DOLOVO .::. FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

+4
bog
gornik77
Mudorator
MILOS_PA
8 posters

Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od MILOS_PA Čet 25 Okt 2007, 20:51

Igraj američki fudbal !




Postani član Pantera !



U subotu, 27. 10., u 12h na sportskom centru „Mladost“, počinje trening kamp Panterа za nove članove tima.



Dobrodošli su svi koji imaju više od 16 godina i želju za adrenalinom i timskim duhom.

Trening kamp će trajati 2 nedelje, a treniraće se vikendom od 12h, gde će novajlije proći osnove američkog fudbala.



Za dodatne informacije pozovite broj 064 143 12 42


http://www.panthers.org.yu/public/info.aspx?id=207

Sportski pozdarv!
kaciga
MILOS_PA
MILOS_PA
Gedža
Gedža

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od MILOS_PA Čet 25 Okt 2007, 20:52

Drugari izvinite mozda sam malo smorio, al sta da se radi... pozdrav svima!
MILOS_PA
MILOS_PA
Gedža
Gedža

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od Mudorator Pet 26 Okt 2007, 00:15

MILOS_PA ::Drugari izvinite mozda sam malo smorio, al sta da se radi... pozdrav svima!

OK. Shvatili smo tvoj poziv, nisi morao baš 50 puta da nam napišeš! ranting2
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od MILOS_PA Pet 26 Okt 2007, 11:12

jbg izvinite.... sto je sigurno sigurno je kez
MILOS_PA
MILOS_PA
Gedža
Gedža

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od gornik77 Pet 26 Okt 2007, 14:29

Gledo sam pre jedno dve godine ove Pantere kad su igrali Čačka. Kolko sam primetio bili su dosta jači na terenu a ako sam dobro shvatio pravila mislim da su i pobedili.
Svaka čast!
gornik77
gornik77
Paor
Paor

Muški Broj poruka : 107
Godina : 47
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 16.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od MILOS_PA Pon 29 Okt 2007, 13:16

gornik77 ::Gledo sam pre jedno dve godine ove Pantere kad su igrali Čačka. Kolko sam primetio bili su dosta jači na terenu a ako sam dobro shvatio pravila mislim da su i pobedili.
Svaka čast!
Druze predpostavljam da tada nismo igrali sa opremom, veruj mi da ne moze da se uporedi igra sa opremom i bez nje. ako imas neke drugare koji bi zeleli da se bave ovim sportom javi mi ovde. pozdrav
MILOS_PA
MILOS_PA
Gedža
Gedža

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od MILOS_PA Pon 29 Okt 2007, 13:24

MILOS_PA
MILOS_PA
Gedža
Gedža

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od bog Pon 29 Okt 2007, 23:07

super!
Polako ali sigurno dolazimo do potvrde zakljucka da fudbal i rukomet nisu jedini sportovi na svetu... pa ni u dolovu!
a i dobar deo onih koji se bave ovim sportom tu su samo zato sto nisu imali sansu da se bave necim drugim!!

bog
Deran
Deran

Broj poruka : 53
Datum upisa : 12.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od MILOS_PA Uto 30 Okt 2007, 10:57

bog ::super!
Polako ali sigurno dolazimo do potvrde zakljucka da fudbal i rukomet nisu jedini sportovi na svetu... pa ni u dolovu!
a i dobar deo onih koji se bave ovim sportom tu su samo zato sto nisu imali sansu da se bave necim drugim!!
brate jesi siguran u to? Moram da ti kazem da si glup!!! Ovo je pravi sport, a ne fudbal pederski sport pipnes nekog odmah faul, karton. Brate ovde toga nema. Ovo je vojska brate svako zna sta treba da uradi i svako ima svoj zadatak. I igra se svi za jednog jedan za sve. A ne ovi pederski sportovi imas 11 debila, 2-3 znaju da igraju a ostali lelemudaju. Ja sam trenirao fudbal i prestao sam da treniram i zjednog razloga ne zato sto ti mislis da nisam bio sposoban da treniram vec zato sto dosao je novi trener doveo je klince koje mogui da vrtim oko malog prsta oni su igrali a ja sam sedeo na klupi!!! na jebenoj klupi!!! Jebao sam mater svima i otisao! ali tad nisam znao za Americki fudbal. I zato neseri i ne moj da milslis da si pametan kad nisi! vec si glup. Mogu da se kladim da ne znas pravila americkiog fudbala. da znas mislio bi drugacije. Ovo je jak sport i svi igraci igraju!!!! A ne ovi menekeni i pederasi fudbaleri!!! joj kaciga
MILOS_PA
MILOS_PA
Gedža
Gedža

Broj poruka : 9
Datum upisa : 11.09.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od Mini Me Uto 30 Okt 2007, 11:15

MILOS_PA ::
bog ::super!
Polako ali sigurno dolazimo do potvrde zakljucka da fudbal i rukomet nisu jedini sportovi na svetu... pa ni u dolovu!
a i dobar deo onih koji se bave ovim sportom tu su samo zato sto nisu imali sansu da se bave necim drugim!!
brate jesi siguran u to? Moram da ti kazem da si glup!!! Ovo je pravi sport, a ne fudbal pederski sport pipnes nekog odmah faul, karton. Brate ovde toga nema. Ovo je vojska brate svako zna sta treba da uradi i svako ima svoj zadatak. I igra se svi za jednog jedan za sve. A ne ovi pederski sportovi imas 11 debila, 2-3 znaju da igraju a ostali lelemudaju. Ja sam trenirao fudbal i prestao sam da treniram i zjednog razloga ne zato sto ti mislis da nisam bio sposoban da treniram vec zato sto dosao je novi trener doveo je klince koje mogui da vrtim oko malog prsta oni su igrali a ja sam sedeo na klupi!!! na jebenoj klupi!!! Jebao sam mater svima i otisao! ali tad nisam znao za Americki fudbal. I zato neseri i ne moj da milslis da si pametan kad nisi! vec si glup. Mogu da se kladim da ne znas pravila americkiog fudbala. da znas mislio bi drugacije. Ovo je jak sport i svi igraci igraju!!!! A ne ovi menekeni i pederasi fudbaleri!!! joj kaciga

Cemu to vredjanje? Pa nije nista strasno rekao.
Mini Me
Mini Me
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 1098
Godina : 38
Lokacija : Dolovo
Datum upisa : 03.03.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od Mad_Ferrari Uto 30 Okt 2007, 11:43

MILOS_PA ::
bog ::super!
Polako ali sigurno dolazimo do potvrde zakljucka da fudbal i rukomet nisu jedini sportovi na svetu... pa ni u dolovu!
a i dobar deo onih koji se bave ovim sportom tu su samo zato sto nisu imali sansu da se bave necim drugim!!
brate jesi siguran u to? Moram da ti kazem da si glup!!! Ovo je pravi sport, a ne fudbal pederski sport pipnes nekog odmah faul, karton. Brate ovde toga nema. Ovo je vojska brate svako zna sta treba da uradi i svako ima svoj zadatak. I igra se svi za jednog jedan za sve. A ne ovi pederski sportovi imas 11 debila, 2-3 znaju da igraju a ostali lelemudaju. Ja sam trenirao fudbal i prestao sam da treniram i zjednog razloga ne zato sto ti mislis da nisam bio sposoban da treniram vec zato sto dosao je novi trener doveo je klince koje mogui da vrtim oko malog prsta oni su igrali a ja sam sedeo na klupi!!! na jebenoj klupi!!! Jebao sam mater svima i otisao! ali tad nisam znao za Americki fudbal. I zato neseri i ne moj da milslis da si pametan kad nisi! vec si glup. Mogu da se kladim da ne znas pravila americkiog fudbala. da znas mislio bi drugacije. Ovo je jak sport i svi igraci igraju!!!! A ne ovi menekeni i pederasi fudbaleri!!! joj kaciga

Nemoj da vredjas fudbalere i druge na forumu.Kad vidi komsija ili mudorator ovo "hladices se" neko vreme...
Mad_Ferrari
Mad_Ferrari
Budžovan
Budžovan

Muški Broj poruka : 806
Godina : 35
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 14.04.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od Komsija Uto 30 Okt 2007, 11:57

Stvarno mi nije jasno cemu ovakav ton i ovo vredjanje. Posto si vec bio opomenut zbog spama, moracu da te banujem na 7 dana.
Komsija
Komsija
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 1760
Godina : 42
Lokacija : pa, Dolovo
Datum upisa : 09.12.2006

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od Mudorator Uto 30 Okt 2007, 12:11

bog ::super!
Polako ali sigurno dolazimo do potvrde zakljucka da fudbal i rukomet nisu jedini sportovi na svetu... pa ni u dolovu!
a i dobar deo onih koji se bave ovim sportom tu su samo zato sto nisu imali sansu da se bave necim drugim!!



@Miloš_PA

Pročitaj malo bolje šta ti je napisao, pa ćeš videti da čovek nije ništa loše mislio već je i pohvalio to što sada postoji alternativa fudbalu i rukometu!
Mudorator
Mudorator
Gazda
Gazda

Muški Broj poruka : 2267
Datum upisa : 09.12.2006

http://www.dolovo.co.nr

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od homer Sre 31 Okt 2007, 02:06

Mudorator ::
bog ::super!
Polako ali sigurno dolazimo do potvrde zakljucka da fudbal i rukomet nisu jedini sportovi na svetu... pa ni u dolovu!
a i dobar deo onih koji se bave ovim sportom tu su samo zato sto nisu imali sansu da se bave necim drugim!!



@Miloš_PA

Pročitaj malo bolje šta ti je napisao, pa ćeš videti da čovek nije ništa loše mislio već je i pohvalio to što sada postoji alternativa fudbalu i rukometu!

Upravo tako,bog je pohvalio americki fudbal nista lose nije rakao.
Rekao je da u Dolovci su tu gde su jer nisu imali sansu da se bave nekim drugim sportom sem fudbala i rukometa
homer
homer
Bećar
Bećar

Muški Broj poruka : 3094
Godina : 42
Datum upisa : 22.02.2007

Nazad na vrh Ići dole

Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!! Empty Re: Trenirajte Americki Fudball (NFL)!!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu