DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

5 posters

Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Mudorator Pon 10 Sep 2007, 19:23

Press ::SBB HOĆE I TELEFONE !

Najveći kablovski i internet provajder zatražio od RATEL-a licencu za fiksnu telefoniju sa namerom da preuzme trećinu tržišta telekomunikacija!

Kablovski i internet provajder SBB zatražio je od Republičke agencije za telekomunikacije (RATEL) licencu za kablovsku fiksnu telefoniju, čime je i zvanično postao najveći konkurent "Telekomu Srbija"! SBB, naime, očekuje da kablovskom telefonijom u narednom periodu preuzme trećinu tržišta telekomunikacija. Reč je o linijama koje građanima donose besplatne razgovore u okviru mreže, neograničen broj telefonskih priključaka, identifikaciju poziva, kreiranje "profila" i druge prednosti koje u klasičnoj fiksnoj telefoniji nisu dostupne.

...

- Sve je u rukama države, jer od nje zavisi način na koji će licenca biti prodata. Ako država bude dozvolila, možemo kao svuda u svetu u okviru sistema SBB-a da uvedemo besplatne pozive. Pozivi prema "Telekomovoj" mreži zavisili bi od cene pristupnog impulsa, ali smatram da bi i ti razgovori mogli da budu drastično jeftiniji. Primera radi, naši građani imaće mogućnost da po ceni od 10 do 15 centi za minut razgovaraju sa celim svetom - objašnjava Šolak.


Ceo text...

Like a Star @ heaven
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Mini Me Pon 10 Sep 2007, 19:37

clap clap clap
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Mudorator Pon 10 Sep 2007, 19:45

Mada, u ovom našem selu, mislim da će ova usluga biti dostupna kroz jedno 20 godina!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Mini Me Pon 10 Sep 2007, 19:53

Baš tako, pa kad bi i uvodili kablovsku koliko njih bi se prijavilo!?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Komsija Uto 11 Sep 2007, 01:14

Pa bila je letos anketa za kablovsku, ali nije bio SBB, nego neki levaci. Prijavilo se jedva 50-ak ljudi.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Slavic_Warior Uto 11 Sep 2007, 20:44

Mudorator ::Mada, u ovom našem selu, mislim da će ova usluga biti dostupna kroz jedno 20 godina!
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Nick Slaughter Uto 11 Sep 2007, 21:36

Da li bi moglo nekako da se izvede preko SBB-ove bežične kablovske > sistem Total TV da distribuira signal za fiksnu telefoniju?! hmmm
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Slavic_Warior Uto 11 Sep 2007, 21:43

Nick Slaughter ::Da li bi moglo nekako da se izvede preko SBB-ove bežične kablovske > sistem Total TV da distribuira signal za fiksnu telefoniju?! hmmm
i ako bi moglo da se izvede to bi bilo skupo do moga...nea
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Komsija Uto 11 Sep 2007, 22:53

Nick Slaughter ::Da li bi moglo nekako da se izvede preko SBB-ove bežične kablovske > sistem Total TV da distribuira signal za fiksnu telefoniju?! hmmm

Jako tesko. OK, signal bi primao preko satelitske antene, a kako bi ga slao Shocked
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Nick Slaughter Sre 12 Sep 2007, 22:09

Samo mi pade na pamet takva ideja, jerbo Dolovo nema ni kablovsku mrežu... zeleni smeh
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju Empty Re: SBB zatrazio licencu za fiksnu telefoniju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu