DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

+5
RAShA
Mini Me
Nick Slaughter
Mudorator
Slavic_Warior
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Sre 15 Avg 2007, 17:30

aisha ::A sta kaze Warior of Satan direktno iz osinjeg gnezda?
kazem da im jebem sve zivo ...lepo sam im rekao da mrzim njihovu drzavu,politiku,zastavu,himnu da je Bush govno,stoka itd. Cool
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Sre 15 Avg 2007, 17:31

Nick Slaughter ::Negde pročitah da je tamo našao posao i da radi, tako da će se kući vratiti sa par hiljada dolara u džepovima!!! fuka
ma sa milionima se vracam Like a Star @ heaven
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Sre 15 Avg 2007, 17:46

Mudorator ::
Warior_Of_Satan ::Jbt ladno nemogu da verujem da niko ne voli americku politiku u Srbiji...

Jel' Wariore, jel' još uvek imaš tako negativan stav o Americi ili si možda promenio mišljenje? matori
Ma jebem im sve zivo...ti ne znas koliko mi se misljenje pogorsalo od kad boravim ovde...otisli na basball tekmu na $. jul a oni 3 puta svirali himnu jos mi doveli one majmune iz Iraka kao oni su heroji picke materine ubili par iracana i sad su oni neke sise .Samo sto mi je krivo sto nisam sedeo dok je isla himna majku im jebem,jos planiram da uzmem neku zastavu i kad stoignem u Srbiju ipred kuce zapalim hmmm
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od pera pajser Sre 15 Avg 2007, 19:25

Warior_Of_Satan ::
Mudorator ::
Warior_Of_Satan ::Jbt ladno nemogu da verujem da niko ne voli americku politiku u Srbiji...

Jel' Wariore, jel' još uvek imaš tako negativan stav o Americi ili si možda promenio mišljenje? matori
Ma jebem im sve zivo...ti ne znas koliko mi se misljenje pogorsalo od kad boravim ovde...otisli na basball tekmu na $. jul a oni 3 puta svirali himnu jos mi doveli one majmune iz Iraka kao oni su heroji picke materine ubili par iracana i sad su oni neke sise .Samo sto mi je krivo sto nisam sedeo dok je isla himna majku im jebem,jos planiram da uzmem neku zastavu i kad stoignem u Srbiju ipred kuce zapalim hmmm

Bravo kralju klanjanje klanjanje klanjanje :cheers:
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Nick Slaughter Sre 15 Avg 2007, 23:18

Warior_Of_Satan ::još planiram da uzmem neku zastavu i kad stignem u Srbiju ipred kuće zapalim hmmm

Hehehehe zapali je tamo ako smeš, a ne ovdi da nam zagađuješ Dolovo lol2
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Čet 16 Avg 2007, 02:22

Nick Slaughter ::
Warior_Of_Satan ::još planiram da uzmem neku zastavu i kad stignem u Srbiju ipred kuće zapalim hmmm

Hehehehe zapali je tamo ako smeš, a ne ovdi da nam zagađuješ Dolovo lol2
qrac malo ...zavrsio bi na robiji...ovde ne smeju da se pale zastave i unistavaju to e zakonom kaznjava,ja sam hteo a buraz mi kaze da boje ne pokusavam ako neko vidi najebao sam Sad
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Čet 16 Avg 2007, 02:23

pera pajser ::
Warior_Of_Satan ::
Mudorator ::
Warior_Of_Satan ::Jbt ladno nemogu da verujem da niko ne voli americku politiku u Srbiji...

Jel' Wariore, jel' još uvek imaš tako negativan stav o Americi ili si možda promenio mišljenje? matori
Ma jebem im sve zivo...ti ne znas koliko mi se misljenje pogorsalo od kad boravim ovde...otisli na basball tekmu na $. jul a oni 3 puta svirali himnu jos mi doveli one majmune iz Iraka kao oni su heroji picke materine ubili par iracana i sad su oni neke sise .Samo sto mi je krivo sto nisam sedeo dok je isla himna majku im jebem,jos planiram da uzmem neku zastavu i kad stoignem u Srbiju ipred kuce zapalim hmmm

Bravo kralju klanjanje klanjanje klanjanje :cheers:

tri prsta ziveli ja im jebem mamu ovde...Banana dance
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od srecni.princ Pet 21 Dec 2007, 18:15

ma dajte bre amerikanci su mala deca za britance bilo i bitje

srecni.princ
Frajla
Frajla

Ženski Broj poruka : 8
Godina : 34
Datum upisa : 21.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Nick Slaughter Sub 22 Dec 2007, 02:54

srecni.princ ::ma dajte bre amerikanci su mala deca za britance bilo i bitje
Britanci služe amerima kao lovački kerovi... Ameri pri svakoj vojnoj intervenciji tj agresiji prvo pošalju Britance, pa tek onda naposletku šalju svoje trupe kada je posao skoro odrađen... fuka
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH - Page 2 Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu