DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saša Ćurčić osnovao bend

3 posters

Ići dole

Saša Ćurčić osnovao bend Empty Saša Ćurčić osnovao bend

Počalji od Mudorator Čet 14 Feb 2008, 15:25

Saša Ćurčić osnovao bend
Utorak, 29. januar 2008. 11:57

Saša Ćurčuć Djani, pobednik prvog serijala "Velikog brata“ sa poznatim ličnostima, nedavno je osnovao "Folk bend“, koji će jednom mesečno humanitarno nastupati po diskotekama širom Srbije.

Saša Ćurčić osnovao bend V85126p0

"Naš bend je andergraund bend. Na tu ideju sam došao sa najboljim drugom Sašom Stanojevićem, koji je inače harmonikaš. Moj bend će izabrati jedan grad mesečno. Sviraćemo u lokalnoj diskoteci, podići atmosferu i zabavljati se sa gostima. Ja ću pevati i voditi program jer sam i šoumen. Mi smo tu da donesemo pozitivnu energiju i dobar provod", kaže Saša za "Press" i objašnjava zašto je, izmedju ostalog, došao na ovu ideju.

"Bilo je raznoraznih priča - kako ću snimiti CD, pevati kojekakve duete, mnogi su hteli da me prisvoje, a ja to ne želim. Želim da pevam za sebe i narod", kaže on.

Poznati fudbaler otkriva da je njemu, osim sporta, u životu veoma važna i muzika. Ona ga je, prema njegovim rečima, spasla kada mu je bilo veoma teško.

"Ne želim muzici da kažem zbogom jer me je spasla i ostavila u životu. Muzika mi je hobi, a živeću od škole fudbala", iskren je Ćurčić.

On napominje da njihov bend neće snimiti CD, niti uzimati pare za tezge.

"Moj bend imaće pesme, ali ne i garažu. Pevaćemo gde god nas pozovu. To će raditi na principu - ja idem u grad, a u provod vodim i bend“, kaže Saša.
Izvor: MONDO

sarcastic Lepo je da čovek hoće da se bavi humanitarnim radom, ali neznam baš na šta će da liči njegova muzika?!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Saša Ćurčić osnovao bend Empty Re: Saša Ćurčić osnovao bend

Počalji od Mini Me Sub 29 Mar 2008, 18:45

Ma covek je tezak propalitet, esencija gluposti kad otvori usta. Lepu rec je iskoristio, andergraund, bas oslikava njegovu prizemnost i primitivizam. Kako iko moze da ga smatra normalnim kad ga vidi u Grandovim i Pink emisijama. pink Tu kenja o dobroti, veri u Boga, vaspitanju, a you tube pun snimaka njegovih bahanalija. joj Još kad sam ga video na sajmu knjiga, on napisao knjigu, sedi sa dve sponzorke na svom standu i pravi se pametan, pa covek ne moze dve pametne reci da poveze. "Vrh brate" joj Samo jos politiku nije probao, probao je sport, pevanje, knjizevnost... Ne bih me cudilo da poseti Dolovo, jer bi tako zaokruzio nastupe drugih granovih umetnika. pink
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Saša Ćurčić osnovao bend Empty Re: Saša Ćurčić osnovao bend

Počalji od Slavic_Warior Pon 31 Mar 2008, 11:07

Mini Me ::Ma covek je tezak propalitet, esencija gluposti kad otvori usta. Lepu rec je iskoristio, andergraund, bas oslikava njegovu prizemnost i primitivizam. Kako iko moze da ga smatra normalnim kad ga vidi u Grandovim i Pink emisijama. pink Tu kenja o dobroti, veri u Boga, vaspitanju, a you tube pun snimaka njegovih bahanalija. joj Još kad sam ga video na sajmu knjiga, on napisao knjigu, sedi sa dve sponzorke na svom standu i pravi se pametan, pa covek ne moze dve pametne reci da poveze. "Vrh brate" joj Samo jos politiku nije probao, probao je sport, pevanje, knjizevnost... Ne bih me cudilo da poseti Dolovo, jer bi tako zaokruzio nastupe drugih granovih umetnika. pink
word.
A tek ta knjiga,kupila drugarica,ja kad sam video pokidao sam se od smeha...Takvu knjigu napise ko hoce,cista glupost smoke joj
Slavic_Warior
Slavic_Warior
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 2761
Godina : 34
Lokacija : Arkona
Datum upisa : 24.02.2007

http://www.svevlad.org.rs/

Nazad na vrh Ići dole

Saša Ćurčić osnovao bend Empty Re: Saša Ćurčić osnovao bend

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu