DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MINI ITX PLOCA!!

2 posters

Ići dole

MINI ITX PLOCA!! Empty MINI ITX PLOCA!!

Počalji od Junkie Sub 03 Mar 2007, 14:09

Albatron je nedavno predstavio prvu na svetu Mini ITX matičnu ploču za AMD AM2 procesore. Dimenzija svega 17x17 cm ovo malo čudo ujedinjava sve prednosti ATI RS690 i SB600 chipseta nudeći integrisanu grafiku, HDTV, HDMI, SPDIF, 8-ch audio sistem, GB LAN,DSub, DVI konektore, dva IEEE 7394 porta, 8 x USB 2.0 priključka, 4 x SATA II kanala s RAID 0, 1 & 0+1 poljima i 1 x IDE kanal.

Zahvaljujući svojim malim dimenzijama, prilično dobroj opremljenosti i mogućnostima, ova ploča bi mogla biti idealno rešenje za Car PC, industrijske računare, POS sisteme, DIY računare i za kućnog korisnika posebno privlačne HTPC sisteme. MINI ITX PLOCA!! Albatr10
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

MINI ITX PLOCA!! Empty Re: MINI ITX PLOCA!!

Počalji od Tito Sre 07 Mar 2007, 12:49

kako je do jaja ova ploca....sve je sprcano na jedno mesto...ajde junkie reci mi ako znas performance za ovu plocu...kakva je?(ako imas podatke)
Tito
Tito
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 479
Godina : 34
Datum upisa : 20.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

MINI ITX PLOCA!! Empty Re: MINI ITX PLOCA!!

Počalji od Junkie Sre 14 Mar 2007, 11:44

Tito ::kako je do jaja ova ploca....sve je sprcano na jedno mesto...ajde junkie reci mi ako znas performance za ovu plocu...kakva je?(ako imas podatke)
Pa svi podaci su napisani u postu gore!! Ne znam sta vise zelis da znas o ovoj ploci??
Junkie
Junkie
Dilber
Dilber

Broj poruka : 577
Datum upisa : 14.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

MINI ITX PLOCA!! Empty Re: MINI ITX PLOCA!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu