DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World of Warcraft

4 posters

Ići dole

World of Warcraft Empty World of Warcraft

Počalji od SKAZI Čet 12 Apr 2007, 12:29

zarazno zar ne. svako ko zeli da igra ovo morace da odvoji min po 3 sata na dan.

ko neveruje neka proveri
SKAZI
SKAZI
Đuvegija
Đuvegija

Muški Broj poruka : 535
Godina : 36
Lokacija : udobna fotelja ispred AMD_a
Datum upisa : 12.02.2007

http://www.freewebs.com/dejan88

Nazad na vrh Ići dole

World of Warcraft Empty Re: World of Warcraft

Počalji od den78 Čet 12 Apr 2007, 16:12

Znam da je zarazno, gledao sam onu South Park epizodu: "Make Love, Not Warcraft" smeh
den78
den78
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 1650
Lokacija : 90210
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

World of Warcraft Empty Re: World of Warcraft

Počalji od BUNT!!!! Uto 15 Jan 2008, 00:04

Pošto mi je na drugom topicu o Warcraftu zabranjeno da postujem ako ne volim Warcraft ove nije niti moze bit!

Tvrdim da je igrica BOLEST!
Ko što sam Skazi kaže trebaće ti 3 sata minimalnog igranja dnevno.(Što je retkost igraćete znatno duže) Što i nije tako strašno, ali strašno je što ćes igrati 3 sata 365 dana u godini! Da li je to normalno?? wacko
I šta dostigli se 60 lvl a dalje:


World of Warcraft Wowcraft




Ne vi nastavljate dalje igrate do 70 lvl za koji vam treba isto toliko vremena koliko ste utrošili da stignete do 60lvl. A kada najzad dobijete i taj 70lvl tek onda igra postaje zanimljiva, pokušavate da skupite najbolje iteme da spremni dočekate novu expanziju do 80lvl. Vaš mozak obavlja prelazi na stand by non-stop planirate kada ćete da igrate, šta ćete raditi kada igrate, u koju instancu i skim ćete ići, a normalne stvari tipa izlazak petkom-subotom zanemarujete naravno i učenje i socijalni život. Socijalni život će jedino imati smisla ako imaš još par drugara bolesnika koje igraju isto toliko koliko i ti. A onda ako se ikad sretnete nekim slučajem na nekom rodjendanu ili na kafi kod nekog pričaćete samo o WoW-u i nijedno drugo tema neće biti pokrenuta! A posebnim extremnim slučajevima koji ne igraju na besplatnim serverima nego su kupili original igricu i original expanziju i za to pukli negde oko 100 evra + 1500 dinara 2 mesecna preplata blizardu (da sumiramo neki 300 evra) u ovom txt neću govoriti jer im bi se naj**o mile majčice.
BOLEST!!!!!

Ovo može i skazi da vam potvrdi ako pošto sam čuo da je batalio wow posle 6 meseci igranja pa da kaže i on neki utisak Very Happy
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

World of Warcraft Empty Re: World of Warcraft

Počalji od Komsija Uto 15 Jan 2008, 15:42

Sunce ti zarko kez
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

World of Warcraft Empty Re: World of Warcraft

Počalji od SKAZI Sre 16 Jan 2008, 02:22

dobar txt bunt tacnije batalio sam posle 10 meseci igranja ... stvarno je zarazno. SVE GORE NAVEDENO JE 99% TACNO... a i kad stigne nova expanzije do 80 lvl ce trebati vremena kao od 50 do 70 otprilike znaci 4-5 meseci i onda jos 5 meseci za naj iteme i sta onda... morace blizzard da napravi neko cudo 100+ lvl... cisto stvaranje blizzard ZOMBI ljudi hahaha ha
SKAZI
SKAZI
Đuvegija
Đuvegija

Muški Broj poruka : 535
Godina : 36
Lokacija : udobna fotelja ispred AMD_a
Datum upisa : 12.02.2007

http://www.freewebs.com/dejan88

Nazad na vrh Ići dole

World of Warcraft Empty Re: World of Warcraft

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu