DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sweet Home 3D

Ići dole

Sweet Home 3D Empty Sweet Home 3D

Počalji od Mini Me Pet 18 Apr 2008, 11:16



Da biste uživali u čarima uređivanja enterijera u trodimenzionalnom računarskom okruženju, nije potrebno da kupujete skupe softverske pakete. Dovoljno je da preuzmete besplatan program pod nazivom Sweet Home 3D.

Nije potrebno mnogo vremena da bi se ovladalo osnovnim tehnikama primene alata, kreiranjem stambenog prostora i slaganjem elemenata.

Svi objekti imaju „realne" dimenzije, koje se mogu lako predefinisati, a ukoliko neki od željenih modela nije na listi, isti možete pronaći u Internet galeriji proizvođača. Objekti su malih digitalnih gabarita tako da se brzo preuzimaju i uključuju u osnovnu programsku ponudu. Pohvale je svakako vredna i potpuna podrška za OBJ, LWS i 3DS modele, što višestruko nadgrađuje potencijal programa.

Sweet Home 3D korisniku omogućava da projektu „nalepi" sliku, uradi profesionalno kotiranje i kompletan rezultat izveze u PDF dokument.

Ovo simpatično rešenje teži 24MB, a njegove mogućnosti potpuno opravdavaju vreme utrošeno na njegov download.

Sweet Home 3D SweetHome3DWindows

Sweet Home 3D Sweethome3d[img][/img]

3D models

u program se mogu importovati licni modeli ili modeli preuzeti sa drugih sajtova ili baza modela. Neke adrese tih baza se nalaze na sajtu sweet home-a.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu