DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

+16
Slavic_Warior
Nick Slaughter
Mini Me
bog
Herr.Bellan
homer
Junkie
arrisD
Police-officer
Komsija
becar
pera pajser
NoLLe_HaCkEr
BIG BROTHER
BUNT!!!!
Mudorator
20 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Komsija Pet 09 Mar 2007, 02:48

BUNT!!!! ::
Mudorator ::A ko je taj špijun/plaćenik/izdajnik?
Pa sigurno ga znaš M***š M*****v

Inace, i on je clan ovog foruma mig
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od homer Pon 19 Mar 2007, 06:48

BUNT!!!! ::
Mudorator ::A ko je taj špijun/plaćenik/izdajnik?
Pa sigurno ga znaš M***š M******v, inače Dolovac koji radi u Novom Sadu za tu firmu koja će da asfaltira,valjda.
Pa je zato strani plaćenik domaći izdajnik lol!

Pa sta je taj lik kad ga predstavljas inicijalima?
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Pon 19 Mar 2007, 13:54

homer ::Pa sta je taj lik kad ga predstavljas inicijalima?

Pa nećemo da otkrivamo identitete našim članovima! Sigurno se sad i mnogi pitaju ko li je taj Homer? mig
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 14:15

Kako moze da bude covek zadovoljan upravom u selu, kada nam selo vode neobrazovani ljudi, npr. Z*****, Ž***, itd.,itd., ljudi koji nemaju ni 2 razreda "partizanske". Sramota je ko sve rukovodi dolovom, a u nasem selu barem ima dovoljno strucnog i sta vise obrazovanog kadra koji bi mogli i da vode i pretstavljaju selo.
Jednom prilikom je pokojni Nikola Modosan, dok je bio neki faktor u mesnoj zajednici, za televiziju Pancevo govorio recima,citiram:
IMADU, RADIDU, NEMAMO ´DI, i sve nesto nalik tome. Ne kazem da je televizija Pancevo televiziska kuca zastupljena na nivou cele drzave, ali zar trebaju osobe neobrazovanog kova da nas pretstavljaju.
I na kraju kada cujem ko se sve bavi politikom u Dolovu...........


edit by Mudorator: NEMA VREĐANjA!

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Uto 10 Apr 2007, 13:02

Mislim da nije najbitnija stručna sprema ljudi koji upravljaju mesnom zajednicom, već njihova sposobnost i iskrena želja da se uradi nešto dobro za Dolovo a ne lična korist!
Kad takve ljude budemo imali, pomerićemo se sa mrtve tačke!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od bog Sub 14 Apr 2007, 14:15

Herr.Bellan ::Kako moze da bude covek zadovoljan upravom u selu, kada nam selo vode neobrazovani ljudi, npr. Z*****, Ž***, itd.,itd., ljudi koji nemaju ni 2 razreda "partizanske". Sramota je ko sve rukovodi dolovom, a u nasem selu barem ima dovoljno strucnog i sta vise obrazovanog kadra koji bi mogli i da vode i pretstavljaju selo.
Jednom prilikom je pokojni Nikola Modosan, dok je bio neki faktor u mesnoj zajednici, za televiziju Pancevo govorio recima,citiram:
IMADU, RADIDU, NEMAMO ´DI, i sve nesto nalik tome. Ne kazem da je televizija Pancevo televiziska kuca zastupljena na nivou cele drzave, ali zar trebaju osobe neobrazovanog kova da nas pretstavljaju.
I na kraju kada cujem ko se sve bavi politikom u Dolovu...........


edit by Mudorator: NEMA VREĐANjA!
Ko se sve bavi politikom?

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Herr.Bellan Sre 02 Maj 2007, 19:55

Pa mislim da sam vec rekao ko se sve to bavi politikom, ali me je gazda foruma ispravio, tako da ih necemo imenovati ovoga puta.
A MISLIM DA SI U SAMOM PITANJU I DAO ODGOVOR, TAKO DA NIJE POTREBNO DA DALJE KOMENTARISEM.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Čet 07 Jun 2007, 09:41

BUNT!!!! ::Pa ulica Bavaništanski put je u planu za asfaltiranje...

Pa da, bila je u planu za JUN mesec 2007. godine!
Kako sam čuo "nisu legle pare" tako da ćemo kanda malko još pričekati! No
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Herr.Bellan Pet 08 Jun 2007, 13:50

Ne cemo mi skoro docekati da nase ulice prekrije asfalt. A ne kako nam je i nasa KALDRMA prirasla srcu, a pogotovu ljudima u upravi sela. Inace kako bi nasi seoski mehanicali(Karfon, Curla, Rcak,...) zaradili koji dinar, ako bi kaldrmu prikrio asfalt. U svakom slucaju treba da je sramota ljude koji su u upravi, da npr. jedno selo Mramorak vec 20 god ima asfaltirane ulice, a nasi ljudi u upravi se ponose kada se u nekoj od ulici, koja je do juce bila prekrivena samo zemljom stavi SLJUNAK-BRUKA.
Sto se tice para, pare su legle na "racun" kao i uvek, samo je pitanje ciji. Zato jos uvek i imamo staru telefonsku centralu i naravno leti probleme s´vodom(pumpom za vodu tacnije), jer je ne moguce da se covek istusira pre 22h, jer naravno ljudi zalivaju papriku do 21h, a mozda i duze ako je vikend u pitanju.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Pet 08 Jun 2007, 14:35

Herr.Bellan ::Ne cemo mi skoro docekati da nase ulice prekrije asfalt. A ne kako nam je i nasa KALDRMA prirasla srcu, a pogotovu ljudima u upravi sela. Inace kako bi nasi seoski mehanicali(Karfon, Curla, Rcak,...) zaradili koji dinar, ako bi kaldrmu prikrio asfalt. U svakom slucaju treba da je sramota ljude koji su u upravi, da npr. jedno selo Mramorak vec 20 god ima asfaltirane ulice, a nasi ljudi u upravi se ponose kada se u nekoj od ulici, koja je do juce bila prekrivena samo zemljom stavi SLJUNAK-BRUKA.
Vidiš, o tome nisam razmišljao! To sigurno taj autolimarski lobi opstruiše nastojanja seoske uprave da se asfaltiraju sve ulice u Dolovu!? Wink


Herr.Bellan ::Sto se tice para, pare su legle na "racun" kao i uvek, samo je pitanje ciji. Zato jos uvek i imamo staru telefonsku centralu i naravno leti probleme s´vodom (pumpom za vodu tacnije), jer je ne moguce da se covek istusira pre 22h, jer naravno ljudi zalivaju papriku do 21h, a mozda i duze ako je vikend u pitanju.
Gde ti živiš, bre?! Vode ima kad oćeš!
Možda u toj tvojoj slendretini nema vode u Dolovu ima uvek! Laughing
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Herr.Bellan Pon 11 Jun 2007, 20:50

Ma boli tebe, kod tebe nema zime. Kod tebe i kada nema vode to skones bo Boleta na brckanje.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Uto 03 Jul 2007, 13:44

Mudorator ::
BUNT!!!! ::Pa ulica Bavaništanski put je u planu za asfaltiranje...

Pa da, bila je u planu za JUN mesec 2007. godine!
Kako sam čuo "nisu legle pare" tako da ćemo kanda malko još pričekati! No

Prođe i JUN mesec a od asfaltiranja ništa! Eto koliko se može verovati našoj lokalnoj upravi!!! No Što se para tiče, čuo sam (znači 100% tačno) da su odobrene i da su u opštini i da ih mogu podići čim neka firma na tenderu dobije posao, a tender još nije ni raspisan... Sigurno postoji neko objašnjenje! Sve mi se više čini da su se stanovnici ulice Bavaništanski put radovali bez razloga (voleo bih da nije tako)!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mini Me Uto 03 Jul 2007, 14:49

Izbori su uskoro, tako da tada treba ocekivati pocetak radova.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Uto 03 Jul 2007, 17:30

Neka počnu da rade, ali valjano... A ne da bude asfalt kao što su tamo u ulici Aksentija Maksimovića napravili, toliko usko da jedva mogu dva Yuga da se mimoiđu pri minimalnoj brzini...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Uto 03 Jul 2007, 18:02

A šta je bilo sa krivim banderama? kez Nisi ih odavno pominjao? Jesu li ispravljene?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Komsija Uto 03 Jul 2007, 19:11

Kad smo vec kod bandera, koji moj struja stalo trepce besan u PM
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mini Me Uto 03 Jul 2007, 20:35

Pa zato sto je naizmenicna Very Happy smeh smeh
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Uto 03 Jul 2007, 23:36

Mudorator ::A šta je bilo sa krivim banderama? kez Nisi ih odavno pominjao? Jesu li ispravljene?
To je i dalje problem koji će se pogoršavati, a vrlo teško je izvodljivo popravljati to jer bi bilo mnogo obustavljanja u snabdevanju strujom...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Pon 06 Avg 2007, 13:15

Pančevac ::Jezero „Jugoslavija”

(30. jul) – Stranka manjinskih akcionara, penzionera i nezaposlenih još jednom se osvrnula na probleme s kojima se suočavaju meštani Dolova.

– Dolovačko jezero u obliku Jugoslavije doskora je bilo zaraslo u trsku, a prošle godine je na tom mestu iskopana rupa, pa je sada u jezeru voda dubine oko dva metra. Umesto da bude očišćeno, ono je sad u lošem stanju i budući da se u njegovoj blizini nalazi osnovna škola, predstavlja opasnost za decu – rekao je Ramez Škiraj, predsednik MO navedene stranke, i za taj propust prozvao Jovanku Krstić, direktorku JKP-a Dolovo, i Bogdana Ankucića, predsednika saveta MZ-a Dolovo.

Nisam ni znao da postoji ova stranka, a slažem se sa ovom konstatacijom. Ipak pored tog jezera, tj. rupčage sa blatom i muljem prolaze i klinci od 6-7 godina i trebalo je neko da upozori na opasnost, da posle ne bude kasno!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mini Me Pon 06 Avg 2007, 16:22

Ta stranka postoji manje od godinu dana, osnovo je Rade Stoiljkovic (Katin brat iz Panceva).

I ja se slažem da predstavlja opasnost. Svaki dan vidim gomilu klinaca kako se igra oko jezera i peca, pitanje je vremena kad ce neko upasti. A posebna je tama sto je to"ciscenje" promasena investicija i uzalud bacene pare, jer mulja, blata i trske ima jos uvek i uvek ce se stvarati.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Sre 22 Avg 2007, 12:21

Jel' zna neko da li će biti išta od asfaltiranja ulice Bav. put (ili neke druge)? Koliko sam ja upoznat, pare su odobrene i čim neko bude dobio tender može da se počne sa radom... Neznam šta se čeka?!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Nick Slaughter Sre 22 Avg 2007, 15:14

Čeka se da se pogoršaju vremenski uslovi, pa da to bude opravdanje za loše napravljeni put...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Sre 22 Avg 2007, 17:06

Nick Slaughter ::Čeka se da se pogoršaju vremenski uslovi, pa da to bude opravdanje za loše napravljeni put...
...Ili uopšte i ne napravljeni put!

Mislim da bi najpametnije bili da se taj novac predviđen za asfaltiranje podeli među članovima lokalne uprave na ravne časti! Netreba sad oni da završe asfaltiranje celog sela, pa kad dođe neka nova garnitura na vlast da nema šta da radi!

Ma samo nek je veselo... kolo
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od pera pajser Sre 22 Avg 2007, 18:16

Tender je dobila Vojvodina Put. Ceka se ostatak para koje treba da odobri ministarstvo.
Sutra cu znati vise o pocetku radova mislim da nece biti jos dugo...
A onda... Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow
pera pajser
pera pajser
Bećar
Bećar

Broj poruka : 540
Datum upisa : 24.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Mudorator Sre 22 Avg 2007, 19:37

Fala na informacijama... kad budeš saznao još nešto, napiši!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Jel' smo zadovoljni seoskom upravom? - Page 2 Empty Re: Jel' smo zadovoljni seoskom upravom?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu