DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

+5
RAShA
Mini Me
Nick Slaughter
Mudorator
Slavic_Warior
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 01 Apr 2007, 22:50

Izrazite svoje misljenje o tome sta Americka politika i g. Bush rade u svetu,izigravaju policajca...
E pa docice im glave talibani i ostali muslimanski narodi koje karaju u zdrav mozak...
A i Englezi nisu cisti spremaju se u napad na Iran...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 01 Apr 2007, 22:57

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Antibushcm2
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 01 Apr 2007, 23:05

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Gulfbaby1bfr7
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 01 Apr 2007, 23:15

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Judasmm7
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 01 Apr 2007, 23:24

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH TShirt-NY-Anti-Bush
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 01 Apr 2007, 23:26

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Anti-bush
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Čet 05 Apr 2007, 21:17

E jbg , ja mislio da u Srbiji mnogo ljudi nevoli Americke politicare i njihovu politiku...A ovo sve bolji racku....
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Ned 06 Maj 2007, 14:03

Jbt ladno nemogu da verujem da niko ne voli americku politiku u Srbiji...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mudorator Sre 13 Jun 2007, 00:37


Bušu ukraden časovnik u Tirani?
12. jun 2007. | 16:53 -> 19:59 | Izvor: B92, FoNet, Beta

Tirana -- Nepoznati Albanac ukrao je sat s ruke najčuvanijeg čoveka na svetu, američkog predsednika Džordža Buša.

Naime, Buš je prilikom posete Albaniji u selu Fuše-Kruje izašao iz svog uobičajenog protokola i rukovao se s razdraganom masom. U velikoj gužvi nije ni primetio da mu je nestao sat s leve ruke, javio je juče milanski Koriere dela Sera.

Mora se priznati da je lopov bio vrlo vešt, ali i ludo hrabar. Kako je čitava "akcija" izgledala, može se videti na video zapisu. Deset sekundi nakon što je počelo rukovanje sa masom, Buš više nema sat na ruci. O kojem se satu radi i koliko vredi nije poznato.

Albanija je jedna od retkih država na svetu gde je Buš dočekan s velikim simpatijama.

. . .

Pogledajte i snimak: Youtube


smeh Šta drugo reći!?


Poslednji izmenio dana Sre 13 Jun 2007, 23:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Sre 13 Jun 2007, 19:25

ma lopovi siptarski..
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Nick Slaughter Uto 19 Jun 2007, 01:18

Warior_Of_Satan ::Izrazite svoje misljenje o tome sta Americka politika i g. Bush rade u svetu,izigravaju policajca...
E pa docice im glave talibani i ostali muslimanski narodi koje karaju u zdrav mozak...
A i Englezi nisu cisti spremaju se u napad na Iran...

Englezi su Američki kerovi, gde god se interveniše - Ameri prvo pošalju britanske trupe. Pa tek onda kasnije dolaze Ameri na gotovo... Tako je bilo u Iraku, tako će biti i u Iranu... Zapravo, već je jedan patrolni brod sa britanskim kerovima nedavno namerno ušao u Iranske teritorijalne vode. I ovi ih odmah sve pohapsiše... provociraju Iran, a nisu ni svesni šta će ih tamo dočekati ako se osmele da napadnu kopnenim putem...
Evo desi se i čudo - američki predsednik dočekan sa dobrodošlicom. I to gde drugde nego u Albaniji... U svakoj drugoj državi biva dočekan na ogromne proteste...
Ma pašće i oni, svaka nasilna imperija propala je... Slomiće se na Kini!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mini Me Uto 19 Jun 2007, 01:42

Gimnazijalac prkosio Poltum ajicom s likom Če Gevare

Aljoša Numić, učenik III/2 Treće beogradske gimnazije, namerno je obukao crvenu majicu s likom Če Gevare...
Aljoša Numić, učenik III/2 Treće beogradske gimnazije, namerno je obukao crvenu majicu s likom Če Gevare prilikom posete ambasadora SAD Majkla Polta toj školi, u znak protesta protiv američke politike.

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Cegevara

BUNT - Želeo sam da na kulturan način isprovociram gospodina Polta i javno protestujem protiv američke politike - objasnio je Aljoša za „24 sata".
Aljoša, koji juče nije nosio majicu s najpoznatijom fotografijom svih vremena, tvrdi da je Majkl Polt sigurno video čuvenog revolucionara na njegovim grudima, ali u maniru iskusnog diplomate nije ništa komentarisao.
Učenici su tokom razgovora mogli da pitaju ambasadora SAD sve što su hteli, a veliki broj pitanja odnosio se na stav Amerike da treba priznati nezavisnost Kosova.
- Pitao je koliko nas misli da će Albanci pristati da Kosovo ne postane nezavisno, a kad niko od nije podigao ruku, zaključio je da tu više nema šta da se doda - objašnjava Aljoša.
Aljoša je potom upitao Polta da li je to razlog zašto Srbija treba da se odrekne svoje teritorije.
- Javno je pohvalio pitanje i dodao da u suprotnom Kosovu prete sukobi koje niko ne može da spreči - prepričava mladi bundžija, koji nije do kraja zadovoljan ambasadorovim odgovorom.

Inspiracija svih revolucionara
ISTORIJA Ernesto Če Gevara rođen je u Argentini na jučerašnji dan 1928, a ubijen je 9. oktobra 1967. godine. Pridružio se pokretu koji je pod vodstvom Fidela Kastra izvršio revoluciju na Kubi. Ubijen je posle neuspele revolucije u Boliviji, ali je ubrzo postao inspiracija mladih levičara širom sveta. Čuvenu fotografiju s njegovim likom uradio je 1960. Kubanac Alberto Dijaz, modni fotograf poznatiji kao Korda.
I. Jovanović ||||
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mudorator Sre 20 Jun 2007, 08:55

Mini Me ::ISTORIJA Ernesto Če Gevara rođen je u Argentini na jučerašnji dan 1928, a ubijen je 9. oktobra 1967. godine. Pridružio se pokretu koji je pod vodstvom Fidela Kastra izvršio revoluciju na Kubi. Ubijen je posle neuspele revolucije u Boliviji, ali je ubrzo postao inspiracija mladih levičara širom sveta. Čuvenu fotografiju s njegovim likom uradio je 1960. Kubanac Alberto Dijaz, modni fotograf poznatiji kao Korda.
I. Jovanović ||||

To je ogromna zabluda da je Che Guevara bio borac za slobodu! Pogledajte film "Lost City" koji je snimljen po istinitim događajima pa ćete videti ko je ustvari bio Che Guevara!
Pisao sam već na forumu o tom filmu LINK.
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mini Me Sre 20 Jun 2007, 10:13

Njega slave zbog njegovog prkosa. Pogledacu taj film, a tebi preporucujem film,mada možda si ga i gledao "Motorcycle Diaries", film pokazuje Che Guevaru pre nego sto je postao revolucionar, dok je jos bio student medicine.Vredi pogledati, film je odlican.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mudorator Sre 20 Jun 2007, 10:28

Imam taj film ali ga nisam jos gledao! Pogledacu. Jel imas ti gde da nabaviš "Lost City"? Ako nemožeš da ga nađeš, kaži...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od RAShA Sre 20 Jun 2007, 13:42

ovaj Warior of satan malo smara otvara neke sobe i samo on napiše u njoj po 50 poruka a mi wi po jednu!!!!!!!
Warior otvori neku pametnu sobu i izbacuj neke pametne slike a ne tu nešto sereš o ratu!!! ti kao znaš šta je rat ti kad bi guštera video usro bi se od straha!!!!
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 32
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Slavic_Warior Sre 20 Jun 2007, 18:27

e bas si pametan...napisi neki pametan post pa se onda javi..ma ...
i sta sam ja to rekao o ratu??
zar ti je bilo lepo kad je amerika naredila bombardovanje Srbije??
Zar ti je sve jedno sto podrzavaju albance?? i uzece nam Kosovo!...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mini Me Sre 20 Jun 2007, 18:31

Mudorator ::Imam taj film ali ga nisam jos gledao! Pogledacu. Jel imas ti gde da nabaviš "Lost City"? Ako nemožeš da ga nađeš, kaži...

Nudio mi ga drug skoro, ali nisam imao vremena da ga pogledam, ali uzecu i pogledacu...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Mudorator Uto 14 Avg 2007, 20:04

Warior_Of_Satan ::Jbt ladno nemogu da verujem da niko ne voli americku politiku u Srbiji...

Jel' Wariore, jel' još uvek imaš tako negativan stav o Americi ili si možda promenio mišljenje? matori
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od aisha Uto 14 Avg 2007, 20:11

RAShA ::ovaj Warior of satan malo smara otvara neke sobe i samo on napiše u njoj po 50 poruka a mi wi po jednu!!!!!!!
Warior otvori neku pametnu sobu i izbacuj neke pametne slike a ne tu nešto sereš o ratu!!! ti kao znaš šta je rat ti kad bi guštera video usro bi se od straha!!!!

E, mislim stvarno...mogao bi da kazes i nesto pametno za promenu...
aisha
aisha
Frajla
Frajla

Ženski Broj poruka : 172
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od aisha Uto 14 Avg 2007, 20:13

A sta kaze Warior of Satan direktno iz osinjeg gnezda?
aisha
aisha
Frajla
Frajla

Ženski Broj poruka : 172
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Nick Slaughter Uto 14 Avg 2007, 21:21

Negde pročitah da je tamo našao posao i da radi, tako da će se kući vratiti sa par hiljada dolara u džepovima!!! fuka
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od aisha Uto 14 Avg 2007, 22:46

Nick Slaughter ::Negde pročitah da je tamo našao posao i da radi, tako da će se kući vratiti sa par hiljada dolara u džepovima!!! fuka

hmmm
aisha
aisha
Frajla
Frajla

Ženski Broj poruka : 172
Godina : 40
Datum upisa : 02.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od homer Sre 15 Avg 2007, 02:06

Warior_Of_Satan ::e bas si pametan...napisi neki pametan post pa se onda javi..ma ...
i sta sam ja to rekao o ratu??
zar ti je bilo lepo kad je amerika naredila bombardovanje Srbije??
Zar ti je sve jedno sto podrzavaju albance?? i uzece nam Kosovo!...
Ja sam cistio govna koja su ostala posle rata...
ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Scan0010


Poslednji izmenio dana Sre 15 Avg 2007, 02:08, izmenjeno ukupno 1 puta
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od homer Sre 15 Avg 2007, 02:08

...po sumama i gorama nase zemlje ponosne...
ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Scan0011
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH Empty Re: ANTI AMERICAN POLITIC-----ANTI BUSH

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu