DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li će te izaći na izbore??

4 posters

Ići dole

Da li će te izaći na izbore?

Da li  će te izaći na izbore?? Vote_lcap64%Da li  će te izaći na izbore?? Vote_rcap 64% 
[ 7 ]
Da li  će te izaći na izbore?? Vote_lcap9%Da li  će te izaći na izbore?? Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Da li  će te izaći na izbore?? Vote_lcap27%Da li  će te izaći na izbore?? Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
 
Ukupno Glasova : 11
 
 
Zatvoreno sondiranje

Da li  će te izaći na izbore?? Empty Da li će te izaći na izbore??

Počalji od BUNT!!!! Pet 18 Jan 2008, 09:47

Naša zemlja izgleda onako kako je mi kao njeni građani oblikujemo. Državno uređenje, politički sistem, raspored snaga u Skupštini, sastav Vlade i izbor predsednika Republike izraz je volje birača, građana Srbije. Svoju volju svi mi svakodnevno iskazujemo na razne načine: komunicirajući sa službenicima državnih organa, sa medijima, sa strankama i političarima, ili učestvujući u inicijativama nevladinog sektora. Na taj način mi svojim svakodnevnim postupcima oblikujemo javni život Srbije i, u zavisnosti od stepena našeg ličnog angažmana, utičemo na donošenje važnih odluka naših zvaničnika. Međutim, daleko najvažnija odluka koju možemo da donesemo je sam izbor tih zvaničnika.

Izbori predstavljaju prelomni trenutak javnog života svake zemlje pa i naše, trenutak čije posledice potom svako od nas oseća godinama. Koliko su naši politički predstavnici odgovorni za izgled Srbije i naših života, toliko smo mi odgovorni za to ko će da u naše ime kreira i sprovodi državnu politiku. Na izborima svako od nas donosi odluku o tome u kakvoj će zemlji da živi i kakav će život da vodi. Ukoliko propustimo da donesemo odluku, volja drugih ljudi će presuditi u naše ime, u tvoje i moje ime!

Prema zvaničnim procenama koje navodi Ministarstvo omladine i sporta, u desetogodišnjem periodu od 1990. do 2000. godine, preko 500.000 mahom mlađih i dobro obrazovanih građana napustilo je Srbiju. Ljudi su odlazili zato što nisu želeli da žive u zemlji kakva je tada bila Srbija, u zemlji u kojoj izbori nisu bili slobodni i u kojoj glas, pa čak ni vapaj, građana nije imao nikakvu vrednost. Samo jedni izbori na početku devedesetih godina XX veka odredili su sudbinu te čitave decenije. Ne smemo zaboraviti da loša vremena ne prolaze zauvek! Danas većina tih istih ljudi glasa i vrši izbor državnika koji će zastupati sve nas i upravljati našim resursima. Jedino što se od tada bitno promenilo je to što sada i ti imaš pravo glasa. Ne prepusti svoj glas drugome, odluči za sebe, jer mi predsednika ne dobijamo – predsednika biramo.

Izbori nisu lutrija – izaberi svoju BUDUĆNOST!


http://www.glasaj.net/
BUNT!!!!
BUNT!!!!
Dilber
Dilber

Muški Broj poruka : 565
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li  će te izaći na izbore?? Empty Re: Da li će te izaći na izbore??

Počalji od Mini Me Ned 20 Jan 2008, 13:15

Malo pre se vratio sa glasanja.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li  će te izaći na izbore?? Empty Re: Da li će te izaći na izbore??

Počalji od arrisD Ned 20 Jan 2008, 15:10

I jel ima sveta?!
arrisD
arrisD
Budžovan
Budžovan

Broj poruka : 412
Lokacija : EU
Datum upisa : 11.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li  će te izaći na izbore?? Empty Re: Da li će te izaći na izbore??

Počalji od atomski_mrav Ned 20 Jan 2008, 15:17

arrisD ::I jel ima sveta?!

U kutiji je bilo bas dosta listica. Sad na vestima javili u Vojvodini najveca izlaznost, do 10 sati oko 10%.
atomski_mrav
atomski_mrav
Đilkoš
Đilkoš

Muški Broj poruka : 1029
Godina : 38
Lokacija : 44° 54' 4" North, 20° 52' 39" East
Datum upisa : 02.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Da li  će te izaći na izbore?? Empty Re: Da li će te izaći na izbore??

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu