DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!!

4 posters

Ići dole

TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!! Empty TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!!

Počalji od PeKi-LaV Pet 31 Avg 2007, 15:08

ljudi daj postavljajte torrent linkowe pa ko ce da ceka po 200+min da skine neshto sa rapidshere bre
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!! Empty Re: TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!!

Počalji od Komsija Pet 31 Avg 2007, 15:27

Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!! Empty Re: TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!!

Počalji od Mudorator Pet 31 Avg 2007, 17:06

Ja sam batalio torrente, zato što da bi mi skinuo 100 MB treba da uploadujem 300, a nervira me i što mora stalno da mi je stalno uključen program za skidanje torenta jer mi je download uvek bio 2-3 kbps. Jebeš ti to...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!! Empty Re: TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!!

Počalji od GuaRdian_AngeL Pet 31 Avg 2007, 22:50

pa preko torenta mozes da nadjes sta god ti treba, ali komp treba da ti radi ceo dan, ja torrent koristim kao zadnju opciju.
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!! Empty Re: TORRENT FAJLOVI umesto RAPID SHERE!!!!!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu