DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najveći problem u vašem mestu?

+7
Nick Slaughter
TeRZA_Dolowo
Komsija
Mishica
Slavic_Warior
DPb-ac
Mudorator
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Mishica Uto 03 Jul 2007, 23:43

kezkezkez

Mishica
Frajla
Frajla

Broj poruka : 130
Datum upisa : 27.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od RAShA Sre 18 Jul 2007, 03:27

Mani te vi Baneta njegov problem ne go ova deponija kod Zaretove Ciglane!!!!!
To je vec veliki problem svako vece pale neka sranja tamo tako da to smrdi u picku materinu mogli bi nesto da preduzmemo u vezi toga!!!!!
RAShA
RAShA
Vandrokaš
Vandrokaš

Muški Broj poruka : 499
Godina : 32
Lokacija : -==Va$aRi$te==-
Datum upisa : 10.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od GuaRdian_AngeL Sre 18 Jul 2007, 03:31

pa kad zareta boli qrac, za njegovu deponiju, sto da se ja onda nerviram smeh smeh
besan u PM
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 33
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Mudorator Sre 18 Jul 2007, 08:37

Bio sam nedavno na deponiji i strašne stvari se mogu videti... Cigančići od 3-4 godine preturaju po đubretu i jedu odatle. Razumem da njihovi roditelji nemaju para ali nije mi jasno kako mogu da budu toliko nesavesni da ih puštaju (ili možda čak i sami šalju) da jedu sa deponije?!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Mini Me Sre 18 Jul 2007, 23:04

RAShA ::Mani te vi Baneta njegov problem ne go ova deponija kod Zaretove Ciglane!!!!!
To je vec veliki problem svako vece pale neka sranja tamo tako da to smrdi u picku materinu mogli bi nesto da preduzmemo u vezi toga!!!!!

Daj neki predlog. To možeš prijaviti u JKP-u.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Mishica Čet 19 Jul 2007, 13:07

Planirate da promenite svet kez A to za ciganchice, pa to je normalno za njih,m sto se cudis?!?!?! Oni su tako navikli, to im je urodjeno.... Pomogla bih Vam ali nemam pojma za te deponije, a i sta mi iz Panceva da radimo sto nas zagadjuju i sto smo vec i navikli na taj smrad....tako ces i ti Rasho Razz

Mishica
Frajla
Frajla

Broj poruka : 130
Datum upisa : 27.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Mini Me Čet 19 Jul 2007, 13:36

Mishice pa vi bar pijete kvalitetniju vodu i stalno je imate. A nas truju sa svih strana.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Mishica Pet 20 Jul 2007, 12:11

Eh, pa tu si u pravu... u svakom selu je voda problem, kao sto je i struja, nazalost... Nadam se da ce se i to promeniti jednog dana!

Mishica
Frajla
Frajla

Broj poruka : 130
Datum upisa : 27.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od MRAMORAK Pet 21 Mar 2008, 20:47

Nick Slaughter ::
DPb-ac ::a da nepominjemo pusenje i alkohol medju mladima(i pri tome nemislim na decu od 15 vec od 12-13 godina) STRASNO...

Banjaši počinju da konzumiraju duvane sa 5-7 godina... cinjenica Very Happy

ne seri ?!?!
MRAMORAK
MRAMORAK
Mangaš
Mangaš

Muški Broj poruka : 730
Godina : 31
Lokacija : ...:::MRAMORAK:::....
Datum upisa : 06.03.2008

http://www.myspace.com/chonsiMR

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Nick Slaughter Sub 22 Mar 2008, 01:17

Vaistinu Mramorak, možeš da se uveriš ako u proleće po lepom vremenu prošetaš kroz Banjaš-malu... zeleni smeh
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najveći problem u vašem mestu? - Page 2 Empty Re: Najveći problem u vašem mestu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu