DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

+5
Tito
BUNT!!!!
Junkie
Mudorator
Komsija
9 posters

Ići dole

Koji Web Browser koristite?

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Vote_lcap79%FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Vote_rcap 79% 
[ 19 ]
FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Vote_lcap4%FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Vote_rcap 4% 
[ 1 ]
FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Vote_lcap17%FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Vote_rcap 17% 
[ 4 ]
 
Ukupno Glasova : 24
 
 

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Komsija Pet 16 Feb 2007, 16:00

Ja koristim FireFox FireFox Prvo zbog bolje zastite, a onda sam se navikao na multitab opciju, mada cini mi se da i najnoviji IE ima multitab opciju.

IE koristim samo na sajtovima koji su namenjeni iskljucivo IE-u

:bomb ie:
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Mudorator Pet 16 Feb 2007, 16:14

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Firefox-ie
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Junkie Pet 16 Feb 2007, 16:45

To CAREVI, LJUBIM JA VAS!!! FIREFOX RULES FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera 629404
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od BUNT!!!! Sub 17 Feb 2007, 17:54

Pa nema bolje multi tab opcije od Opere pa ne znam. Mislim da je oprea najbolje uradjena za to. A i nemam nista protiv firefoxa, ali do sada nisam imao problema sa operom i ostajem joj veran. Dok na primer Junkie koji je do skoro ljubio Operu sad sere nesto o Fox-u, a sve zbog jebnog loseg iskustvar prouzrokavanim greskom u njegovom sistemu.
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Komsija Sub 17 Feb 2007, 19:18

BUNT!!!! ::Pa nema bolje multi tab opcije od Opere pa ne znam. Mislim da je oprea najbolje uradjena za to. A i nemam nista protiv firefoxa, ali do sada nisam imao problema sa operom i ostajem joj veran. Dok na primer Junkie koji je do skoro ljubio Operu sad sere nesto o Fox-u, a sve zbog jebnog loseg iskustvar prouzrokavanim greskom u njegovom sistemu.

A kakva je podrska za Operu. Da li moras da posebno skidas PlugIn-ove kao za FF???
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Junkie Ned 18 Feb 2007, 20:56

PODRSKA??? ISTA STVAR KAO I ZA FF!! NEGO, GRESKA U SISTEMU A??? PRIZNAJEM DA OPERA BAR 3x BRZE OTVARA STRANICE I SVAKA CAST ZA TO, ALI FIREFOX JE SIGURNIJI I JEDNOSTAVNO MI SE VISE SVIDJA!! I TI TU NE MOZES NISTA!!!
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od BUNT!!!! Ned 18 Feb 2007, 21:04

Junkie :: NEGO, GRESKA U SISTEMU A???

Da sine zato nije hteo da ti nudi opcije za "save as" "open" ... tj. tvoje lose iskustvo.
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Junkie Ned 18 Feb 2007, 21:12

E TO NIJE TACNO!!! ZASTO ONDA NIJE RADILO NI POSLE DIZANJA NOVOG SISTEMA??? OCES JA DA TI KAZEM ZASTO!!! KONFIGURACIJA JE BILA PRI KRAJU KAO STO ZNAS!!! PLOCA MI JE VRISNULA (NE POTPUNO), PA NISU RADILI NI DRUGI PROGRAMI A NE SAMO OPERA!! A FIREFOX JE NEKIM CUDOM RADIO BEZ IKAKVIH PROBLEMA!! A ONDA SAM PROMENIO KONFIGURACIJU I NEMAM NAMERU DA SE VRATIM NA OPERU!!!A TI KOJI U ZIVOTU NISI KORISTIO FIREFOX (SEM KAD NISI MORAO, KOD ORTAKA ILI TAKO NESTO) NEMOZES DA PRICAS O PREDNOSTIMA I MANAMA!!! sorry WHOS THE KINg???? king
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od BUNT!!!! Pon 19 Feb 2007, 17:48

Junkie ::!A TI KOJI U ZIVOTU NISI KORISTIO FIREFOX (SEM KAD NISI MORAO, KOD ORTAKA ILI TAKO NESTO) NEMOZES DA PRICAS O PREDNOSTIMA I MANAMA!!!

Pa jebote kad sam ja koristio firefox ti nisi ni znao sta je internet preko modema a ne kamoli nesto brze. Pa ja i nas majstor za sve i svasta Tor smo valjda jedini i koristili FireFox a sada eto nas obojica koristimo Operi. Ja sam rekao da nemam nista protiv Fox-a( protiv bloodyfox-a imam) ali jebiga opera je bolja. sorry WHOS THE KINg???? king

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Opera_10
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Junkie Uto 20 Feb 2007, 01:32

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Ilovef10 i... nema i!!!
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Tito Ned 25 Feb 2007, 04:02

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Firefo10


Firefox....my favorite pat..... jeeee
Tito
Tito
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 479
Godina : 33
Datum upisa : 20.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od SKAZI Ned 25 Feb 2007, 21:22

e ovako do sada sam bio za firefox ali posto mi se antena iskrivila a firefox ne daje znake zivota dok mi opera sljaka fino. znaci moja odluka opera
SKAZI
SKAZI
Đuvegija
Đuvegija

Muški Broj poruka : 535
Godina : 36
Lokacija : udobna fotelja ispred AMD_a
Datum upisa : 12.02.2007

http://www.freewebs.com/dejan88

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Junkie Ned 25 Feb 2007, 21:36

SKAZI ::e ovako do sada sam bio za firefox ali posto mi se antena iskrivila a firefox ne daje znake zivota dok mi opera sljaka fino. znaci moja odluka opera
DUSO PRODANA, DUSO PRODANA!!!!! lol! smeh
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Junkie Ned 25 Feb 2007, 21:37

I U DOBRU I U ZLU UZ FIREFOX UVEK BICU!!!! FireFox
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Slavic_Warior Ned 25 Feb 2007, 22:16

FIRE FOX JE ZAKON..:bomb ie:
FireFox
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Tito Uto 06 Mar 2007, 13:02

Evo skinuo sam novi firefox 3

mnogo dobar....bolji od onog 2.0.0.2 ....

jos brze ide n stranice....a opera ona je tako nesigurna...nepamti promene...pa recimo probaj da udjes da odg na neku temu (na pr. razno /game zone/kaladont) napisi nesto i ostani tu jedno 10 sec dok neko drugi odg...kad budes isao back pokazace da si ti poslednji stavio poruku iako kad udjes vidis da ima poruka i posle tebe....pamti samo poslednje sto je videle i ne proverava stranicu....
Firefox LOW!
Tito
Tito
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 479
Godina : 33
Datum upisa : 20.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od BUNT!!!! Uto 06 Mar 2007, 13:35

SKAZI ::e ovako do sada sam bio za firefox ali posto mi se antena iskrivila a firefox ne daje znake zivota dok mi opera sljaka fino. znaci moja odluka opera
Tako je skazi!
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od BUNT!!!! Uto 06 Mar 2007, 13:38

Tito ::Evo skinuo sam novi firefox 3

mnogo dobar....bolji od onog 2.0.0.2 ....

jos brze ide n stranice....a opera ona je tako nesigurna...nepamti promene...pa recimo probaj da udjes da odg na neku temu (na pr. razno /game zone/kaladont) napisi nesto i ostani tu jedno 10 sec dok neko drugi odg...kad budes isao back pokazace da si ti poslednji stavio poruku iako kad udjes vidis da ima poruka i posle tebe....pamti samo poslednje sto je videle i ne proverava stranicu....
Pa normalno, na forumu se ne vraćaš na back! Nego stisneš na zadji pod forumu
DOLOVO .::. FORUM :: Razno :: Nauka i tehnologija :: Kompjuteti i internet :: Internet
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od SKAZI Čet 12 Jul 2007, 22:44

pa ovako menjam svoje misljenje posle ovog sto mi se desilo vise nikad OPERA. FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Unsfti10


zabagovala se opera i komp block... memorija zauzeta 1.32 GB. znaci opera vise nikad...
SKAZI
SKAZI
Đuvegija
Đuvegija

Muški Broj poruka : 535
Godina : 36
Lokacija : udobna fotelja ispred AMD_a
Datum upisa : 12.02.2007

http://www.freewebs.com/dejan88

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od MRAMORAK Pon 24 Mar 2008, 16:59

Fire FOx zakon
MRAMORAK
MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 31
Lokacija : ...:::MRAMORAK:::....
Datum upisa : 06.03.2008

http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Mad_Ferrari Pon 31 Mar 2008, 20:46

Firefox pici ko lood jeeee
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera Empty Re: FireFox vs. Internet Explorer vs. Opera

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu