DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojvodina - - - Srbija

+3
Mini Me
Slavic_Warior
Mudorator
7 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Sub 23 Jun 2007, 10:13

Kao uvodni post za ovu temu iskoristiću jednu izjavu Nenada Čanka.

Novi Sad 11.06.2007. -- Lider LSV Nenad Čanak izjavio sinoć da će se nakon rešavanja statusa Kosova otvoriti i pitanje autonomije Vojvodine.

"Nakon rešavanja statusa Kosova, nedostajaće jedan odgovor. Odnosno, kako može od osam federalnih jedinica bivše Jugoslavije da postoji sedam odgovora? Jedan odgovor nedostaje, a to je Vojvodina. Kako će taj odgovor glasiti, to zavisi od nas", rekao je Čanak na tribini u Novom Sadu.

"Vojvodina je 1918. godine ušla u Kraljevinu Slovenaca, Hrvata i Srba sa svojom teritorijom, autonomijom, svojim stanovništvom i svojom privredom", naveo je Čanak, kao i da je Vojvodina od tada pa do prošle godine bila u sastavu raznih Jugoslavija, kao i Državne zajednice Srbije i Crne Gore, ali nikada u sastavu nezavisne Srbije.

Prema njegovim rečima, pre ulaska u Kraljevinu SHS, Srbija je bila nezavisna država svega 36 godina, dok je pre toga "uvek bila pod okupatorom", a posle toga "uvek u nekoj zajednici".

"Nezavisnu Srbiju nije napravio ni Karađorđe niti neki drugi junak, već Milo Đukanović, koji je organizovao uspešan referendum o nezavisnosti Crne Gore. S druge strane, stanovništvo Srbije na okupu drži komesar EU Oli Ren, koji našim građanima ne da vizne olakšice, jer bi u suprotnom svi pobegli iz ovog raja", rekao je lider LSV-a.

On je rekao da u Srbiji ne postoji "jedna nego dve vlade Srbije", koje funkcionišu kao "interesne grupe" koje su sklopile koalicioni sporazum da bi između sebe podelili sredstva dobijena privatizacijom Elektroprivrede Srbije, Naftne industrije Srbije i vojne imovine.

"Prvu vladu vodi Vojislav Koštunica, a drugu Božidar Đelić. Oni jedni druge ne obaveštavaju šta rade", kazao je Čanak, koji je, kao republički poslanik, za sebe rekao da je "upućen na izdržavanje mandata u Skupštinu Srbije".
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Sub 23 Jun 2007, 10:29

Već dugo se sprovodi pljačka Vojvodine i to je svima jasno, to ne vide jedino oni koji neće da vide! Iz Vojvodine se obezbeđuje min. 45% sredstava za državni budžet, a nazad se vraća 7%! Šta drugo reći, nego "Di su naši novci?"
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Slavic_Warior Sub 23 Jun 2007, 11:26

nije 45 % nego oko 70 % bas sam gledao neku emisiju gde su to rekli...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mini Me Sub 23 Jun 2007, 14:16

Nije to od skora, ta prica je aktuelna jos od prilaska Vojvodine Srbiji!

Vojvodina je bila poreski najopterecenije podrucje u tzv. Staroj Jugoslaviji (1918 - 1941) kojom je dominirala Srbija. Od 1920 do 1928 godine, Vojvodina, s 11,5% stanovnika u zemlji, placala je vise od 25% ukupnih poreza Kraljevine Jugoslavije. I tridesetih godina, i pored izvrsenih korekcija, poreska zahvatanja su bila najvisa u Vojvodini.

Primer razreza i naplate poreza u 1925 godini:

Hrvatska i Slavonija - budzetom predvidjeno 54 miliona - naplaceno 66

BiH - budzetom predvidjeno 23 miliona - naplaceno 30

Slovenija - budzetom predvidjeno 29 miliona - naplaceno 56 miliona

Dalmacija - budzetom predvidjeno 6 miliona - naplaceno 10

Srbija sa Makedonijom, Kosovom i Crnom Gorom - predvidjeno 71 milion - naplaceno 60

Vojvodina (Banat, Backa, Baranja) - predvidjeno 70 miliona - naplaceno 131 milion!

Ovi podaci se odnose na prvih 5 meseci 1925 godine. Situacija je kasnije bila jos gora. Naplata ovih drasticnih poreza, koji su naplacivani cak i u iznosima vecim od propisanih, bila je omogucena time sto je administracija u Vojvodini bila zaposednuta cinovnicima iz Srbije. (Dr. Bogumil Hrabak "Autonomizam u Vojvodini 1919 - 1928 godine kao reakcija na finansijsko iscrpljivanje i politicko zapostavljanje pokrajine")

Vojvodina je bila srazmerno znatno vise opterecena porezima i od drugih, razvijenijih podrucja, Slovenije i Hrvatske - sto znaci da je ovaj diskriminatorski sistem bio prvenstveno uperen protiv nje (Vojvodine).

U novostvorenoj Jugoslaviji nije postojao jedinstven poreski sistem. Tako, dok je u drugim krajevima sakupljano 5-6 poreza, u Vojvodini su 1925 godine naplacivanja 22 poreza, medju njima i ponizavajuci "ratni porez", naplacivan jedino u Vojvodini (D. Boarov "Politicka Istorija Vojvodine")

(prilog iz knjige Dragomira Jankova "Vojvodina - propadanje jednog regiona" podaci i cinjenice)
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Nick Slaughter Sub 23 Jun 2007, 19:55

Ako su tako raspoređeni procenti, onda mora da se redefiniše procentualno učešće a ne da se cepa i onako pocepana Srbija...
A Čanku je veći cilj da otcepi Vojvodinu, nego briga o procentima...
Znači treba se boriti da se smanje harači i kuluci...
I šta sada i da otcepe Vojvodinu, onda dobijamo novi Beograd - a to je Novi Sad... Onda bi istovetna situacija bila, sve pare bi išle u Novi Sad a šta bi ostajalo Banatu, Sremu i Bački??? Ostale bi šapurine, ako bi i to ostavili...
Onda bi se Vojvodina pocepala na 3 dela - Srem, Banat i Bačku...
Ni tu ne bi bio kraj... Jer ako posmatramo Banat, gde onda da idedu novci?? U Zrenjanin, Kikindu, Pančevo ili Vršac???
Naravno da bi se trvenja produbila, i Banat bi se podelio na još 3 dela - Severni Banat, Srednji Banat i Južni Banat...
Pošto se mi nalazimo u Južnom Banatu, tu su dva centra - Pančevo i Vršac... Ko da bude glavni??? Svi će da vuku na svoju stranu, i onda će i Južni Banat da se podeli na još dva dela - Zapadni Banat (Pančevo) i Istočni Banat (Vršac)...
Nikako ne valja takva rabota...

Nego najbolji način da se sačuvaju novci i da narod ima neke koristi od toga što plaća silne i neizdržive harače je to da najveći deo prihoda lokalne samouprave tj opština ostaje upravo u opštinama...
Neka bude to na primer neka proporcija 70% da ostane opštini, a 30% neka ide državi...
Evo na primer tokom 2006. opština Pančevo je prikupila oko 10 milijardi dinara...
Od toga je oko 4 milijarde otišlo u Beograd, a još oko 3 milijarde u Novi Sad!
Opštini pančevo je tako ostalo nekih 3 milijardi dinara da rasporedi gradu, i okolnim selima...
to je nekih 40 miliona evra... I gde pre da se rasporede te male pare, kada svima treba???

Zato najbolji i najefikasniji način decentralizacije je upravo veće raspolaganje parama opštinama, a ne da se crtaju neke nove granice i regioni... cinjenica
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Sre 04 Jul 2007, 09:58

Dragan-F1 ::A Čanku je veći cilj da otcepi Vojvodinu, nego briga o procentima...

Ajde nađi jednu izjavu u kojoj je to Čanak rekao. Cilj LSV-a je autonomna Vojvodina u okviru Srbije! A kako će se to zvati, pokrajina, republika, srez, vojvođanska oblast... sasvim je sve jedno!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Nick Slaughter Sre 04 Jul 2007, 19:15

Haahahahaha "u okviru Srbije", a bez ikakvih veza sa Srbijom... Dobro je poznata Čankova ljubav prema Srbiji, a kad je mrzi onda neka ide u 'rvatsku...
Kad se pisao Ustav, najglasniji sa "demokratama" bejaše da Srbija NE BUDE država Srpskog naroda već država nekakvih "građana"...

Čanka na Goli otok!!!!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Sre 04 Jul 2007, 23:10

Dragan-F1 ::Haahahahaha "u okviru Srbije", a bez ikakvih veza sa Srbijom... Dobro je poznata Čankova ljubav prema Srbiji, a kad je mrzi onda neka ide u 'rvatsku...
Kad se pisao Ustav, najglasniji sa "demokratama" bejaše da Srbija NE BUDE država Srpskog naroda već država nekakvih "građana"...

Čanka na Goli otok!!!!

To su predrasude da Čanak mrzi Srbiju! Pogledaj malo njihov program na sajtu www.lsv.org.yu pa ćeš videti šta je ustvari istina!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Pet 07 Sep 2007, 19:33

Da ne otvaram posebnu temu, postaviću ovde članak sa B92 u vezi sa sinoćnim TV duelom Velje Ilića i Bojan Kostreša:

B92 ::Oštar duel Kostreša i Ilića
7. septembar 2007. | 08:40 | Izvor: Beta
Beograd -- Bojan Kostreš i Velimir Ilić izmenjali su sinoć teške optužbe zbog Ugovora o koncesiji na izgradnju autoputa Horgoš-Požega.

Predsednik Skupštine Vojvodine Bojan Kostreš je u televizijskom duelu na TV Pink optužio ministra za infrastrukturu Velimira Ilića da je oštetio građane Vojvodine za stotine miliona evra kada je potpisao taj ugovor. Ilić je optužio Kostreša da na ugovoru gradi izbornu kampanju za pokrajinske izbore za svoju Ligu socijaldemokrata Vojvodine.

"Dosta je bilo više da se iz Vojvodine stalno odnosi i odnosi, a Vojvođane niko ništa ne pita", rekao je Kostreš.


"Ja sam samo potpisao ugovor ispred Vlade Srbije, to je ugovor Vlade Srbije, a ne moj", kazao je Ilić.

Duel je obilovao upadanjima u reč, u čemu je prednjačio Ilić, a učesnici u duelu izmenjali su i više uvreda, u čemu je takođe prednjačio ministar za infrastrukru.

On je za Kostreša rekao da je "narkoman", "seperatista", "sektaš", kao i da je završio fakultet u Novom Sadu za 10 meseci.

Kostreš je kazao da je Ilić prošle godine izjavio da za Srbiju nije ništa ukoliko ministar "ukrade pet kilometara autoputa".

"Krađa i kraduckanje su kažnjivi i za to se ide u zatvor", rekao je Kostreš.

Ilić je rekao da je taj duel "poslednji put" da razgovara o Ugovoru o koncesiji.

Kostreš se na kraju izvinio građanima što su morali da gledaju sinoćni TV duel.

Šta reći? Jadna je naša država kad su još uvek takvi kao V. Ilić u Vladi Srbije! uaaa
Kad nema argumente, onda vređa...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mini Me Pet 07 Sep 2007, 20:41

Ma sta reci vise o Velji, nekulturan, prost i nevaspitan! Sinocna emisija je to dokazala po 1000 x. Samo što kod nas prolaze takvi. "... Mesija nije najmudriji, vec ko vice najglasnije..."
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Slavic_Warior Pet 07 Sep 2007, 21:00

ma svi nasi politicari su govna velika dok nam drzava propada oni jedu govna...ma kreteni lopovski
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Nick Slaughter Sub 08 Sep 2007, 02:23

Taman da je Velja Ilić i najgori, a nije, bolji je od tog nekog Kostreša...
Ja sam za to da ako država nema para za auto-puteve, onda neka daju onima koji mogu i znaju da naprave... I neka im daju koncesiju na 250 godina ako treba, samo neka naprave mreže auto-puteva i modernih magistrala...
A Kostreš ako neće, neka se nabije u neku njivu i neka uživa u njivskim blatnjavim putevima...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Sub 08 Sep 2007, 11:05

Nick Slaughter ::Taman da je Velja Ilić i najgori, a nije, bolji je od tog nekog Kostreša...
Ja sam za to da ako država nema para za auto-puteve, onda neka daju onima koji mogu i znaju da naprave... I neka im daju koncesiju na 250 godina ako treba, samo neka naprave mreže auto-puteva i modernih magistrala...
A Kostreš ako neće, neka se nabije u neku njivu i neka uživa u njivskim blatnjavim putevima...

Ne radi se o tome da je neko protiv davanja koncesije za izgradnju auto-puta, nego je stvar u tome što je Vojvodina (ustavno autonomna pokrajna) oštećena ovim ugovorom. Ono što nama pripada je neko uzeo drugi (nekoliko stotina miliona EUR)! Kapiraš? hmmm
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od marjan.d Uto 11 Sep 2007, 00:45

Sto se vise delimo vise smo slabiji to narod treba da shvati,a ne da trci za usijanim glavama koje gledaju licne interese.NEKO je hteo da se izdelimo i nazalost je uspeo...pa dokle vise, zezaju nas kako ko stigne....DOK je TITO drzao konce u ruke svi su nam se klanjali i postovali od straha,kad je umro poceli su da nas razjebavaju dok nas nisu razjebali na proste cinioce,pa se sad kurci ti ako smes.....jedva se vidimo na karti i niko nas nejebe ni pet posto.....ok dosta izduvao sam se idem da spavam mislim da me shvatate a nepodrzavam nikog za mene je politika kurva.(a vidi se i po tome jer sam digo ruke od svega i sad zivim vani)

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od homer Uto 11 Sep 2007, 02:12

Video sam Velju u Pozarevcu prosle nedelje ali mi je pobegao kroz guzvu
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mini Me Sre 26 Sep 2007, 04:23

homer ::Video sam Velju u Pozarevcu prosle nedelje ali mi je pobegao kroz guzvu
Na konjickim igrama il gresim? Trebao si da poneses onaj buzdovan, cisto da mu prenesec nase impresije prema "kapitalcima".
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Slavic_Warior Sre 26 Sep 2007, 11:48

ma Velja je smrad,ste videli kako je pljuvao B 92 ?
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od atomski_mrav Sre 26 Sep 2007, 22:07

Warior_Of_Satan ::ma Velja je smrad,ste videli kako je pljuvao B 92 ?

On pljuje svakog ko ima razlicito misljenje od njega. Uskoro ce izbori i necemo vise morati da gledamo njegove budalastine.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Slavic_Warior Sre 26 Sep 2007, 22:42

^pa da stvarno je budala i on ce da nam bude ministar joj
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od homer Čet 27 Sep 2007, 00:06

Jebem ga u usta opet sam naleteo na Velju ali ovog puta u Pancevu,vozi pasata
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od homer Čet 27 Sep 2007, 00:08

Mini Me ::
homer ::Video sam Velju u Pozarevcu prosle nedelje ali mi je pobegao kroz guzvu
Na konjickim igrama il gresim? Trebao si da poneses onaj buzdovan, cisto da mu prenesec nase impresije prema "kapitalcima".

Ma dok sam otisao po topuz(ne buzdovan)pobeze mi kroz guzvu.
Osetio gusto:bruce lee: motka jeeee
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Nick Slaughter Pon 30 Nov 2009, 16:28

Mudorator ::
To su predrasude da Čanak mrzi Srbiju! Pogledaj malo njihov program na sajtu www.lsv.org.yu pa ćeš videti šta je ustvari istina!
Nisu predrasude nego istine i činjenice!
Naravno da možda neće otvoreno u svom programu napisati da je cilj uništenje Srbije, ali to mu je i zadatak da napravi masku za stvarno delovanje.
A stvarnost je takva da se upravo radi na razbijanju Srbije.
Ali nije Čanak taj koji može da otcepi Vojvodinu od Srbije, jer on ima jedva 1,5 % glasača.
Niti to radi narod koji je tu od pamtiveka...
Vojvodinu odvajaju od Srbije komunjarski Titovi kolonaški pioniri, a to su Tadić, Dačić, Palma, Drašković, Čeda...
Potpuno je nebitno da li se akt zove Statut, Ustav, Povelja ili šta već drugo... Suština i krajnji cilj je samo jedno: uništenje Srbije!
Nikakvog boljitka neće biti, naprotiv... Narod će potonuti u još veću bedu, jer su sve firme po Vojvodini nasilno rasprodate Hrvatima i raznoraznim investicionim fondovima, koji iste firme zatvaraju i pustoše...
Kupuju plodne oranice na taj način što prvo uništavaju srpskog paora.
Opljačkana i opustošena Vojvodina, sa siromašnim narodom koji masovno biva ostavljan bez posla biće lak plen za inostrane vampirske okupatore...
Nek' nam je Bog u pomoći!
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Nick Slaughter Pon 30 Nov 2009, 16:28

Vojvodina - - - Srbija Dosta-vise1
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Mudorator Sre 02 Dec 2009, 01:35

na tvoju sliku koju si postavio, odgovaram ovim snimkom... najbitnije za celu priču je da pogledaš snimak od 05:40min., a nije na odmet da pogledaš i ceo, jer je očigledno da si pun predrasuda i da živiš u zabludama!

Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Nick Slaughter Uto 08 Dec 2009, 10:39

To što on govori su obične budalaštine koje nemaju nikakvo pokriće, i služe samo za zamajavanje ionako blesavog naroda.
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Vojvodina - - - Srbija Empty Re: Vojvodina - - - Srbija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu