DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

+8
den78
GuaRdian_AngeL
Mad_Ferrari
BUNT!!!!
Mudorator
boom
pidikanac
Komsija
12 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Komsija Pon 12 Feb 2007, 01:22

Sa zadovoljstvom možemo da konstatujemo da je DOLOVAČKI FORUM uspešno započeo svoj rad. Za samo JEDAN DAN postojanja dobili smo
17 registovanih korisnika i 135 napisanih članaka.


Poređenja radi, igrom slučaja, istog dana je počeo da radi i bavaništanski forum
sa 9 korisnika i 31 članak. lol! Dakle, razbili smo danas Piikance!!!


Nastavimo tako... Priključite se svim raspravama, pokrenite zanimljive tenme, šaljite predloge i kritike. Obavestite svoje prijatelje da se registruju na našem zajedničkom forumu...





afro
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od pidikanac Pon 12 Feb 2007, 03:56

BRAVO DOLOVCI, SVAKA ČAST! UBISTE NAS!

Kad sam već ovde, malo mi objasnite nešto, da naučim...
1. Slabo stojim izgleda sa srpskim jezikom, pa mi neke stvari na forumu nisu jasne kao npr. reči: Home, New topic, Post reply....itd. Kao i u mom profilu npr: Emploi : Loisirs : Gender itd... Te reči mi nisu poznate u srpskom jeziku pa mi ih objasnite molim vas.
2. Hoću i ja na bavaništanskom forumu da postavim ove reklame kao kod vas npr:
Aero Engineering Website
Aero Engineering Jobs, Licensed Un Lincensed, Avionics
www.aviationjobsearch.com
ali ne umem, molim pomozite.
3. I jedan savet: dolovackiforum se piše, mislim, odvojeno..

Neću vas više uznemiravati, imate dobre teme, interesantne, samo tako nastavite i Pidikanci neće moći nikako da vam priđu!

pidikanac
Gedža
Gedža

Broj poruka : 18
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od boom Pon 12 Feb 2007, 03:58

Pidikanac , da cutis !!!
boom
boom
Gedža
Gedža

Broj poruka : 10
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Komsija Pon 12 Feb 2007, 13:29

pidikanac ::BRAVO DOLOVCI, SVAKA ČAST! UBISTE NAS!

Kad sam već ovde, malo mi objasnite nešto, da naučim...
1. Slabo stojim izgleda sa srpskim jezikom, pa mi neke stvari na forumu nisu jasne kao npr. reči: Home, New topic, Post reply....itd. Kao i u mom profilu npr: Emploi : Loisirs : Gender itd... Te reči mi nisu poznate u srpskom jeziku pa mi ih objasnite molim vas.
2. Hoću i ja na bavaništanskom forumu da postavim ove reklame kao kod vas npr:
Aero Engineering Website
Aero Engineering Jobs, Licensed Un Lincensed, Avionics
www.aviationjobsearch.com
ali ne umem, molim pomozite.
3. I jedan savet: dolovackiforum se piše, mislim, odvojeno..

Neću vas više uznemiravati, imate dobre teme, interesantne, samo tako nastavite i Pidikanci neće moći nikako da vam priđu!

'Ajde da ti odgovorim.

1. Mi, Dolovci, smo svi skolovani, tako da nam engleski jezik ne predstavlja nikakav problem. Sta vise...

2. Nikako. Ko ce da se reklamira na bavanistansko forumu lol!

3. Skripta je budjava, pa ne moze da se napravi vise od jedan razmak izmedju reci.

Nadam se da si zadovoljan sa odgovorima Wink
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od pidikanac Pon 12 Feb 2007, 21:24

Komsija ::
1. Mi, Dolovci, smo svi skolovani, tako da nam engleski jezik ne predstavlja nikakav problem. Sta vise...
Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6

pidikanac
Gedža
Gedža

Broj poruka : 18
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mudorator Ned 18 Feb 2007, 11:38

pidikanac ::
Komsija ::
1. Mi, Dolovci, smo svi skolovani, tako da nam engleski jezik ne predstavlja nikakav problem. Sta vise...
Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 36_12_6


Evo otvorimo jedan topic u kom će se pisati na engleskom pa da vidimo ko će moći da ga prati i učestvuje u njemu...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od BUNT!!!! Ned 18 Feb 2007, 12:48

Evo otvorimo jedan topic u kom će se pisati na engleskom pa da vidimo ko će moći da ga prati i učestvuje u njemu...

Whay not. :?:
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mudorator Pon 19 Feb 2007, 17:07

Mudorator ::Evo otvorimo jedan topic u kom će se pisati na engleskom pa da vidimo ko će moći da ga prati i učestvuje u njemu...


Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Zbz
ENGLISH FORUM
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mad_Ferrari Sre 19 Sep 2007, 00:13

Gde je ovaj pidikanac-indijanac? zeleni smeh
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od GuaRdian_AngeL Sre 19 Sep 2007, 00:21

evo jedne zanimljivosti :

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma 6blycfn

onaj jedan prisutni sam bio ja
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mad_Ferrari Sre 19 Sep 2007, 00:24

Very Happy

Kakav im je onaj avion
smeh
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od GuaRdian_AngeL Sre 19 Sep 2007, 00:29

ma mora da je neki avijaticar osnovao bavaniste (ako se tako kaze) Very Happy
ili mozda sto im je blizu ona pista (koja je sada zatvorena)
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od den78 Sre 19 Sep 2007, 00:58

kod njih vec pada sneg zeleni smeh
Kod:
http://amavis5.freehostia.com/forum/index.php
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od pidikanac Sre 03 Okt 2007, 02:53

Evo i Pidikanac Indijanac da se javi posleeeee duuugooo vremena.

Ide kratko obrazlozenje:
Ja sam trenutno jedini koji se bakce sa www.bavaniste.co.yu. Mi nemamo mnogo korisnika WL neta a i ostali koji koriste net su totalni apstinetni prema samom selu i desavanjima a jos da ne pominjem "blablarenje" (dobra nova rec a? Very Happy ) o istim na forumu!

Posto znam da ni kod vas ne cvetaju ruze u Dolovu za mnoge stvari, predlazem da se mnogi od vas prikljuce na www.mojkovin.com na forum, jer sam ja tamo uvek, tu nas neko i vidi i moze da procita neke stvari.
Registrujte se tamo, otvorite neke nove teme pa da malo raspravljamo o svemu. Recimo, "kod nas u Dolovu je tako, Bavanistanci imaju tako a Kovinci ovako". Nadam se da me razumete. Neko ce nekad od ovih "seoskih mocnika" i Dolova i Kovina i Bavanista to mozda procitati...Nadam se da cemo se tamo naci i lepo i konstruktino diskutovati.

Jednostavno, da se druzimo, razmenjujemo misljenja i iskustva, tako je lakse, ako se slazete

Veliki pozdrav od Pidikanca svim Dolovicma

pidikanac
Gedža
Gedža

Broj poruka : 18
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mudorator Sre 03 Okt 2007, 15:20

Mislim da su ljudi iz Dolova nekako više okrenuti Pančevu i Beogradu pošto tamo rade/ idu u školu/ studiraju/ izlaze itd nego Kovinu. Što se Kovina tiče, možda si i video naše mišljenje o istom (ima posebna tema), tako da neznam koliki će biti odziv na tvoj predlog. Evo ja ću se učlaniti oih dana... Cool
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od atomski_mrav Čet 04 Okt 2007, 15:42

pidikanac ::Evo i Pidikanac Indijanac da se javi posleeeee duuugooo vremena.

predlazem da se mnogi od vas prikljuce na www.mojkovin.com na forum, jer sam ja tamo uvek, tu nas neko i vidi i moze da procita neke stvari.
Registrujte se tamo, otvorite neke nove teme pa da malo raspravljamo o svemu. Recimo, "kod nas u Dolovu je tako, Bavanistanci imaju tako a Kovinci ovako". Nadam se da me razumete. Neko ce nekad od ovih "seoskih mocnika" i Dolova i Kovina i Bavanista to mozda procitati...Nadam se da cemo se tamo naci i lepo i konstruktino diskutovati.

Jednostavno, da se druzimo, razmenjujemo misljenja i iskustva, tako je lakse, ako se slazete

Veliki pozdrav od Pidikanca svim Dolovicma
Ja sam danas pokusao da se registrujem na forum moj kovin, i da vam kazem da to nije tako jednostavno,treba imati strpljenja.
Pogledajte e-mail koji su mi poslali:
"Vaš zahtev za registracijom naloga na FORUM je primljen, atomski_mrav.

Korisničko ime koje ste izabrali je atomski_mrav a lozinka ******.

Pre nego što možete da se prijavite i počnete sa korišćenjem foruma, vaš zahtev biće razmotren i odobren. Kada se ovo dogodi, primićete još jedan e-mail sa ove adrese.

Regards,
The FORUM Team."

Kao da konkurišem za radno mesto a ne za obican forum. Clan sam na desetak foruma i ovakvu proceduru registrovanja još nisam video.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od pidikanac Pet 05 Okt 2007, 17:39

To je samo automatski reply, nista strasno kez

pidikanac
Gedža
Gedža

Broj poruka : 18
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Komsija Pet 12 Okt 2007, 22:05

Da ne otvaram novu temu. Pogledajte OVDE
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od atomski_mrav Sub 13 Okt 2007, 13:35

Komsija ::Da ne otvaram novu temu. Pogledajte OVDE
Ha ha ha!!! Dolovacki je najbolji!!!
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Nick Slaughter Ned 21 Okt 2007, 16:58

Komsija ::Da ne otvaram novu temu. Pogledajte OVDE

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Forum-1-1

zeleni smeh
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od den78 Ned 21 Okt 2007, 18:55

wow ! Like a Star @ heaven
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mad_Ferrari Ned 21 Okt 2007, 21:20

Tu je i nas agent,cenjeni Nik Sloter Very Happy Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Drinksip9
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Nick Slaughter Sre 24 Okt 2007, 19:11

bojan_ferrari ::Tu je i naš agent, cenjeni Nik Sloter Very Happy Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Drinksip9
Tu sam, eto prezentovao sam u prethodnoj poruci krunski dokaz da je dolovački forum mnogo bolji od ostalih lol2
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mini Me Uto 12 Feb 2008, 17:12

Komšije iz BNS napravile novi forum. I zacrtale nove ciljeve.

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Screen10


Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Screen11
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Mudorator Uto 12 Feb 2008, 17:35

Možemo da ih tužimo za autorska prava... Skroz su nam prekopirali forum! motka
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma Empty Re: Razbili smo Pidikance :: Prvi dan foruma

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu