DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

+9
arrisD
pera pajser
atomski_mrav
GuaRdian_AngeL
Nick Slaughter
Mini Me
Komsija
Slavic_Warior
Mudorator
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Kojeg muzičaa više volite:

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Vote_lcap39%Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Vote_rcap 39% 
[ 7 ]
Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Vote_lcap61%Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Vote_rcap 61% 
[ 11 ]
 
Ukupno Glasova : 18
 
 

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od homer Uto 03 Jul 2007, 14:31

Volim i jednog i drugog.Dok sam bio u vojsci 2002god Balasevic je trebao da dodje u dolovu ali je ispalio.Znam daje u dolovackim novinama pisalo"djaba vam novci moji sinovci,ja ipak varam malo bolje"
NE znam za kojeg bi pre glasao meni su OK i jedan i drugi
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od Nick Slaughter Uto 03 Jul 2007, 17:54

Đole održi obećanje kad kaže da će doći u određeno mesto, problem je što su naši tadašnji organizatori napravili grešku i počeli da prodaju karte 3-4 sata pre koncerta... A Đole voli da zna kakva je situacija nekoliko dana ranije, da stigne da se spremi i da se krene na put... Very Happy
A onda su oni nažvrljali u tim novinama kako bi svalili krivicu na Đoleta...
Verujem da će za Banetovog mandata u Domu kulture biti ostvareno gostovanje i Đoleta i mnogih drugih poznatih muzičara...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od Mini Me Uto 03 Jul 2007, 19:59

homer ::
Mini Me ::I meni je blizi Balasevic od onog ofucanog Bore, nije mu trebalo ono sa Veljom Ilicem. Za srpsku NG me razocarao kad je nastupao sa Cecom, jos kad je otpevao pesmu o Cedi. Prosle godine sam trebao sa jednim clanom ovog foruma (Homerom) da banem Balasu na kucu, ali nismo otisli... Volim njegove pesme, knjige koje svima preporucujem ( Tri posleratna druga, Jos jedan od onih života)....
Homer je uvek za sve vrste akcija...
Reci ti clanovima foruma zasto nismo otisli

Pa zasto nismo otisli, stvarno ne znam?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od homer Uto 03 Jul 2007, 22:16

Dragan-F1 ::Đole održi obećanje kad kaže da će doći u određeno mesto, problem je što su naši tadašnji organizatori napravili grešku i počeli da prodaju karte 3-4 sata pre koncerta... A Đole voli da zna kakva je situacija nekoliko dana ranije, da stigne da se spremi i da se krene na put... Very Happy
A onda su oni nažvrljali u tim novinama kako bi svalili krivicu na Đoleta...
Verujem da će za Banetovog mandata u Domu kulture biti ostvareno gostovanje i Đoleta i mnogih drugih poznatih muzičara...
Stvarno ne znam bio sam tad u vojsci,sve je moguce
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od homer Uto 03 Jul 2007, 22:17

Mini Me ::
homer ::
Mini Me ::I meni je blizi Balasevic od onog ofucanog Bore, nije mu trebalo ono sa Veljom Ilicem. Za srpsku NG me razocarao kad je nastupao sa Cecom, jos kad je otpevao pesmu o Cedi. Prosle godine sam trebao sa jednim clanom ovog foruma (Homerom) da banem Balasu na kucu, ali nismo otisli... Volim njegove pesme, knjige koje svima preporucujem ( Tri posleratna druga, Jos jedan od onih života)....
Homer je uvek za sve vrste akcija...
Reci ti clanovima foruma zasto nismo otisli

Pa zasto nismo otisli, stvarno ne znam?
Seti se.
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 06:22

Đorđa Balaševića je CAR !!!!!!!!!!!
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od srecni.princ Pet 21 Dec 2007, 18:06

ma dobri su obojica baLashewitja obozhawam on je extra pisac zbiLja bora je Lik i maLo wishe stoji iza onoga shto pricha pa zato za boru. . . stawiLi ste da se bira izmedju 2 najjacha Lika, nije feeeer

srecni.princ
Frajla
Frajla

Ženski Broj poruka : 8
Godina : 34
Datum upisa : 21.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od Mudorator Sub 22 Dec 2007, 19:40

srecni.princ ::bora je Lik i maLo wishe stoji iza onoga shto pricha pa zato za boru. . .
iza čega on to stoji? kenja stalno nešto o srpstvu i nacionalizmu, a nisam baš siguran da je išao u Bosnu. Hrvatsku i na Kosovo kada se ratovalo! Njega više niko i ne doživljava ozbiljno...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od Nick Slaughter Sub 22 Dec 2007, 23:20

Bora je apostol istine, uvek bio i biće!!!
Jedan je od retkih koji je odlazio na Kosovo da pruži podršku Srbljima i održi besplatne koncerte... Mislim da su išli i Partibrejkersi, Legende, OK bend...
Ali Đole nažalost nije išao, iako ga izuzetno cenim kao umetnika... Ako ga je nervirao prethodni režim, onda barem neka se sada drži neutralno... Prilično jadno izgleda što podržava onog Tadića... No
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od MRAMORAK Pon 10 Mar 2008, 20:53

Bora Djordjevic je zakon nemoze njemu do njega da dodje niko,nije ni Balashewic losh ali Bora ZAKON
MRAMORAK
MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 31
Lokacija : ...:::MRAMORAK:::....
Datum upisa : 06.03.2008

http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od atomski_mrav Pon 10 Mar 2008, 21:19

MRAMORAK :: nemoze njemu do njega da dodje niko

Shocked Sad
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od GuaRdian_AngeL Pon 10 Mar 2008, 22:15

MRAMORAK :: nemoze njemu do njega da dodje niko, ZAKON

to im je predstavnik !!
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević - Page 2 Empty Re: Bora Đorđević vs. Đorđe Balašević

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu