DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 jubilarna „Vinarijada” !?

+2
Mudorator
Mini Me
6 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Pon 11 Feb 2008, 22:58

U Dolovu
Jubilarna „Vinarijada”

U organizaciji dolovačkog Udruženja vinara „Sveti Trifun”, koje ima 120 članova iz Pančeva, Deliblata, Kovina, Kozjaka i Dolova, u tom mestu će se tokom nastupajućeg vikenda održati jubilarna 10. „Vinarijada”. Do petka, 8 februara, zainteresovani vinari uz kotizaciju od 100 dinara mogu da prijave svoje uzorke belog i crnog vina za takmičarski deo programa.

Komisija na čijem je čelu Đorđe Krstov, enolog iz Vršca, započeće rad 8. februara u 18 sati. Degustacija i ocenjivanje vina održaće se u kafani „Banat”. U prigodnom programu, koji će uslediti, učestvovaće glumac Miroslav Žužić i tamburaši, a mogu prisustvovati svi zainteresovani građani. Sutradan u 9 sati na pijaci članovi Udruženja točiće besplatno vino i podeliti 200 kalemova vinove loze kao podstricaj mladima da se bave vinogradarstvom. Na drugom štandu biće prodajna izložba najkvalitetnijih vina.

Na dan zaljubljenih, 14. februara, kada je i Sveti Trifun, slava Udruženja, u školi „Aksentije Maksimović” održaće se završno veče manifestacije. U 19 sati je prijem gostiju. Za sat vremena kasnije zakazano je sečenje slavskog kolača, a potom će komisija proglasiti po tri prvoplasirana vinara u obe konkurencije. Svi slavodobitnici biće darivani sa po deset vinovih loza, a svaki od oko 300 očekivanih gostiju sa po čašom s posvetom 10. „Vinarijade”. Neka vinske igre počnu!



Preuzeto iz Pančevaca
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Pon 11 Feb 2008, 23:26

U našem selu se održava vinarijada i to po 10 put. I sve je to lepo, prilika da se cuje za Dolovo, da dodju ljudi u naše lepo selo, da probaju dobra vina, probaju štrudle, dobro se provedu, ostave koji dinar našim kafandzijama i da se vrate u svoja mesta sa lepim uspomenama, prepricavaju doživljaje i vrate se sa prijateljima i sledece godine. Ali dal je baš tako??? Kao što su i razapeli na sred glavne ulice platno sa natpisom "10 JUBILARNA VINARIJADA", ej bre covece 10, to uopšte nije mala stvar. A ja ni na jednu nisam bio, kao i vecina stanovnika Dolova, osim "bitnijih" seoskih kravata, a kamoli da pozovem prijatelje na dane vina.A i gde da ih pozovem? U cumez od Centralne Kafane koja se reklamira kao "Restoran Banat", ko koga tu laže? Lepa rec "restoran". A završna svecanost se obicno održava u osnovnoj školi, koja zbog manjka mesta ne može da primi dovoljan broj ljudi. A niko od organizatora ne haje zbog toga, bitno da se "je" i "pije" sa komsilukom i lokalnim društvom. Problem je slab marketing, rec koju ljudi iz organizacije Vinarijade još nisu naucili, a po svoj prilici i nece, bice da se preforsiraju informacijama, pa tek su skoro naucili koje se vino služi uz koje meso. Ovih dana Kačarevci bukvalno kidaju da privuku goste na slaninijadu, jutros je na RTS u emisiji "Kuvati Srcem" gostavao promoter te manifestacije svima nama poznatiji kao Žule. Bili su i na Žikinoj Šarenici, a mogu se videti i po ulicama Beograda, u novinama. A bice sigurno na TV-u utisci sa Slaninijade posle te manifestacije. Ljudi znaju kako se privlace gosti i zato je njihova manifestacija internacionalna, a naša lokalnog karaktera i to strogo lokalnog, cim vecina nas nikad nije krocila u to "društvo". Jednom recju - Sramota.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mudorator Uto 12 Feb 2008, 01:07

Mene nerviraju, pre svega, ti nazivi manifestacija. Vinarijada, Štrudlijada, Slaninijada, Kobasicijada, Paprikijada, Rakijada... neko će do kraja i Govnijadu da napravi! Jel nije moglo da se nađe nešto originalnije, nego da ima tako kliširan naziv. Drugo, razumem da Vršac, Karlovci i Smederevo prave "Grožđenbal" pošto su vinogradarska područja, al neznam koliko mi imamo vinograda i koliko ljudi u Dolovu stvarno prave i piju i vole vino. Ja se ne sećam da me je skoro neko ponudio vinom, niti ja imam naviku da nudim gostima vino kad dođu... A što se ove medijske promocije tiče, jasno je da mi nemožemo svoju manifestaciju da poredimo sa Slaninijadom, nemamo Bog zna šta da ponudimo, pa mislim da je i bolje da se to zadrži ovde na lokalnom nivou!
Ma samo nek je veselo! drunken kolo
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Komsija Uto 12 Feb 2008, 01:33

Slazem se s muoratorom. Nije Dolovo sad nesto poznato po vinu, pa da sad pravimo ko zna koji cirkus od toga. Eto, ljudi se skupIDU i jeDU i pijeDU. Nista strasno. A strudlijada je vec druga stvar. Koliko ja znam, to nema nigde u Vojvodini i na to bi trebali da ciljamo kao svoj, sad cu moderno da se odrazim, BRAND kez
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Uto 12 Feb 2008, 02:04

Mini Me ::U našem selu se održava vinarijada i to po 10 put. I sve je to lepo, prilika da se cuje za Dolovo, da dodju ljudi u naše lepo selo, da probaju dobra vina, probaju štrudle, dobro se provedu, ostave koji dinar našim kafandzijama i da se vrate u svoja mesta sa lepim uspomenama, prepricavaju doživljaje i vrate se sa prijateljima i sledece godine. Ali dal je baš tako??? Kao što su i razapeli na sred glavne ulice platno sa natpisom "10 JUBILARNA VINARIJADA", ej bre covece 10, to uopšte nije mala stvar. A ja ni na jednu nisam bio, kao i vecina stanovnika Dolova, osim "bitnijih" seoskih kravata, a kamoli da pozovem prijatelje na dane vina.A i gde da ih pozovem? U cumez od Centralne Kafane koja se reklamira kao "Restoran Banat", ko koga tu laže? Lepa rec "restoran". A završna svecanost se obicno održava u osnovnoj školi, koja zbog manjka mesta ne može da primi dovoljan broj ljudi. A niko od organizatora ne haje zbog toga, bitno da se "je" i "pije" sa komsilukom i lokalnim društvom. Problem je slab marketing, rec koju ljudi iz organizacije Vinarijade još nisu naucili, a po svoj prilici i nece, bice da se preforsiraju informacijama, pa tek su skoro naucili koje se vino služi uz koje meso. Ovih dana Kačarevci bukvalno kidaju da privuku goste na slaninijadu, jutros je na RTS u emisiji "Kuvati Srcem" gostavao promoter te manifestacije svima nama poznatiji kao Žule. Bili su i na Žikinoj Šarenici, a mogu se videti i po ulicama Beograda, u novinama. A bice sigurno na TV-u utisci sa Slaninijade posle te manifestacije. Ljudi znaju kako se privlace gosti i zato je njihova manifestacija internacionalna, a naša lokalnog karaktera i to strogo lokalnog, cim vecina nas nikad nije krocila u to "društvo". Jednom recju - Sramota.

Pa zasto se ne uclanis u drusto ljubitelja vina pa idi pi vina do mile volje
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Uto 12 Feb 2008, 13:55

homer ::Pa zasto se ne uclanis u drusto ljubitelja vina pa idi pi vina do mile volje
Moja poruka se nije odnosila na to. Uostalom i ja imam mali vinograd i pravimo vino dovoljno za naše potrebe. Tako da sam sit vina. Pre neki dan sam u busu pricao sa drugom iz Starceva i jednom devojkom iz PA i pitali su me "Kao je na vinarijadi?" i nisam znao šta da im kažem i gde da ih pozovem. Kad svrate probace moje vino Ej ulice i ti si pij Ako vec prave vinarijadu ili bilo koju drugu "ijadu", nek je naprave za celo selo i okolinu. Od toga bi i oni imali koristi, od zarade bi mogli da prošire svoje vinograde, a napravili bi i od Vinarijade odlicnu manifestaciju.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od intellect Uto 12 Feb 2008, 14:52

Nažalost, Vinarijada više lici na sekciju vinara nego na neku pravu manifestaciju.

Zašto je to tako verovatno zavisi od ambicija i mogućnosti samih organizatora.
Delom se slažem da vino možda i nije najbolji izbor da predstavlja Dolovo, ali dobra reklama i dobar marketig mogu svašta, samo nam to očito fali. hmmm

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Uto 12 Feb 2008, 19:42

Mini Me ::
homer ::Pa zasto se ne uclanis u drusto ljubitelja vina pa idi pi vina do mile volje
Moja poruka se nije odnosila na to. Uostalom i ja imam mali vinograd i pravimo vino dovoljno za naše potrebe. Tako da sam sit vina. Pre neki dan sam u busu pricao sa drugom iz Starceva i jednom devojkom iz PA i pitali su me "Kao je na vinarijadi?" i nisam znao šta da im kažem i gde da ih pozovem. Kad svrate probace moje vino Ej ulice i ti si pij Ako vec prave vinarijadu ili bilo koju drugu "ijadu", nek je naprave za celo selo i okolinu. Od toga bi i oni imali koristi, od zarade bi mogli da prošire svoje vinograde, a napravili bi i od Vinarijade odlicnu manifestaciju.

smeh smeh Slusam te(Citam te) i neverujem.
A ti bi ih kao pozvao na vinarijadu?Ako je tako ja cu ti licno obezbediti 3 karte.
Od toliko "ijada" oni bas resili da dodju na vinarijadu...
Kako je on iz starceva saznao za vinarijadu kad je slaba reklama?
A uostalom da te nepoznajem dobro pitao bi te sto im nisi prosto rekao"neznam jer nikad nisam bio na njoj"
Ali onda se u drustvu postavlja strahovito pitanje,NIKAD NISI BIO NA VINARIJADi??? bas si seljak,a riba iz Panceva bi dodala jaoooo bacila sam se u bedak bas si me istripovo...
smeh smeh sarcastic
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Uto 12 Feb 2008, 20:09

Procitali u Pancevcu pa me pitali. Pa i rekao sam im da ne znam ništa. A poruka ti nije duhovita. Tema je vinarijada, a ne JA. Ja sam svoje mišljenje napisao. A i što bih obrazlagao moje poruke, ako krivo shvatiš to je tvoj problem. cinjenica
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Sre 13 Feb 2008, 02:04

Mini Me ::Procitali u Pancevcu pa me pitali. Pa i rekao sam im da ne znam ništa. A poruka ti nije duhovita. Tema je vinarijada, a ne JA. Ja sam svoje mišljenje napisao. A i što bih obrazlagao moje poruke, ako krivo shvatiš to je tvoj problem. cinjenica

Ajmo ovako.
Mislim da je dosta ljudim svadja,prepiranja i ostalog.
Imam jednu strahovitu ideju...
Strahovita ideja kaze sledece:Ti i ja smo glavni akteri i sedimo za istim stolom po mogucstvu da bude okrugao(imam ja jedan mali,moze da posluzi)ispred nas sedi jedna osoba sa ovog foruma koja ce biti voditelj,recimo da to bude mudorator jer ipak je on glavni ovde.Znaci pravimo tv duel(kao politicari samo sto ne dobijamo pare)Druga osoba odnosno cetvrta ce biti kamerman(ja je obezbedjujem,mislim na kameru)recimo neka bude komsija jer je i on glavni kao i mudorator.
E sad da bi svi ucestvovali sa foruma u ovom duelu oni mogu da salju voditelju pitanja za tebe ili mene,koja ce nam voditelj citati u toku emisije.
Npr taj i taj pita homera to i to...
I kad ispucamo sva pitanja onda ti pitas direktno mene sta te zanima i ja pitam tebe.
Naravno na kraju krajeva sve to lepo pustimo na forum da se ljudi najmeju i da vide neke stvari ko je kakav.
Jer doista ne vredi da ti nista pricam jer ti imas jako veliki stav o sebi,srpski receno pun si sebe i druge gledas od gore.
Treba ti vremena da napises poruku jer predhodno moras da je procitas da li si je dobro napisao,da li ima pravopisnih gresaka,da li je odgovarajuce debljine olovka u ovom slucaju da li je odgovarajuci font.
Dok recimo u togu razgovora nemas vremena pa puno trokiras i pricas gluposti.
Dok ja vodim racuna o nekim drugim stvarima tako da manje znacaja pridajem takvim stvarima.
Ah da OBAVEZNO da se ponese pajvan i da me dobro vezete da se ne bi slucajno odvezao u toku emisiji i polomio ti nogu i nabio ti tu istu nogu u dupe jer moze da se desi da ono sto sam trpeo sve ovo vreme nemogu vise da drzim u sebi...
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Sre 13 Feb 2008, 02:12

Izvinjavam se svim forumasima zato sto sam skrenuo sa teme

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Komsija Sre 13 Feb 2008, 02:19

smeh
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mudorator Sre 13 Feb 2008, 02:34

homer ::I kad ispucamo sva pitanja onda ti pitas direktno mene sta te zanima i ja pitam tebe.
A posle toga se pošibate k'o u Soni u Prison Breaku... samo jedan živ izlazi! bruce lee boks

jeeee Može... Pristajem da budem voditelj, a pošto je Lučijan član našeg foruma, možda nam sredi da to ide i direkto ON AIR! spiteful
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Sre 13 Feb 2008, 02:45

Sve što sam gore napisao je moje mišljenje o Vinarijadi, ti iznesi tvoje i ja ti to ne branim. Nisi napisao tvoje mišljenje, vec si se odmah uhvatio mene.
Ja se ne svadjam i ne prepirem s tobom, tako da ja nemam problema sa tobom vec izgleda ti sa mnom, tebi vecino nesto smeta i ja ti izgleda postajem opsesija, pošto me pratiš po temama i zameraš cas ovo cas ono. Niko od naših drugova ne misli o meni kao što ti misliš, cak mi niko ne zamera to što mi ti zameraš. Ako te ja ugrožavam na neki nacin samo mi reci. Da ponovim - tema je vinarijada, ako imaš nešto o tome ti piši, suceli mišljenje sa svima nama. Mojim porukama na ovoj temi i na ostalim nikad nisam stavio sebe iznad drugih, ako je nešto po meni loše ja to kažem.
Kraj tvoje poruke ti ne prilici! Pozdrav
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Sre 13 Feb 2008, 02:54

Misle i oni isto samo ti niko nista ne govori a i poceo si da skupljas poltrone oko sebe...mudorator je pristao a i komsija sudeci po smehu.Tako daj da se dogovorimo ko ljudi pa da snimamo.
Inace nama je zajednicki drug samo Mirca tako nemoj da upotrebljavas rec NASI.
I nije istina da te ja pratim po temama,kako te nije bre sramota aj napisi datum kad sam ti nesto zadnji put prigovorio
DATUM

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Sre 13 Feb 2008, 03:06

Pa ajde jer si nasao datum?spava mi se
Jao cekaj tek je proslo 10 min,posle 24min ocekujem odgovor.
Nista videcu sutra.laku noc svima

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Sre 13 Feb 2008, 03:15

Uveri se na temama: "Naplate parkinga", "U kom selu u okolini su najprimitivniji ljudi", "Lov i Ribolov"- kad si mi zamerio post u kojem sam spomenuo "dzig glave", kasnije sam ti ih pokazao na pecanju, pa na nekoj temi o veri kako trebam da pišem o muslimanima i ostalim. A drug kojeg si pomenuo nije jedini drug koji nas zna, ima tu još dosta ljudi iz Dolova koji nas znaju i povremeno se druzimo sa njima. Najlakše je reci "Oni misle al nece reci", ako ne pricaju kako sui ti došao do tog zakljucka. Svi poznanici iz sela a i šire mi se javljaju i smatraju me za druga. Ko je poltron?
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Sre 13 Feb 2008, 14:13

Zasto nisi jednostavno odgovorio na pitanje?
Trazio sam ti datum!!!
To sto sam rekao stojim iza toga i totalno sam u pravu i mogu da dokazem cak i bez prisustva odredjenih drugara.
U pravu si kad kazes da ima jos dosta ljudi koji nas znaju i koje ti znas i koje ja znam ali opet nisam sa svima drugar iako se vecini javim i vecina mi se javi.




Zamolio bi glavne da ove nase budalastine prebace u temu homer vs mini mi,jer ipak je ovo tema o vinarijadi

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Mini Me Čet 14 Feb 2008, 15:24

homer ::Zamolio bi glavne da ove nase budalastine prebace u temu homer vs mini mi,jer ipak je ovo tema o vinarijadi
Slažem se u vezi ovog.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Čet 14 Feb 2008, 16:58

Danas pocinje svecani deo u 18h u skoli.
Ima jos karata u prodaji,tako da ako je neko zainteresovan...
Napravicu neku sliku pa staviti veceraske

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Ned 17 Feb 2008, 15:49

10 jubilarna „Vinarijada” !? Img_7110
jbt obecao sam da cu postaviti par slika ali sam zaboravio tako da evo sad...





Ovo je pobednik 10 jubilarne vinarijade
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Ned 17 Feb 2008, 15:53

10 jubilarna „Vinarijada” !? Img_7111

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Ned 17 Feb 2008, 15:56

10 jubilarna „Vinarijada” !? Img_7112

homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od homer Ned 17 Feb 2008, 16:01

10 jubilarna „Vinarijada” !? Img_7113



Zna li neko sta radi ovaj tamburas u pozadini???
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od atomski_mrav Ned 17 Feb 2008, 17:05

Zna li neko sta radi ovaj tamburas u pozadini???

Meni se ucinilo da jede papriku od natrag. Ko zna mozda je to neki stari muzicki instrument.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

10 jubilarna „Vinarijada” !? Empty Re: 10 jubilarna „Vinarijada” !?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu