DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

+2
Mudorator
Nick Slaughter
6 posters

Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Nick Slaughter Pet 08 Jun 2007, 00:45

"VIP Mobile" obećao niže cene

TREĆI mobilni operater, "VIP mobile", član "Mobilkom Austrija grupe", počeće da prodaje pripejd pakete od ponedeljka, 11. juna, u 16 svojih radnji i 2.500 dodatnih prodajnih mesta. Austrijanci, međutim, neće istovremeno pustiti i signal za mrežu.
Prema rečima Aleksandra Šperla, generalnog direktora i predsednika Uprave "VIP mobile", signal će do prvih korisnika stići do kraja meseca. Na mobilnim telefonima, kao oznaka mreže, pisaće samo VIP. Pozivni broj u početku će biti 061, a kasnije i 060.

- Prvih 50.000 pripejd korisnika, po ceni od 100 dinara, dobiće novi broj, kredit od 100 dinara i poklon od 1.000 dinara za telefoniranje do kraja jula - najavio je Šperl. - Svih 50.000 korisnika učestvovaće, automatski, u nagradnoj igri tokom koje ćemo podeliti 1.000 telefona "nokia" i "samsung".
Zahvaljujući potpisanom ugovoru o nacionalnom romingu sa "Telekomom Srbija", signal "VIP" će se, od prvog dana rada, prostirati u čitavoj Srbiji. Istovremeno, tvrdi Šperl, treći operater će nastaviti da postavlja svoju opremu, vrednu 250 miliona evra, da bi se, kada sve bazne stanice budu u funkciji, signal prenosio sopstvenim resursima.
- Do sada u Srbiji nije bilo prave konkurencije, cene mobilnog telefoniranja, u odnosu na kupovnu moć, najveće su u Evropi, a čak i u apsolutnim iznosima skuplje je jedino u Poljskoj - dodao je Šperl. - Zato ćemo svojim korisnicima ponuditi najpovoljnije cene na tržištu i najbolji kvalitet razgovora po svetskim standardima.



KAO U HRVATSKOJ

KAMPANjA promovisanja novog i nepoznatog brenda VIP, počeće na televizijima, u novinama i na bilbordima od sutra, a jedan od reklamnih slogana je i više nego jasan: "Treća sreća".
- Svaki korisnik je za nas veoma važna osoba, VIP, a taj naziv se najviše dopao i građanima Srbije koje smo anketirali - otkrio je u sredu Šperl kako se došlo do imena kompanije i mreže. On, međutim, nije objasnio zašto je naziv u Srbiji isti kao i u Hrvatskoj.


KONKURENCIJA

NAJAVA skorog ulaska Austrijanaca na tržište još više je pojačala, ionako već zaoštrenu, borbu između "Mobilne telefonije Srbije" i "Telenora".
Na dan promocije trećeg operatera, u sredu je, tako, MTS pustio novu uslugu za pripejd korisnike, kojima omogućava da izaberu jedan broj koji će moći čitavog narednog meseca da pozivaju po povlašćenoj ceni. Istovremeno, "Telenor" je najavio da će u četvrtak pustiti u prodaju nekoliko novih pripejd paketa.
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Pet 08 Jun 2007, 00:53

Videćemo koje će cene biti! Ako budu povoljni, promeniću broj, što da ne?!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Nick Slaughter Pet 08 Jun 2007, 01:04

Možda uzmem kao rezervni, ali 063 ne menjam nikako jer imam broj koji verovatno ni sam Bogoljub Karić nema tako nešto slično... tri prsta
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Pet 08 Jun 2007, 02:08

Počeli su malo da se ciganišu ovi iz Telenora! Svaki započeti razgovor se naplaćuje sa 1.35 din. + cena razgovora. Ukinuli su stare pakete, kradu na sve strane (ovog meseca proverim stanje 1.juna i za 2 poruke i razgovor od 40 sec. naplate mi 140 din.) itd. Postaju sve gori i gori... besan u PM
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Ned 10 Jun 2007, 21:26

http://www.novioperater.com


Prvih 50.000 brojeva za 100 kinti dobijaju broj + 1.100 din. kredita!
Početak obećava! :cheers:
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Komsija Pon 11 Jun 2007, 20:04

Ja danas pokusao da kupim karticu, ali svuda su ili bile rasprodate ili ih jos nisu dobili.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Uto 12 Jun 2007, 00:12

Komsija ::Ja danas pokusao da kupim karticu, ali svuda su ili bile rasprodate ili ih jos nisu dobili.

Ja sam kupio u Dolovu u kiosku (u B. Kidriča), ali nisam uspeo da je aktiviram pošto u Dolovu još uvek nema signal, a koliko sam posle čuo nema nigde signal nogo će tek za 14 dana početi da radi mreža! Prvih 50.000 dobijaju 1000 din. na poklon a svaki 50-i dobija telefon za Dž.
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Komsija Uto 12 Jun 2007, 10:24

Mudorator ::
Komsija ::Ja danas pokusao da kupim karticu, ali svuda su ili bile rasprodate ili ih jos nisu dobili.

Ja sam kupio u Dolovu u kiosku (u B. Kidriča), ali nisam uspeo da je aktiviram pošto u Dolovu još uvek nema signal, a koliko sam posle čuo nema nigde signal nogo će tek za 14 dana početi da radi mreža! Prvih 50.000 dobijaju 1000 din. na poklon a svaki 50-i dobija telefon za Dž.

I hate you mmmmm
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Sre 13 Jun 2007, 00:43

Aktivirao sam danas karticu i dobio 1000 din. na poklon! Još uvek se nemože koristiti mreža, a kada se okrena korisnički servis, neki tip kaže da "ćete biti obavešteni SMSom kada ćete moći da koristite..."
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Pon 09 Jul 2007, 11:46

Novi mobilni operater pušta u rad svoju mrežu i počinje sa prodajom


Beograd, 6. juli, 2007 – Vip nudi novu, jednostavnu, veoma privlačnu, jedinstvenu pripejd tarifu od svega 4.9 dinara po minutu i 1.9 dinara za SMS poruku, počevši od 10 jula. Ova tarifa važi prema fiksnoj i svim mobilnim mrežama u Srbiji, 24 sata, 7 dana u nedelji. Na današnjoj konferenciji za novinare, Vip je najavio puni izlazak na tržište i predstavio sledeću promociju: svaka dopuna do kraja godine će biti udvostručena.

- Prema našim istraživanjima, 2 od 3 potencijalna korisnika žele jednu, pristupačnu cenu za pozive od Vipa prema bilo kojoj mreži. Ova jedinstvena pripejd tarifa je naš odgovor na njihove zahteve. Svako ko nam se sada pridruži, može da uživa u blagodetima najbolje, jedinstvene tarife na tržištu, i da prestane da brine o ceni razgovora ka bilo kojoj destinaciji – istakao je Aleksandar Šperl, predsednik Upravnog odbora Vip mobile d.o.o.
Cena novog pripejd SIM paketa/broja je 200 dinara (sa PDV-om), a uz nju se dobija i 200 dinara redovnog kredita.

Preuzeto sa: www.novioperater.com
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Komsija Pon 09 Jul 2007, 12:32

Jel' imas signal u Dolovu???
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Pon 09 Jul 2007, 12:33

Komsija ::Jel' imas signal u Dolovu???

Ima. Signal im ide preko MTSovih predajnika!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Nick Slaughter Pon 09 Jul 2007, 21:22

Ala su im niske cene besan u PM
4,9 din * 1,18 = 5,78 din + 1,5 din za uspostavljanje veze = 7.28 dinara/min

1,9 din * 1,18 = 2,24 din/sms

Koliko su se reklamirali, očekivao sam da će zaista biti niske cene... Pretpostavljao sam da će minut razgovora + porez biti 1,5 - 2 dinara, a SMS 1 dinar (sa porezom)...

Ovako ništa nisu jeftiniji od Telenora i prokletog MT:S-a... besan u PM

I dok u celoj Evropi je dozvoljeno besplatno slanje SMS-a preko ICQ i srodnih messengera, u Serbiji monopoli se nastavljaju... No
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Sub 22 Sep 2007, 23:22

OVDE možete da skinete kalkulator cena za sve prepaid pakete (potreban Excel za otvaranje)! VIP je ipak za sada najpovoljniji, jer dupliraju svaku dopunu, pa ispada da je minut 3.78 din. (sa uračunatim PDVom i fiksnom naknadom za započet razgovor)!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mad_Ferrari Uto 25 Sep 2007, 23:50

Fora je sto skidaju kredit preko govorne poste kada si nedostupan.
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mudorator Uto 04 Mar 2008, 11:46

Da li koristi neko VIP u Dolovu? Ja znam svega 2 čoveka da imaju 061 broj. kez
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mad_Ferrari Uto 04 Mar 2008, 12:11

Ja sam uzeo jedan broj letos.Nisam ni dinar jos uvek potrosio.Stoji mi u regalu i skuplja prasinu zeleni smeh
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Nick Slaughter Pon 21 Apr 2008, 21:56

Zna li neko otkud se u Srbiji pojavila reklama za Vodafone???
Na bilborderu piše za sve Vip korisnike dobrodošlica... Da li je to Vodafone kupio Mobilkom Austria??? hmmm
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Mini Me Pon 21 Apr 2008, 23:42

Nick Slaughter ::
I dok u celoj Evropi je dozvoljeno besplatno slanje SMS-a preko ICQ i srodnih messengera, u Serbiji monopoli se nastavljaju... No
Možes kod nas koristiti MSN na telefonu!
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od atomski_mrav Uto 22 Apr 2008, 00:05

Nick Slaughter ::Zna li neko otkud se u Srbiji pojavila reklama za Vodafone???
Na bilborderu piše za sve Vip korisnike dobrodošlica... Da li je to Vodafone kupio Mobilkom Austria??? hmmm

Bilo je na Tv pre par dana potpisivanje sporazuma o saradnji izmedju VIP Srbija i Vodafona. Vip ce u svojim paketima prodavati Vodafon mobilne telefone pod imenom VIP i VIP Srbija ce moci da koristi Vodafon roming mrezu.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Nick Slaughter Pet 25 Apr 2008, 00:42

Mini Me ::
Nick Slaughter ::
I dok u celoj Evropi je dozvoljeno besplatno slanje SMS-a preko ICQ i srodnih messengera, u Serbiji monopoli se nastavljaju... No
Možes kod nas koristiti MSN na telefonu!
Aaaaa ne to, to znam da može... Nego da se sa Skype-a, ICQ-a i MSN-a šalju besplatne SMS poruke... e to je još uvek nemoguće u Srbiji No
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Konačno 3. mobilni operater u Srbiji Empty Re: Konačno 3. mobilni operater u Srbiji

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu