DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

+16
Slavic_Warior
Nick Slaughter
Mini Me
bog
Herr.Bellan
homer
Junkie
arrisD
Police-officer
Komsija
becar
pera pajser
NoLLe_HaCkEr
BIG BROTHER
BUNT!!!!
Mudorator
20 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Slavic_Warior Sre 22 Avg 2007, 20:12

sta udaraju asfalt???jao ako udaraju kolo klanjanje jeeee love zec ziveli chearleader ali ako ne motka spalicemo mesnu zajednicu zeleni smeh
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od homer Sre 22 Avg 2007, 23:52

sve je to lepo ali sta god da naprave to ce se pripisati novoj srbiji.
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od pera pajser Čet 23 Avg 2007, 01:47

pa oni su na vlasti u selu,sve sto se napravi za vreme jedne stranke pripise se njoj ,to je uvek tako,ali nije bitno kome ce pripisati vec da mi dobijemo asfalt jeeee
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Čet 23 Avg 2007, 16:55

Ma neka pripišu zasluge i samom crnom đavolu, samo neka izgrade ulice ali po propisu! A ne onako nakaradno kao ulicu Aksentija Maksimovića - usko, krivo i bez bankina! ranting2
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od pera pajser Čet 23 Avg 2007, 17:11

Svi radovi imaju garantni rok zalite se u MZ pa nek oni zovu izvodjaca neka srede to...
Ali predhodno treba videti planove radova sta je predvidjeno da se uradi a sta nije mozda bankine nisu bile u planu za izvodjaca radova ima tu mnogo mozda i mnogo cega tako da se ni lud ne bi snasao ... jao bre
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od homer Pet 24 Avg 2007, 23:00

sto kad je bila kaldrma dobra i turcima janjicarima sto nama da ne valja jao bre
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Sub 25 Avg 2007, 17:00

homer ::Kad je bila kaldrma dobra i Turcima janjicarima, što nama da ne valja jao bre

Tada nije bilo automobila, a i mnogo bolje je da se ugledamo na Monako, Lihtenštajn, Austriju, Nemačku... cinjenica
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od homer Ned 26 Avg 2007, 04:05

Nick Slaughter ::
homer ::Kad je bila kaldrma dobra i Turcima janjicarima, što nama da ne valja jao bre

Tada nije bilo automobila, a i mnogo bolje je da se ugledamo na Monako, Lihtenštajn, Austriju, Nemačku... cinjenica
Nisi me razumeo.Ironija je bila u pitanju blagodarim
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 02:54

Cast pojedincima necu da nabrajam iz razloga da NEnamerno ne preskocim nekoga.JA NISAM ZADOVOLJAN SEOSKOM UPRAVOM.[/url][/u]

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od homer Pon 03 Sep 2007, 11:13

marjan.d ::Cast pojedincima necu da nabrajam iz razloga da NEnamerno ne preskocim nekoga.JA NISAM ZADOVOLJAN SEOSKOM UPRAVOM.[/url][/u]
reci mi da li ima neko zadovoljan
jao bre
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 11:20

homer ::
marjan.d ::Cast pojedincima necu da nabrajam iz razloga da NEnamerno ne preskocim nekoga.JA NISAM ZADOVOLJAN SEOSKOM UPRAVOM.[/url][/u]
reci mi da li ima neko zadovoljan
jao bre
NARAVNO DA IMA....ONI SAMI SU ZADOVOLJNI JER NEPREUZIMAJU NISTA U VEZI SEOSKIH PROBLEMA A IMAJU RADNO MESTO.Kazu dodji ti ako mislis da si sposobniji sa svim ovim dugovima koje imamo od predhodnih........rukovodecih.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od pera pajser Uto 04 Sep 2007, 13:03

Opet kazem mozda sam dosadan ali sta da radim ,u odnosu na predhodne godine ova seoska uprava je extra,normalno je da uvek moze bolje i tu se slazem sa svima.
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od bog Uto 18 Sep 2007, 22:30

pera pajser ::pa oni su na vlasti u selu,sve sto se napravi za vreme jedne stranke pripise se njoj ,to je uvek tako,ali nije bitno kome ce pripisati vec da mi dobijemo asfalt jeeee

Koliko ja znam vlast u selu je DSS (3 odbornika Zika, Cile, Zorzi) a NS (Zane i Zumbul)m imaju pocasnog predsednika
zvizduk

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od marjan.d Uto 18 Sep 2007, 22:38

bog ::
pera pajser ::pa oni su na vlasti u selu,sve sto se napravi za vreme jedne stranke pripise se njoj ,to je uvek tako,ali nije bitno kome ce pripisati vec da mi dobijemo asfalt jeeee

Koliko ja znam vlast u selu je DSS (3 odbornika Zika, Cile, Zorzi) a NS (Zane i Zumbul)m imaju pocasnog predsednika
zvizduk


Ja mislim da sam te razumeo....TI SI ZA ONO "RADITE STA HOCETE AL DAJTE I MENI DA ZIVIM" blagodarim

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od bog Sre 10 Okt 2007, 00:07

marjan.d ::
homer ::
marjan.d ::Cast pojedincima necu da nabrajam iz razloga da NEnamerno ne preskocim nekoga.JA NISAM ZADOVOLJAN SEOSKOM UPRAVOM.[/url][/u]
reci mi da li ima neko zadovoljan
jao bre
NARAVNO DA IMA....ONI SAMI SU ZADOVOLJNI JER NEPREUZIMAJU NISTA U VEZI SEOSKIH PROBLEMA A IMAJU RADNO MESTO.Kazu dodji ti ako mislis da si sposobniji sa svim ovim dugovima koje imamo od predhodnih........rukovodecih.

Mozda! mada mislim ida je uradjeno dosta vise u odnosu na prethodne! Mada mislim da je moglo vise.
I nisam jos cuo nikoga da kaze da dodjem ja, dosao bih sigurno jer sam sposoban!

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od intellect Sre 10 Okt 2007, 13:56

Zna li neko ima li istine u priči o naručivanju projekta za izgradnju nekakve fontane.

Samo nam još to fali, sve ostalo funkcioniše besprekorno ... blagodarim

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od bog Čet 11 Okt 2007, 17:52

intellect ::Zna li neko ima li istine u priči o naručivanju projekta za izgradnju nekakve fontane.

Samo nam još to fali, sve ostalo funkcioniše besprekorno ... blagodarim


ziveli fontana sa pivom?

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Čet 11 Okt 2007, 20:19

Kada bi to održavali, onda bi možda tako nešto i imalo smisla...
A eno česma u parku nažalost propade... No
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od pera pajser Pon 22 Okt 2007, 14:15

Boze mili samo nam fontana fali....
Sto kaze Nick sta uradise sa onom cesmom u parku je sramota i ruglo sela.
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od bogg Čet 11 Dec 2008, 00:02

Jel' smo li zadovoljni seoskom upravom?
proslo je vise od pola godine nove vlasti a nema nikakvih komentara?

bogg
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 7
Godina : 55
Datum upisa : 10.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od _Nix_ Sre 07 Jan 2009, 21:12

Pa naravno da nema komentara kad je svaki suvisan uncnown
Pazi neki se raduju kao uradjeno je nesto povodom jezera,sta ocistili ga malo i sad opet zaraslo jos gore to je za mene opet jedna velika igrarija nasih malih ljudi u upravi sela Like a Star @ heaven
_Nix_
_Nix_
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 7
Godina : 38
Datum upisa : 07.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Čet 05 Mar 2009, 13:58

bogg ::proslo je vise od pola godine nove vlasti a nema nikakvih komentara?

Pa nema komentara jer nista nije ni uradila nova vlast u selu (osim sto je presadila svuda po centru one jelke sto su bile ispred kafe centra zeleni smeh )
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Pet 06 Mar 2009, 15:12

Mudorator ::
bogg ::proslo je vise od pola godine nove vlasti a nema nikakvih komentara?

Pa nema komentara jer nista nije ni uradila nova vlast u selu (osim sto je presadila svuda po centru one jelke sto su bile ispred kafe centra zeleni smeh )
Hoće li Dolovo u 21. veku eliminisati blato i kaljuge i dobiti normalne asfaltirane trotoare i asfaltirane široke kolovoze u ulicama? nea
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Herr.Bellan Čet 26 Mar 2009, 19:41

Pa da im gazda Kempes nije poklonio, mislis li da bi oni otvorili "seosku kesu" za te jele???

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Herr.Bellan Čet 26 Mar 2009, 19:46

A sto se tice asfalta, ni tu ne treba imati prevelika ocekivanja. Jer vidis da su prekinuli asfaltiranje ulica da bi uradili kanalizaciju. A ja se samo pitam ko ce se prikaciti na nju, jer kod nas ti svi imaju bar po 2 septicke, onu prvu i kad se ona napuni postoji druga, ali je ona prva i dalje u upotrebi i sluzi kao protocna. Kako koja vlast dodje, zapocinje novije investici, umesto da nastavi gde je pretxodna stala....

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 3 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu