DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alcohol United

+9
Slavic_Warior
PeKi-LaV
SKAZI
Mudorator
LaV
Komsija
Mini Me
GuaRdian_AngeL
ZIka87
13 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Sre 29 Avg 2007, 16:54

mogu da zamislim sinocnu zurku,cini mi se da su svi za najmanje 2 stepena unapredjeni Very Happy
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Sre 29 Avg 2007, 16:57

Metak u cevi,migavac levi,uvek parkiran van propisa,pa pravac diskoteka,niko ne sme da me pretresa,
Kad snime da sam uš’o,odma’ muzika se gasi,DJ skida House plocu,zna se,pice Narodnjaci!
Paparaci samo klikcu,tu su picke sa estrade,Obezbedjenje radi sklekove,dok pucaju šamare,
Iako puno je k’o oko,silom ispraznim separe,care,’vamo cet’ri flaše,dodji juce po pare!
Kad opustim se malo,naravno,opalim rafal u plafon,interventna se zenta da udje jer sam naoružan k’o Rambo,
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Sre 29 Avg 2007, 17:01

mislim pa ko hoce nek izwoli,ko nece boli nas qrac
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Sre 29 Avg 2007, 17:31

PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od LaV Čet 30 Avg 2007, 11:44

Alal vera brate Peki tako i treba.A sinoc nismo hteli da se unapredjujemo jos je rano hocemo jos da uzivamo.
LaV
LaV
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 396
Godina : 34
Datum upisa : 20.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od GuaRdian_AngeL Čet 06 Sep 2007, 15:51

PeKi-LaV ::ajmooo swi http://alkohol-united.youneed.us/

vidim procevetao forum Sleep

a i gde su slike koje ste obecali motka
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Mini Me Čet 06 Sep 2007, 16:55

PeKi-LaV ::ma bwe alkohol united je ponos Dolowa Razz zato zgrabite priliku pa na upis u skolicu da was bata cika,kole i bane nauce kako se pije !!!a mogli bi i od mene da potrazite strucnu pomoc xaxaxa ZIVEO ALKOHOL UNITED!!!!!!


PeKi-LaV ::Metak u cevi,migavac levi,uvek parkiran van propisa,pa pravac diskoteka,niko ne sme da me pretresa,
Kad snime da sam uš’o,odma’ muzika se gasi,DJ skida House plocu,zna se,pice Narodnjaci!
Paparaci samo klikcu,tu su picke sa estrade,Obezbedjenje radi sklekove,dok pucaju šamare,
Iako puno je k’o oko,silom ispraznim separe,care,’vamo cet’ri flaše,dodji juce po pare!
Kad opustim se malo,naravno,opalim rafal u plafon,interventna se zenta da udje jer sam naoružan k’o Rambo

LaV ::Ja mislim da je Peki u pravu,budite malo aktivniji u ispijanju alkohola!

PeKi-LaV ::Nebi trebalo da koci nista,pa kad vidis ono sve te gajba,te flasha,pa te atlantis te nocni klub te lumerajke te picke oko stola (i na stolu) pa pobogu ko je jos lud da propusti takwu sansu...reklo bi se ZIVOTNU

smeh joj smeh joj smeh joj

Da u Srbiji nisu pomerene vrednosti, vi se nebi nalazili na tom mestu u to vreme. Zna se gde se klinci u normalnim sredinama nalaze u 2h ujutru. Šta mnogo ste zajebani sa 15 godina uaaa Ako uskoro zaživi policiska stanica u Dolovu promenice se i to. Posle se pitamo ko je polupao izloge, reklame na menjacnici, apoteci, kucicu za igrace na betonskom (ne krivim vas, ali sigurno to nije uradio neciji tata ili deda) .Gore je neko napisao pesmu od BS, alo bre to nije život. Nemam nista protiv vas, ali imam protiv takvog razmisljanja i dicenja sa takvim glupostima. Svi pijemo, ali nije sve u gajbi piva...


Poslednji put izmenio dana Čet 06 Sep 2007, 17:17, izmenio ukupno 3 puta
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Slavic_Warior Čet 06 Sep 2007, 17:05

^sta kazes @Mini ? bez komentara Very Happy
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Mini Me Čet 06 Sep 2007, 17:16

Napisao sam i komentar, a tvoj?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Slavic_Warior Čet 06 Sep 2007, 19:15

Mini Me ::Napisao sam i komentar, a tvoj?
pa meni je ok da se popije i ja volim da popijem i tek kako...kolo Rock jeeee ziveli chearleader :bd:ali ipak mozda je ova skola suvisna bolje da se otvori leciliste za alkose u Dolovu zeleni smeh ( i ja bi bio pacijent klanjanje jeeee )
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Mudorator Čet 06 Sep 2007, 19:21

GuaRdian_AngeL ::
PeKi-LaV ::ajmooo swi http://alkohol-united.youneed.us/

vidim procevetao forum Sleep

smeh
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od homer Čet 06 Sep 2007, 22:22

Mini Me ::
PeKi-LaV ::ma bwe alkohol united je ponos Dolowa Razz zato zgrabite priliku pa na upis u skolicu da was bata cika,kole i bane nauce kako se pije !!!a mogli bi i od mene da potrazite strucnu pomoc xaxaxa ZIVEO ALKOHOL UNITED!!!!!!


PeKi-LaV ::Metak u cevi,migavac levi,uvek parkiran van propisa,pa pravac diskoteka,niko ne sme da me pretresa,
Kad snime da sam uš’o,odma’ muzika se gasi,DJ skida House plocu,zna se,pice Narodnjaci!
Paparaci samo klikcu,tu su picke sa estrade,Obezbedjenje radi sklekove,dok pucaju šamare,
Iako puno je k’o oko,silom ispraznim separe,care,’vamo cet’ri flaše,dodji juce po pare!
Kad opustim se malo,naravno,opalim rafal u plafon,interventna se zenta da udje jer sam naoružan k’o Rambo

LaV ::Ja mislim da je Peki u pravu,budite malo aktivniji u ispijanju alkohola!

PeKi-LaV ::Nebi trebalo da koci nista,pa kad vidis ono sve te gajba,te flasha,pa te atlantis te nocni klub te lumerajke te picke oko stola (i na stolu) pa pobogu ko je jos lud da propusti takwu sansu...reklo bi se ZIVOTNU

smeh joj smeh joj smeh joj

Da u Srbiji nisu pomerene vrednosti, vi se nebi nalazili na tom mestu u to vreme. Zna se gde se klinci u normalnim sredinama nalaze u 2h ujutru. Šta mnogo ste zajebani sa 15 godina uaaa Ako uskoro zaživi policiska stanica u Dolovu promenice se i to. Posle se pitamo ko je polupao izloge, reklame na menjacnici, apoteci, kucicu za igrace na betonskom (ne krivim vas, ali sigurno to nije uradio neciji tata ili deda) .Gore je neko napisao pesmu od BS, alo bre to nije život. Nemam nista protiv vas, ali imam protiv takvog razmisljanja i dicenja sa takvim glupostima. Svi pijemo, ali nije sve u gajbi piva...
mini me, mini me motka alal vera.Ja licno sam protiv alkohola
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Komsija Pet 07 Sep 2007, 17:52

homer ::
mini me, mini me motka alal vera.Ja licno sam protiv alkohola

Pa da. Ti kad popijes, ti izgubis onog sto sedi iz tebe na motoru zvizduk
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Slavic_Warior Pet 07 Sep 2007, 20:18

ma ja sam za alkohol i volim da popijem ,i nekad ne znam sta je dosta,ali ne znaci da neko mora da bude pijan da bi razbio izlog i tako to...ako je neko lud on ce to i trezan razbiti...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od homer Sub 08 Sep 2007, 02:57

Komsija ::
homer ::
mini me, mini me motka alal vera.Ja licno sam protiv alkohola

Pa da. Ti kad popijes, ti izgubis onog sto sedi iz tebe na motoru zvizduk
smeh smeh smeh jebi ga kad ne ume da se drzi.jeeee gde si se toga setio:srb0: ziveli
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od homer Sub 08 Sep 2007, 03:00

Komsija ::
homer ::
mini me, mini me motka alal vera.Ja licno sam protiv alkohola

Pa da. Ti kad popijes, ti izgubis onog sto sedi iz tebe na motoru zvizduk
to su bili dani za pamcenje kad se jela kajzerica puna masti i sitne paprike i zalivalo se step sokom.
Bila je i neka balada pod prozor,doduse na pogresan ali bitno je da je ona odsvirana i otpevana.
Sreca sto sam brzo uskakao na motor inace bi bilo:hunter:
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od marjan.d Ned 09 Sep 2007, 02:29

http://alkohol-united.youneed.us/ Nista ja ovde nisam razumeo....jel to novi forum o cemu se radi? P.S.kao obicno ako ima neko raspolozed par reci da napise da shvatim i ja.....HVALA !!!

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Mini Me Ned 09 Sep 2007, 03:26

Ovako, grupica momaka iz naseg sela je napravila "udruženje" ljubitelja alkohola i pijanstva, taj forum predstavlja to njihovo "udruženje" i ima samo 2 clana. Možda je razlog ignorisanja tog foruma i taj sto ljudi izlaze u centar da bi se proveli, a ne da bi samo samo pili. Iskreno neverujem da bi me neki klinja mogao nauciti nesto o pivu i picu sto vec i sam neznam ( a znam dosta), a kamoli da mi dodeli titulu smeh . Al OK, svako ima svoje. Ja sam vise voleo da se igram žmurke i rata...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od LaV Ned 09 Sep 2007, 10:12

Nije u redu da tako pricate.Mi sve to gledamo kao zezanje,a vi nas poredite sa onima sto razbijaju izloge,reklame...Mislili smo da ce ova tema biti zajebancija,a vi ste odmah krenuli da vredjate.Stvarno nije u redu.
LaV
LaV
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 396
Godina : 34
Datum upisa : 20.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od marjan.d Ned 09 Sep 2007, 12:46

LaV ::Nije u redu da tako pricate.Mi sve to gledamo kao zezanje,a vi nas poredite sa onima sto razbijaju izloge,reklame...Mislili smo da ce ova tema biti zajebancija,a vi ste odmah krenuli da vredjate.Stvarno nije u redu.
Ja se iskreno IZVINJAVAM ako sam postavljenom porukom uvredio nekoga-jednostavno sam pitao samo o ceku se radi.Hvala clanu Mini Me na objasnjenju.

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Slavic_Warior Ned 09 Sep 2007, 13:20

LaV ::Nije u redu da tako pricate.Mi sve to gledamo kao zezanje,a vi nas poredite sa onima sto razbijaju izloge,reklame...Mislili smo da ce ova tema biti zajebancija,a vi ste odmah krenuli da vredjate.Stvarno nije u redu.

e k'o te je vredjao...ljudi samo misle da ste wacko nisu nikog uvredili...ljudi vas ne shvataju dobro sta im mozes...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Ned 09 Sep 2007, 14:55

Mislim sta reci pa ljudi,kao sto se neko bawi sportom i sl.. i owo wam dodje kao neka aktiwnost Razz a ja koliko znam,u nashem drustwu nema onih koji razbijaju izloge,reklame itd... posto ih u Dolowu retko i ima...a mi smo smireni totalno..sem pijanke,veselja nema nicega drugog..dobro de desi se da se i neka flasha razbije ali to je sitno swe...
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Ned 09 Sep 2007, 14:57

Mini Me ::Ovako, grupica momaka iz naseg sela je napravila "udruženje" ljubitelja alkohola i pijanstva, taj forum predstavlja to njihovo "udruženje" i ima samo 2 clana. Možda je razlog ignorisanja tog foruma i taj sto ljudi izlaze u centar da bi se proveli, a ne da bi samo samo pili. Iskreno neverujem da bi me neki klinja mogao nauciti nesto o pivu i picu sto vec i sam neznam ( a znam dosta), a kamoli da mi dodeli titulu smeh . Al OK, svako ima svoje. Ja sam vise voleo da se igram žmurke i rata...

Forum postoji swega...mozda Ned.dana a sto se tice predstawljanja..radi se na tome u sirokim poljima Very Happy forum je tek pocetak
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od PeKi-LaV Ned 09 Sep 2007, 15:00

LaV ::Nije u redu da tako pricate.Mi sve to gledamo kao zezanje,a vi nas poredite sa onima sto razbijaju izloge,reklame...Mislili smo da ce ova tema biti zajebancija,a vi ste odmah krenuli da vredjate.Stvarno nije u redu.

clap clap boks boks boks boks
PeKi-LaV
PeKi-LaV
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 56
Godina : 38
Lokacija : D-Wi
Datum upisa : 29.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od LaV Ned 09 Sep 2007, 15:05

Ja shvatam to kao vredjanje.Warior of Satan ti bi trebao da me podrzis posto mi tebe smatramo kao naseg clana iako nisi.
LaV
LaV
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 396
Godina : 34
Datum upisa : 20.07.2007

Nazad na vrh Ići dole

Alcohol United - Page 2 Empty Re: Alcohol United

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu