DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lov i Ribolov

+18
Hunter
atomski_mrav
Vladimir Stakić
Kameni_Ns
444
LaV
marjan.d
deda tripko
Mini Me
homer
BUNT!!!!
ZIka87
Tito
arrisD
d3m()n*hUnT3r
Mudorator
becar
Slavic_Warior
22 posters

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od atomski_mrav Ned 01 Jun 2008, 22:22

ZIka87 ::Lov i Ribolov - Page 5 3_kile12



samo to i nista vise zvizduk

Sarance, ako si ga danas upecao svaka cast. Pre dve nedelje bio sam u Deliblatu i bilo je bas dobro, pecali smo na plovak. Bilo je bas krupne babuske i par lepih bandara. Malo sam bio popizdeo jer su par cigana vukli mrezu kod brane. Od sledece subote (ako budem slobodan) krecem na lov sarana ( danas je prestao lovostaj).
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Pon 02 Jun 2008, 20:08

taj je upecan pre nedelju dana al je vracen nazad!!!! sportski ribolov!!!!!
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od atomski_mrav Pon 02 Jun 2008, 22:41

ZIka87 ::taj je upecan pre nedelju dana al je vracen nazad!!!! sportski ribolov!!!!!

Sta si koristio kao mamac i koju primamu? Ako nije tajna. Svaka cast za sportski ribolov clap uredu blagodarim blagodarim
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Sre 04 Jun 2008, 21:22

koristio sam hookov kukuruz, ukus neka ostane tajna i neku belgisku hranu specijalnu za sarana!!!
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od homer Sre 04 Jun 2008, 22:18

ZIka87 ::koristio sam hookov kukuruz, ukus neka ostane tajna i neku belgisku hranu specijalnu za sarana!!!


Bas si smesan."ukus neka ostane tajna" sta ce on sad da kupi bas to i pohvatace sve sarane jao bre

Al dobro aj ziveli ziveli tri prsta
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od homer Sre 04 Jun 2008, 22:21

ZIka87 ::taj je upecan pre nedelju dana al je vracen nazad!!!! sportski ribolov!!!!!


Cek cek bre pa ti si ovo napisao 2 juna a od 1 ako se nevaram prestaje zabrana za sarane
jaoo,jaoo zvizduk ziveli
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od atomski_mrav Sre 04 Jun 2008, 22:58

homer ::
ZIka87 ::taj je upecan pre nedelju dana al je vracen nazad!!!! sportski ribolov!!!!!


Cek cek bre pa ti si ovo napisao 2 juna a od 1 ako se nevaram prestaje zabrana za sarane
jaoo,jaoo zvizduk ziveli

Mozda je pecao na nekom komercijalnom jezeru jer na njima ne vazi lovostaj.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Uto 10 Jun 2008, 20:32

normalno da sam peco tamo gde nevazi lovostaj!!! zapravvo sam cuo sa ce pomeriti lovostaj na nekoliko dana u nazad da sezona pocne 15 maja!!! isto kao i za srndaca sto se pomerilo 14 ili 16 april nisam tacno siguran a bilo je 1 maja da se otvara sezona!!!!!


e da samo da naglasim da ukus, tojest, miris mnogo znaci kod pecanja sarana, kada je voda hladnija koriste se jedne arome, a kada je voda toplija koriste se druge arome!!!
mada cu ja sad izbaciti, ne potpuno, kukuruz i prebaci cu se na boile!!!!
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Ned 20 Jul 2008, 16:54

Lov i Ribolov - Page 5 Photo-10

evo jos jednog lepog tri prsta
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Ned 20 Jul 2008, 16:57

Lov i Ribolov - Page 5 Photo-12
ova slika je slikana istog dana kao i prethodna ima jos jedna slika ali drugom prilikom!!!!1
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od Hunter Sre 23 Jul 2008, 22:18

Svaka cast,pravi lovac i ribolovac.

Hunter
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 2
Godina : 31
Datum upisa : 19.11.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Pozdrav slike iz lova u Valjevskoj okolini

Počalji od veseli_valjevci Pet 01 Avg 2008, 00:15

Evo nekoliko slika iz moga kraja i okoline Valjeva.[img][/img]Lov i Ribolov - Page 5 27290112Lov i Ribolov - Page 5 Img_0112Lov i Ribolov - Page 5 Img_0113Lov i Ribolov - Page 5 Moje_s11Lov i Ribolov - Page 5 P1280012Lov i Ribolov - Page 5 P1280013Lov i Ribolov - Page 5 P5200011Lov i Ribolov - Page 5 Pictur11Lov i Ribolov - Page 5 Pc230011Lov i Ribolov - Page 5 Sllika11
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Pet 15 Avg 2008, 19:00

jedva cekam da padne sneg da idem na cekanje da skinem neku lisicu!!!!!!
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Pozdrav

Počalji od veseli_valjevci Uto 19 Avg 2008, 13:55

Pozdrav kolege lovci,kako je kod vas sa srnecom divljaci u letnjem ostrelu? kako prolazite sa ostrelom srndaca.evo jos jedne slike bila mi je castt da ugostim jednog od naj boljih mladjih lovaca iz Nemacke ,kod mene u lovu na srnecu divljac.
Moj drugar Hans Sturt iz okoline Berlina ima je je cast da ostreli mladog i dobrog srndaca sa daljine od 150 metara,sa karabinom REMINGTON ZASTAVA kalibra 30-06,optika swarowski Z6,zrno Grom od 9 grama.[img][/img]Lov i Ribolov - Page 5 Hans_211[img][img]Lov i Ribolov - Page 5 Hans14[/img][/img]
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Ned 24 Avg 2008, 16:46

Lepo, Lepo! kod nas je na zalost zabranjen lov na srnecu divljac, jer je ima malo hunter
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty pozdrav

Počalji od veseli_valjevci Ned 24 Avg 2008, 20:08

ZIka87 ::Lepo, Lepo! kod nas je na zalost zabranjen lov na srnecu divljac, jer je ima malo hunter
Pozdrav ZIKO,ako si zainteresovan ja mogu da ti organizujem jedan lep lov na divlje svinje,ako si raspolozen ti ili bilo ko sa foruma.Sto se tice placanja samo te kosta da dodjes kod mene, sve ostalo je moja briga.Prenociste u lovackoj kuci jednoj od nasih 14 ukupno koplko ih imamo na nasem terenu.Lovise sa sacmom pogonom ili docekom sa karabinom.iskreno da ti kazem meni se vise svidja lov pogonom,jer se tada naj vise svinja ostreli,docekom padne nekolko primereka.Na tebi ili bilo kome sa ovog foruma nek razmisli kao i ti i javite se preko mog emaila da se dogovorimo,pozdrav i cujemo se
veseli_valjevci@yahoo.co.uk
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty pozdrav DOLOVCANI

Počalji od veseli_valjevci Ned 24 Avg 2008, 20:17

Evo malo pre sam dobio neke slike od jednog moga drugara i hteo sam sa vama da ih podelim da vidi te i vi kako nasi SRBI tamo love,sa cim i kako,Slike sad krecu pa da uzivamo malo u lovu kroz KANADU[img][/img][img][/img][img][/img]
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od veseli_valjevci Sub 30 Avg 2008, 22:29

Drage kolege posto ima mnogo slika iz lova u KANADI,predlazem vam da posetite ovaj sajt i da samnom podelite,lepotu kanade , a i lova.Autor tih slika kao i vodja nase ekipe srba je licno moj dragi prijatelj koga sam upoznao kao i vas preko neta MIODRAG ZIVANOVIC SLOGA 1
www.sloga1.com
Uzyivajte u gledanju slika,a komentare cemo sledeci put da postavljamo i da odgovaram na vasa sva pitanja.Pozdrav i cujemo se
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od Nick Slaughter Sub 30 Avg 2008, 23:20

More, treba odstreliti lovce! matori
baš bih voleo da se tokom lova prišunja neki vuk u zasedi i sebi obezbedi pristojan ručak u obliku nekog lovca ručak
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od veseli_valjevci Sub 30 Avg 2008, 23:52

Nick Slaughter spusti se malo na zemlju,kolko sam video ovde tebe niko ne proziva.Pa te molim,da me vise ne prozivas i lovce ostale po forumu.Samo me interesuje jel bi ti bio prvi koji bi podigao cevku na nekog lovca ,ajde da kazem na mene????Kad ovake teme postavljas,ja te stvarno ne razumem.Nevidim sta ti imas protiv lovaca,niko ti nije kriv sto mozda nemozes da dobijes i ti oruzje,ako je to u pitanju!!!!
Pa zato ne bi trebalo da se istresas po meni i ostalim clanovima foruma,ako imas sta protiv mene pisi na moj email veseli_valjevci@yahoo.co.uk,ako ce ti to toliko pomoci samo napred.
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Čet 04 Sep 2008, 01:34

Nick Slaughter ja stvarno nerazumem zasto je lov los hobi po tebi!? kao prvo ljudi u pocetku su se bavili lovom kao privrednom granom, to im je bilo zanimanje!!! Ako su oni mogli sto nebi i mi!!!! I ovako svake godine se obnavlja broj divljaci, sto prirodno, sto uz pomoc ljudi-lovaca!!! pa da nije nas lovaca da li znas mozda koliko bi bilo prosireno besnilo na primer!?

Inace veseli_valjevci hvala na pozivu!!!! Imao sam dosta poziva i od drugih lovaca, cak i od strane lovaca iz Belegisa, cije je drustvo u bratstvu sa nasim dolovackim, ali na zalost nisam mogao da odem zbog previse obaveza na fakultetu, znas kako je!!!!! Ako budem u prilici da mogu naravno kontaktiracu te, Ako da bog!!!! HVALA na pozivu jos jednom!! DOBAR POGLED
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Čet 04 Sep 2008, 01:37

Lov i Ribolov - Page 5 Photo-11
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od ZIka87 Čet 04 Sep 2008, 01:39

Lov i Ribolov - Page 5 Photo-15


dolijao je!!!! joint
ZIka87
ZIka87
Gilipter
Gilipter

Muški Broj poruka : 154
Godina : 37
Datum upisa : 23.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od veseli_valjevci Čet 04 Sep 2008, 09:32

Ziko nema problema ti kad budes imao vremena ti se meni najavi 7 dana ranije,da bih mi ovde mogli malo da se organizujemo oko lova i tvoga dolaska.Evo ja sam pre neki dan dobio pismeni poziv od jednoig vaseg sugradjanina da dodjem kod vas u nedelju ,na neko slavlje.Ali ako budem mogao da dodjem docu ,jer kod mene se u nedelju isto priprema slavvlje zbog otvaranja lova na PATKE,to je tradicija duga preko 50 godina,da tu manifestaciju uvek otvore ljubitelji kluba pticara.Pa ako budem mogao da se nekako provucem i da nebudem kod mene,obavezno dolazim u DOLOVO,ai u DELIBARCKU PESCARU da pokusam da snimim i da slikam riku JELENA.Veliki pozdrav za sve DOLOVCANE od Veselih Valjevaca
PS:ZA SVE ZAINTERESOVANE EVO MOZETE POGLEDATI DIREKTNO KAKO IZGLEDA MOJ GRAD VALJEVO I OKOLINA NJEGOVA,KAO I ISTORIJA GRADA,SVEGA PO MALO ZA SVE STO GA INTERESEUJE TU IMA.POZDRAV I HVALA NA OVAKOM LEPOM DRUZENJU
www.valjevozavas.net, pozdrav i uzivajte u kolevci pravoslavne duhovnosti,jer ovde su rodjeni VLADIKA NIKOLAJA VELIMIROVIC,VLADIKA ARTEMIJE RADOSAVLJEVIC,VLADIKA JOVAN VELIMIROVIC,DESANKA MAKSIMOVIC,I OSTALE POZNATE LICNOSTI IZ MOGA GRADA I NJEGOVE OKOLINE,UZIVAJTE U RAGLEDANJU VALJEVSKE STARE CARSIJE TESNJARA GDE JE I SVE POCELO PRE 700 GODINA ,A MOZDA I MNOGO RANIJE
veseli_valjevci
veseli_valjevci
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 10
Godina : 49
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 31.07.2008

http://www.valjevozavas.net

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od Nick Slaughter Pet 05 Sep 2008, 23:35

veseli_valjevci ::Nick Slaughter spusti se malo na zemlju,kolko sam video ovde tebe niko ne proziva.Pa te molim,da me vise ne prozivas i lovce ostale po forumu.Samo me interesuje jel bi ti bio prvi koji bi podigao cevku na nekog lovca ,ajde da kazem na mene????Kad ovake teme postavljas,ja te stvarno ne razumem.Nevidim sta ti imas protiv lovaca,niko ti nije kriv sto mozda nemozes da dobijes i ti oruzje,ako je to u pitanju!!!!
Pa zato ne bi trebalo da se istresas po meni i ostalim clanovima foruma,ako imas sta protiv mene pisi na moj email veseli_valjevci@yahoo.co.uk,ako ce ti to toliko pomoci samo napred.
Nemam ja ništa protivu lovaca kao ljude tj tebe, već protivu vaših aktivnosti!
Kad bi me zanimalo i kada bih podneo zahtev, dobio bih oružje ali mi ne treba... kada bi bilo zakona kao što nema, ja bih se stavio u zaštitu životinja i kada bi vi krenuli u hajke na nedužne životinje ja bih uzvratio kontra udarom! ninja
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Lov i Ribolov - Page 5 Empty Re: Lov i Ribolov

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu