DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ATP Pancevo

+20
ZBetmen
Mad_Ferrari
444
Vukelja_89
homer
atomski_mrav
marjan.d
GuaRdian_AngeL
Nick Slaughter
TeRZA_Dolowo
becar
Mini Me
RAShA
Junkie
arrisD
Mudorator
DPb-ac
Komsija
Slavic_Warior
Tito
24 posters

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Vukelja_89 Ned 21 Okt 2007, 22:40

hehe mozda i hocu...
dal je moguce da vi dolovci jos zivite na granama....
ja sam vam samo reko sta je bilo sa atp-om i to je tema a napravite temu vukelja posto tu svi vole o meni pa mozete da pisete ova tema je za atp a satavio sam temu kriminal pa izvolite...

Vukelja_89
Gedža
Gedža

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od homer Pon 22 Okt 2007, 11:30

clap jupiiii vratio se vukelja juhuuu
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Vukelja_89 Uto 23 Okt 2007, 03:06

heheh to je bilo samo na kratko:)))

Vukelja_89
Gedža
Gedža

Broj poruka : 7
Datum upisa : 18.10.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od gornik77 Sre 24 Okt 2007, 13:17

Vukelja_89 ::
Da niste mozda malo zavidni...
Svako bi od vas voleo bar 5minuta da bude Vukelja...Da se ne lazemo...

Mali je sujetan, nema šta. Možda ga prođe s godinama...
gornik77
gornik77
Paor
Paor

Muški Broj poruka : 107
Godina : 47
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 16.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od vl@X Uto 18 Dec 2007, 00:25

Nisam se atpom vozikao 1000 godina ali to su sve govna... Kao sad su nabacili neke "nove" buseve, a i svaki od njih ima 40 godina..... O onim ostalim ni da ne pričam, samo čekam kad ću da ispadnem kroz rupu u patosu.... jbg zarđalo sve, raspada se!!!!!!! uaaa joj
vl@X
vl@X
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 8
Godina : 33
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.12.2007

http://www.gimnazijapancevo.cjb.net

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od homer Uto 18 Dec 2007, 01:23

kako ces da ispadnes kroz rupu ako se ne vozis autobusom? ne razumem
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od vl@X Uto 18 Dec 2007, 11:43

Pa ispašću ako se vozim, a zato se i ne vozim.... confused
vl@X
vl@X
Gedža
Gedža

Muški Broj poruka : 8
Godina : 33
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.12.2007

http://www.gimnazijapancevo.cjb.net

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Mini Me Uto 18 Dec 2007, 13:00

homer ::kako ces da ispadnes kroz rupu ako se ne vozis autobusom? ne razumem
Kako nevidiš sliku, pa on je Stuart Little, ispao bih i kroz najmanju rupu. lol2
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Slavic_Warior Pet 25 Jan 2008, 19:47

Koliko vidim stanica je pretvorena u prihvatiliste za alkose beskucnike,narkomane i decu koja su ocigledno pobegla iz doma ili od kuce....Prosli vikend dok sam blejao u stanici neka 2 cigana narkosa se radili u stanici a svi ljudi bleje u njih....a ove iz ATP-a ocigledno boli qrac za to u sta im se pretvorila stanica...
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 33
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od RAShA Pon 28 Jan 2008, 12:28

ATP Pancevo - Page 4 Dsc01110
Autobusi ATP-a Su najbolje opremljeni u swetu!!!! Imaju i N2O(Nitro)! smeh smeh smeh smeh
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 32
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Mini Me Pon 28 Jan 2008, 13:32

Slavic_Warior ::Koliko vidim stanica je pretvorena u prihvatiliste za alkose beskucnike,narkomane i decu koja su ocigledno pobegla iz doma ili od kuce....Prosli vikend dok sam blejao u stanici neka 2 cigana narkosa se radili u stanici a svi ljudi bleje u njih....a ove iz ATP-a ocigledno boli qrac za to u sta im se pretvorila stanica...

Aha i meni smeta to, a i smeta mi kad "normalna" deca šaraju tu istu stanicu. Pa kad tako postavis stvari, nema neke razlike izmedju klinaca koji duvaju lepak, dežurnih alkosa i srednjoskolaca koji saraju onaj čošak. I jedni i drugi uništavaju stanicu, pa zbog toga nemaju pravo da se bune. Jedina razlika je u tome sto jedan deo omladine pored unistavanja stanice unistava i autobuse, cepa sedista i šara... Šta ceš, kretena je oduvek bilo.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Slavic_Warior Uto 29 Jan 2008, 14:05

Mini Me ::
Slavic_Warior ::Koliko vidim stanica je pretvorena u prihvatiliste za alkose beskucnike,narkomane i decu koja su ocigledno pobegla iz doma ili od kuce....Prosli vikend dok sam blejao u stanici neka 2 cigana narkosa se radili u stanici a svi ljudi bleje u njih....a ove iz ATP-a ocigledno boli qrac za to u sta im se pretvorila stanica...

Aha i meni smeta to, a i smeta mi kad "normalna" deca šaraju tu istu stanicu. Pa kad tako postavis stvari, nema neke razlike izmedju klinaca koji duvaju lepak, dežurnih alkosa i srednjoskolaca koji saraju onaj čošak. I jedni i drugi uništavaju stanicu, pa zbog toga nemaju pravo da se bune. Jedina razlika je u tome sto jedan deo omladine pored unistavanja stanice unistava i autobuse, cepa sedista i šara... Šta ceš, kretena je oduvek bilo.
jbg...ali da se ljudi iz ATP-a zainteresuju i za ove sto saraju i za ove sto vare i duvaju lepak mozda ne bi stanica ovakva bila...po meni su oni glavni krivci
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 33
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od RAShA Uto 29 Jan 2008, 17:20

ATP Pancevo - Page 4 Dsc01111
Owi Iz ATP-a Resili da Operu Prozore!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 32
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od RAShA Sub 02 Feb 2008, 12:20

ATP Pancevo - Page 4 Atp10

Kacenje Zavesa u ATP-u!!
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 32
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Mudorator Sre 13 Feb 2008, 15:15

Danas ::ATP bez novih autobusa

Pančevo - U pančevačkom gradskom javnom prevozniku ATP nezadovoljni su iznosom koji im je Opština namenila za 2008. godinu. Zoran Pokrajac, direktor "Autotransporta Pančevo", za Danas je objasnio da je zahtevano dve stotine, a dobijeno je svega 110 miliona dinara. Kako kaže, želeli su da podignu niske plate za 15 odsto, ali i da grupi od oko pedeset radnika zainteresovanih za otpremninu, koji su i tehnološki višak, isplate trideset miliona dinara.
U ATP su se nadali da će ove godine za jubilej - šezdeset godina postojanja moći da kupe i deset novih autobusa. Kako Pokrajac kaže, sredstva iz budžeta su nedovoljna da se obezbedi postojeći nivo plata, ali da ništa nije učinjeno ni kada je u pitanju rasterivanje divljih prevoznika, koji ovom preduzeću uzimaju od 40 do 50 odsto prihoda, ili oko petnaest miliona dinara mesečno, što je i prosečna vrednost jednog novog autobusa.

izvor: Danas
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Nick Slaughter Ned 24 Feb 2008, 21:39

Meni nije jasno kako ATP ne ukapira neke stvari... Tačno je da im divlji prevoznici uzimaju toliki prihod... ALI... Narod ne voli da čeka mnogo prevoze... Na primer, ako od 13h do 14.30h nema po redu vožnje nijednog autobusa, narod će otići nekim kombijem ako ima...
E pa upravo tu ATP treba da doskoči prevoznicima... Treba da nabavi 10ak kombija koji bi saobraćali po lokalnim okolnim mestima po fleksibilnom redu vožnje...
A da autobuse koriste za gradski prevoz i isto okolna mesta, s tim što bi se tu uglavnom prevozili oni koji imaju pretplatne mesečne kartice...
A linijski i taksimetarski taksisti su se zaista raširili kao neka epidemija... Gotovo svi parkinzi i saobraćajne trake blizu stanice su zakrčene kombijima i mini-busevima...
Nemam ja ništa protivu linijskih taksija, i ja se 98% u njima vozim, ali grad mora da uvede neki red i nađe neka stajališta gde se neće ometati normalno odvijanje saobraćaja...

Ali Opštinska vlast verovatno namerno radi na tome da potpuno slomi ATP kako bi se što jeftinije mogao prodati nekom lokalnom tajkunu koji je blizak vlastima...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od atomski_mrav Ned 24 Feb 2008, 23:54

Treba da nabavi 10ak kombija koji bi saobraćali po lokalnim okolnim mestima po fleksibilnom redu vožnje...

Ako radis linijski prevoz moras da registrujes liniju, da imas red voznje i stajaliste, dok nasi taksisti sa kombijima rade liniski prevoz kao ugovoren. Stup Vrsac ima mini buseve i na linijama koje su slabije salje njih. A ne kao ATP kad posalje za Ivanovo harmoniku za 4 putnika. Problem je tome sto u ATP vlada rasulo i treba ga sto pre privatizovati. Sta vredi na primer da atp odluci da kupi nove autobuse kad opstina nema para ili nije planirana kupovina.


A linijski i taksimetarski taksisti su se zaista raširili kao neka epidemija... Gotovo svi parkinzi i saobraćajne trake blizu stanice su zakrčene kombijima i mini-busevima...
Nemam ja ništa protivu linijskih taksija, i ja se 98% u njima vozim, ali grad mora da uvede neki red i nađe neka stajališta gde se neće ometati normalno odvijanje saobraćaja...
Zasto bi im nasao stajaliste kad grad od toga nema bas nista, kad bi registrovali linije grad bi dao stajaliste, kao sto je dao svim gradskim taksi udruzenjima. I kombi tad ne bi kretao kad se napuni nego kad mu je vreme polaska. Grad bi naplacivao zakup stajalista, od svake prodate karte placao bi se pdv, i onda bi se uveo red.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Komsija Pon 25 Feb 2008, 01:30

Oni da su pametni, spustili bi cenu karte na 40 dinara. Sve jedno im je koliko putnika ide autobusom: da li ima 5 ili 55, bus mora da ide po redu voznje. E sad, ako oni voze za 50 dinara, a taxi je 80-100 dinara (zavisi kako te ko zajebe), siguran sam da bi ljudi cekali autobus i ne bi isli kombijem.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Mudorator Pon 25 Feb 2008, 02:07

Komsija ::Oni da su pametni, spustili bi cenu karte na 40 dinara. Sve jedno im je koliko putnika ide autobusom: da li ima 5 ili 55, bus mora da ide po redu voznje.
I ja mislim da je to jedino rešenje za ATP u stanju takvom kakvom je sad. Trebalo bi cela opština da bude jedna zona i vožnja između bilo koje dve stanice da bude kao cena lokala u gradu. U roku od mesec-dva, nestali bi svi linijski prevoznici.
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od atomski_mrav Pon 25 Feb 2008, 02:57

Ako bi smanjili cenu karte na 40-50 dinara morali bi da smanje i cenu mesecne a to je njima glavni prihod. U Kovinackoj opstini nema kombi prevoznika a Kozara ima najskuplje karte. U opstini je problem jer nije stroga u kaznjavanju taksista. Da svaki dan zaustavlja kombije i skida tablice kao sto radi inspekcija u Beogradu ne bi bilo toliko taksista.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Nick Slaughter Pon 25 Feb 2008, 23:03

Da bi ATP spustio cijene na 40-50 dinara, morao bi da ima autobuse ne starije od 8 godina i koji troše znatno manje goriva nego ove krntije... i to je sve začarani krug, jer ATP nema novce da ih kupi...
Takođe morali bi da ugrade u autobuse TNG (tečni naftni gas) kako bi mogli da imaju neku računicu sa nižim cenama karata...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Komsija Uto 26 Feb 2008, 00:09

Nick Slaughter ::Da bi ATP spustio cijene na 40-50 dinara, morao bi da ima autobuse ne starije od 8 godina i koji troše znatno manje goriva nego ove krntije... i to je sve začarani krug, jer ATP nema novce da ih kupi...
Takođe morali bi da ugrade u autobuse TNG (tečni naftni gas) kako bi mogli da imaju neku računicu sa nižim cenama karata...

Pazi, oni voze prazne buseve za Mramorak. Iato ce potrositi nafte i ako bude 3 putnika, samo sto ovako ne zarade nista, a onako bi uzeli 150 kinti. Ovo je malo besmislen primer, ali shvatate poentu.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od atomski_mrav Uto 26 Feb 2008, 14:52

Nick Slaughter ::
Takođe morali bi da ugrade u autobuse TNG (tečni naftni gas) kako bi mogli da imaju neku računicu sa nižim cenama karata...

Ne mozez da ugardis TNG u disel motore.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Mudorator Sre 27 Feb 2008, 10:06

Nick Slaughter ::Da bi ATP spustio cijene na 40-50 dinara, morao bi da ima autobuse ne starije od 8 godina i koji troše znatno manje goriva nego ove krntije...
Pa jel si ti čuo da Golf II star 20 god. troši 5 litara nafte?! zeleni smeh
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Mudorator Sre 27 Feb 2008, 10:12

atomski_mrav ::
Nick Slaughter ::
Takođe morali bi da ugrade u autobuse TNG (tečni naftni gas) kako bi mogli da imaju neku računicu sa nižim cenama karata...
Ne mozez da ugardis TNG u disel motore.
Ima neka varijanta za ugradnju metana u buseve, ali ako to nije uradio GSP u BG, Lasta i druge velike firme, pa nisu propale, nije valjda ni ATPu to jedini problem... Kao što je Komšija i rekao, bolje je da voze 20 ljudi po 40 din. nego 3 čoveka po 120 din, u oba slučaja potrošnja nafte je ista!

Kad smo već kod pogonskog goriva, možda je onaj Rašin predlog najbolji - da ugrade nitro u autobuse! kez

RAShA ::ATP Pancevo - Page 4 Dsc01110
Autobusi ATP-a Su najbolje opremljeni u swetu!!!! Imaju i N2O(Nitro)! smeh smeh smeh smeh
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

ATP Pancevo - Page 4 Empty Re: ATP Pancevo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu