DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saradnici na radiju za autorske emisije

+9
Nemac_93
RAShA
atomski_mrav
den78
G_eXpeRiMenT
pera pajser
Komsija
Mudorator
Lucijan
13 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 03 Jul 2007, 14:03

EVO NESTO NOVO ZA SVE KOJI SLUSAJU RADIO A MISLE DA MOGU DA DOPRINESU KVALITETU PROGRAMA I POVECANJU SLUSANOSTI, NEKA NAM SE JAVE ZA SARADNJU I OVIM PUTEM A NAJBOLJE U DOMU KULTURE SVAKOG RADNOG DANA OD 8 DO 15h - LUCIJANU.

DOBRO DOSLI!!!!

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Mudorator Uto 03 Jul 2007, 14:08

Eto vidiš da si ipak uspeo da otvoriš temu... Very Happy
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Uto 03 Jul 2007, 14:11

Mudorator ::Eto vidiš da si ipak uspeo da otvoriš temu... Very Happy
Da, ali ne moram da se "mucim", ja sam vise za to da radim ono sto znam... Probao sam pa ide....
A kako da postavim program "Ivanjskog Cveca" po danima, imam i to...

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Komsija Pet 06 Jul 2007, 10:20

O kakvim autorskim emisijama je rec?
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Pet 06 Jul 2007, 19:46

ko ce to da plati!!!
DK???
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Komsija Pet 06 Jul 2007, 22:36

Ko je uopste pominjao placanje ne razumem
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Sub 07 Jul 2007, 01:09

Proslo je vreme komunizma kad se radilo za džabe.Pa oni primaju platu za to sto rade,a ko ce platiti nekome emisiju koju bude
radio.... nemoj da ste naivni!
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od G_eXpeRiMenT Sub 07 Jul 2007, 16:30

pera pajser ::Proslo je vreme komunizma kad se radilo za džabe.Pa oni primaju platu za to sto rade,a ko ce platiti nekome emisiju koju bude
radio.... nemoj da ste naivni!
evo ja cu da ti platim,zato da ides tamo i da drkas moju opremu.....................Ja dok sam drzao to se bar znao neki red,bio je jebarnik i radio stanica,i nista vise.............a sad kao da je autubuska stanic,pa da moze da ide tamo ko god hoce i da drka sta hoce........

LUCIJANE STO NISI I REKAO DA IMA I KREVET TAMO,PA DA MOZE NEKO I DA PRESPAVA,AKO POBEGNE OD KUCE....ILI SLICNO.........AKO NEKOME BUDE ZIMA, NEK ME ZOVE DONECU JA OD KUCE I CEBE I JORGAN I JASTUK.....
Rock Rock



PA NE DA MOZE TAKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 nea nea
G_eXpeRiMenT
G_eXpeRiMenT
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Broj poruka : 268
Datum upisa : 01.03.2007

http://tteam.50webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od G_eXpeRiMenT Sub 07 Jul 2007, 16:31

PRC, MALO STE SE ZAJEBALI!!!!!! banana banana
G_eXpeRiMenT
G_eXpeRiMenT
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Broj poruka : 268
Datum upisa : 01.03.2007

http://tteam.50webs.com/

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od den78 Sub 07 Jul 2007, 17:21

@G_eXpeRiMenT
pobogu...pa uzmi svoju opremu nazad i zavrsio si sa nerviranjem zeleni smeh
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od atomski_mrav Sub 07 Jul 2007, 17:27

G_eXpeRiMenT ::PRC, MALO STE SE ZAJEBALI!!!!!! banana banana
Sto im vec ne uzmes radio saticu?Tvoja je,ako ti toliko smeta to sto rade.Ako si izdao radio stanicu domu kulture,sta imas protiv njih sad.Mozda to sto hoce da je podignu na visi nivo.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od RAShA Sub 07 Jul 2007, 17:36

atomski_mrav ::
G_eXpeRiMenT ::PRC, MALO STE SE ZAJEBALI!!!!!! banana banana
Sto im vec ne uzmes radio saticu?Tvoja je,ako ti toliko smeta to sto rade.Ako si izdao radio stanicu domu kulture,sta imas protiv njih sad.Mozda to sto hoce da je podignu na visi nivo.





ALA IM JE VISI NIVO!!!! smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 33
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od atomski_mrav Sub 07 Jul 2007, 17:42

RAShA ::
atomski_mrav ::
G_eXpeRiMenT ::PRC, MALO STE SE ZAJEBALI!!!!!! banana banana
Sto im vec ne uzmes radio saticu?Tvoja je,ako ti toliko smeta to sto rade.Ako si izdao radio stanicu domu kulture,sta imas protiv njih sad.Mozda to sto hoce da je podignu na visi nivo.





ALA IM JE VISI NIVO!!!! smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh smeh
Nemoj mi reci da se ne trude,poslednjih mesec dana.Den je krenuo da pusta dobru muziku.Lucijan isto sa sa svojim programom.Bar su spremni na saradnju.Sta je tu smesno? Ili se tebi svidja samo narodna muzika?
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Nemac_93 Sub 07 Jul 2007, 19:20

Samo pravite cirkus od tog radija!!!!
Nemac_93
Nemac_93
Buzdovan
Buzdovan

Muški Broj poruka : 23
Godina : 31
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 21.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Mini Me Sub 07 Jul 2007, 19:55

Kako smo svi od jednom pametni, to je cudo. Lako je kritikovati, dajte ljudima predlog sta vam se slusa.Zato je Lucijan i pokrenuo temu na forumu, da vas zadovolji.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Nick Slaughter Sub 07 Jul 2007, 20:20

Nema potrebe da se bilo šta više menja na radiju, Lučijan je pokrenuo odličnu emisiju "Disko nostalgija", Bane pušta pravu narodnu muziku, emisija "Sanjiva obala" isto je odlična... Nemojte preterivati, bolja je radio stanica od mnooooogih.... Poslušajte radio "S", "Ritam"... i mnogo drugih sličnih njima - ceo dan samo glupe reklame... Kad se sabere, od 24h 20h su reklame a 4h muzika...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Ned 08 Jul 2007, 10:56

evo ja cu da ti platim,zato da ides tamo i da drkas moju opremu

Sine... prvo ne bih radio ja na toj opremi, a ako je tvoja sto kazu ljudi idi pa je uzmi nemoj ovde da vredjas ljude, a sto se drkanja opreme tice dodji ti da drkas moju necu nista da ti naplatim,
Elem drugo... u sve je umesana politika nemojte misliti da nije. Svi oni skupljaju politicke poene na sve strane i MZ i DK.Sve je to lepo samo sto ce oni sebi pripisati sve zasluge za sve sto vi budete odradiliu tamo.Nemojte pogresno da me shvatite nemam nista protiv da odete i da pravite emisije tamo ali budite oprezni,jer ce na kraju ispasti bas ovako kako sam kazao Wink
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od arrisD Ned 08 Jul 2007, 12:28

G_eXpeRiMenT ::PRC, MALO STE SE ZAJEBALI!!!!!! banana banana

Ne kapiram te nikako.... sto vec jednom ne uzmes opremu nazad i onda nemas sta vise da kenjas.... Mad
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Pon 09 Jul 2007, 18:21

Pozdrav svima i izvinjavam se sto se tek sad javljam, bio sam zauzet oko "Ivanjskog cveca"
Hvala onima na podrsci, takodje hvala i na kritikama, a onim dezurnim "Kritizerima"....Ma nemam sta da im kazem, ocigledno da su promasili temu i mesto (ako se ne varam ima na ovom forumu mesto gde mozete pljuvati, nemojte onima sa konstruktivnim predlozima da oduzimate vreme i mesto).
Sto se tice toga ciji je radio, mene licno ne zanima, dok imam zaduzenje da radim na njemu, sa opremom cu se ophoditi maksimalno profesionalno ( Za informaciju svima: Goranovo je: mixeta i comp sa 10 GB HDD i 128 Mb rama memorije, antena, predajnik sa ruterom. CD plejeri, mikrofoni, slusalice, telefonske linije, 80GB HDD - domsko, kaset dek - skolski - samo toliko o opremi i drk.... po njoj) a sa njom radimo Branko i ja. I to tek toliko da se zna, nije to ono sto neko pokusava, da stvori pogresnu sliku o tom radiju. Za vreme koje ja provodim tamo mogu da garantujem da je sve OK i sto se tice i opreme i rada i ponasanja.
Drugo, o muzickim ukusima. Nisam ni pobornik a ni protivnik nijednog muzickog stila - moj licni ukus ne interesuje nikog, ali jesam pobornik toga da svi stilovi moraju biti zastupljeni na radiju (pitanje je samo u koje vreme pustati koji stil, no to je vec druga tema- programska sema na radiju) - nije to Bgd pa da imamo ogromnu slusanost pa da se borimo za publiku a reklamama da se finansiramo pa da mozemo da gajimo samo jedan stil (slusajte radio KAN sta pusta ceo dan, koju muziku).....
P.S. NASTAVAK SLEDI......
P.S. Jel bolje?


Poslednji izmenio dana Pon 09 Jul 2007, 21:37, izmenjeno ukupno 1 puta

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Pon 09 Jul 2007, 18:37

pera pajser ::Proslo je vreme komunizma kad se radilo za džabe.Pa oni primaju platu za to sto rade,a ko ce platiti nekome emisiju koju bude
radio.... nemoj da ste naivni!
PRVO MI DOBIJAMO PLATU ZA NAS POSAO NE ZA RAD NA RADIJU.
DRUGO, PA NI U VREMENU KOMUNIZMA NIJE BILO ZA DZ, ALI JE TREBALO MALO DOKAZIVANJA I RADA, PRODIRANJA PA JE BILO POSLE I KORISTI.
TRECE,VIDIMDA OVDE IMA PUNO PROFESIONALNIH NOVINARA (ZORAN MODLI, ITD) SA RAZNIH RADIO STANICA KOJI BI ODMAH PARE A POSLE....MA NIJE BITNO.
DOM DA PLATI? SIGURNO DA, DA JE TO NASE, OVAKO...A NIKO KO JE RADIO BILO STA U DOMU HONORARNO, GARANTUJEM DA NIJE BIO OSTECEN - ALI TO NIJE TEMA.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Komsija Pon 09 Jul 2007, 19:38

Lucijane, ako moze, ugasi CAPS. Jako je nepregledno ovako.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Nick Slaughter Pon 09 Jul 2007, 20:50

G_eXpeRiMenT ::Ja dok sam drzao to se bar znao neki red, bio je jebarnik i radio stanica, i nista vise

Jebarnik??? De reci onda bar koje cave su "stradale" na kanabetu u studiju? jeeee
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Pon 09 Jul 2007, 22:00

Otvorio sam vam novu temu.


Poslednji izmenio dana Pon 09 Jul 2007, 22:05, izmenjeno ukupno 1 puta

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Lucijan Pon 09 Jul 2007, 22:04

pera pajser ::evo ja cu da ti platim,zato da ides tamo i da drkas moju opremu


Elem drugo... u sve je umesana politika nemojte misliti da nije. Svi oni skupljaju politicke poene na sve strane i MZ i DK.Sve je to lepo samo sto ce oni sebi pripisati sve zasluge za sve sto vi budete odradiliu tamo.Nemojte pogresno da me shvatite nemam nista protiv da odete i da pravite emisije tamo ali budite oprezni,jer ce na kraju ispasti bas ovako kako sam kazao Wink

A kakve veze to ima sa radom na radiju? Ne mogu da verujem da ste toliko usko ograniceni i da ne zelite nova iskustva uredu Kao da ste svi vi Marko Jankovic, Zoran Modli i ne znam ko.
Iako imam 41 godinu, iza sebe vodjenja raznih priredbi i koncerata, kada sam prvi put progovorio na radiju imao sam ogromnu tremu , a mogu da kazem da je iskustvo neponovljivo.
A politicari dodju i odu, neka mi neko pobroji sastav odbora MZ Dolovo iz `92 ili `96, ljude koji nesto rade i ostave traga, svi ce pamtiti.
Da ne zvucim neskromno (iako sam se i ja bavio politikom svojevremeno), namenjao sam se vlasti puno puta a folklor npr. i dalje postoji i radi. Da zakljucim, ko gleda kroz oci politicara, ne mora da dodje na jedan radio koji treba da bude zabavan, i svakako da se slusa.

Lucijan
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 159
Godina : 58
Datum upisa : 24.06.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od pera pajser Uto 10 Jul 2007, 00:56

I kako ti ne dobijas platu za rad u radiju a dobijas za rad u DK kad je radio u okviru DK ako nije ciji je?!
Ne omalovazavam niciji rad i trud nemoj pogresno da me shvatis ali mislim da i ti ljudi koji doprinose slusanosti radija treba da budu nagradjeni za taj trud a, ne posle Branko da se razmece po selu kako je on nesto uradio.Opremu nije kupio,klince koji se trude nije isplstio i na kraju je on uspeo da napravi nesto...pa da sigurno!
Shvati nemam nista protiv tebe licno ti si ok lik ali ljudi treba da budu nagradjeni za svoj trud.
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saradnici na radiju za autorske emisije Empty Re: Saradnici na radiju za autorske emisije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu