DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prison Break

+9
arrisD
pera pajser
crazy pink
marjan.d
Mad_Ferrari
den78
Nick Slaughter
Mudorator
Komsija
13 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Prison Break - Page 4 Empty Re: Prison Break

Počalji od Mudorator Sub 12 Apr 2008, 19:30

Ventvort Miler, holivudska zvezda
Voleo bih da upoznam Anu
Autor: M. Mijatović | 10.04.2008 - 19:20

Prison Break - Page 4 Ventvort-ana-v

Ventvort Miler, zvezda serije „Bekstvo iz zatvora“, za kratko vreme osvojio je srca mnogih žena širom planete, pa je tako nedavno i naša teniska zvezda Ana Ivanović izjavila da bi rado provela jedan dan sa plavookim lepotanom. Kako stvari stoje, čini se da će Ana imati priliku da Milera lično sretne, s obzirom na to da je ovaj glumac za „Entertainment Channel“ ispričao kako bi mu bila velika čast da upozna jednu od najlepših i najboljih teniserki sveta.

Sve je počelo kada su se nedavno u mnogim domaćim i svetskim medijima našle izjave Ane Ivanović u kojima je priznala da se u pauzama između turnira najradije opušta gledajući seriju „Bekstvo iz zatvora“. Nedugo zatim, fanovi su na sajtu Ivanovićeve postavili šarmantnoj teniserki pitanje s kojom bi osobom volela da provede jedan dan, bez obzira da li je poznata ili ne, Ana je kao iz topa odgovorila da bi to zasigurno bio upravo Ventvort Miler. S obzirom na to da Ana retko govori o svom privatnom životu i tipu muškaraca koji joj se dopada, ovo je bilo dovoljno da novinari američke televizije „Entertainment“ upitaju i Ventvorta Milera da li zna ko je Ana Ivanović i šta misli o njoj.
- Ne moram da pratim tenis da bih znao ko je Ana Ivanović. Osim što je jedna od najuspešnijih teniserki, definitivno je i jedna od najlepših sportistkinja. Drago mi je što joj se dopadam i zahvaljujem joj na komplimentima. Nažalost, nas dvoje se ne poznajemo, ali bilo bi lepo da se to dogodi - rekao je Miler tom prilikom.
Nije ni čudo što se popularni glumac zainteresovao za Anu Ivanović jer je ona više puta proglašavana za jednu od najseksepilnijih žena sveta, kako među sportistkinjama tako i uopšte, pa je tako prošle godine zauzela treće mesto na listi magazina FHM, a ispred nje su bile samo Andželina Žoli i Džesika Alba.
Ovaj tridesetpetogodišnji glumac svoju lepotu duguje mešavini raznih gena i uticaja jer njegovim venama teče francuska, engleska, ruska, jamajkanska, indijanska, libanska, nemačka i sirijska krv. Zgodni glumac svoju prvu veliku šansu dobio je u spotu pevačice Maraje Keri za pesmu „It’s Like That“ 2005. godine. Koliko je ovo značilo za njegovu karijeru, glumac je ispričao u magazinu „Daily Star“.
- Maraja je međunarodna ikona. Ta dva dana, koliko sam snimao spot s njom, učinila su više za moju karijeru nego bilo koji drugi projekat pre „Bekstva iz zatvora“.
Serijal koji naša publika prati na RTS-u doneo mu je planetarnu popularnost i titulu seks simbola, ali i nedoumice o njegovom seksualnom opredeljenju.
- Cela ta priča o seks simbolu mi je pomalo čudna. Ja izgledam isto kao i pre 10, 15 godina. Moje oči sigurno nisu poprimile intenzivniju nijansu zelene. Ljudi stalno pričaju o mom „zamišljenom pogledu“, a ja, u stvari, imam problema sa vidom i zato tako gledam - rekao je jednom prilikom.
Iako se često u medijima spekulisalo o homoseksualnim sklonostima mladog glumca, on takve priče nikada nije ni potvrđivao ni demantovao, a već neko vreme ga viđaju sa simpatičnom koleginicom Ejmi Brajs.

izvor: BLIC

Možda se i smuvaju pa bude četvrta sezona u Zabeli ili Padinjaku! Laughing
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Prison Break - Page 4 Empty Re: Prison Break

Počalji od den78 Sub 12 Apr 2008, 20:28

bice dobra zamena za Saru zeleni smeh
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prison Break - Page 4 Empty Re: Prison Break

Počalji od Mudorator Sre 03 Sep 2008, 11:15

Neznam kako se ostalima svidja 4. sezona, ali meni je ovo mnooooooogo losije i od 3. sezone koja je dosta losija od prve i druge! Podseca na "Gone in 60 seconds" samo sto ovi ne kradu kola nego memorijske kartice! Laughing
Bas sam se razocarao! Deluje kao neka serija za teenagere, totalno neozbiljno! Sad su se oni skupili i sad ce da im jubu kevu svima! Mozda ce kasnije biti bolje, ali ovo sada mi je katastrofa! uaaa
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Prison Break - Page 4 Empty Re: Prison Break

Počalji od den78 Sre 03 Sep 2008, 17:13

Pojedini glumci su malo zaribali ali nije strashno...meni se svideo pocetak 4te sezone, i jedva cekam nastavak!
Priznajem ovo sa Sarom, su mogli malo bolje da nashtimaju, tj. da daju inteligentniji razlog njenog povratka...ali fak it, show must go on!
btw, Majklu je iskrvario nos, to moze da znaci vise stvari...samo se nadam da nece riknuti...jer ako on ode, otici ce i serija.
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Prison Break - Page 4 Empty Re: Prison Break

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu