DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

+12
NoLLe_HaCkEr
homer
Mini Me
bog
pera pajser
BIG BROTHER
Junkie
d3m()n*hUnT3r
arrisD
BUNT!!!!
Komsija
Mudorator
16 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od NoLLe_HaCkEr Sre 11 Jul 2007, 02:52

Mnogo dobra stvar ali izgleda da se to bas ne praktikuje kod nas...
NoLLe_HaCkEr
NoLLe_HaCkEr
Deran
Deran

Muški Broj poruka : 94
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2007

http://www.nolledolovo.co.sr

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Nick Slaughter Sre 11 Jul 2007, 18:41

Postepeno se uvodi neki red, sve više ljudi u tačno određeni dan iznosi džakove sa smećem...
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 03:36

Poslednji put kad sam bio u Dolovu JES ISTINA video sam jedan traktor IMT 539 sa prikolicom jednoosovinkom.SVAKA CAST OVO JE ZA NAGRADU GODINE blagodarim blagodarim blagodarim

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od homer Pon 03 Sep 2007, 11:09

kod mene u ulici covek je imao jedno desetak djakova smeca,kada su naisli djubretari ladno su prosli pored toga i nisu hteli da pokupe.On je seo u auto i vratio ih je.Izgovor im je bio da ima puno pa nisu hteli da pokupe
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 11:32

homer ::kod mene u ulici covek je imao jedno desetak djakova smeca,kada su naisli djubretari ladno su prosli pored toga i nisu hteli da pokupe.On je seo u auto i vratio ih je.Izgovor im je bio da ima puno pa nisu hteli da pokupe
Ja bih da dodam da i gube smece iz prikolice i da voze taj traktor kao da nije njihov... :idea: ja bi im za svaku ostetu na traktoru i prikolici oduzeo od te mizerne plate. Cool

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Nick Slaughter Pon 03 Sep 2007, 17:39

Sada svakog drugog utorka dolazi specijalizovani kamion za odnošenje smeća iz JKP "Higijena" - Pančevo
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od marjan.d Pon 03 Sep 2007, 23:04

Da znam sad su mi potvrdili i za kontejnere na ulicama.SVAKA CAST.(koliko ce to da traje sad je pitanje)

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od homer Pon 03 Sep 2007, 23:15

marjan.d ::Da znam sad su mi potvrdili i za kontejnere na ulicama.SVAKA CAST.(koliko ce to da traje sad je pitanje)
da je hamurabijev zakonik na vlasti ne bi smo se pitali koliko ce to da traje motka

motka
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od marjan.d Uto 04 Sep 2007, 23:12

homer ::
marjan.d ::Da znam sad su mi potvrdili i za kontejnere na ulicama.SVAKA CAST.(koliko ce to da traje sad je pitanje)
da je hamurabijev zakonik na vlasti ne bi smo se pitali koliko ce to da traje motka

motka
cini mi se da smo istog misljenja motka

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Komsija Čet 25 Okt 2007, 00:27

Moram da pohvalim sredjivanje deponije. Pre je tamo istovarano dzubre kako je ko hteo. Dzubreta je bilo na sve strane i nisi mogao traktorom da se spustis u rupu (tj. mogao si da se spustis, ali posle nisi mogao da izadjes). Ljudi su se snalazili tako sto su ostovarali sve pored puta. Sada je sa ultom svo dzubre gurnuto uz zidove, tako da lepo moze da se udje i i zadje.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od bog Čet 25 Okt 2007, 19:13

Komsija ::Jedno pitanje. Posto smece ne smemo sami da iznosimo, sta da radimo sa smecem koje nisu hteli komunalci da odnesu? Vidjao sam po selu da nisu hteli da nose stare televizore, gume, granje...

Kamioni smecari ne mogu da ispresuju takve stvari. JKP nosi kabasto smece, ali je potrebno njaviti ranije da se ne bi desavalo da za Higijenom ostaju dzakovi i smece.
Drugi je problem sta sve stavljamo u dzakove(sut, pepeo, balegu, itd.)
da bi na kraju ostao utisak da kamiooni prolaze a smece ostaje

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od bog Čet 25 Okt 2007, 19:15

Nick Slaughter ::Postepeno se uvodi neki red, sve više ljudi u tačno određeni dan iznosi džakove sa smećem...

U odredjeni dan DA , ali ne i u odredjeno vreme!!
Smece se iznosi do 8h,

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Mudorator Čet 25 Okt 2007, 19:20

@bog

Jel bi mogao ti (ili neko drugi) da postavi tačno kojim danima se odnosi smeće? Ja nikako ne mogu da ih pohvatam...
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od marjan.d Sre 07 Nov 2007, 23:09

Kako napreduju dal rade i dalje confused

marjan.d
Korinđaš
Korinđaš

Muški Broj poruka : 378
Godina : 50
Lokacija : Italy
Datum upisa : 30.08.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od intellect Uto 18 Dec 2007, 16:24

Zna li neko sta je finansijska policija "radila" u JKP ????

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od GuaRdian_AngeL Uto 18 Dec 2007, 21:42

intellect ::Zna li neko sta je finansijska policija "radila" u JKP ????
uncnown
GuaRdian_AngeL
GuaRdian_AngeL
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 3445
Godina : 34
Lokacija : iza 7 brda i 7 mora, 7 planina i 7 dolina, 7 reka i 7 jezera, 7 stepa i 7 suma, na jednom proplanku
Datum upisa : 17.05.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od homer Sre 19 Dec 2007, 01:58

Pa malo ih je procackala!
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Nick Slaughter Sre 19 Dec 2007, 18:31

fuka hmmm
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Mudorator Uto 08 Jan 2008, 15:14

Moram da pohvalim JKP "Dolovo", tj. jednog njihovog novog radnika - Ivu Lecedera. Lepo od JKPa što su ga zaposlili bez obzira na njegove nedostatke, taj posao koji radi može da obavlja isto kao i drugi radnici. Kada prođem pre podne kroz centar čini mi se da jedini on i radi nešto!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od intellect Uto 08 Jan 2008, 16:26

Trebalo je nekog da zaposle sneg da cisti... Nisu se bas proslavil...

intellect
Paor
Paor

Broj poruka : 126
Datum upisa : 21.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Mudorator Uto 08 Jan 2008, 18:37

intellect ::Trebalo je nekog da zaposle sneg da cisti... Nisu se bas proslavil...
Čistio je Iva pre Nove godine, sada nisam video da neko iz JKPa čisti sneg. Mada, ja sam danas ispred svoje kuće čistio staze, a primećujem da je retko gde počišćen sneg! Treba prvo od sebe krenuti, pa će valjda i MZ i JKP na kraju da počiste i svoje!? hmmm
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

JKP "Dolovi" - odnošenje smeća - Page 2 Empty Re: JKP "Dolovi" - odnošenje smeća

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu