DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saradnici na radiju za autorske emisije

+9
Nemac_93
RAShA
atomski_mrav
den78
G_eXpeRiMenT
pera pajser
Komsija
Mudorator
Lucijan
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 10 Jul 2007, 09:13

pera pajser ::I kako ti ne dobijas platu za rad u radiju a dobijas za rad u DK kad je radio u okviru DK ako nije ciji je?!
Ne omalovazavam niciji rad i trud nemoj pogresno da me shvatis ali mislim da i ti ljudi koji doprinose slusanosti radija treba da budu nagradjeni za taj trud a, ne posle Branko da se razmece po selu kako je on nesto uradio.Opremu nije kupio,klince koji se trude nije isplstio i na kraju je on uspeo da napravi nesto...pa da sigurno!
Shvati nemam nista protiv tebe licno ti si ok lik ali ljudi treba da budu nagradjeni za svoj trud.

Slazem se i ja da treba da budu nagradjeni za trud,a navedi mi jednog koji je bio ostecen sa nase ili Brankove strane? Price rekla-kazala ostavi za carsiju, pitajte sta vam nije jasno ili dostupno i pruzicu vam sve informacije.
Nisam neki strucnjak i najpametniji u selu, ali mislim da imam dovoljno iskustva da mogu da radim ovo i zato bih te pitao: a dali treba prvo da nudimo pare pa posle da vidimo ili cujemo sta ce ko raditi na radiju? Ja sam ovako naucen, da prvo treba nesto da pokazem i dokazem se a posle da trazim satisfakciju (novcanu, materijalnu i sl.).
A sto se tice placanja za rad na radiju, odgovorno ti tvrdim da nista specijalno ne dobijam za taj rad, da mi je to u sklopu redovnog posla, bas zbog ove situacije (vlasnicke) oko radija, je tako kako jeste.
Ajde neka saradnici krenu sa emisijama, sa idejama, da iz kvantiteta izvucemo kvalitet, a moze i ima nacina da budu i nagradjeni, samo treba rada i strpljenja.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 10 Jul 2007, 09:22

pera pajser ::I kako ti ne dobijas platu za rad u radiju a dobijas za rad u DK kad je radio u okviru DK ako nije ciji je?!

Zar mislis da me zanima ciji je :?: uredu
Nemoj samo da ulazimo u debatu ciji je, ovaj mali pise tamo kako je njegov - oprema je njegova (naglasavam ne sva), prostor je nas, etar - po svemu sudeci niciji i svaciji.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Uto 10 Jul 2007, 13:08

Ja sam svoje rekao ...a vreme ce pokazati Shocked
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 10 Jul 2007, 14:59

Slazem se.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 02:58

Bilo bi lepo uvesti neku emisiju tipa SMS Poruke
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Sre 11 Jul 2007, 08:49

NoLLe_HaCkEr ::Bilo bi lepo uvesti neku emisiju tipa SMS Poruke

Podrzavam, ali kakve ekonomske koristi ima radio od toga?
Podsecam da na drugim stanicama, SMS zeljoteke kostaju po poruci od 80 din pa navise. Ne mora da bude bas toliko, ali bar 20 din po poruci, pa i da radio ima koristi od toga. Eto, od tog fonda mogu se placati honorarni saradnici.
Ovako, na regularnoj ceni od 1,7din po poruci, bili bi prenatrpani i ne bi bili u mogucnosti da ispunimo sve zelje. Npr. Sava i Gaga su padali na nos od zelja kada su radili emisije tog tipa.
Sve sto je islo do sada, od pocetka rada radija, sve je bilo samoinicijativno, saradnici su kupovali brojeve i slicno.
Nemoj pogresno da me shvatis, nisam protiv toga, samo da se to bolje organizuje.
Ako neko zna kome mozemo da se obratimo za aktivaciju takvog servisa, neka napise kome treba, zauzecu se za to da proradi servis i da ne bude skuplje od 20-30 din po poruci.
Hvala na predlogu.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 14:15

Mozda bi se o tome trebalo informisati u Telenoru ili Telikomu da mozda oni nemaju mozda neku od takvih usluga,
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Sre 11 Jul 2007, 20:22

Pokusacu pa cemo videti sta moze da ispadne od toga

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od G_eXpeRiMenT Sre 11 Jul 2007, 20:24

( Za informaciju svima: Goranovo je: mixeta i comp sa 10 GB HDD i 128 Mb rama memorije, antena, predajnik sa ruterom.
da ali bez ove opreme ne bi bila radio stanica.....ne kazem ja da ne treba da napreduje radio,naprotiv bas treba sto vise da se slusa....nego o dolazcima u radio,necu nista reci ovde....i nemam ja nista protiv Lucijana,on samo radi svoj posao...
G_eXpeRiMenT
G_eXpeRiMenT
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Broj poruka : 268
Datum upisa : 01.03.2007

http://tteam.50webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Sre 11 Jul 2007, 20:31

G_eXpeRiMenT ::
da ali bez ove opreme ne bi bila radio stanica.....ne kazem ja da ne treba da napreduje radio,naprotiv bas treba sto vise da se slusa....nego o dolazcima u radio,necu nista reci ovde....i nemam ja nista protiv Lucijana,on samo radi svoj posao...
Ma i ja se slazem oko "setanja" po studiju i pokusavam da to svedem na neku normalu. Pa nije to autobuska stanica.
I drago mi je da se slazes da treba da se vise slusa radio, i ajde da radimo svi zajedno na tome, a ne da gubimo energiju na prepucavanja. Ubedjen sam da ste puni ideja, nemojte da vam ja mator serviram. A tu sam da pomognem.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Sub 14 Jul 2007, 22:44

A sada za sve one koji zele da saradjuju na radiju (bilo kako. bitna je ideja), direktor Branko Vas je pozvao na dogovor, samo recite ovde kada bi vam odgovaralo, kog dana i u koliko sati.
A uskoro krecu nove autorske emisije, bice malo i druge muzike npr. hip-hop, bluz i sl.

Hajde budite korektni, brzi i efikasni i dodjite da radimo zajedno. Mozemo zajedno da poradimo i na pitanju neke novcane nadoknade, ideja ima. (npr. Madnet ce biti sponzor emisije o bluzu - nesto slicno mozemo da uradimo)

Pozz

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Ned 15 Jul 2007, 04:36



He,he sad pricas mojim jezikom :cheers: :cheers: Very Happy klanjanje
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Ned 15 Jul 2007, 10:03

pera pajser ::

He,he sad pricas mojim jezikom :cheers: :cheers: Very Happy klanjanje

Pa zar nisi to shvatio od pocetka mog boravka na forumu, da nisam protiv vas, nego samo baratam argumentima.
I da ne bude zabune, rekao sam da cemo zajedno da poradimo po pitanju placanja, a ne obecao da ce saradnici biti placeni.
Nismo mi iz doma zatvoreni za vase ideje, kao neki iz zgrade preko ulice, ukoso od nas, ali to je vec druga tema.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Pon 16 Jul 2007, 15:52

Opet politika rekao si da te to ne zanima!!!??!?!
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Pon 16 Jul 2007, 16:44

pera pajser ::Opet politika rekao si da te to ne zanima!!!??!?!
Pa i napisao sam da je to druga tema, a vi ste na forumu kritikovali mz, ne ja, samo vam potvrdjujem da smo mi iz doma otvoreni za sve. Zao mi je ako si pogresno shvatio.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Pon 16 Jul 2007, 18:48

Nismo mi iz doma zatvoreni za vase ideje, kao neki iz zgrade preko ulice, ukoso od nas, ali to je vec druga tema.

Ovo su tvoje reci nismo mi napisali nista!!!!
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Mudorator Uto 17 Jul 2007, 00:47

Lucijan ::
NoLLe_HaCkEr ::Bilo bi lepo uvesti neku emisiju tipa SMS Poruke

Podrzavam, ali kakve ekonomske koristi ima radio od toga?

A jel od svake druge emisije radio ima ekonomsku korist? Zasto bi moralo da bude koristi? Mislim da je bas dobra ideja da se poruke salju na obican broj i da se komentari na odredjenu temu citaju u emisiji!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 17 Jul 2007, 11:21

Mudorator ::
Lucijan ::
NoLLe_HaCkEr ::Bilo bi lepo uvesti neku emisiju tipa SMS Poruke

Podrzavam, ali kakve ekonomske koristi ima radio od toga?

A jel od svake druge emisije radio ima ekonomsku korist? Zasto bi moralo da bude koristi? Mislim da je bas dobra ideja da se poruke salju na obican broj i da se komentari na odredjenu temu citaju u emisiji!

Prvo kakve velike koristi moze da ima radio, ili dom? Mislio sam na korist da se prikupljeni novac koristi za placanje saradnika koji bi radili te emisije. Pa sami ste pominjali placanje. Sta mislite, iz kog fonda, ili mislite da neko radi besplatno? U tom slucaju izvolite.
Drugo,postoji i druga varijanta, uz regularnu cenu sms-a, ali bez obaveze onog koji bude radio da cita sve sto stigne i bez obaveze ispunjavanja zelja, vec po svom izboru i nahodjenju i u skladu sa programskom orijentacijom emisije.

Razmotricemo svakako obe varijante, i uradicemo nesto po tom pitanju.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 17 Jul 2007, 11:30

A jel od svake druge emisije radio ima ekonomsku korist?

Pa evo npr. za emisije "Blues caffe" i "Rock express" sponzori su Madnet d.o.o. Pancevo i STR i Komision "Bolero" Dolovo, koji snose troskove honorara za autore, za Madnet ne znam tacno sta finansira, a za Bolero znam da ce placati honorar, simbolican, autorima.
Cilj je da ne pravimo troskove ako to nije neophodno, i da se sto je vise moguce radi kvalitetno.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije - Page 2 Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu