DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RASPAO SE "BAD COPY"

+2
Komsija
BUNT!!!!
6 posters

Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od BUNT!!!! Pet 30 Maj 2008, 22:33

RASPAO SE "BED KOPI"

Ajs Nigrutin i Skaj Vikler se posvađali oko devojke i već mesec dana ne pričaju, grupa „Bed kopi" održaće svoj poslednji koncert 6. juna u SKC-u



„Bed kopi", jedna od naših najpopularnijih rep grupa, održaće svoj poslednji koncert 6. juna u SKC-u, posle čega će grupa definitivno prestati da postoji. Razlog nenadanom razlazu članova grupe koju čine Vladan Aksentijević, Đorđe Miljenović i Rašid Kurtanović je, kako Press saznaje, svađa između repera, do koje je došlo pošto je Ajs Nigrutin počeo da se zabavlja sa bivšom devojkom Skaja Viklera.

- Dvojica nekad najboljih prijatelja i bivših učesnika rijaliti šou programa „VIP Veliki brat" u svađi su već mesec dana, a do sukoba je došlo zbog devojke - kaže za Press izvor blizak poznatim reperima, i nastavlja: - Iako su „jedna duša a dva tela" u kući rekli da će deliti sve, pa čak i devojke, izgleda da nisu mislili ozbiljno, bar ne Skaj, koji nikako ne može da oprosti svom nekadašnjem najboljem drugu vezu s njegovom bivšom. Nigrutin je nakratko bio u vezi sa bivšom devojkom Skaja Viklera, što ovaj nikako nije mogao da mu oprosti.

U izjavi za Press, Ajs Nigrutin je potvrdio navode našeg izvora:

- Osim oko devojke, do svađe je došlo i zbog različitih poslovnih shvatanja. Đorđe se sve više okreće nekom drugom fazonu i sarađuje sa pevačima poput Ane Stanić, dok unapred dogovorene tezge s grupom „Bed kopi" samo odrađuje. Ne bi me začudilo i da počne da piše za narodnjake, pošto se trenutno zabavlja sa Kajom - navodi Ajs Nigrutin.


IZVOR: PRESS
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od Komsija Pet 30 Maj 2008, 22:53

uaaa
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od MRAMORAK Sre 04 Jun 2008, 08:40

Kakwi shabani jbt!
MRAMORAK
MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 31
Lokacija : ...:::MRAMORAK:::....
Datum upisa : 06.03.2008

http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od Mudorator Sre 04 Jun 2008, 09:32

Kad bi ga do'vatio Nigrutin, razbio bi Skaya ko pičku boks bruce lee Laughing
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od MRAMORAK Sre 04 Jun 2008, 09:36

Hehe bash a mogu da nastawe oni bez Skaya
MRAMORAK
MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 31
Lokacija : ...:::MRAMORAK:::....
Datum upisa : 06.03.2008

http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od MRAMORAK Sre 04 Jun 2008, 09:36

ja cu da im pishem textowe Wink Laughing
MRAMORAK
MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 31
Lokacija : ...:::MRAMORAK:::....
Datum upisa : 06.03.2008

http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od atomski_mrav Čet 05 Jun 2008, 15:48

IZVOR: PRESS
Dovoljno je da pogledas koje objavio vest i odmah znas koliko je sati.
Evo pravih razloga:


Poslednji nastup „Bad copy“ 10. jula
Ovde se rastajemo
Autor: M. Radojković | 03.06.2008 - 06:01




Jedan od najpopularnijih domaćih hip-hop bendova „Bad copy“, koji čini kontroverzni trio Skaj Vikler, Ajs Nigrutin i Timbe, uskoro će se raspasti. Oni će održati oproštajni koncert 6. juna u Beogradu, u bašti Studentskog kulturnog centra, a poslednju svirku imaće 10. jula na Festivalu „Egzit“. Iako se u javnosti spekulisalo da je došlo do svađe između Ajsa i Skaja, oni to oštro demantuju navodeći da je pravi razlog razlaza Skajov odlazak u inostranstvo.

Vladan Aksentijević, alijas Ajs Nigrutin, koji se do sada nije oglašavao povodom raskida saradnje, objašnjava za „Blic“ razloge raspada benda:
- Vikler je svestran čovek i odučio je da iskoristi svoj talenat. Ima raznorazne ponude iz Londona i Njujorka i zašto da ih ne iskoristi. Ovih dana u medijima su se pojavile raznorazne neistine da smo se svađali i još mnoge gluposti, ali to ništa nije istina - kaže Vladan i ističe da će on i Timbe i dalje raditi zajedno, ali da grupe „Bad copy“ više nikada neće biti.
- Zašto bi prestajali zbog jednog člana. Timbe i ja ćemo i dalje nastupati, ali samo pod našim imenima, nikada više zvanično kao „Bad copy“. Ništa se neće promeniti. Sve je potpuno isto samo bez Viklera. Nije se desilo ništa strašno i ne znam zašto se podigla tolika ludnica oko svega - kaže Ajs, kome nije žao zbog raspada grupe.
- Nije mi žao, zašto da mi bude žao. Već sto godina smo „Bad copy“ i došlo je do nekog zasićenja. Čovek (Skaj) hoće da radi još mnoge stvari i to je to. A ja ionako više nastupam solo nego sa njima - zaključuje Ajs.
Treći član grupe Timbe kaže da neće prestati saradnja sa Skajom.
- Mislim da više nikada nećemo oživljavati „Bad copy“, ali svakako nećemo prekinuti saradnju. Ajs i ja ćemo i dalje raditi sa Viklerom, ali više ne tako aktivno - kaže on i dodaje:
- Naravno da mi je žao što se razilazimo, ali došlo je do zasićenja tom pričom i bilo bi forsiranje da ostanemo kao grupa. Došlo je vreme da se nešto promeni.

Uskoro Ajsov album „Nije fino biti težak“
Vladan Aksentijević će uskoro izdati novi solo album.
- Za dvadesetak dana na svim trafikama će se pojaviti moj novi album „Nije fino biti težak (crazy summer mix)“. Na albumu imam jednu pesmu sa Timbetom i album će biti prava sprdnja (smeh). Za jedno desetak dana planiram i snimanje spota za numeru „Papučar sam majko“, koji planiram da snimam na pijaci u Kotežu. - objašnjava Ajs Nigrutin i dodaje kako provodi ove tople letnje dane:
- Malo se radi, a nedeljom odmaramo. Evo, baš sada sedimo na pijaci, malo pijemo pivo i igramo „riziko“.

Izvor: Blic


Evo i na njihovoj stranici na my space

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendID=55309068&blogID=400867174
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od Nick Slaughter Ned 27 Jul 2008, 16:07

Posle raspada grupe "Bijelo dugme" sve ostalo je potpuno beznačajno! A naročito tako bezumni hoštapleri kakvi su taj neki Skaj, Nigrutin itd koje estrada nije čak ni registrovala da postoje... fuka
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

RASPAO SE "BAD COPY" Empty Re: RASPAO SE "BAD COPY"

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu