onog krimosa Arkana.
Oni se pozivaju na ovo
Ако Бог да будите међу првих 1.000 униформисаних војника који ће се вратити на Косово и Метохију! На ово полажемо право по Србским гробљима и црквиштима, Повељи ОУН, Кумановском споразуму, као и по Резолуцији 1244 Савета безбедности.
A neshvataju da oni nemaju pravo na povratak, vec to pravo ima Vojska Srbije i Policija. Njih treba drzati na oku, jer u Srbiji ima dovoljno budala koji bi se prijavili u paravojne jedinice.
Nase oruzane snage bi tamo bile glineni golubi kada bi sisli da cuvaju manastire. Vojska i policija je izjavila ranije da u slucaju nezavisnosti nece napadati Kosovo. Mada vecina trvrdi da bi po Ustavu to trebala da uradi...
Ja iskreno nisam za rat i mislim da bi pametnije bilo da nasi politicari skupo naplate odvajanje Kosova, nego da salju ljude u rat...
Ali mislim i to da je nasa vojska ili policija trebala 17 marta da upadne na Kosovo i da odbrani nase gradjane.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sre 23 Maj 2007, 00:12

Mini Me ::Ja iskreno nisam za rat i mislim da bi pametnije bilo da nasi politicari skupo naplate odvajanje Kosova, nego da salju ljude u rat...

Da naplatimo?! Laughing Za Kosovo smo ga odavno ispušili i što se pre odcepi to ćemo pre krenuti napred... To je naša realnost, sviđalo se to nama ili ne! A
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od arrisD Pet 25 Maj 2007, 20:53

Znaci nije nam bilo dosta ...nismo se jos opametili... e paaa ako je tako onda cemo zbog nekih napaljenika i "boraca za slobodu" da ginemo!!!
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od GuaRdian_AngeL Pet 25 Maj 2007, 21:11

to nije pitanje razuma, vec mentaliteta, Srbima je u glavi da je Kosovo deo Srbije, i naravno da niko nece dati nesto svoje bez borbe, kao tek onako `sta ce nam kosovo`.
Pa zar nije tako???
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Pet 25 Maj 2007, 21:22

necu ja da serem nesto samo da kazem BICE RATA....
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od RAShA Čet 21 Jun 2007, 02:11

BIĆE QRAC RATA SRBI GA ISPUŠIŠE!!! AKO ĆEMO ISKRENO!!!!
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 33
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sub 23 Jun 2007, 09:47

GuaRdian_AngeL ::to nije pitanje razuma, vec mentaliteta, Srbima je u glavi da je Kosovo deo Srbije, i naravno da niko nece dati nesto svoje bez borbe, kao tek onako `sta ce nam kosovo`.
Pa zar nije tako???

A za koji će nam qurac kad tamo živi 95% šiptara? Ustvari, kako god bilo, trebalo nama Kosovo ili ne, ne odlučujemo mi o tome! Odavno je to izgubljeno...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Sub 23 Jun 2007, 09:58

Jeste mi odlucujemo..ali kad bude referendum Kosovo ostaje u Srbiji jer je malo onih koji ce glasati za odvajanje kosova..Ma ti siptari hoce veliku albaniju..Hoce pola Crne Gore,Makedonije deo Grcke...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sub 23 Jun 2007, 10:09

Ma kakav, bre referendum, NE PITAMO SE MI O TOME!!!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od GuaRdian_AngeL Sub 23 Jun 2007, 10:45

Mudorator ::
GuaRdian_AngeL ::to nije pitanje razuma, vec mentaliteta, Srbima je u glavi da je Kosovo deo Srbije, i naravno da niko nece dati nesto svoje bez borbe, kao tek onako `sta ce nam kosovo`.
Pa zar nije tako???

A za koji će nam qurac kad tamo živi 95% šiptara? Ustvari, kako god bilo, trebalo nama Kosovo ili ne, ne odlučujemo mi o tome! Odavno je to izgubljeno...

Tamo zivi 95% siptara, jer su srbi protrani. To se zove koliko ja znam ETNICKO CISCENJE.
Ali to nije moj stav( da ostane kosovo u srbiji)
Siptara ima toliko mnogo jer se VELIKOM SEOBOM 1690 srbi otisli u vojvodinu, Srbija je naravno dobila vojvodinu jer u vojvodini vecinsko stanovnistvo su cinili srbi. Pa tako bi mi trebali da ostavimo Kosovo.
A Kosovo ako ostane verovatno ce siptari uci u valadu, i sta onda, da mi siptar kroji sudbinu....
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 23 Jun 2007, 21:03

GuaRdian_AngeL ::
Mudorator ::
GuaRdian_AngeL ::to nije pitanje razuma, vec mentaliteta, Srbima je u glavi da je Kosovo deo Srbije, i naravno da niko nece dati nesto svoje bez borbe, kao tek onako `sta ce nam kosovo`.
Pa zar nije tako???

A za koji će nam qurac kad tamo živi 95% šiptara? Ustvari, kako god bilo, trebalo nama Kosovo ili ne, ne odlučujemo mi o tome! Odavno je to izgubljeno...

Tamo zivi 95% siptara, jer su srbi protrani. To se zove koliko ja znam ETNICKO CISCENJE.
Ali to nije moj stav( da ostane kosovo u srbiji)
Siptara ima toliko mnogo jer se VELIKOM SEOBOM 1690 srbi otisli u vojvodinu, Srbija je naravno dobila vojvodinu jer u vojvodini vecinsko stanovnistvo su cinili srbi. Pa tako bi mi trebali da ostavimo Kosovo.
A Kosovo ako ostane verovatno ce siptari uci u valadu, i sta onda, da mi siptar kroji sudbinu....

Tebi bas ne ide istorija!?

Evo malo podataka:
*Tokom petovekovne Turske okupacije, raznim metodama
Turci su iseljavali pravoslavne Srbe i Crnogorace i naseljavali
muslimane sa albanskih planina na Kosovo i Metohiju.
*Godine 1929. na Kosovu i Metohiji bilo je 61% Srba i 39% stanovnistva
svih ostalih nacionalnosti.
* Posle poraza Kraljevine Jugoslavije 1941,
Kosovo okupiraju Italijani i i tada se prvi put spominje ideja "Velike
Albanije". Srbi su pod pritiskom albanskih fasista i okupacionih
vlasti bili primoravani da napuste Kosmet.
*Samo tokom II svetskog rata vise od
100.000 Srba je isterano sa Kosova, a priblizno isti broj Albanaca je
naseljen na njihove posede.
*Posle II svetskog rata komunisticki rezim SFRJ je doneo Zakon kojim se
izbeglim srpskim porodicama ZABRANJUJE povratak u svoje domove.
Izmedju 1968. i 1988. 700 mesta na Kosovu postaje potpuno etnicki
cisto (bez Srba).

Srbija nije dobila Vojvodinu.ONA SE 1918 - PRIKLJUCILA - SRBIJI - ALI I O TOME NISU ODLUCIVALI SVI - VEC UGLAVNOM SRBI (KOJI SU CINILI 1/3 STANOVNISTVA VOJVODINE).
DA BUDE PARADOKS VECI - CAK JE I JEDAN OD GLAVNIH INICIJATORA UJEDINJENJA SA SRBIJOM - JASA TOMIC - PRED KRAJ ZIVOTA BIO RAZOCARAN TRETMANOM VOJVODINE - PA JE PREDVIDEO - DA CE VOJVODINA OPET VODITI BORBU ZA SVOJA PRAVA - ALI UMESTO DA SE IDE U ZATVOR "U VAC" - ICI CE SE "U POZAREVAC".
DRUGI BOGATI SRBIN - CLAN RADIKALNE STRANKE NIKOLE PASICA - JOCA LALOSEVIC IZ SOMBORA - JE 30-TIH GODINA - JAVNO - REKAO - KAKO JE VOJVODINA OD PRISAJEDINJENJA SRBIJI I JUGOSLAVIJI - "ISCEDJENA KAO LIMUN" ("Somborska Rezolucija").
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sub 23 Jun 2007, 21:06

GuaRdian_AngeL ::
Mudorator ::
GuaRdian_AngeL ::to nije pitanje razuma, vec mentaliteta, Srbima je u glavi da je Kosovo deo Srbije, i naravno da niko nece dati nesto svoje bez borbe, kao tek onako `sta ce nam kosovo`.
Pa zar nije tako???

A za koji će nam qurac kad tamo živi 95% šiptara? Ustvari, kako god bilo, trebalo nama Kosovo ili ne, ne odlučujemo mi o tome! Odavno je to izgubljeno...

Tamo zivi 95% siptara, jer su srbi protrani. To se zove koliko ja znam ETNICKO CISCENJE.
Ali to nije moj stav( da ostane kosovo u srbiji)
Siptara ima toliko mnogo jer se VELIKOM SEOBOM 1690 srbi otisli u vojvodinu, Srbija je naravno dobila vojvodinu jer u vojvodini vecinsko stanovnistvo su cinili srbi. Pa tako bi mi trebali da ostavimo Kosovo.
A Kosovo ako ostane verovatno ce siptari uci u valadu, i sta onda, da mi siptar kroji sudbinu....

Tebi bas ne ide istorija!?

Evo malo podataka:
*Tokom petovekovne Turske okupacije, raznim metodama
Turci su iseljavali pravoslavne Srbe i Crnogorace i naseljavali
muslimane sa albanskih planina na Kosovo i Metohiju.
*Godine 1929. na Kosovu i Metohiji bilo je 61% Srba i 39% stanovnistva svih ostalih nacionalnosti.
* Posle poraza Kraljevine Jugoslavije 1941,
Kosovo okupiraju Italijani i i tada se prvi put spominje ideja "Velike
Albanije". Srbi su pod pritiskom albanskih fasista i okupacionih
vlasti bili primoravani da napuste Kosmet.
*Samo tokom II svetskog rata vise od
100.000 Srba je isterano sa Kosova, a priblizno isti broj Albanaca je
naseljen na njihove posede.
*Posle II svetskog rata komunisticki rezim SFRJ je doneo Zakon kojim se
izbeglim srpskim porodicama ZABRANJUJE povratak u svoje domove.
Izmedju 1968. i 1988. 700 mesta na Kosovu postaje potpuno etnicki
cisto (bez Srba).

Srbija nije dobila Vojvodinu.ONA SE 1918 - PRIKLJUCILA - SRBIJI - ALI I O TOME NISU ODLUCIVALI SVI - VEC UGLAVNOM SRBI (KOJI SU CINILI 1/3 STANOVNISTVA VOJVODINE).
DA BUDE PARADOKS VECI - CAK JE I JEDAN OD GLAVNIH INICIJATORA UJEDINJENJA SA SRBIJOM - JASA TOMIC - PRED KRAJ ZIVOTA BIO RAZOCARAN TRETMANOM VOJVODINE - PA JE PREDVIDEO - DA CE VOJVODINA OPET VODITI BORBU ZA SVOJA PRAVA - ALI UMESTO DA SE IDE U ZATVOR "U VAC" - ICI CE SE "U POZAREVAC".
DRUGI BOGATI SRBIN - CLAN RADIKALNE STRANKE NIKOLE PASICA - JOCA LALOSEVIC IZ SOMBORA - JE 30-TIH GODINA - JAVNO - REKAO - KAKO JE VOJVODINA OD PRISAJEDINJENJA SRBIJI I JUGOSLAVIJI - "ISCEDJENA KAO LIMUN" ("Somborska Rezolucija").
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Sre 18 Jul 2007, 20:05

TAMO CE MOJA,DUSA MIRA NACI,KAD ZAUVEK ODEM NA TO MESTO SLAVNO.kAD DODJE VREME ZA POMOCI,SRPSKOJ BRACI,
DA DAM SVOJ ZIVOT ZA KOSOVO!!!!! KOSOVO RAVNOOOO!!!!


Ovo je text grupe ISPOVEST!!! Ali samo deo pesme...Ljudi ubijaju kako su dobri klanjanje
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Sre 18 Jul 2007, 21:30

Jos kada bi bili jaki i po delima, a ne samo recima... Ovakvim tekstovina samo pale raju, svi su jaki dok se peva, a kad dodje gusto, vecina zbrise... Kada smo kod pesama, slusaj Balasevicevu "Samo da rata ne bude" i "Ratnik paorskog srca"...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sre 18 Jul 2007, 21:44

Mini Me ::Jos kada bi bili jaki i po delima, a ne samo recima...

Takvih je uvek bilo... Gde su bili svi oni koji sada nose Ratka Mladića na leđima i pevaju "Hriste Boze raspeti i sveti..." kada se ratovalo u Bosni? Da su bili tamo gde je trebalo, možda bi sada i smeli da prođu kroz i kroz Sarajevo sa istom tom majicom!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Slavic_Warior Čet 19 Jul 2007, 00:34

pa naravno da nece oni da ratuju...boli njih kita imaju po 18 godina...Nego lepo je sastavljeno...ali i paljevinski je u pm ziveli...jbg kad ovo sviraju live Rock Kosovo?! - Page 3 BlackKosovo?! - Page 3 Rockdevil
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mini Me Čet 19 Jul 2007, 04:10

Pa na to smo i mislili, skupi se par napaljenih klinaca i baci koji rimu, koja je obicno mesavina drugih pesama... Lako je zavaditi narod, napises par "rodoljubivih" pesama, ispises par grafita, bacis kamen na prozor (ili na nekog) nekom ko nije tvoj istomisljenik, a ne do Bog da se neko potuce sa nekim pripadnikom nacionalne manjine iz bilo kog razloga, odma je to na nacionalnoj osnovi. Medjunarodna zajednica i strane države posebno odmah osude takav cin i ceo narod zbog par maloumnih klinaca, posle ide slanje posmatraca i njihovih službenika i dok se okreneš tu su i mirovnjaci UN i svi ostali.Tako se gubi teritorija. Tako je bilo i u Hrvatskoj, Kosovu i svim ostalim državama bivse SFRJ. A sto je tužno i u Vojvodini neki pokusavaju isto.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sre 25 Jul 2007, 17:17

Jel prati neko aktuelna dešavanja vezana za Kosovo? Evo juče su usvojili u skupštini neku rezoluciju u kojoj nema ničeg novog u odnosu na stavove sa kojima su išli u pregovore u prethodne 2 runde. Dakle, ništa od dogovora ni u naradnim pregovorima, što može da dovede samo do jednog (a do čega će i dovesti) da oni sami proglase nezavisnost a da to posle podrže velike sile! Znate onu pesmu "A sad adio..."? No
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Nick Slaughter Sre 25 Jul 2007, 17:32

Mogu oni da proglase nezavisnost, ali to srBska ruka ne sme da potpiše!!!
Kosovo će tek biti nezavisno kada neko od naših glupih glavešina stavi potpis na takav dokument...
A pošto je to naše, onda nikako ne sme da se dozvoli političarima da poklone Kosovo...
Ako im se poklanja, neka poklanjaju svoje vile i poslovne prostore...
Nepotpisivanjem takvog dokumenta i poštujući sopstveni Ustav, Srbija će kad-tad moći da povrati Kosovo pod svoje okrilje...
Ne mora da se automatski ratuje, ako i dođe do kakvog rata zna se ko treba da ratuje - POLITIČARI koji su sve zasrali... I ovi sada i oni prethodnih decenija...
Ima bar stotinu hiljada političara, neka lepo izvuku debele guzice is svojih kožnih fotelja, puške u ruke i neka ispravljaju govnarije koje su napravili...
A ne da siromašni narod gine, a oni onda jedu i piju i zajebavaju se na raznim besmislenim konferencijama...
besan u PM
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Sre 25 Jul 2007, 17:40

Dragan-F1 ::Mogu oni da proglase nezavisnost, ali to srBska ruka ne sme da potpiše!!! Kosovo će tek biti nezavisno kada neko od naših glupih glavešina stavi potpis na takav dokument...
Ako oni proglase nezavisnost i Kosovo kao državu prizna Amerika za njom će odma' i Engleska, naravno i Vatikan a verujem i EU i onda je tu stvar rešena - potpisali mi to ili ne Kosovo će biti nezavisna država!

Dragan-F1 ::A pošto je to naše, onda nikako ne sme da se dozvoli političarima da poklone Kosovo...
Kosovo od '99. godine nije naše - hteo ti to da priznaš ili ne!
Da li sme naša vojska i policija da ode na Kosovo? NE! Da li se poštuju zakoni Srbije na Kosovu? NE! Da li Srbi imaju punu slobodu na Kosovu? NE! . . . Pa, da li je Kosovo već sada nezavisno? Nažalost, DA!

Dragan-F1 ::Nepotpisivanjem takvog dokumenta i poštujući sopstveni Ustav, Srbija će kad-tad moći da povrati Kosovo pod svoje okrilje...
Jel stvarno veruješ u to da ćemo jednog dana moći da povratimo Kosovo?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Nick Slaughter Sre 25 Jul 2007, 23:46

Aman sve je to tačno nažalost, ali jedino oružje kojim raspolažemo je da se borimo pravnim sredstvima...
A jedino čega se i napismeno odrekne ne može da se povrati, a sve ostalo može da se povrati... Rekoh kad - tad!!! To može biti za 10 godina, ili 10 vekova... To je NAŠE!!!!
matori
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Mudorator Čet 26 Jul 2007, 00:20

Pa pazi, ja neznam šta naši u pregovorima traže a šta šiptari nude, ali verujem da bi i najgore rešenje koje bi dobili ako bi pristali na bilo kakav sporazum bilo bolje od nezavisne države Kosovo, što će se vrlo brzo desiti ako ne potpišu nikakav sporazum!

Mnogo puta je u bliskoj srpskoj istoriji odbijanje sporazuma imalo katastrofalne posledice (da ne ponavljam sad primere, svi ih dobro znaju) i eto i sada idemo u istom pravcu! Bolje je pomiriti se sa činjenicama i prihvatiti realnost takvu kakva je, što bi značilo potpisivanje sporazuma, nego skroz izgubiti Kosovo!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Nick Slaughter Uto 14 Avg 2007, 23:17

Slobino pismo Klintonu

Knjigu piše Milošević Slobo
iz carskoga grada Biograda
knjigu piše sultan Vilijamu
u bijelome Vašingtonskom dvoru
i u knjizi bjesedi sledeće:
"Oj Turčine, Klinton Vilijame,
ti što bombe po Srbiji seješ,
man'se care kaspijskijeh cevi
man'se care masona i para,
man'se care aga i nahija
no ti slušaj mene 'rišćanina!
Šaljem tvoja tri viteza mlada
sa Džesijem tvoijem ulamom,
tebi nazad u Stambol-Vašington
da ja bolji rejting pridobijem
da plan mira svoga reklamiram
da Kosovo Arnauta riješim.
Ako mir moj prihvatiš Turčine
tvoj će rejting prebogat postati
(sad ti pada kao teška klada)
Ruskog cara nećeš pokarati
a po Turskoj vazda ćeš pričati
kak' Jevropu oslobodi jarma
Na Kosovo vojsku ti bi rastr'o
ali vojsku moje vjere časne
Rusi, Irak, Gadafi i Kastro.
Arnaute vratili bi nazad
i mir časni s NATOm podijelili
srpskoj raji spokoj povratili.
Al' počuj me Turčin Vilijame,
ako moj mir sa mnom sklapat' nećeš
džaba tebe topova i konja
džaba tebe bombi, aviona,
kad ustane motika i kuka
bice Natu po mediji muka.
Mi smo Srbi narod jedan čudan
inat srpski večito je budan.
Ti nam sruši kulu na Avali
a mi tebi deset aviona,
ti poruši moje bjele dvore
a mi tebi špijun letilice.
No počuj me Klinton Vilijame,
Ako peške dođeš na Kosovo
tek će onda belaj započeti
jer će raja od sebe se dići
svaki svoga ubiće natovca
i u slavnoj bitci žrtvovati.
Vijetnam je u tvojem sećanju
Sultan Lindon bedno što izgubi
raja tvoja zaboravit neće.
Dok ja kačim sliku cara Laze
(odma pored Van Gogove slike)
moja raja za Kosovo živi
Kosovo se izgubit ne može!
Previše je žrtava i para
previše si na Dedinje cilj'o
a tek treća faza ako bude,
bez fabrika ostaće Serbija
i mostove raja ce tražiti
a mostova nigde biti neće.
Džaba tebi Olbrajt aginica,
džaba tebi slavni Holbruk Beže,
džaba Nato devetnaest nahija
dođi sa mnom razgovarat druže,
sa Džesijem tvoijem ulamom
da mir časni sada napravimo.
Obojici rejting da popravimo
a Srbiju jopet izgradimo,
tvoj naftovod i moje fabrike
Arnaute onda bi zbrinuli
slobode im nekakve dodali
i za mir se onda izborili.
Moj monopol onda bi opstao
mirotvorac maršal bi postao,
doživotno na prestolu sedeo
Cara Lazu sa mnom porediće
moja raja zabavljena biće
gradnjom srpskih gradova i kula.
A Kosovo ostaće nam slavno,
deo Srpske carevine naše."
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Kosovo?! - Page 3 Empty Re: Kosovo?!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu