DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko od noza nije bolov'o...

+19
marjan.d
Slavic_Warior
Mini Me
Nick Slaughter
DraganŠNj
Herr.Bellan
Mishica
homer
becar
DPb-ac
Tito
lasica10
arrisD
Komsija
SKAZI
Junkie
Mudorator
BUNT!!!!
Dolovac
23 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od SKAZI Ned 11 Mar 2007, 12:02

neznam za baros ali ja sam cuo da je bilo sa sikirom. kod takozvanog cottona
SKAZI
SKAZI
Đuvegija
Đuvegija

Muški Broj poruka : 535
Godina : 36
Lokacija : udobna fotelja ispred AMD_a
Datum upisa : 12.02.2007

http://www.freewebs.com/dejan88

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mudorator Pon 19 Mar 2007, 21:29

SKAZI ::neznam za baros ali ja sam cuo da je bilo sa sikirom. kod takozvanog cottona

Pa da, tako to ide u selu... Na kraju će da ispadne da je došao sa buzdovanom!


Sad sam se setio jednog takvog primera, kako isgleda kada priča prođe kroz celo selo, crni humor je u pitanju (ako nekom bude smetalo, obrisaću post):

Pre par godina za doček desio se onaj incident kod Westa kada je izboden dečko iz Pančeva (neznam tačno kako se zove), uglavnom znam da je dečko Jovane Aprilove. Iste noći desio se još jedan tragični događaj kada je u dolini poginuo Nega u saobraćajnoj nesreći.
I sad, prepričavali su se ti događaji neko vreme i na kraju čujem kako kod mene ispred kuće pričaju 2 babe iz komšiluka i jedna priča drugoj o događaju iz novogodišnje noći, citiram:

"April izbo Negu i Nega umro!"

Svaki komentar je suvišan (pa i ovaj)!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mishica Uto 27 Mar 2007, 13:08

vi dolovci bre niste normalni Razz

Mishica
Frajla
Frajla

Broj poruka : 130
Datum upisa : 27.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Uto 27 Mar 2007, 16:36

Bilo kako bilo, koliko je meni poznato, ni jedan decko Jovane Aprilove nije bio u Dolovu, a da pritom nije dobio batine

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Uto 27 Mar 2007, 16:43

Meni je poznato jos i da je docek 2000/2001, takodje prosao prebijanjem jovaninog decka(ne secam se kako se lik zvao, ali znam da je bio iz Mramorka), a i gore vec navedene tuce sa takodje doceka, ali ovaj put 2002/2003 koji se bas krvavo zavrsio. Na srecu aktera nije bila podneta nikakva krivicna prijava i kako bi se reklo:"SVE JE DOBRO KAD SE DOBRO SVRSI".

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Uto 27 Mar 2007, 17:09

Ja se secam jedne tuce, pa mogu reci za mene najkrvavije do sada, a to je bilo jos davne 1997,pre 10 godina kada sam poceo da izlazim.
Akteri su bili pokojni Bigla(sa jedne strane), a na drugoj strani bila je nekolicina(4-5) momaka iz Bestovca(visoki i celavi). Mesto zbivanja bio je hol Doma Kulture u Dolovu, inace tipicna sacekusa. Znam da sam sa jos par drugara bio kod Kate na flipere, jer se inace tada pre 10 god., kada sam ja poceo da izlazim, znalo gde ko ide, a ne kao sada. Da se vratim na samo odigravanje tuce. Pocetak tuce nisam video, ali se secam da su ljudi odjednom poceli da izlaze vani. To je bilo strasno, sa bejzbol palicama su ga tukli, krv je letela na sve strane, ne mogu da opisem. Ne bih zeleo da protumacite da je on od povreda zadobijenih u toj tuci preminuo(preminuo je pre nekih 5 god. u saobracajnoj nesreci), vec samo znam da kada su se sklonili ti likovi iz Brestovca, Bigla se nije budio u narednih 10-15min. A najzesce od svega jeste da veliki broj ljudi koji je stojao na stepenistu, ispred diskoteke i vani, samo bledo stajao i pomatrao. Koliko sam nakon toga cuo to se sve odigralo zbog neke kozne jakne, izmedju Bigle i jos nekog lika iz Dolova(ne znam tacno kojeg) i onda je taj lik, pa ne mogu da kazem unajmio, zvao te momke iz Brestovca da procesljaju kroz Dolovo.
To su bile tuce, a pravih vise tuca koliko ja znam i nema i nije ih skoro ni bilo, a ustvari i bolje je da ih nema.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Komsija Uto 27 Mar 2007, 17:51

Nisam prisustvovao pomenutoj tuci, ali mi je za nju rekao drugar iz Brestovca koji je bio jedan od aktera. Bilo je odavno, tako da ne mogu da se setim jos nekih detalja, ali kako mi je pricao, bilo je jako "cupavo".
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mudorator Sre 28 Mar 2007, 03:49

Herr.Bellan ::... a pravih vise tuca koliko ja znam i nema i nije ih skoro ni bilo, a ustvari i bolje je da ih nema.


E ovo je jedna od najpametnijih izjava na celom forumu! Very Happy

Nego Beki, daj malo detalja o gore pomenutoj tuči u Cotton-Clubu... Mislim da si mi jednom rekao da si taj događaj uživo posmatrao!?
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mishica Sre 28 Mar 2007, 10:06

aj sto niste normalni Very Happy nego bre niko u Vase selo ne moze da dodje normalan... kez hihihihihihihi

Mishica
Frajla
Frajla

Broj poruka : 130
Datum upisa : 27.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 12:41

NENENEEEEEEEEEEEEEEE LUTKO, SVAKO U NASEM SELU MOZE DA DODJE NORMALAN, CAK STA VISE SVI ONI KOJI SVRATE JESU NORMALNI, ALI JE PITANJE KAKO CE IZ NJEGA IZACI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 12:44

Ali tebe to ne bi trebalo da brine, jer mi volimo da nam svrate devojcice sa strane, barem je to pravilo nekada vazilo, nadam se da jos uvek vazi.....
[/i][/url]

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 13:07

A sto se tice tuce u Cotton club-u Srdjane i ja sam bio jedan od aktera, ali po meni sve se to nekako brzo odigralo. Znam da smo za jednim stolom sedeli Rakija, Zoki Cvarak, Sasa Mucak, Nesa Decermic, Peka i ja, a za drugim stolom su sedele Beca, Nena i Maja Cikos. I u neke sitne sate dosao je Antic sa jos dva neka dva momka, pojma nemam sta su mu oni bili. Antic kao Antic, poceo je da divlja, preti Nesi, koji je to vece radio i trazio od njega da zove Dzigericu da dodje do lokala, jer imaju nesto da rasprave. Dzigi je onako drugarski i cak sta vise sefovski rekao Nesi preko telefona da ih izbaci vani, ali posto znamo da Nesa nije sklon agresiji i nasilju :-), od pomenute naredbe nije nista bilo. Posle izvesnog vremena Antic je izasao napolju i vratio se unutra sa BAROSOM(znacu u pitanju je bio baros, a ne sekira kao sto neki tvrde-cisto da ne bi doslo do zabune). Nakon toga je i Dzigi dosao sa veoma povecom sipkom, nalik motki koja se koristi za skokove s´motkom i sta se onda odigralo, moze se i pretpostaviti-MAKLJAZA. Posle nepunih 5 min. stigli su panduri ali sve nas su tu tako na gomili jedva rastavili, izuzev da su naposletku oba pandura jedva uspevala da zadrze pohmanitalog Antica.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 13:09

U svakom slucaju voditi zivot u Dolovu zna u neku ruku da bude i veoma zanimljiv.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 13:27

Pretpostavljam da je vecina clanova mladja generacija, ali oni stariji se verovatno secaju, pa ne mogu da kazem tuce, ali incidenta pre nekih 7-8 god. u centru Dolova, na samoj raskrsnici Kralja Petra i Lole Ribara( kod autobuske stanice), izmedju:
1. familije Trskanovih(a njene clanove su cinili: Bora Trskan, Stojanka Trskanova, Zorica Trskanova i tek na posletku incidenta je stigao i Bogdan Trskan)
2. familije Kirov-Gosa(ovu stanu je cinio samo jedan clan i to usamljeni Sasa Gosa)
Kao sto se iz gore navedenog vidi, ovo je bili borba izmedju Davida i Golijata. Salu na stranu, posledice su bile i za jednu i drugu stranu veoma lose: Gosa je zavrsio isecenih ruku(jer je Bora Trskan dolazeci u selo da zastiti svoju mezimici Stojanku, koja je u to vreme bila u vezi sa gore navedenim Gosom, sa sobom poneo KOSU i njome naravno pokusao da skine Gosi glavu s´ramene, ali je ovaj to uspeo da spreci, ali je tom prilikom ipak stradala saka), a posto je Gosa uspeo da spreci Boru da mu odrubi glavu i uvideo da je vrag odneo salu, uzeo je PAJSER i "blagim" udarce u celo, onesvestio Boru Trskana.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Sre 28 Mar 2007, 13:40

Da zna imati i komicnih situacija tokom neke tuce, jeste i jedna izjava Joce Crnje za vreme odigravanja same tuce. Da ne odugovlacim, sve se to odigralo opet pre nekih 7-8 godina i to zbog Hakana koji je u to vreme bio sa Helenom, ali mu je neki mramorcanin(inace njen sadasnji muz) skinuo i naravno dolovac ne bi bio dolovac kad ne bi bio ljubomoran. Ali posto ipak Hakan nije mogao u to vreme da se sa njim "nosi", u pomoc mu je priskocio njegov prijatelj Joca Crnja. I u jednom trenutnu tokom tkz. pumpanja protivnika, Joca je na trenutak zastao i rekao:
HAKANE NE MOGU VISE DA BIJEM, SMRDI MU IZ USTA!!!!!
Iskreno se nadam da mi moj prijatelj Hakan nece zameriti na ovome sto sam ispricao, jer znam da on ne rado prica o ovome ali tako je bilo. U sustini nije poeta samo da se pise o krvavim situacijama, treba uneti malo i komike u sve ovo.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mishica Sre 28 Mar 2007, 15:27

Mene nista ni ne brine... I nisam ti ja lutka stra wars

Mishica
Frajla
Frajla

Broj poruka : 130
Datum upisa : 27.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od DPb-ac Ned 01 Apr 2007, 19:03

e pa kad smo kod teme tuce nozevi i ostalo,sinoc smo bili svedoci jos jedne od tuca posle rodjendana.tuko se ko je skim stigo,doduse u pocetku su poceli bisak i crnogorac a kasnije se tu umesao i zlaja,snjura,mladji crnogorac i mnogi drugi a i ovi sa strane su se popalili tako da je bila opsta tuca...tragicno,unistava nam se selo!!!
DPb-ac
DPb-ac
Gilipter
Gilipter

Broj poruka : 158
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Komsija Ned 01 Apr 2007, 21:41

DPb-ac ::e pa kad smo kod teme tuce nozevi i ostalo,sinoc smo bili svedoci jos jedne od tuca posle rodjendana.tuko se ko je skim stigo,doduse u pocetku su poceli bisak i crnogorac a kasnije se tu umesao i zlaja,snjura,mladji crnogorac i mnogi drugi a i ovi sa strane su se popalili tako da je bila opsta tuca...tragicno,unistava nam se selo!!!

Daj malo detaljnije ili to prepustas jednom od vinovnika prevrtanje ociju
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od DraganŠNj Uto 03 Apr 2007, 00:19

DPb-ac ::e pa kad smo kod teme tuce nozevi i ostalo,sinoc smo bili svedoci jos jedne od tuca posle rodjendana.tuko se ko je skim stigo,doduse u pocetku su poceli bisak i crnogorac a kasnije se tu umesao i zlaja,snjura,mladji crnogorac i mnogi drugi a i ovi sa strane su se popalili tako da je bila opsta tuca...tragicno,unistava nam se selo!!!




Brate,ovo si napisao kao da je bio boj na kosovu !!! lol!
DraganŠNj
DraganŠNj
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Muški Broj poruka : 274
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Herr.Bellan Uto 03 Apr 2007, 22:13

Samo mogu da pretpostavljam kakva je to ferka bila, kada su se Zlaja, Crnogorci i mali Gaga Snjura fajtali.
Jebes drzavu kad su i klosari poceli da izigravaju frajere i duvaju vutru.

Herr.Bellan
Buzdovan
Buzdovan

Broj poruka : 35
Datum upisa : 15.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od DraganŠNj Sre 04 Apr 2007, 21:23

Herr.Bellan ::Samo mogu da pretpostavljam kakva je to ferka bila, kada su se Zlaja, Crnogorci i mali Gaga Snjura fajtali.
Jebes drzavu kad su i klosari poceli da izigravaju frajere i duvaju vutru.
Malo obrati paznju sta pises!!!
DraganŠNj
DraganŠNj
Džabalebaroš
Džabalebaroš

Muški Broj poruka : 274
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Nick Slaughter Uto 17 Apr 2007, 01:18

Policija treba da instalira trajnu stanicu u Dolovu, i da postane istinski sprovodilac reda i zakona...
Čemu glupe tuče, sve sporove treba rešavati mirnim putem, pregovorima u konstruktivnoj atmosferi i uz obostrano uvažavanje... hmmm
Nick Slaughter
Nick Slaughter
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1487
Lokacija : Kneževina Dolovo
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mini Me Uto 17 Apr 2007, 01:36

Eh kad bi svi tako mislili, gde bi nam kraj bio. Mada i ranije je u Dolovu bila stanica, cak i pritvor, i bas tada je Dolovo postalo ozloglaseno po britvama... Trebali su vec da naprave stanicu, bilo je prica po selu, ali izgleda da im je propao plan...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mudorator Sub 21 Apr 2007, 10:30

Verovatno ste čuli za pljakču poljoprivredne apoteke "Jakšić" od pre par dana?! Neznam detalje, uglavnom oko pola9 uveče kada je kraj radnog vremena, ušao je tip sa pištoljem i oteo ceo pazar od radnice i otrčao sa lica mesta ulicom L. Ribara! Radnica ga je opisala kao maldića od 25-30 godina, imao je rukavice, a kako nije nosio nikakvu masku verovatno bi ona mogla da ga prepozna, pa pretpostavljam da nije iz Dolova... Ali dobro, policija će valjda odraditi posao!
Šta mislite šta je moglo da se sve desi da je slučajno neko naišao tih minut-dva, čovek je imao vatreno oružje... Biće uskoro "Ko od pištolja nije bolov'o, nek' dođe u Dolovo!"

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Gun2 Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 2guns
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Mini Me Sub 21 Apr 2007, 23:12

Mudorator ::
Šta mislite šta je moglo da se sve desi da je slučajno neko naišao tih minut-dva, čovek je imao vatreno oružje... Biće uskoro "Ko od pištolja nije bolov'o, nek' dođe u Dolovo!"

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Gun2 Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 2guns

Ili da je prvi komsija apoteke izasao na sokak!? jeeee Ja sam oko 9h isao u centar i bas me je gomila pandura iznenadila. Tada su vec radili uvidjaj. Sva sreca pa sam po obicaju kasnio u centar...

Tada sam od okupljenih ljudi cuo da je Litra kad je zena pocela da vristi upalio kola i pojurio lopova, ali ovaj je vec zagrabo...
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Ko od noza nije bolov'o... - Page 2 Empty Re: Ko od noza nije bolov'o...

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu