DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ambulanta DOLOVO

+4
homer
Slavic_Warior
arrisD
marjan.d
8 posters

Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Ambulanta DOLOVO

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 17:32

U ovoj temi napisite vase utiske o ambulanti u Dolovu.DA LI SMO ZADOVOLJNI i sta bi smo izmenili -poboljsali...Prijemno odeljenje,Zubna ordinacija,Pedijatra i slicno.Naravno pozeljni su i utisci o OSOBLJU Ambulante Dolovo.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od arrisD Ned 16 Sep 2007, 17:47

Nisam bio odavno tamo (hvala bogu) ali se secam da sam izbegavao da mi Dzeka daje inekcije secret
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od marjan.d Ned 16 Sep 2007, 17:54

arrisD ::Nisam bio odavno tamo (hvala bogu) ali se secam da sam izbegavao da mi Dzeka daje inekcije secret
Jes u pravu si i ja se secam,ima tesku ruku za inekcije....moj jedini spas je bio( jer mi ih ona stalno davala) sto mi je TETKA i svaki put mi govorila "ajde Marjane jel si ti musko ili nisi,i tako ja skupi hrabrost i napred.... Very Happy Very Happy Very Happy

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Slavic_Warior Ned 16 Sep 2007, 22:00

ma sranje je nevidjeno...radili neki remont mozda je sad lepse nisam bio godinu dana do lekara kolo
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od homer Ned 16 Sep 2007, 23:45

Sto se tice zubara.
Pre par godina bio sam prvi i poslednji put u Dolovu kod zubara.
Popravili su mi zub zapravo stavili su mi plombu i dok sam stigao kuci ona je ispala.
Iva Terza je ujeo zubarku za prst i ispala je strasna svadja cini mi se da je cak htela da zove pandure
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od marjan.d Sre 19 Sep 2007, 14:57

Neznam zasto nekomentarisete a ima toliko toga...Ja sam recimo imao lepo iskustvo sa sestrom TANJOM (period odprilike 1996-1997)Da li vi sad imate neka poznanstva?Znam da su taksisti jako ljubazni sa osobljem ambulante,kao naprimer _ _ _ _ je jako doprineo da mi u dolovu imamo doktorku NON-STOP je vozao...

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Komsija Sre 19 Sep 2007, 15:05

Trudim se da sto manje zalazim tamo. Sigurno nisam bio 4-5 godina, tako da vise ni nemam pojma ko tamo radi.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Mini Me Sre 19 Sep 2007, 15:44

homer ::Sto se tice zubara.
Pre par godina bio sam prvi i poslednji put u Dolovu kod zubara.
Popravili su mi zub zapravo stavili su mi plombu i dok sam stigao kuci ona je ispala.
Iva Terza je ujeo zubarku za prst i ispala je strasna svadja cini mi se da je cak htela da zove pandure

Terza je cini mi se dobio i šamar od zubarke, secam se iz price da ga je vredjala i da se drala na njega, ta zubarka se zove Plamenka.
Mene je ista ta zubarka, inace zena ima preko pet banke, jednom vadila zub, zena ukrstila ruke i rece mi "da me sad vidi moj profesor sa fakulteta oborio bi me, jer nas je ucio da ne ukrstamo ruke prilikom intervencija, ali meni je tako lakse" (!?) i pocela da cima, razvalila mi vilicu i krenula da me ruži sto sam dosao tog dana kod nje. Na kraju je digla ruke i napisala mi uput za Pancevacki dispanzer. I ja onako sa razvaljenom vilicom odem tamo i zubarka iz Panceva mi izvadi zub za sekund, nije mi naplatila, cak je prokomentarisala "Ova vasa zubarka nezna ni uput da napise (jer je pogresila u pisanju istog)" i dodala je da zub uopste nije za vadjenje, vec da je moga da se izleci i da se stavi plomba, ali je ona morala da nastavi sa vadjenjem jer ga je zubarka iz Dolova povredila cimanjem i rasklimala joj joj .

Ali od tad me zubari u Dolovu nevide, otvorio sam karton u Pancevacki dispanzer i zadovoljan sam, jer imaju svu opremu u jednoj zgradi, dobri stomatolozi, a i tu mogu snimiti zub ako je potrebno, nema setanja...

A sto se tice ambulante, skoro sam isao zbog neke alergije, i iznenadio sam se kad su mi rekli da su moj karton izgubili, a ispao sam na kraju ja kriv jer par godina nisam bio bolestan i nisam svracao u ambulantu. Otvorili su mi novi karton i ponasali kao da je sve OK. A sta da se to desi nekom ozbiljnom bolesniku, izgubili bi dragocene podatke, analize, dnevnik lecenja, koriscene lekove i terapiju.... Nemam reci!!!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od marjan.d Pon 24 Sep 2007, 23:19

Moj zet je skoro bio najebao od zubarke....vadila mu zub sa nedezinficiranim priborom i dobio je infekciju da dva dana posle vadjenja nezna kako je preziveo te bolove,nisu mu pomogle ni za trenutak tablete.....zavrsio je u Pancevu....da vam nepricam dalje....uzas. Shocked Shocked Shocked

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Slavic_Warior Uto 25 Sep 2007, 19:51

meni je zubarka razjebala zdrav zub da mi stavi lek,a taj lek sam ispljunuo po izlasku iz ordinacije chearleader
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Mudorator Uto 25 Sep 2007, 23:09

Warior_Of_Satan ::meni je zubarka razjebala zdrav zub da mi stavi lek,a taj lek sam ispljunuo po izlasku iz ordinacije chearleader

Jbte, pa što si ga ispljuno? Nije ti stavila lek da bi te zejebala nego da ti izleči zub! fool
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od homer Sre 26 Sep 2007, 01:21

Skoro sam bio za injekcije i dobio sam u ledja,majke mi u ledja,kad sam pitao sta radi sestra mi kaze"to tako treba"
Inace to mi je bila poslednja injekcija sa tog naloga a primao sam ceo mesec pre toga i sve sam dobio u dupe samo tu u ledja i to tako treba.
Strasno
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od homer Sre 26 Sep 2007, 01:23

A desavalo mi se i da mi daju lekove koje ne smem da pijem
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Slavic_Warior Sre 26 Sep 2007, 11:35

Mudorator ::
Warior_Of_Satan ::meni je zubarka razjebala zdrav zub da mi stavi lek,a taj lek sam ispljunuo po izlasku iz ordinacije chearleader

Jbte, pa što si ga ispljuno? Nije ti stavila lek da bi te zejebala nego da ti izleči zub! fool

ja kazem da mi je tako dobro stavila lek da je ispao posle 5 minuta i upsopastila zdrav zub besan u PM
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od marjan.d Sub 10 Nov 2007, 20:31

homer ::Skoro sam bio za injekcije i dobio sam u ledja,majke mi u ledja,kad sam pitao sta radi sestra mi kaze"to tako treba"
Inace to mi je bila poslednja injekcija sa tog naloga a primao sam ceo mesec pre toga i sve sam dobio u dupe samo tu u ledja i to tako treba.
Strasno
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh CEO MESEC SI PRIMAO INEKCIJE I JOS ZADNJU U LEDJA.......NISU NORMALNI.P.S Po meni nasi lekari i da znaju nemaju sa cime nego SEDAM INEKCIJA to im je jedino ja se jos secam kao klinac...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od bog Čet 15 Nov 2007, 21:07

marjan.d ::
homer ::Skoro sam bio za injekcije i dobio sam u ledja,majke mi u ledja,kad sam pitao sta radi sestra mi kaze"to tako treba"
Inace to mi je bila poslednja injekcija sa tog naloga a primao sam ceo mesec pre toga i sve sam dobio u dupe samo tu u ledja i to tako treba.
Strasno
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh CEO MESEC SI PRIMAO INEKCIJE I JOS ZADNJU U LEDJA.......NISU NORMALNI.P.S Po meni nasi lekari i da znaju nemaju sa cime nego SEDAM INEKCIJA to im je jedino ja se jos secam kao klinac...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jel se secate pok. Dr.Pere! Cim udjes garantovano 5 komada. Ako si bolestan 7!

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od homer Pet 16 Nov 2007, 00:52

bog ::
marjan.d ::
homer ::Skoro sam bio za injekcije i dobio sam u ledja,majke mi u ledja,kad sam pitao sta radi sestra mi kaze"to tako treba"
Inace to mi je bila poslednja injekcija sa tog naloga a primao sam ceo mesec pre toga i sve sam dobio u dupe samo tu u ledja i to tako treba.
Strasno
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh CEO MESEC SI PRIMAO INEKCIJE I JOS ZADNJU U LEDJA.......NISU NORMALNI.P.S Po meni nasi lekari i da znaju nemaju sa cime nego SEDAM INEKCIJA to im je jedino ja se jos secam kao klinac...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jel se secate pok. Dr.Pere! Cim udjes garantovano 5 komada. Ako si bolestan 7!

Jer Baranac?
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od homer Pet 16 Nov 2007, 00:54

hehe a da li se neko seca Djure Bure taj je samo davao brufene i andole
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Komsija Pet 16 Nov 2007, 01:44

homer ::
bog ::
marjan.d ::
homer ::Skoro sam bio za injekcije i dobio sam u ledja,majke mi u ledja,kad sam pitao sta radi sestra mi kaze"to tako treba"
Inace to mi je bila poslednja injekcija sa tog naloga a primao sam ceo mesec pre toga i sve sam dobio u dupe samo tu u ledja i to tako treba.
Strasno
smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh CEO MESEC SI PRIMAO INEKCIJE I JOS ZADNJU U LEDJA.......NISU NORMALNI.P.S Po meni nasi lekari i da znaju nemaju sa cime nego SEDAM INEKCIJA to im je jedino ja se jos secam kao klinac...... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Jel se secate pok. Dr.Pere! Cim udjes garantovano 5 komada. Ako si bolestan 7!

Jer Baranac?

Ne, ne. Bas dr. Pera. Radio je odprilike u isto vreme kad i Baranac, ali je umro malo ranije (cini mi se). Moj deda je bio dobar s njim, pa su me kao malog, uvek vodili kod njega. I naravno, obavezno 7 inekcija kez A kad je moj deda odlazio u ambulantu, preda karton i sedne u cekaonicu. Dr. Pera kad vidi da je on tu, prozove ga preko reda, ali ne po imenu i prezimenu, nego izadje u cekaonicu i kaze "'ajde trubac. Ko je ovde trubac???" (moj deda je svirao trubu u KUD-u) kez
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od arrisD Pet 16 Nov 2007, 14:35

Ako me secanje dobro sluzi mislim da je taj Dr. Pera rokao rakije koja je stojana na ormaru u njegovoj ordinaciji!!! Laughing
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od marjan.d Uto 20 Nov 2007, 21:50

arrisD ::Ako me secanje dobro sluzi mislim da je taj Dr. Pera rokao rakije koja je stojana na ormaru u njegovoj ordinaciji!!! Laughing
Jeste istina.Ja imam svedoke da je za litar VINJAKA RUBINOVOG dao nedelju dana bolovanja smeh smeh smeh smeh smeh NEK MU JE LAKA ZEMLJA BAR GA PO NECEMU SPOMINJEMO.....

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od bog Sre 21 Nov 2007, 00:33

arrisD ::Ako me secanje dobro sluzi mislim da je taj Dr. Pera rokao rakije koja je stojana na ormaru u njegovoj ordinaciji!!! Laughing
Tako kazu, inace su u to vreme lekari dezurali nocu i vikendom u ambulanti.
Jedne nedelje mi je licno Dr.Pera davao injekciju.Presavio me je preko kolena i jebote ali stvarni, gadjao iglom ko sa pikadom. Nesecam se da me je nesto bolela ta injekcija.

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ambulanta DOLOVO Empty Re: Ambulanta DOLOVO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu