DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LOKALNI IZBORI, maj 2008.

+4
Mini Me
Komsija
Mudorator
intellect
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

LOKALNI IZBORI, maj 2008. - Page 2 Empty Zavrseni !? LOKALNI IZBORI, maj 2008.

Počalji od intellect Pon 19 Maj 2008, 11:04

Lokalni izbori jesu zavrseni, ali to ne znaci da ovu temu treba zakljucavati. Ili mislis pobedili smo i sad smo mirni 4 godine!?

Rekao sam da je slavlje u redu i samo sam se pitao od kojih (cijih) para. Ako to licii na kompleks neka bude. S obzirom na reakciju lici mi da su to slavlje ipak platiti mestani Dolova.

Zar vam se ne cini da bi jednom za svagda bar u Dolovu trebalo zaboraviti koja je partija na vlasti i ko je "neprijatelj". Zaboravite direktive, pa svima nama u Dolovu je u interesu da bude bolje, lepse, uspesnije... Iz tih razloga nisam clan ni jedne stranke, a voleo bih da vidim da vi "partijci" zakopate ratne sekire i radite za dobrobit svih nas.

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

LOKALNI IZBORI, maj 2008. - Page 2 Empty Re: LOKALNI IZBORI, maj 2008.

Počalji od Mudorator Pon 19 Maj 2008, 17:52

Dugujem izvinjenje, gos'n Intellectu jer je malo bio nejasan moj prethodni post u ovoj temi kada sam napisao da je zaključavam jer su izbori prošli, a topic je krenuo u neku drugu stranu, tj. prerastao je u ispoljavanje kompleksa. Nisam mislio na to što je on napisao, već na LDP-kompleks koji pojedini članovi foruma imaju. Verovatno ne mogu da se pomire sa tim da u zemlji postoji 220.000 ljudi koji glasaju za tu stranku.

intellect ::Rekao sam da je slavlje u redu i samo sam se pitao od kojih (cijih) para. Ako to licii na kompleks neka bude. S obzirom na reakciju lici mi da su to slavlje ipak platiti mestani Dolova.
I meni se isto čini da je bilo na račun sela...

intellect ::Zar vam se ne cini da bi jednom za svagda bar u Dolovu trebalo zaboraviti koja je partija na vlasti i ko je "neprijatelj". Zaboravite direktive, pa svima nama u Dolovu je u interesu da bude bolje, lepse, uspesnije... Iz tih razloga nisam clan ni jedne stranke, a voleo bih da vidim da vi "partijci" zakopate ratne sekire i radite za dobrobit svih nas.
"Partijci" nisu nikad i nikada i neće raditi za dobrobit svih već samo za svoju ličnu dobrobit. Tako je bilo i tako će i ostati!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

LOKALNI IZBORI, maj 2008. - Page 2 Empty Re: LOKALNI IZBORI, maj 2008.

Počalji od intellect Uto 20 Maj 2008, 10:53

jeeee Prihvaćeno izvinjenje ... blagodarim

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

LOKALNI IZBORI, maj 2008. - Page 2 Empty Re: LOKALNI IZBORI, maj 2008.

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu